Problemi sa projektorom

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
alkoole

Problemi sa projektorom

Post by alkoole » 27/04/2011 12:58

Pozdrav svima.

Imam problem sa projektorom Panasonic pt-lb8ont - gasi se i nakon što se ugasi ne može se upaliti, osim ako se isključi iz struje i ponovo uključi. Mislim da problem ima veze sa temperaturom.

Jel zna neko kako bih mogao riješiti navedeni problem i da li moram nositi na servis?
Ko zna dobar servis u Sarajevu za projektore?

JBL

Re: Problemi sa projektorom

Post by JBL » 27/04/2011 14:46

alkoole wrote:Pozdrav svima.

Imam problem sa projektorom Panasonic pt-lb8ont - gasi se i nakon što se ugasi ne može se upaliti, osim ako se isključi iz struje i ponovo uključi. Mislim da problem ima veze sa temperaturom.

Jel zna neko kako bih mogao riješiti navedeni problem i da li moram nositi na servis?

koliko sati imas na filteru i kad si ga zadnji put cistio/restirao?

Tranquilizer

Post by Tranquilizer » 27/04/2011 15:02

da nije kakav ventilator blokiran ili zacepljen :?

JBL

Post by JBL » 27/04/2011 15:20

alkoole wrote:Pozdrav svima.

Ako nisi probao... filter moras cistiti na odredjen interval (cca 100sati). Sa strane otvori projektor, izvadi filter, ocisti ga usisivacem ili kompresorom :mrgreen: i vrati gdje mu je mjesto.

Post Reply