Problemi sa EA SPORTS igrama

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#1 Problemi sa EA SPORTS igrama

Post by Stitch__ »

postirao sam vec na nekoj temi ovo, ali nisam dobio odgovor :(

...ubacim cd, ukucam key, instalira se igra, kopiram crack....dvoklik na ikonu, ekran se zatamni, par puta dodje i nestane crna boja na ekranu...i vrati me na desktop...

...desava se samo sa EA SPORTSovim igrama, isprobano na NBA Live 2004, FIFA 2004, UEFA Euro 2004, Total Manager 2004..

...NBA Live 2003 mi radi normalno. Moguce da je do graficke, Power VR sa neam pojma koliko megabajta...2.0Ghz, 256Mb RAM je comp...

unaprijed fala :roll:
Ahatus
Posts: 19
Joined: 12/08/2004 18:55
Contact:

#2

Post by Ahatus »

vjerovatno graficka - nabavi sebi sta pametnije (iskreno - ja nisam cuo do sada za takvu karticu :-? ) - probaj sa nekim novijim driverima za tu koju imas, ali u svakom slucaju nabavi sta pametno - koliko ti finansije dopustaju ...
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#3

Post by stidljiv »

Postoji mogucnost da crack nije dobar....to se i meni desavalo ne zbog graficke vec zbog loseg cracka...
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#4

Post by Stitch__ »

stidljiv wrote:Postoji mogucnost da crack nije dobar....to se i meni desavalo ne zbog graficke vec zbog loseg cracka...

pa gdje mogu naci ispravan crack?

na 4 igre jebiga, nije valjda na sve 4 los :roll:
coltrane
Posts: 350
Joined: 05/07/2004 13:41

#5

Post by coltrane »

Probaj povecati rezoluciju ekrana.
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#6

Post by stidljiv »

Stitch__ wrote:
stidljiv wrote:Postoji mogucnost da crack nije dobar....to se i meni desavalo ne zbog graficke vec zbog loseg cracka...

pa gdje mogu naci ispravan crack?

na 4 igre jebiga, nije valjda na sve 4 los :roll:
Pa onaj Deviance crack je los...jer pazi...bas sam to testiriao i zamjenio taj crack sa nekim drugim koji sam skinuo sa neta...i fakat radi...probaj nac one No-CD crackove....ali najbolje je kupiti orginal bar igras sa merakom i bez problema :-D
iami
Posts: 43
Joined: 10/08/2004 15:05

#7

Post by iami »

devinitivno graficka

ja probao na starijem racunaru (sa slabijom konfig) i desavalo mi se isto kao i tebi


na novijem racunaru ko sat fercera
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#8

Post by stidljiv »

iami wrote:devinitivno graficka

ja probao na starijem racunaru (sa slabijom konfig) i desavalo mi se isto kao i tebi


na novijem racunaru ko sat fercera
Ma nije graficka covjece....zar mislis da se meni to moglo desiti sa grafickom GeForce FX 5600 256 MB i 1 GB RAM memorije ? :-D
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#9

Post by Stitch__ »

stidljiv wrote:
Stitch__ wrote:
stidljiv wrote:Postoji mogucnost da crack nije dobar....to se i meni desavalo ne zbog graficke vec zbog loseg cracka...

pa gdje mogu naci ispravan crack?

na 4 igre jebiga, nije valjda na sve 4 los :roll:
Pa onaj Deviance crack je los...jer pazi...bas sam to testiriao i zamjenio taj crack sa nekim drugim koji sam skinuo sa neta...i fakat radi...probaj nac one No-CD crackove....ali najbolje je kupiti orginal bar igras sa merakom i bez problema :-D
gdje na netu!? :-)

jasta, original....HAHA, sto me nasmija :P
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#10

Post by stidljiv »

Stitch__ wrote:
stidljiv wrote:
Stitch__ wrote:
pa gdje mogu naci ispravan crack?

na 4 igre jebiga, nije valjda na sve 4 los :roll:
Pa onaj Deviance crack je los...jer pazi...bas sam to testiriao i zamjenio taj crack sa nekim drugim koji sam skinuo sa neta...i fakat radi...probaj nac one No-CD crackove....ali najbolje je kupiti orginal bar igras sa merakom i bez problema :-D
gdje na netu!? :-)

jasta, original....HAHA, sto me nasmija :P
Ma po onom ruskim stranicama....googlas malo i nadjes.... a sto se tice orginala mozes naruciti preko amazaona ili direkto preko EA stranice 8)
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#11

Post by Stitch__ »

ma ne bi mei bio problem kupit original, da imam namjeru bacat pare :P


ocito si me slagao da si "nasao crack" dok tako ljubomorno "cuvas" url njegove lokacije :P
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#12

Post by stidljiv »

Ma nije to u pitanju...vec sam skinuo crack i zaboravio url... ali evo probaj http://www.andr.net mozda pomogne....
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#13

Post by Stitch__ »

slican problem i sa nba live 2005 :(

samo se ovaj put pojavi i ono invalid operation bla bla :(



:x :x
Post Reply