PROBLEMI SA ABDOMENOM - POMOC!

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
newena108
Posts: 2
Joined: 04/11/2012 12:06

#1 PROBLEMI SA ABDOMENOM - POMOC!

Post by newena108 »

Muz mi ima raznih problema sa abdomenom, ali doktori nisu bas uspjesni u pronalazenju uzroka. Izvadjena mu je i zucna kesa koja je po misljenju 3 doktora trebala ici van, ali ima dosta simptoma za koje oni ne znaju uzrok. Da li mozete preporuciti doktore (gastroenterologe, radiologe i releventne specijaliste) i klinike u Sarajevu, a moze i sire. Bitno nam je samo da je neko jako strucan da konacno uspostavi dijagnozu kako bi lijecenje moglo poceti! Hvala unaprijed.
Krone
Posts: 111
Joined: 23/09/2011 07:30

#2 Re: PROBLEMI SA ABDOMENOM - POMOC!

Post by Krone »

Kazu da u Hrasnici ima neki dobar gastroenterolog, samo ne znam kako se zove....
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#3 Re: PROBLEMI SA ABDOMENOM - POMOC!

Post by O'zone »

Nazovite doktora Smajilovića u Hrasnici jer trenutno mislim da nema boljeg ultrazvučnog dijagnostičara u BiH
Privatna specijalistička ordinacija za ultrazvučnu dijagnostiku "Doc. dr Fahrudin Smajlović" - Doc. dr Fahrudin Smajlović
Adresa: Stari drum 14, Hrasnica
Općina: Ilidža
Ovlaštena osoba: dr Fahrudin Smajlović
Telefon: +387(0)61 172-377
Meni je pomogao oko dijagnoze na koju sam sumnjao a on je potvrdio uspio sam kasnije da saniram i sad sam više manje OK isto je bilo vezano za abdomen. Ultrazvučni pregled košta 50 KM i ako išta ima da nije kako treba vjerujem da će te biti upoznati sa tim.
easy
Posts: 348
Joined: 14/06/2008 14:45

#4 Re: PROBLEMI SA ABDOMENOM - POMOC!

Post by easy »

Potvrdjujem gore receno za dr. Smajlovica. Zasigurno jedan od najstrucnijih doktora u drzavi u tom domenu.
choco77
Posts: 15
Joined: 12/11/2012 10:17

#5 Re: PROBLEMI SA ABDOMENOM - POMOC!

Post by choco77 »

newena108 wrote:Muz mi ima raznih problema sa abdomenom, ali doktori nisu bas uspjesni u pronalazenju uzroka. Izvadjena mu je i zucna kesa koja je po misljenju 3 doktora trebala ici van, ali ima dosta simptoma za koje oni ne znaju uzrok. Da li mozete preporuciti doktore (gastroenterologe, radiologe i releventne specijaliste) i klinike u Sarajevu, a moze i sire. Bitno nam je samo da je neko jako strucan da konacno uspostavi dijagnozu kako bi lijecenje moglo poceti! Hvala unaprijed.
Kod mene su bili bolovi u stomaku, liječenje prvo čira, 7 dana ležanje u bolnici, pa trojna terapija, bolovi ostali. Dva puta gastroskopija gutanje sonde na Koševu, jednom u državnoj bolnici, ponovo trojna terapija, ranisani i ranibosi, bolovi ostali. Po preporuci odem u ordinaciju dr gazić u Džemala Bijedića 29, doktor me spasi od bolova, pregledao me na nekom dobrom ultrazvuku, dao mi dijagnozu i lijekove, evo tri mjeseca nemam nikakvih bolova (ni problema poslije jela). Evo ti telefon doktora 061162465 pa neka muž vidi za svoju dijagnozu.
newena108
Posts: 2
Joined: 04/11/2012 12:06

#6 Re: PROBLEMI SA ABDOMENOM - POMOC!

Post by newena108 »

Hvala puno svima na odgovorima!

@choco77 mozemo li se na pp cuti jer bi me interesovali detalji?
Post Reply