problem sa yahoo-adresom

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
skarabej

#1 problem sa yahoo-adresom

Post by skarabej » 22/05/2012 00:20

Prije dva mjeseca sam imala virus na mojoj yahoo - adresi, tj. sa moje adrese je na adrese mojih kontakata stigao mail na engleskom (kako sam u Spaniji, kako su me opljackali i kako skupljam novac da se mogu vratiti kuci). Naslo se par njih koji su mi ponudili 1000 eura :D. Izmedju ostalog, izbrisani su svi mailovi koje sam imala u inboxu i sentboxu. Nekako sam sanirala to, prijavila sam problem na yahoo. Mailove koji si izbrisani nisam uspjela vratiti, ali adresa je navodno ponovo bila sigurna.
Mail koristim iskljucivo u poslovne i edukacijske svrhe, i jako mi je vazna ta adresa. Od tog dana nastavila sam redovno dobijati mailove "srednje vaznosti", vezane za posao i sl.. Medjutim, u medjuvremenu sam ocekivala nekoliko ekstremno vaznih mailova, koji nikad nisu stigli. Onda sam u telefonskom razgovoru sa osobom od koje sam ocekivala jedan vazan mail saznala da mi je dvaput slala pismo, koje nikad nije stiglo na moju adresu. Rijesila sam taj problem tako sto sam komunikaciju prebacila na drugi kanal (oci-u-oci), ali i dalje me kopka sta bi to moglo biti sa mojom adresom, i zasto neki mailovi ne stizu. Ima li neko bilo kakav odgovor, ili nesto blizu odgovora? Zahvalna, S.
Last edited by skarabej on 22/05/2012 00:35, edited 1 time in total.

trcicu trceci

#2 Re: problem sa postom

Post by trcicu trceci » 22/05/2012 00:30

Vako, prvo se prijavis gore u cosku gdje pise "prijava" i onda kada udjes na neku temu imas u cosku "odgovori" kliknes na to i iskucas...Nikada nisam imao problema sa postovima, haj javi moze li ti :wink:

skarabej

#3 Re: problem sa yahoo-adresom

Post by skarabej » 22/05/2012 00:36

prvo kratko drugo dugo o. problem je sa elektronskom poštom

Post Reply