Problem sa wish dostavom

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Tigar81
Posts: 1
Joined: 02/12/2021 18:59

#1 Problem sa wish dostavom

Post by Tigar81 »

Moze li mi neko dati bilo kakvu informaciju vezano za kupovinu preko wish aplikacije. Imam problem vec cetiri puta narucivam strijele za luk i nikako mi nisu isporucene cekam cijelu godinu na njih i svaki put mi vrate novac jer mi nisu isporucene mada mi vrate novac sto je dobro i pozitivno zanima me ima li jos neko takav problem i kako ga rijesit i zna li itko gdje to dode u BiH i ima li neka adresa mail ili telefon za provjeru jer uvijek pise da je stiglo u BiH i izgleda sa se tu gubi svaki trag mada sve ostale isporuke dolaze uredno i bez problema samo strijele nikako. Hvala
User avatar
Mujkic
Posts: 63
Joined: 05/05/2021 19:45

#2 Re: Problem sa wish dostavom

Post by Mujkic »

Tigar81 wrote: 02/12/2021 19:11 Moze li mi neko dati bilo kakvu informaciju vezano za kupovinu preko wish aplikacije. Imam problem vec cetiri puta narucivam strijele za luk i nikako mi nisu isporucene cekam cijelu godinu na njih i svaki put mi vrate novac jer mi nisu isporucene mada mi vrate novac sto je dobro i pozitivno zanima me ima li jos neko takav problem i kako ga rijesit i zna li itko gdje to dode u BiH i ima li neka adresa mail ili telefon za provjeru jer uvijek pise da je stiglo u BiH i izgleda sa se tu gubi svaki trag mada sve ostale isporuke dolaze uredno i bez problema samo strijele nikako. Hvala
Ja mislim da ti niko nece pustiti narucene strijele.
Kada dodje na carinu, oni to provjere i vjerovatno oznace da je taj paket " opasan ".
Ne narucuj to, napravi ih osobno ili kupi kod nas u prodavnici oruzja.
User avatar
xPaco1337
Posts: 1030
Joined: 30/09/2020 14:34

#3 Re: Problem sa wish dostavom

Post by xPaco1337 »

Da,imas neke stvari koje nikad nece proci.Ja sam davno sa Ebaya baterije narucivao i nikad nisu stizale
Post Reply