Problem sa Skrill-om

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
tony__24
Posts: 32
Joined: 23/06/2009 18:05

#1 Problem sa Skrill-om

Post by tony__24 »

Ništa ne mogu da platim Skrill-om. Kad nešto krenem da kupim dobijem obavijest da se moj novac sa Skrill-a ne može koristiti u trgovinama. "Your available balance excludes ..... uploaded with Mastercard® and these funds cannot be used for payments to merchants.."
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#2 Re: Problem sa Skrill-om

Post by Heller »

tony__24 wrote:Ništa ne mogu da platim Skrill-om. Kad nešto krenem da kupim dobijem obavijest da se moj novac sa Skrill-a ne može koristiti u trgovinama. "Your available balance excludes ..... uploaded with Mastercard® and these funds cannot be used for payments to merchants.."
Novac koji dodaš sa Mastera se može samo slati drugim korisnicima.
User avatar
Umac
Posts: 84
Joined: 18/12/2008 14:22
Location: all over

#3 Re: Problem sa Skrill-om

Post by Umac »

Pozdrav,

Jel ovaj Skrill poblesavio il sta se desava? :skoljka:

Povucem sa Skrilla 105 eura na Devizni racun koji je isto u eurima i dobijem i mail automatski da je toliko i procesuirano u isplatu.

Kada su stigli novci na devizni racun vidim da je od te isplate(tog iznosa) doslo kao transakcija 93 eura tj:
12 eura manje :?

Kliknem na opis transakcije u mobilnom bankarstvu, kad tamo pored toga ko salje, referentni broj itd stoji 12EUR pise nesto...

Znaci i pored toga sto su naplatili 5.50eur proviziju za deviznu isplatu, Skrill il njihova banka preko koje rade je uzela 12 eura od iznosa za transakciju...znaci sisanje motke :roll:

Onda naravno i na sve to i domaca banka uzela 5eu (standard 10km za deviznu uplatu) i na kraju od tih 105 eura mi ostade 88 eura, cirkus

Prije je bilo samo da Skrill uzme 5.50 proviziju za isplatu preko banke...a ovo da jos vjerovatno njihova banka uzima 12eu mi se prvi put desava...

Jel neko povlacio novac na devizni u zadnje vrijeme sa Skrilla? Jel mu se ovo desava?
User avatar
reboot
Posts: 511
Joined: 08/05/2018 18:03

#4 Re: Problem sa Skrill-om

Post by reboot »

Ja sm jednom povukao 50e, dobio 30KM na kraju...

Na karticu sve regularno, ali na račun zaklaše.
Post Reply