Problem sa outlook-om

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
ad0o
Posts: 165
Joined: 27/06/2012 17:27

#1 Problem sa outlook-om

Post by ad0o »

U zadnjih mjesec dana nisam dobio ni jedan mail a inace u prosjeku sam dobijao po 10 mailova dnevno. Ne dolaze ni obavjestenja kad kupim nesto na aliju, ebay-u, izvodi sa banke... Ima li neko slican problem ili zna kako ga rijesiti?
duffy_duck
Posts: 1511
Joined: 27/04/2018 09:07

#2 Re: Problem sa outlook-om

Post by duffy_duck »

ad0o wrote:U zadnjih mjesec dana nisam dobio ni jedan mail a inace u prosjeku sam dobijao po 10 mailova dnevno. Ne dolaze ni obavjestenja kad kupim nesto na aliju, ebay-u, izvodi sa banke... Ima li neko slican problem ili zna kako ga rijesiti?
Mogli bi biti 2 problema
1. Da nisi uradio zadnji update aplikacije na telefonu.
A 2. Da je do njih problem ili da ti svi mailovi idu u zabacenu ili "nezeljenu poštu" provjeri sve kategorije i osvjezi par puta te kategorije pa javi.
ad0o
Posts: 165
Joined: 27/06/2012 17:27

#3 Re: Problem sa outlook-om

Post by ad0o »

duffy_duck wrote:
ad0o wrote:U zadnjih mjesec dana nisam dobio ni jedan mail a inace u prosjeku sam dobijao po 10 mailova dnevno. Ne dolaze ni obavjestenja kad kupim nesto na aliju, ebay-u, izvodi sa banke... Ima li neko slican problem ili zna kako ga rijesiti?
Mogli bi biti 2 problema
1. Da nisi uradio zadnji update aplikacije na telefonu.
A 2. Da je do njih problem ili da ti svi mailovi idu u zabacenu ili "nezeljenu poštu" provjeri sve kategorije i osvjezi par puta te kategorije pa javi.
Nema mailova ni kad uđem sa računara nit ima šta u neželjenoj pošti.
Post Reply