problem sa mailom

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
Admir_1984
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

problem sa mailom

Post by Admir_1984 » 12/07/2011 00:47

trebala bi se ovde otvoriti neka tema gdje bi se ova sitna pitanja postavljala, a ne da moram stalno otvarat nove teme :roll:

ovaj hotmail me neshto zeza, prilikom logovanja mi trazi neki sigurnosni kod koji dole izbaci, pa onda trazi da verificiram account tako sto ce mi na mobitel poslati code, al nema opcije za Bosnu i te drugorazredne drzave :roll: sve me to koci jer nekad ne mogu poslati mail, kao blokiran account i trebam ga verificirati. garant sam neki spam pokupio, pa moze li se to kako rijesit :roll: :?

Eleonora

Re: problem sa mailom

Post by Eleonora » 12/07/2011 00:58

I meni se to juce desilo. :shock:
Uglavnom, ispade da mi je blokiran mail. Kako, zasto, ne znam...

snukey

Post by snukey » 12/07/2011 01:10

meni možda već desetak dana hotmail ne funkcionira. ne mogu da otvorim ni jedan mail u firefoxu, u google chromu mogu, ali ne mogu slati mailove. nešto sam guglala, ni oni u hotmailu ne znaju šta je, nisam vidjela da su ponudili ijedno smisleno rješenje... tako da sam ostavila sad, čekam da mi se vrati u normalu nekad, nadam se da hoće :/.

lajkujMe

Post by lajkujMe » 13/07/2011 12:37

E hebi ga sad bas gledam ovu temu prije neki dan i zao mi za ove sto imaju probleme i mislim nece se meni bas nikad desiti, e pa desilo se Hotmail account mi je blokiran izgleda zbog navodnih sumnjivih aktivnosti. U help centru kazu da odem na hotmail stranicu logujem se i sljedim upustva, ali ponvo izbaci tu gresku (800488fe) i kaze klikni na continue to uradim samo mi refreshuje tu stranicu! pokusao sam naci druga rjesenja ali nema. A hotmail nema izgleda nacina da im se posalje poruka i da njihov radnik malo pogleda sta je problem sta je rjesenje.

Sad ima li ijedan bosanac ili bosanka ovdje da mi pomogne posto mi je to veoma vazan email account sve mi na njega ide od familije do vaznih stranica i poslovnih kontakata.

Post Reply