Problem sa ljubomorom

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

MrElko
Posts: 20
Joined: 22/07/2018 10:31

#1 Problem sa ljubomorom

Post by MrElko »

Eh vako ljudi imam jedan problem,imam 18 godina cura mi ima 16 inace mi je prva cura koju sam zavolio i zaljubio se u nju...
Previse sam ljubomoran i vec smo diskutovali o tome i jucer sam ponovo pokazao ljubomoru i otisla je kuci i rekla je da cemo pricati mislim da bi zelila prekinut al znam da me voli da joj je stalo,iskreno ja bi njoj oprostio to,zanima ma sta vi mislite o ovome
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2 Re: Problem sa ljubomorom

Post by Tomahawk11 »

Šta da joj oprostiš? Što se naljutila i otišla kući?
Nemoj biti bezveze ljubomoran.
Osim ako nemaš razlog za ljubomoru...
MrElko
Posts: 20
Joined: 22/07/2018 10:31

#3 Re: Problem sa ljubomorom

Post by MrElko »

Realno mislim da ljubomora ne bi trebala bit razlog da prekine samnom...
Znam da samo mene voli i da nece druge ali ne mogu da se rijesim ljubomore...
MrElko
Posts: 20
Joined: 22/07/2018 10:31

#4 Re: Problem sa ljubomorom

Post by MrElko »

Tomahawk11 wrote:Šta da joj oprostiš? Što se naljutila i otišla kući?
Nemoj biti bezveze ljubomoran.
Osim ako nemaš razlog za ljubomoru...
Ne ja bi njoj ljubomoru oprostio nisam mislio na to sto je otisla
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#5 Re: Problem sa ljubomorom

Post by djkurt »

MrElko wrote:Realno mislim da ljubomora ne bi trebala bit razlog da prekine samnom...
Znam da samo mene voli i da nece druge ali ne mogu da se rijesim ljubomore...
najebo si ti onda jarane.
MrElko
Posts: 20
Joined: 22/07/2018 10:31

#6 Re: Problem sa ljubomorom

Post by MrElko »

djkurt wrote:
MrElko wrote:Realno mislim da ljubomora ne bi trebala bit razlog da prekine samnom...
Znam da samo mene voli i da nece druge ali ne mogu da se rijesim ljubomore...
najebo si ti onda jarane.
Na sta ciljas tacno..
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#7 Re: Problem sa ljubomorom

Post by Tomahawk11 »

MrElko wrote: Ne ja bi njoj ljubomoru oprostio nisam mislio na to sto je otisla
Čekaj, ko je tu ljubomoran? Ti ili ona?
Ako si ti, kako bi ti njoj oprostio ljubomoru?
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#8 Re: Problem sa ljubomorom

Post by Ramzess Veliki »

MrElko wrote:
djkurt wrote:
MrElko wrote:Realno mislim da ljubomora ne bi trebala bit razlog da prekine samnom...
Znam da samo mene voli i da nece druge ali ne mogu da se rijesim ljubomore...
najebo si ti onda jarane.
Na sta ciljas tacno..
Moraces je zenit' ... :thumbup:
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#9 Re: Problem sa ljubomorom

Post by djkurt »

djkurt wrote:
MrElko wrote:Realno mislim da ljubomora ne bi trebala bit razlog da prekine samnom...
Znam da samo mene voli i da nece druge ali ne mogu da se rijesim ljubomore...
najebo si ti onda jarane.
Ljubomoran si a ne znaš zašto, znam ja posesivan si brate a to nikad nije dobro.
MrElko
Posts: 20
Joined: 22/07/2018 10:31

#10 Re: Problem sa ljubomorom

Post by MrElko »

djkurt wrote:
djkurt wrote:
MrElko wrote:Realno mislim da ljubomora ne bi trebala bit razlog da prekine samnom...
Znam da samo mene voli i da nece druge ali ne mogu da se rijesim ljubomore...
najebo si ti onda jarane.
Ljubomoran si a ne znaš zašto, znam ja posesivan si brate a to nikad nije dobro.
Ne znam kako da se rijesim :(
MrElko
Posts: 20
Joined: 22/07/2018 10:31

#11 Re: Problem sa ljubomorom

Post by MrElko »

Tomahawk11 wrote:
MrElko wrote: Ne ja bi njoj ljubomoru oprostio nisam mislio na to sto je otisla
Čekaj, ko je tu ljubomoran? Ti ili ona?
Ako si ti, kako bi ti njoj oprostio ljubomoru?
Ne rekao sam da je ona ljubomorna ja bi njoj oprsotio to,a ona meni to ne moze oprostit
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#12 Re: Problem sa ljubomorom

Post by Tomahawk11 »

MrElko wrote: Ne rekao sam da je ona ljubomorna ja bi njoj oprsotio to,a ona meni to ne moze oprostit
Ako nemaš razlog da budeš ljubomoran, onda je jasno da je ljuta, jer je bezveze maltretiraš.
MrElko
Posts: 20
Joined: 22/07/2018 10:31

#13 Re: Problem sa ljubomorom

Post by MrElko »

Tomahawk11 wrote:
MrElko wrote: Ne rekao sam da je ona ljubomorna ja bi njoj oprsotio to,a ona meni to ne moze oprostit
Ako nemaš razlog da budeš ljubomoran, onda je jasno da je ljuta, jer je bezveze maltretiraš.
Ne znam dal ce me ostavit zbog toga...
User avatar
-storm-
Posts: 1881
Joined: 05/04/2018 15:06

#14 Re: Problem sa ljubomorom

Post by -storm- »

Neka zdrava doza ljubomore je cist ok...svi smo to više, manje u odnosu sa osobama, do kojih nam je stalo...posesivnost (kako su ti napisali gore) bolesna ljubomora...unistiti ce i najveću ljubav...kad tad, drugoj strani postati ce to gušenje neodrživo...
Obicno ima veze sa lošom slikom o sebi, nesigurnoscu, manjkom samopouzdanja...kontroliraj tj nauci sebe cijeniti...pa ce i to nestati...
Ali prvo sebi priznaj problem.
User avatar
jazzer
Posts: 7201
Joined: 20/12/2004 14:44

#15 Re: Problem sa ljubomorom

Post by jazzer »

MrElko wrote:Ne rekao sam da je ona ljubomorna ja bi njoj oprsotio to,a ona meni to ne moze oprostit
Ti bi njoj oprostio ljubomoru a ona tebi ne bi?

zapitaj se da li je to prava zena za tebe, zena koja ce ti roditi djecu, voditi domacinstvo..

jer ako ne oprasta ljubomoru kako ce ti sutra oprostiti kada kitu obrises storom, upisas se u krevet
jer si pijan i nisi mogao otici do wc.. mislis da ce imati razumjevanja za tvoju bol kada raskines sa ljubavnicom..

dobro se ti saberi i vidi sta ti je raditi. na tvom mjestu ja bih odmah raskinuo.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#16 Re: Problem sa ljubomorom

Post by Ramzess Veliki »

MrElko wrote:Ne znam kako da se rijesim :(
Odrastanjem ... nijedna djevojka nije tvoje vlasnistvo, niti si ti poseban. I ni jedna ne treba da te trpi ako si joj neprijatan.
MrElko
Posts: 20
Joined: 22/07/2018 10:31

#17 Re: Problem sa ljubomorom

Post by MrElko »

-storm- wrote:Neka zdrava doza ljubomore je cist ok...svi smo to više, manje u odnosu sa osobama, do kojih nam je stalo...posesivnost (kako su ti napisali gore) bolesna ljubomora...unistiti ce i najveću ljubav...kad tad, drugoj strani postati ce to gušenje neodrživo...
Obicno ima veze sa lošom slikom o sebi, nesigurnoscu, manjkom samopouzdanja...kontroliraj tj nauci sebe cijeniti...pa ce i to nestati...
Ali prvo sebi priznaj problem.
Hvala na savijetu :P
MrElko
Posts: 20
Joined: 22/07/2018 10:31

#18 Re: Problem sa ljubomorom

Post by MrElko »

Ramzess Veliki wrote:
MrElko wrote:Ne znam kako da se rijesim :(
Odrastanjem ... nijedna djevojka nije tvoje vlasnistvo, niti si ti poseban. I ni jedna ne treba da te trpi ako si joj neprijatan.
Hvala masjtore upravu si...
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19 Re: Problem sa ljubomorom

Post by djkurt »

jazzer wrote:
MrElko wrote:Ne rekao sam da je ona ljubomorna ja bi njoj oprsotio to,a ona meni to ne moze oprostit
Ti bi njoj oprostio ljubomoru a ona tebi ne bi?

zapitaj se da li je to prava zena za tebe, zena koja ce ti roditi djecu, voditi domacinstvo..

jer ako ne oprasta ljubomoru kako ce ti sutra oprostiti kada kitu obrises storom, upisas se u krevet
jer si pijan i nisi mogao otici do wc.. mislis da ce imati razumjevanja za tvoju bol kada raskines sa ljubavnicom..

dobro se ti saberi i vidi sta ti je raditi. na tvom mjestu ja bih odmah raskinuo.
Ojj brate, nisi normalan.
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#20 Re: Problem sa ljubomorom

Post by S4mpion »

Pretjeranom ljubomorom joj pokazuješ da te ima na tanjiru, nisi joj interesantan i obustavi takvo ponašanje ako baš nemaš namjeru da te cura ostavi, jer ljubav nema veze s tim, možete se vi i voljet', a da opet jedno drugom ne odgovarate.
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#21 Re: Problem sa ljubomorom

Post by walter kurtz »

bez dva k...a nema udarca :|
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#22 Re: Problem sa ljubomorom

Post by merlin246 »

jazzer wrote:
MrElko wrote:Ne rekao sam da je ona ljubomorna ja bi njoj oprsotio to,a ona meni to ne moze oprostit
Ti bi njoj oprostio ljubomoru a ona tebi ne bi?

zapitaj se da li je to prava zena za tebe, zena koja ce ti roditi djecu, voditi domacinstvo..

jer ako ne oprasta ljubomoru kako ce ti sutra oprostiti kada kitu obrises storom, upisas se u krevet
jer si pijan i nisi mogao otici do wc.. mislis da ce imati razumjevanja za tvoju bol kada raskines sa ljubavnicom..

dobro se ti saberi i vidi sta ti je raditi. na tvom mjestu ja bih odmah raskinuo.
:pisnuo: :pisnula:
Jaooo nema dalje
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#23 Re: Problem sa ljubomorom

Post by merlin246 »

MrElko wrote:Eh vako ljudi imam jedan problem,imam 18 godina cura mi ima 16 inace mi je prva cura koju sam zavolio i zaljubio se u nju...
Previse sam ljubomoran i vec smo diskutovali o tome i jucer sam ponovo pokazao ljubomoru i otisla je kuci i rekla je da cemo pricati mislim da bi zelila prekinut al znam da me voli da joj je stalo,iskreno ja bi njoj oprostio to,zanima ma sta vi mislite o ovome
Reci ti meni kako si ti tocno pokazao njoj ljubomoru ?
Ako si joj npr. odvalio samarcinu nakon sto je prokomentirala nekog seksi lika koji je upravo bio prosao onda ima dobar razlog da te ostavi. :pisnula:
missko
Posts: 11433
Joined: 22/02/2008 13:22

#24 Re: Problem sa ljubomorom

Post by missko »

Ma gusis djete bezveze jbt njoj 16 gidina zaljubljena u tebe s tobom je i ti sad ljubomoran. Pa ako te ostavi crknut ces a ovako bolje se kontrolisi i te ljubomorne osjecaje prebaci u osjecaje uzivanja jer onako samo patis i sebe i nju.
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#25 Re: Problem sa ljubomorom

Post by drunken tiger »

MrElko wrote:Eh vako ljudi imam jedan problem,imam 18 godina cura mi ima 16 inace mi je prva cura koju sam zavolio i zaljubio se u nju...
Previse sam ljubomoran i vec smo diskutovali o tome i jucer sam ponovo pokazao ljubomoru i otisla je kuci i rekla je da cemo pricati mislim da bi zelila prekinut al znam da me voli da joj je stalo,iskreno ja bi njoj oprostio to,zanima ma sta vi mislite o ovome
Sprći joj najbolju jaranicu i riješio si problem.
Post Reply