Problem sa limarijom

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
eduscho
Posts: 255
Joined: 08/12/2008 19:46

#1 Problem sa limarijom

Post by eduscho »

Postovani autoljupci,

led mi je izudarao cijelo auto - kompletnu limariju, prednju i zadnju haubu, krov, stokove itd. Cak su mi i sajbe bile razbijene, upravo sam ih zamijenio. Po cijeloj karoseriji ima sto-dvijesto udaraca.
Sta savjetujete da se uradi i koliko bi to kostalo??? Radi se o VW Passatu.

Pozdrav
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#2 Re: Problem sa limarijom

Post by Bakir1 »

ja sam imao slican problem doduse bez razbijenih stakala ali cijeli auto izlupan i nasao sam rjesenje u maglaju u firmi auto perfect vlasnik se zove damir broj telefona je 061/763-427 uz jednu malu napomenu na moru je i on i ekipa do 30.08 pa poslije toga zovi i zakazi termin,mozda je cijena posla slicna onoj za cijelo lakiranje,ali fabricki lak i da ti neko dira auto ne moze se porediti.
znaci iz vlastitog iskustva sto posto zadovoljan uradjenim poslom kao da nikada grad nije bio ni blizu auta
eduscho
Posts: 255
Joined: 08/12/2008 19:46

#3 Re: Problem sa limarijom

Post by eduscho »

Bakire,

kosta li to?
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#4 Re: Problem sa limarijom

Post by Bakir1 »

košta ali ni pola kao kvalitetno lakiranje,odnos placeno uradjeno veoma dobar,eh nemam pojma koliko je stete na tvom autu ali posto ti je auto relativno mlado mislim da ti nece biti problem odvojiti par stotina maraka da to uradis kako spada
eduscho
Posts: 255
Joined: 08/12/2008 19:46

#5 Re: Problem sa limarijom

Post by eduscho »

Ja sam dobijao predracune u rasponu od 1.300 do 2.000 KM. Mora se raditi prednja hauba (svi preporucuju zamjensku), krov, gepek, štokovi i malo na "guzovima" iznad čepa rezervoara. Veliki je led padao.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#6 Re: Problem sa limarijom

Post by Bakir1 »

ukoliko nije probijen sloj boje na autu a ne bi trebao biti mislim da ce ti ostati od 400 do 1400 KM ali da se ne igramo vidovitih dzemila nazovi damira u ponedeljak probaj se dogovoriti posalji mu slike i siguran sam da cete naci kompromisno rjesenje.
sretno
eduscho
Posts: 255
Joined: 08/12/2008 19:46

#7 Re: Problem sa limarijom

Post by eduscho »

OK hvala i pozdrav
Post Reply