Problem sa kontakt bravom

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
dakon
Posts: 13
Joined: 23/06/2007 20:11

#1 Problem sa kontakt bravom

Post by dakon »

Imam problem. Primjetio sam danas (mozda je i prije to bilo neznam) poslije voznje kad sam izvadio kljuc iz kontakta, da je malo topao ne vrel nego nesto izmedju. Takodje i kontakt brava je topla.
Sad jeli to normalno ili je poceo neki problem. Dali se kod nekog to desavalo. :? :? :? :?
ananas10
Posts: 71
Joined: 10/05/2010 13:37

#2 Re: Problem sa kontakt bravom

Post by ananas10 »

koje auto?
User avatar
mayab
Posts: 30835
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#3 Re: Problem sa kontakt bravom

Post by mayab »

Pa na 35 stepeni u hladu , a jos ako je auto parkiran na suncu, sve je toplo, da ne kazem vrelo, a gdje nece biti metalni kljuc, znas kako metal provodi toplotu?!! :-)
dakon
Posts: 13
Joined: 23/06/2007 20:11

#4 Re: Problem sa kontakt bravom

Post by dakon »

Ljudi danas nista vozao sam ga citav dan mora da je temperatura u kolima to prouzrokovala, valjda se metal lako zagrije a citav dan mi je bio na suncu, ebiga stvarno sam se zijanio kad sam pipno kljuc i bravu a oni osjetno topli, hvala na odgovorima.Poooozzzzzzzz.................
User avatar
corolla02
Posts: 11306
Joined: 18/02/2009 22:12
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Horoskop: Gemini

#5 Re: Problem sa kontakt bravom

Post by corolla02 »

takodjer, mnoga auta imaju sijalicu/osvijetljenje oko kljuca sto dodatno utjece na temp. kljucaa..
Post Reply