Sad jeli to normalno ili je poceo neki problem. Dali se kod nekog to desavalo.
Problem sa kontakt bravom
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
dakon
- Posts: 13
- Joined: 23/06/2007 20:11
#1 Problem sa kontakt bravom
Imam problem. Primjetio sam danas (mozda je i prije to bilo neznam) poslije voznje kad sam izvadio kljuc iz kontakta, da je malo topao ne vrel nego nesto izmedju. Takodje i kontakt brava je topla.
Sad jeli to normalno ili je poceo neki problem. Dali se kod nekog to desavalo.

Sad jeli to normalno ili je poceo neki problem. Dali se kod nekog to desavalo.
- mayab
- Posts: 30835
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#3 Re: Problem sa kontakt bravom
Pa na 35 stepeni u hladu , a jos ako je auto parkiran na suncu, sve je toplo, da ne kazem vrelo, a gdje nece biti metalni kljuc, znas kako metal provodi toplotu?!! 
-
dakon
- Posts: 13
- Joined: 23/06/2007 20:11
#4 Re: Problem sa kontakt bravom
Ljudi danas nista vozao sam ga citav dan mora da je temperatura u kolima to prouzrokovala, valjda se metal lako zagrije a citav dan mi je bio na suncu, ebiga stvarno sam se zijanio kad sam pipno kljuc i bravu a oni osjetno topli, hvala na odgovorima.Poooozzzzzzzz.................
- corolla02
- Posts: 11306
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
#5 Re: Problem sa kontakt bravom
takodjer, mnoga auta imaju sijalicu/osvijetljenje oko kljuca sto dodatno utjece na temp. kljucaa..
