Problem sa Hard diskom

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
BAD_BLUE_BOY

Problem sa Hard diskom

Post by BAD_BLUE_BOY » 24/02/2011 23:01

Imao sam problem sa HD otisla mu elektronika i nakon sto sam zamijenio istu prikljucio sam hard disk na racunar medjutim ne mogu da pristupim jednoj particiji pise da uradim format pa cu moci.Da li neko zna dobar program kako da spasim podatke sa te particije?pozdrav svima

joyjoy

Re: Problem sa Hard diskom

Post by joyjoy » 24/02/2011 23:54

Da li ti je HDD dynamic invalid ? Dobar program za vraćanje podataka je GetDataBack for NTFS , preporuka jednostavan i možeš ga naći na ThepirateBay , također za vraćanje diska u basic online stanje dobar program je HxD jednostavno u otvoriš sa njim disk i u sector 0 promjeniš value,na određenoj adresi, 42 u 07 i to je to , ali prvo nađi kakvu uputu na www. sretno

Oxygenn

Re: Problem sa Hard diskom

Post by Oxygenn » 25/02/2011 01:20

BAD_BLUE_BOY wrote:Imao sam problem sa HD otisla mu elektronika i nakon sto sam zamijenio istu prikljucio sam hard disk na racunar medjutim ne mogu da pristupim jednoj particiji pise da uradim format pa cu moci.Da li neko zna dobar program kako da spasim podatke sa te particije?pozdrav svima

Recuva http://www.piriform.com/recuva najbolje rezultate daje ako unaprijed odredis vrstu podataka, slike, muzika itd i izaberes opciju deep scan

Post Reply