Problem sa elektricnom strujom u kuci

Post Reply
Arminusher
Posts: 40
Joined: 21/01/2017 17:05

#1 Problem sa elektricnom strujom u kuci

Post by Arminusher »

Kada ukljucim elektricni,grijalicu ili neki uredjaj koji ne koristim cesto struja nestane na 10ak sekundi i vrati se opet 10ak sekundi i tako se ponavlja
3-4x.Osiguraci nisu iskocili,pokusavao sam iskljuciti racunar,elektricni kad se desi prvi put al opet mora 3-4x to uraditi bez obzrira sta uradio.Eh sad jedna stvar koju sam primjetio jeste da nakon toga nekad racunar nece odma da mi se upali cak i po pola sata,a nekad kad ga upalim nece mi ocitati SDD te tastaturu i mis moram ponovo ukljuciti da bi radili. Desava se vec 2 godine ovako ali sad mi je dosta cesto prije je jedom u 2 sedmice mozda pa ako je neko imao slicno iskustvo neka pomogne,hvala.
Tulipani
Posts: 28
Joined: 01/12/2020 00:49

#2 Re: Problem sa elektricnom strujom u kuci

Post by Tulipani »

Arminusher wrote: 13/10/2020 13:47 Kada ukljucim elektricni,grijalicu ili neki uredjaj koji ne koristim cesto struja nestane na 10ak sekundi i vrati se opet 10ak sekundi i tako se ponavlja
3-4x.Osiguraci nisu iskocili,pokusavao sam iskljuciti racunar,elektricni kad se desi prvi put al opet mora 3-4x to uraditi bez obzrira sta uradio.Eh sad jedna stvar koju sam primjetio jeste da nakon toga nekad racunar nece odma da mi se upali cak i po pola sata,a nekad kad ga upalim nece mi ocitati SDD te tastaturu i mis moram ponovo ukljuciti da bi radili. Desava se vec 2 godine ovako ali sad mi je dosta cesto prije je jedom u 2 sedmice mozda pa ako je neko imao slicno iskustvo neka pomogne,hvala.


Tako se kod mene drug desavalo. Otisao sam u el stavili su mi novi sat i sad bolje radi. Ponekad zna opet da zeza jer mi je stvarno preopterećen.
Post Reply