Problem sa curom

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
pijo_zoljo
Posts: 2837
Joined: 12/02/2019 16:06

#51 Re: Problem sa curom

Post by pijo_zoljo »

Boemica wrote:
pijo_zoljo wrote:
Boemica wrote::facepalm:
šta se ti fejspalmaš

pih
:D
Ma evo pokušavam da skontam taj mentalitet.

Momci su mi išli na poslovna putovanja, izlazili, imali prijateljstva sa drugim djevojkama, jedan se čak i odselio u sasvim drugi grad i drugu državu gdje je mogao raditi šta je htio, ali mi nikad nije palo na pamet da me vara, niti sam ikad ikog optuživala za prevaru.

Ne kontam kako to ljudi mogu biti u vezi i stalno misliti da ih druga osoba vara, nešto muti iza leđa, priča sa drugima ... Ne mogu ja tog stresa :D
a vidi
svega u božjoj bašti...
Eh sad, najlakše je reći eto vako nako a nismo čuli drugu stranu priče.
Možda je ranije ufaćen u djelu dopisivanja sa nekim pa se stvorila nevjerica, jedan razlog
Drugi razlog je ovaj moj, uspostavljanje dominacije
Treći je da je i sama dopisivać pa ide logikom zavadi pa vladaj...
Četvrti ljubomora, ali ovolika ljubomora nije zdrava za vezu...
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#52 Re: Problem sa curom

Post by Boemica »

pijo_zoljo wrote:
a vidi
svega u božjoj bašti...
Eh sad, najlakše je reći eto vako nako a nismo čuli drugu stranu priče.
Možda je ranije ufaćen u djelu dopisivanja sa nekim pa se stvorila nevjerica, jedan razlog
Drugi razlog je ovaj moj, uspostavljanje dominacije
Treći je da je i sama dopisivać pa ide logikom zavadi pa vladaj...
Četvrti ljubomora, ali ovolika ljubomora nije zdrava za vezu...
Ma svejedno, to je previše stresa i nerviranja za obje strane.

Ono što sam ja dosad naučila u životu iz svog iskustva, a ne mora to biti tačno, nego sam ja ubjeđena da je tako, a to je da poštene osobe nikad bez jakih osnovanih razloga za druge ne misle da su nepoštene.

Dakle, lažov će se bojati da svi lažu, varalica će biti u stalnom strahu da svi varaju, lopov će stalno biti na oprezu da mu nešto ne ukradu, onaj dobar i pošten će živjet život bez stalne brige da ga neko vara i obmanjuje.
User avatar
Dope_Man
Posts: 7778
Joined: 03/06/2016 16:31

#53 Re: Problem sa curom

Post by Dope_Man »

Ma ovo djetinjasti problemi, prva "ozbiljnija" veza i ostale fore. Kad malo odrastes, ako budes radio na sebi da mozes stati na loptu i pogledati prije nego sutas, shvatices koliko su to besmislene stvari i kako se prave problemi gdje ih i nema zapravo. Probudis se, pisas, i nastavis spavati. :lol:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#54 Re: Problem sa curom

Post by MarlboroGold »

Tomahawk11 wrote:
dale cooper wrote:Da mi je više ovakvih problema u životu, a manje nekih drugih. :mrgreen:
Znaš kako, životni problemi u skladu sa periodom života u kojem si :D
Njima su ovi sad najveći, a ne znaju šta tek ide :-?
A tad njihova reakcija starijima bude "šta ti znaš ne znaš ti kakvi su ovi problemi" :D
User avatar
liaar
Posts: 3785
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#55 Re: Problem sa curom

Post by liaar »

Ja sam u petak prekinuo vezu od 8 godina, 4 dana prije godišnjice. Manje više sam uvijek imao ove situacije, i svaki put gledao preko toga, zbog nekih meni sada nejasnih razloga. Što gore napisa, to je način da se uspostavi neka dominacija, i ja sam svojevoljno popuštao uvijek, dok mi jednom ne dođe iz guzice u glavu da pravim budalu od sebe, da zaslužujem bolje.

Poslala mi sinoć za godišnjicu poruku u smislu kako i dalje misli da sam ja taj za nju, reko žao mi je ali ja ne mislim tako, ganjaj fakultet kad ti je master bitniji :bih:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#56 Re: Problem sa curom

Post by Tomahawk11 »

MarlboroGold wrote:
Tomahawk11 wrote:
dale cooper wrote:Da mi je više ovakvih problema u životu, a manje nekih drugih. :mrgreen:
Znaš kako, životni problemi u skladu sa periodom života u kojem si :D
Njima su ovi sad najveći, a ne znaju šta tek ide :-?
A tad njihova reakcija starijima bude "šta ti znaš ne znaš ti kakvi su ovi problemi" :D
egzakli
User avatar
oaza85
Posts: 1734
Joined: 25/06/2018 09:10
Location: Rogatica Pekara Centar

#57 Re: Problem sa curom

Post by oaza85 »

liaar wrote:Ja sam u petak prekinuo vezu od 8 godina, 4 dana prije godišnjice. Manje više sam uvijek imao ove situacije, i svaki put gledao preko toga, zbog nekih meni sada nejasnih razloga. Što gore napisa, to je način da se uspostavi neka dominacija, i ja sam svojevoljno popuštao uvijek, dok mi jednom ne dođe iz guzice u glavu da pravim budalu od sebe, da zaslužujem bolje.

Poslala mi sinoć za godišnjicu poruku u smislu kako i dalje misli da sam ja taj za nju, reko žao mi je ali ja ne mislim tako, ganjaj fakultet kad ti je master bitniji :bih:
Ne sikiraj se, naci ce ona drugog :mrgreen:
User avatar
liaar
Posts: 3785
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#58 Re: Problem sa curom

Post by liaar »

Nek nalazi vala što se mene tiče, ja sam se već snašao :lol:
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#59 Re: Problem sa curom

Post by Blixen »

MrElko wrote:Dobar dan momci,ja sam novi u ljubavi pa nisam nesto puno iskusan sada cu vam ukratko ispricati moju situaciju.Znaci poceo sam sa curom i fakat smo se sve vise i vise zblizavali i evo sad smo top sto bi se reklo ja ne mogu bez nje al ne znam kakva je situacija kod nje dal je njoj tako kao sto prica i govori uglavnom znali smo se svađat sto ona misli da cu je ja prevarit jer se curice vrte oko mene dosta su mladje al i ja izgledam tako jebi ga a i ja znam nju napast zbog slicnog razloga mislim zensko je jos lijepo zgodno ima tu napadaca eh i sinoc zakuhamo ono pravo sto bi se reklo muski.Naime reko sam joj da idem spavat al je i ona otisla spava,budim se ja u tei sata da odem do wca i mahinalno uzimam telefon da vidim jel m iko od drustva sta pisao kad moja cura onliiiine,ja joj se javim u fazonu ne spava se ona meni znala sam da me varas vako nako skrenu s teme i zamal da prekinemo znog tog sto je mislila da je varam,sad me zanima jel ona to uradila kao kontru jer je ona nesto zapravo skrivala il ona mozda pise sa srugim likovima hmm ne znam sta vi mislite o ovome
jednu tacku imas na cijeli tekst
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#60 Re: Problem sa curom

Post by Boemica »

liaar wrote:Nek nalazi vala što se mene tiče, ja sam se već snašao :lol:
pa ne bi ni bio tako rješen da to okončaš da nisi :lol:
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#61 Re: Problem sa curom

Post by dale cooper »

Blixen wrote:
MrElko wrote:Dobar dan momci,ja sam novi u ljubavi pa nisam nesto puno iskusan sada cu vam ukratko ispricati moju situaciju.Znaci poceo sam sa curom i fakat smo se sve vise i vise zblizavali i evo sad smo top sto bi se reklo ja ne mogu bez nje al ne znam kakva je situacija kod nje dal je njoj tako kao sto prica i govori uglavnom znali smo se svađat sto ona misli da cu je ja prevarit jer se curice vrte oko mene dosta su mladje al i ja izgledam tako jebi ga a i ja znam nju napast zbog slicnog razloga mislim zensko je jos lijepo zgodno ima tu napadaca eh i sinoc zakuhamo ono pravo sto bi se reklo muski.Naime reko sam joj da idem spavat al je i ona otisla spava,budim se ja u tei sata da odem do wca i mahinalno uzimam telefon da vidim jel m iko od drustva sta pisao kad moja cura onliiiine,ja joj se javim u fazonu ne spava se ona meni znala sam da me varas vako nako skrenu s teme i zamal da prekinemo znog tog sto je mislila da je varam,sad me zanima jel ona to uradila kao kontru jer je ona nesto zapravo skrivala il ona mozda pise sa srugim likovima hmm ne znam sta vi mislite o ovome
jednu tacku imas na cijeli tekst
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Mene je zabolila glava dok sam ovo pokušao čitati. :mrgreen:
User avatar
liaar
Posts: 3785
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#62 Re: Problem sa curom

Post by liaar »

Boemica wrote:
liaar wrote:Nek nalazi vala što se mene tiče, ja sam se već snašao :lol:
pa ne bi ni bio tako rješen da to okončaš da nisi :lol:
Nije vala, već 2 mjeseca sigurno tražim najbezbolniji način da to uradim, nije 8 godina malo da se razumijemo, sa ovom drugom sam se dopisivao 10-ak dana prije raskida, malo mi se oči otvorile i skontam da sam muško, a ne pička i eto 8-) :lol:
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#63 Re: Problem sa curom

Post by Boemica »

liaar wrote:
Boemica wrote:
liaar wrote:Nek nalazi vala što se mene tiče, ja sam se već snašao :lol:
pa ne bi ni bio tako rješen da to okončaš da nisi :lol:
Nije vala, već 2 mjeseca sigurno tražim najbezbolniji način da to uradim, nije 8 godina malo da se razumijemo, sa ovom drugom sam se dopisivao 10-ak dana prije raskida, malo mi se oči otvorile i skontam da sam muško, a ne pička i eto 8-) :lol:
Pa što to nisi okončao prije nego što se ukazala prilika sa drugom?

Mislim, razumijem ja tebe, teško je nakon toliko vremena prekinuti bez obzira na to što se više ne osjećaš lijepo.

Desilo mi se nešto slično poslije duge i ozbiljne veze, samo što sam ja bila sa druge strane, odnosno ja sam bila ona koja nije htjela da se to završi. Samo što mi je bilo jasno da je on već upoznao nekog za koga se dovoljno zagrijao i da ja više nemam tu šta tražit :) da nije, možda bih i pokušala nešto da se stanje popravi, ali pošto jeste, bilo je i meni lakše da se jednostavno pomirim sa tim
User avatar
liaar
Posts: 3785
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#64 Re: Problem sa curom

Post by liaar »

Boemica wrote:
liaar wrote:
Boemica wrote: pa ne bi ni bio tako rješen da to okončaš da nisi :lol:
Nije vala, već 2 mjeseca sigurno tražim najbezbolniji način da to uradim, nije 8 godina malo da se razumijemo, sa ovom drugom sam se dopisivao 10-ak dana prije raskida, malo mi se oči otvorile i skontam da sam muško, a ne pička i eto 8-) :lol:
Pa što to nisi okončao prije nego što se ukazala prilika sa drugom?

Mislim, razumijem ja tebe, teško je nakon toliko vremena prekinuti bez obzira na to što se više ne osjećaš lijepo.

Desilo mi se nešto slično poslije duge i ozbiljne veze, samo što sam ja bila sa druge strane, odnosno ja sam bila ona koja nije htjela da se to završi. Samo što mi je bilo jasno da je on već upoznao nekog za koga se dovoljno zagrijao i da ja više nemam tu šta tražit :) da nije, možda bih i pokušala nešto da se stanje popravi, ali pošto jeste, bilo je i meni lakše da se jednostavno pomirim sa tim
Manje više se tako i ovdje desilo.

Ne znam što nisam ranije, sve sam imao neki tračak nade da se da riješit, da ovo da ono, dok nismo sjeli da popričamo finalno oko uzimanja, meni javili da sam primjljen u Intesu i da mogu planirat budućnost, u tom izusti cura da želi master redovno da studira, i tu me presjeklo da ustvari su se naši prioriteti i pogledi na budućnost razišli, i od tad je jednostavno baš prestala ona "iskra" u vezi.
User avatar
oaza85
Posts: 1734
Joined: 25/06/2018 09:10
Location: Rogatica Pekara Centar

#65 Re: Problem sa curom

Post by oaza85 »

liaar wrote:
Boemica wrote:
liaar wrote:Nek nalazi vala što se mene tiče, ja sam se već snašao :lol:
pa ne bi ni bio tako rješen da to okončaš da nisi :lol:
Nije vala, već 2 mjeseca sigurno tražim najbezbolniji način da to uradim, nije 8 godina malo da se razumijemo, sa ovom drugom sam se dopisivao 10-ak dana prije raskida, malo mi se oči otvorile i skontam da sam muško, a ne pička i eto 8-) :lol:
znaci 8g. ti je trebalo da skontas :-?
Last edited by oaza85 on 26/06/2019 15:07, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#66 Re: Problem sa curom

Post by Tomahawk11 »

oaza85 wrote:
liaar wrote:Ja sam u petak prekinuo vezu od 8 godina, 4 dana prije godišnjice. Manje više sam uvijek imao ove situacije, i svaki put gledao preko toga, zbog nekih meni sada nejasnih razloga. Što gore napisa, to je način da se uspostavi neka dominacija, i ja sam svojevoljno popuštao uvijek, dok mi jednom ne dođe iz guzice u glavu da pravim budalu od sebe, da zaslužujem bolje.

Poslala mi sinoć za godišnjicu poruku u smislu kako i dalje misli da sam ja taj za nju, reko žao mi je ali ja ne mislim tako, ganjaj fakultet kad ti je master bitniji :bih:
Ne sikiraj se, naci ce ona drugog :mrgreen:
Misliš, materijal za oblikovanje :oops:
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#67 Re: Problem sa curom

Post by Boemica »

liaar wrote:

Manje više se tako i ovdje desilo.

Ne znam što nisam ranije, sve sam imao neki tračak nade da se da riješit, da ovo da ono, dok nismo sjeli da popričamo finalno oko uzimanja, meni javili da sam primjljen u Intesu i da mogu planirat budućnost, u tom izusti cura da želi master redovno da studira, i tu me presjeklo da ustvari su se naši prioriteti i pogledi na budućnost razišli, i od tad je jednostavno baš prestala ona "iskra" u vezi.
Pa da, u nekom momentu planovi i želje, one naše lične, koji se tiču našeg razvoja se počnu razilaziti od planova druge osobe i shvatiš da je poprilično teško ostvariti i svoj zamišljeni lični razvog, i razvoj veze. Te stvari nekad dok si u srednjoj školi, ili još uvijek student, nisu važne toliko jer imaš "prostora" još uvijek za sve.

Mada ja vjerujem da se može ako je ljubav dovoljno jaka (ne znam više ni sama koliko jako vjerujem u to) :D

To je bio i razlog mog raskida, jednostavno, imali smo totalno drugačije vizije naših života da nije bilo prostora za neku zajedničku. Nekom treba par godina da to shvati, nekom par mjeseci, ali uvijek mi je draže što sam u onoj grupi ljudi koja je shvatila i na vrijeme se pomirila da eto, iako nekog volim, stvari ne mogu uvije magično ispasti kako treba :) a možda sam samo previše praktičar a premalo romantičar :lol:
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#68 Re: Problem sa curom

Post by Euphoria »

Ja ne razumijem ljude koji prate jel neko online ili ne...
A to je fkt bolest. Imam drugaricu koja to radi i bas pati i unistava se zbog tog. To nije nikakvo mjerilo i neko moze biti online zbog refresha interneta, postavki aplikacije ili mob...
Kaze ona meni jednom Jesi bila jutros online na viberu u 5h?
Draga moja, u ta doba nisam cak i da sam na rani sabah ustajala....
A viber pokazao....
Mani te se ba toga, malo povjerenja ukazite. Npr ja imam povjerenje u osobu sve dok ga ne izgubi svojim djelima. Danas se izgleda ipak mora zasluziti....
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#69 Re: Problem sa curom

Post by Boemica »

Ma i da jeste mjerilo i da jeste online u neka doba, PA ŠTA :lol:
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#70 Re: Problem sa curom

Post by Xavier1 »

liaar wrote:Ja sam u petak prekinuo vezu od 8 godina, 4 dana prije godišnjice. Manje više sam uvijek imao ove situacije, i svaki put gledao preko toga, zbog nekih meni sada nejasnih razloga. Što gore napisa, to je način da se uspostavi neka dominacija, i ja sam svojevoljno popuštao uvijek, dok mi jednom ne dođe iz guzice u glavu da pravim budalu od sebe, da zaslužujem bolje.

Poslala mi sinoć za godišnjicu poruku u smislu kako i dalje misli da sam ja taj za nju, reko žao mi je ali ja ne mislim tako, ganjaj fakultet kad ti je master bitniji :bih:
Koliko vam je godina?

Nista okrutnije muskarac ne moze uraditi zeni nego je ostaviti nakon dugogodisnje veze u vec ozbiljnim godinama.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#71 Re: Problem sa curom

Post by Xavier1 »

Miss Moonlight wrote:Ja ne razumijem ljude koji prate jel neko online ili ne...
A to je fkt bolest. Imam drugaricu koja to radi i bas pati i unistava se zbog tog. To nije nikakvo mjerilo i neko moze biti online zbog refresha interneta, postavki aplikacije ili mob...
Kaze ona meni jednom Jesi bila jutros online na viberu u 5h?
Draga moja, u ta doba nisam cak i da sam na rani sabah ustajala....
A viber pokazao....
Mani te se ba toga, malo povjerenja ukazite. Npr ja imam povjerenje u osobu sve dok ga ne izgubi svojim djelima. Danas se izgleda ipak mora zasluziti....
Pa iskljuci lijepo online status na viberu i nece niko znati kada si tu. Pusti budale.
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#72 Re: Problem sa curom

Post by Euphoria »

Ja ne isključujem, nemam razloga niti se kome pravdam. A slazem se, ko se ne zna kontrolisati, treba ga isključiti, jer to stvarno zna u bolest prerasti.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#73 Re: Problem sa curom

Post by moonca »

Sta je problem, ako je pitala ?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#74 Re: Problem sa curom

Post by moonca »

MrElko wrote:
Dobar dan momci,ja sam novi u ljubavi pa nisam nesto puno iskusan sada cu vam ukratko ispricati moju situaciju.Znaci poceo sam sa curom i fakat smo se sve vise i vise zblizavali i evo sad smo top sto bi se reklo ja ne mogu bez nje al ne znam kakva je situacija kod nje dal je njoj tako kao sto prica i govori uglavnom znali smo se svađat sto ona misli da cu je ja prevarit jer se curice vrte oko mene dosta su mladje al i ja izgledam tako jebi ga a i ja znam nju napast zbog slicnog razloga mislim zensko je jos lijepo zgodno ima tu napadaca eh i sinoc zakuhamo ono pravo sto bi se reklo muski.Naime reko sam joj da idem spavat al je i ona otisla spava,budim se ja u tei sata da odem do wca i mahinalno uzimam telefon da vidim jel m iko od drustva sta pisao kad moja cura onliiiine,ja joj se javim u fazonu ne spava se ona meni znala sam da me varas vako nako skrenu s teme i zamal da prekinemo znog tog sto je mislila da je varam,sad me zanima jel ona to uradila kao kontru jer je ona nesto zapravo skrivala il ona mozda pise sa srugim likovima hmm ne znam sta vi mislite o ovome
vrte oko mene dosta su mladje al i ja izgledam tako jebi ga
Image


:roll:
..prestanite sa tom kontrolom, ko s kim prica....
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#75 Re: Problem sa curom

Post by Dr. Kuca »

Imam i ja. Nece da mi lize onaj dio izmedju supka i jaja.
Post Reply