Problem sa curom

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
liaar
Posts: 3784
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#126 Re: Problem sa curom

Post by liaar »

moonca wrote:
liaar wrote:
moonca wrote: Ucinio su joj veliku uslugu. Nije ni svejsna sad, naravno, koliko je sretna.
Ajd' mi samo objasni kako sam ja njoj napravio veliku uslugu, baš me interesuje.

. --- zbilja hoces da napisem.. ;-)
Možeš javno, možeš i u poruke, fakat me interesuje, ne ljutim se šta god da napišeš
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#127 Re: Problem sa curom

Post by moonca »

liaar wrote:
moonca wrote:
liaar wrote: Ajd' mi samo objasni kako sam ja njoj napravio veliku uslugu, baš me interesuje.

. --- zbilja hoces da napisem.. ;-)
Možeš javno, možeš i u poruke, fakat me interesuje, ne ljutim se šta god da napišeš
--- sve ukupono kazem -- uhljub- ali, ima drugih karakteristika zbilja....
...donekle shvatam-mlad si ..ali da je ne podrzis da zavsi master --kad je vec u tom ritmu....samo govori da si nezreo.

Pogotovo -boost - koji si dobio od 10 dana piskaranja 'nekom osobom' :roll:
User avatar
liaar
Posts: 3784
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#128 Re: Problem sa curom

Post by liaar »

Pazi, ja sam je i nagovorio da upiše taj master, nikad joj nisam ni rekao da ne upisuje isti. Rekao sam joj da ako hoće da se uzmemo da je nemoguće da samo ja radim a ona da studira redovno, čega je na kraju krajeva i svjesna.

Shvatila si isto kako i ona, da je ja ustvari ne podržavam za master.
A ta druga cura nikakve veze nema sa raskidom, ja sam se pripremao svakako na ovo i bez nje.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#129 Re: Problem sa curom

Post by moonca »

liaar wrote:Pazi, ja sam je i nagovorio da upiše taj master, nikad joj nisam ni rekao da ne upisuje isti. Rekao sam joj da ako hoće da se uzmemo da je nemoguće da samo ja radim a ona da studira redovno, čega je na kraju krajeva i svjesna.

Shvatila si isto kako i ona, da je ja ustvari ne podržavam za master.
A ta druga cura nikakve veze nema sa raskidom, ja sam se pripremao svakako na ovo i bez nje.
Moguce je - zasto ne.

Ti si se pripremao--koji razlog- dakle nije razlog -master- -- vec izgovor--
User avatar
liaar
Posts: 3784
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#130 Re: Problem sa curom

Post by liaar »

moonca wrote:
liaar wrote:Pazi, ja sam je i nagovorio da upiše taj master, nikad joj nisam ni rekao da ne upisuje isti. Rekao sam joj da ako hoće da se uzmemo da je nemoguće da samo ja radim a ona da studira redovno, čega je na kraju krajeva i svjesna.

Shvatila si isto kako i ona, da je ja ustvari ne podržavam za master.
A ta druga cura nikakve veze nema sa raskidom, ja sam se pripremao svakako na ovo i bez nje.
Moguce je - zasto ne.

Ti si se pripremao--koji razlog- dakle nije razlog -master- -- vec izgovor--
Napisah negdje ranije, master je samo 10% od svega što je u pozadini priče, neću vama ovdje iznositi detalje veze, bar ne javno, iz poštovanja prema njoj.
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#131 Re: Problem sa curom

Post by Euphoria »

Slazem se sa mooncom
Ako je smisao veze brak...ne treba je ni biti onda :)
User avatar
liaar
Posts: 3784
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#132 Re: Problem sa curom

Post by liaar »

Jebem ga, valjda svako ima neke svoje poglede na život.

Mi smo do tog razgovora oboje maštali o tom braku, zajedničkom životu.

Baš fascinantno da su se dvije ženske osobe pronašle da im je problem kako ja silim tu vezu i kako je do mene taj raskid, bez uvrede objema.
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#133 Re: Problem sa curom

Post by male_okice »

u sustini ti si i sebi i njoj ucinio uslugu sto si raskinuo. previse ste vi mladi a predugo skupa, da ste se vjencali za 10 godina bi ili ti nju prevario ili ona tebe. nemojte srljati i biti samo sa jednom osobom od tinejdzerskih dana. mislim sve te takve veze od srednje skole i sl dodju do zasicenja kad tad, narocito u 20tim...opustite se zivite zivot malo ako vam bude sudjeno ili na kraju krajeva budete htjeli biti skupa bicete. nije to toliko komplikovano.

gora je opcija uzeti se zato sto se eto bili toliko skupa i onda kad stvari krenu nizbrdo sa 28 ste oboje razvedeni i imate jos jedno dijete koje se vuca tamo vamo. polako sve ce to sjesti na mjesto ali je bolja opcija malo i uzivati u zivotu i sam i sa jos nekim nego se zakopati mlad u brak pa onda kad proradi zuta minuta povrijedis sve oko sebe.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#134 Re: Problem sa curom

Post by annoy »

Za uvodni post - koliko vi imate godina? Jedno drugome pravite nepotrebne drame, onda ti drkas po mobitelu u sred noci i zamjeras njoj sto to isto radi :lol:
Mislim da ste oboje nezreli ali zvucite kao da potpuno zasluzujete jedno drugo :thumbup:


A ovo kasnije, zar se sad mora birati između fakulteta i ljubavi? Pa zene zavrsavaju fakultete s trbuhom do zuba, ljudi se zene za vrijeme studija, dobivaju djecu...sumnjam da je fakultet vas problem, a vidim da si i sam to potvrdio.
Hrpa veza koja se zapocne u tim godinama propadne jer se ljudi promjene, tad su samo djeca. Dogodilo se i meni.
Bolje svatko svojim putem nego se zeniti reda radi.
User avatar
liaar
Posts: 3784
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#135 Re: Problem sa curom

Post by liaar »

annoy wrote:Za uvodni post - koliko vi imate godina? Jedno drugome pravite nepotrebne drame, onda ti drkas po mobitelu u sred noci i zamjeras njoj sto to isto radi :lol:
Mislim da ste oboje nezreli ali zvucite kao da potpuno zasluzujete jedno drugo :thumbup:


A ovo kasnije, zar se sad mora birati između fakulteta i ljubavi? Pa zene zavrsavaju fakultete s trbuhom do zuba, ljudi se zene za vrijeme studija, dobivaju djecu...sumnjam da je fakultet vas problem, a vidim da si i sam to potvrdio.
Hrpa veza koja se zapocne u tim godinama propadne jer se ljudi promjene, tad su samo djeca. Dogodilo se i meni.
Bolje svatko svojim putem nego se zeniti reda radi.
Upravo tako, fakultet je tu samo kap, samo su ovdje shvatili da je to jedini razlog.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#136 Re: Problem sa curom

Post by Xavier1 »

liaar wrote:Pazi, ja sam je i nagovorio da upiše taj master, nikad joj nisam ni rekao da ne upisuje isti. Rekao sam joj da ako hoće da se uzmemo da je nemoguće da samo ja radim a ona da studira redovno, čega je na kraju krajeva i svjesna.

Shvatila si isto kako i ona, da je ja ustvari ne podržavam za master.
A ta druga cura nikakve veze nema sa raskidom, ja sam se pripremao svakako na ovo i bez nje.
A koji je problem sa masterom? Ljudi uredno rade i zavrsavaju. Koliko znam predavanja budu u vecernjem terminu.
User avatar
liaar
Posts: 3784
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#137 Re: Problem sa curom

Post by liaar »

Xavier1 wrote:
liaar wrote:Pazi, ja sam je i nagovorio da upiše taj master, nikad joj nisam ni rekao da ne upisuje isti. Rekao sam joj da ako hoće da se uzmemo da je nemoguće da samo ja radim a ona da studira redovno, čega je na kraju krajeva i svjesna.

Shvatila si isto kako i ona, da je ja ustvari ne podržavam za master.
A ta druga cura nikakve veze nema sa raskidom, ja sam se pripremao svakako na ovo i bez nje.
A koji je problem sa masterom? Ljudi uredno rade i zavrsavaju. Koliko znam predavanja budu u vecernjem terminu.
Nije problem sa masterom, čini mi se da sam napisao da je izjavila da ne želi da radi, nego samo da studira master.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#138 Re: Problem sa curom

Post by Xavier1 »

liaar wrote:
Xavier1 wrote:
liaar wrote:Pazi, ja sam je i nagovorio da upiše taj master, nikad joj nisam ni rekao da ne upisuje isti. Rekao sam joj da ako hoće da se uzmemo da je nemoguće da samo ja radim a ona da studira redovno, čega je na kraju krajeva i svjesna.

Shvatila si isto kako i ona, da je ja ustvari ne podržavam za master.
A ta druga cura nikakve veze nema sa raskidom, ja sam se pripremao svakako na ovo i bez nje.
A koji je problem sa masterom? Ljudi uredno rade i zavrsavaju. Koliko znam predavanja budu u vecernjem terminu.
Nije problem sa masterom, čini mi se da sam napisao da je izjavila da ne želi da radi, nego samo da studira master.
Znaci vjerovatno joj roditelji imaju vise nego dovoljno.
Master je pro forme radi i ne oduzima puno vremena. Ja sam radio i zavrsio ga. Kao sto je i vecina.
User avatar
liaar
Posts: 3784
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#139 Re: Problem sa curom

Post by liaar »

Xavier1 wrote:
liaar wrote:
Xavier1 wrote:A koji je problem sa masterom? Ljudi uredno rade i zavrsavaju. Koliko znam predavanja budu u vecernjem terminu.
Nije problem sa masterom, čini mi se da sam napisao da je izjavila da ne želi da radi, nego samo da studira master.
Znaci vjerovatno joj roditelji imaju vise nego dovoljno.
Master je pro forme radi i ne oduzima puno vremena. Ja sam radio i zavrsio ga. Kao sto je i vecina.
Roditelji joj ne rade, čekaju da dobace do penzije. Po 2 godine ja mislim do penzije. Sama sebi plaća fakultet do sad. To i ja znam, ali je očigledno njoj neko probio glavu da ne može stići to.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#140 Re: Problem sa curom

Post by moonca »

liaar wrote:Ma šta vam je ljudi, ja sam tu vezu otpisao odavno, samo gledao kako najbezbolnije da raskinem, ne znam što svi očekuju da sam shrvan i slomljen zbog raskida, i neki forumaši i dosta moje raje :lol:
i ja sam svojevoljno popuštao uvijek, dok mi jednom ne dođe iz guzice u glavu da pravim budalu od sebe, da zaslužujem bolje.
Pa, da --podlo- si cekao trenutak - znaci nisi s njom u vezi 8 godina.... :-)
Nije problem sa masterom, čini mi se da sam napisao da je izjavila da ne želi da radi, nego samo da studira master.
I sta je tu problem da joj pomognesh :wink: - no, ti si, kao sto si i napisao iznad--zakljucio da to nije dobra investicija-

:zoka:
User avatar
liaar
Posts: 3784
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#141 Re: Problem sa curom

Post by liaar »

Ne da mi se sa tobom nastavljati "prepirati", upratio sam da si uvijek konta svijeta.
Ja smatram da sam postupio onako kako je najbojle za mene, što je u biti i najbitnije za mene.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#142 Re: Problem sa curom

Post by beni-bu-man »

liaar wrote:Ne da mi se sa tobom nastavljati "prepirati", upratio sam da si uvijek konta svijeta.
Ja smatram da sam postupio onako kako je najbojle za mene, što je u biti i najbitnije za mene.
ma ona je kontra sebe :lol: :lol: :lol:
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#143 Re: Problem sa curom

Post by King Theoden »

Tomahawk11 wrote:Naravno da je za dopisivanje...dogovaranje, varanje, muntanje 8-)
Bude i nekih zamotanih, ne znam šta će one tamo :-)
Baš moram vidjet. Može li se regat bez fejsbuka?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#144 Re: Problem sa curom

Post by moonca »

liaar wrote:Ne da mi se sa tobom nastavljati "prepirati", upratio sam da si uvijek konta svijeta.
Ja smatram da sam postupio onako kako je najbojle za mene, što je u biti i najbitnije za mene.
Fino, neces nikada niti sa jednom biti zadovoljan - s takvim stavom. :)
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#145 Re: Problem sa curom

Post by pustopoljina »

liaar wrote:Jebem ga, valjda svako ima neke svoje poglede na život.

Mi smo do tog razgovora oboje maštali o tom braku, zajedničkom životu.

Baš fascinantno da su se dvije ženske osobe pronašle da im je problem kako ja silim tu vezu i kako je do mene taj raskid, bez uvrede objema.
Vi ste mozda pricali o tome, ali je master oko kojeg ste se zakacili samo 10%problema? Jel' tako?
Znaci, 90% problema koji su doveli do raskida te nisu sprecavali da planiras brak?
Naravno da jesu, zato si i upoznao drugu. Trazio izlaz.
To sto ste pricali o braku je samo sila inercije koju nosi veza od 8 godina. Tlapnja.
Njen master nema veze s tim, osim da ti sluzi kao "kap koja je prelila casu" i da ona bude ta koja je kriva.
Realnost je da si znao da je to sedlanje mrtvog konja.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#146 Re: Problem sa curom

Post by pustopoljina »

MrElko wrote:Dobar dan momci,ja sam novi u ljubavi pa nisam nesto puno iskusan sada cu vam ukratko ispricati moju situaciju.Znaci poceo sam sa curom i fakat smo se sve vise i vise zblizavali i evo sad smo top sto bi se reklo ja ne mogu bez nje al ne znam kakva je situacija kod nje dal je njoj tako kao sto prica i govori uglavnom znali smo se svađat sto ona misli da cu je ja prevarit jer se curice vrte oko mene dosta su mladje al i ja izgledam tako jebi ga a i ja znam nju napast zbog slicnog razloga mislim zensko je jos lijepo zgodno ima tu napadaca eh i sinoc zakuhamo ono pravo sto bi se reklo muski.Naime reko sam joj da idem spavat al je i ona otisla spava,budim se ja u tei sata da odem do wca i mahinalno uzimam telefon da vidim jel m iko od drustva sta pisao kad moja cura onliiiine,ja joj se javim u fazonu ne spava se ona meni znala sam da me varas vako nako skrenu s teme i zamal da prekinemo znog tog sto je mislila da je varam,sad me zanima jel ona to uradila kao kontru jer je ona nesto zapravo skrivala il ona mozda pise sa srugim likovima hmm ne znam sta vi mislite o ovome
Tvoja cura zna da se statusi mogu postaviti kao appear offline?
I da si to mogao uraditi? I da joj se uopce nisi morao javiti?
Nije te ocekivala online?
Rekla bih da krije nesto, ali kako je i ona mogla postavke staviti na appear offline mislim da joj se samo svadjalo.
Instaliraj joj team viewer ili onaj key logger ili kako se vec zovu...izbunari sve ikad i razmisli sta ces sa spoznajom da jesi/nisi bezveze spijunirao.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#147 Re: Problem sa curom

Post by moonca »

:roll:

.. e, lijepo mu zagorca zivot...
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#148 Re: Problem sa curom

Post by pustopoljina »

Zagorcava ga sam sebi:
Ona
Ili nesto krije
Ili
Se dopisuje s drugima.
Trecu opciju ni ne razmatra.
U svom prvom postu.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#149 Re: Problem sa curom

Post by moonca »

zar se nije moglo desiti i ovo

- ona legla, stresna, probudila se nakon sat vremena- i otisla na liniju da surfa...

on, napio se previshe vode :-)
odem do wca i mahinalno uzimam telefon da vidim jel m iko od drustva sta pisao
..kakava je razlika - razlog ???
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#150 Re: Problem sa curom

Post by pustopoljina »

moonca wrote:zar se nije moglo desiti i ovo

- ona legla, stresna, probudila se nakon sat vremena- i otisla na liniju da surfa...

on, napio se previshe vode :-)
odem do wca i mahinalno uzimam telefon da vidim jel m iko od drustva sta pisao
..kakava je razlika - razlog ???
Pa naravno da je moguce :-)
Ali vidis tu paranoju.
Doduse, to tek u ovim godinama je normalno da se probudis u sred noci :lol: :lol:
Post Reply