Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Hakiz
Posts: 40488
Joined: 30/07/2015 20:01

#426 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by Hakiz »

Staviće dupe na jednu i pružiti noge na drugu.
drogon2
Posts: 1020
Joined: 30/05/2016 15:23

#427 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by drogon2 »

Sve su prilike da ce autor ove teme zajebat sadasnju djevojku pa ce kroz dvije ili tri godine nakon sto profura neku fuficu plakat za sadasnjom djevojkom koja ce tad vec bit u sestom mjesecu trudnoce sa nekim drugim likom :lol:

Najsmjesnije od svega je sto sad ima kao neke te drugare koji su vjerovatno single i s njima se voli druzit (na racun djevojke) a svi oni ce ga pocet ispaljivat cim nadju neku ozbiljniju djevojku,a on ce ostat sam i popishan :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#428 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by moonca »

Pretpostavke.

:-)
drogon2
Posts: 1020
Joined: 30/05/2016 15:23

#429 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by drogon2 »

Ma kakve pretpostavke. Svi su gledali slicne situacije u svojoj okolini.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#430 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by moonca »

Jesi li ti imao takvu situaciju?
drogon2
Posts: 1020
Joined: 30/05/2016 15:23

#431 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by drogon2 »

moonca wrote:Jesi li ti imao takvu situaciju?
Ne.

Evidentno je sta je njegov problem, a to je da misli da ce citav zivot moc zivit kao sto je zivio u ranim dvadesetim sto naravno nije slucaj. On stari, ljudi oko njega stare, svi ce na kraju imat svoje zivote i prioritete i minimizirat ce druzenja s njim.S druge strane ima djevojku koja ga ocigledno voli i cisto sumnjam da bi joj bio problem izac u neki klub jednom mjesecno bar ili otic na neki koncert. Ako iko nesto pretpostavlja to je on, jer vise prica o tom sa drugarima na kafama nego sa djevojkom.
Hakiz
Posts: 40488
Joined: 30/07/2015 20:01

#432 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by Hakiz »

Drogon, sve ove priče su 99% izmišljene. Naravno, može se sama tema u priči uzeti kao osnova za diskusiju šta u takvoj situaciji, ali ne treba misliti da autor teme govori stvarnu situaciju.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#433 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by moonca »

drogon2 wrote:
moonca wrote:Jesi li ti imao takvu situaciju?
Ne.

Evidentno je sta je njegov problem, a to je da misli da ce citav zivot moc zivit kao sto je zivio u ranim dvadesetim sto naravno nije slucaj. On stari, ljudi oko njega stare, svi ce na kraju imat svoje zivote i prioritete i minimizirat ce druzenja s njim.S druge strane ima djevojku koja ga ocigledno voli i cisto sumnjam da bi joj bio problem izac u neki klub jednom mjesecno bar ili otic na neki koncert. Ako iko nesto pretpostavlja to je on, jer vise prica o tom sa drugarima na kafama nego sa djevojkom.
Dvadesete i nisu neke godine za pamtiti- tako i ljubavni jadi -ako se dogode.

Kako znas da ga voli- mozda je jedan od ... itd....
drogon2
Posts: 1020
Joined: 30/05/2016 15:23

#434 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by drogon2 »

Hakiz wrote:Drogon, sve ove priče su 99% izmišljene. Naravno, može se sama tema u priči uzeti kao osnova za diskusiju šta u takvoj situaciji, ali ne treba misliti da autor teme govori stvarnu situaciju.
Ma dobro, svjestan sam ja toga. To gore sam samo uputio autoru, jer je on otvorio temu :D No eto samo rekoh misljenje. Nemam ja nesto godina niti sam ozenjen, samo eto smatram da ljudi olako pustaju nesto realno, jer se eto i u ozbiljnijim godinama osjecaju neizivljenim.
lovebunny
Posts: 13
Joined: 02/09/2011 02:09

#435 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by lovebunny »

Moram priznati da mi se svidja tvoja zrelost i nacin na koji opisujes stvari. Iskreno cu ti reci da mislim da moras sam pronaci odgovor na svoja pitanja. Razlog je sto si dovljno zreo kao muskarac. savjeti obitelji, prijatelja, poznanika, kolega s posla, formuasa itd mogu napraviti vise stete nego koristi. Zivot je takav da moras nekad sam napraviti stvari i nositi se s time. Ti imas potpuno pravo da zivis svoj vlastiti zivot kako hoces, da volis odredjene stvari ili da ih prezires. Da li ces u nekom djelu zivota ponovno pozeljeti da zivis po tradicionalnim vrijednostima, Bog to zna. Mislim da ti varanje nije dobra ideja niti to tvoja cura zasluzuje.
drogon2
Posts: 1020
Joined: 30/05/2016 15:23

#436 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by drogon2 »

lovebunny wrote:Moram priznati da mi se svidja tvoja zrelost i nacin na koji opisujes stvari. Iskreno cu ti reci da mislim da moras sam pronaci odgovor na svoja pitanja. Razlog je sto si dovljno zreo kao muskarac. savjeti obitelji, prijatelja, poznanika, kolega s posla, formuasa itd mogu napraviti vise stete nego koristi. Zivot je takav da moras nekad sam napraviti stvari i nositi se s time. Ti imas potpuno pravo da zivis svoj vlastiti zivot kako hoces, da volis odredjene stvari ili da ih prezires. Da li ces u nekom djelu zivota ponovno pozeljeti da zivis po tradicionalnim vrijednostima, Bog to zna. Mislim da ti varanje nije dobra ideja niti to tvoja cura zasluzuje.
Po cemu je zreo ako ide toj curi iza ledja.Zrelo bi bilo da joj kaze kako stvari stoje valjda :D
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#437 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by cendlerbing »

Interesantno je kako među glavnim dobrim osobinama djevojke autor teme naveo to da ne pamti kad je...kako ono reče, navečer izašla s nekom drugaricom, kao mjerilo tome koliko rijetko izlazi.
Pa malo poslije neko ponovi da se takva koja ne izlazi osim ponekad po kafama rijetko nalazi.

Da li to stvarno muškarcima predstavlja toliki kvalitet kod djevojke?
Hakiz
Posts: 40488
Joined: 30/07/2015 20:01

#438 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by Hakiz »

Normalno. Da sjedi, bude fina, ništa da ne zna, da nije muško ni na TV-u vidjela, da...
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#439 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by cendlerbing »

drogon2 wrote:
moonca wrote:Jesi li ti imao takvu situaciju?
Ne.

Evidentno je sta je njegov problem, a to je da misli da ce citav zivot moc zivit kao sto je zivio u ranim dvadesetim sto naravno nije slucaj. On stari, ljudi oko njega stare, svi ce na kraju imat svoje zivote i prioritete i minimizirat ce druzenja s njim.S druge strane ima djevojku koja ga ocigledno voli i cisto sumnjam da bi joj bio problem izac u neki klub jednom mjesecno bar ili otic na neki koncert. Ako iko nesto pretpostavlja to je on, jer vise prica o tom sa drugarima na kafama nego sa djevojkom.
Drogon, vidi se da znaš o čemu pričaš. :thumbup:
Meni se također čini da će momak kad izgubi ovo što sad ima sa djevojkom, jednom da se kaje zbog toga.
Sve za čime žali, opisao je da je prošao prije te cure i sad je vapaj za tim doživljajima čisto panika od obaveza u životu u zajednici.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#440 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by cendlerbing »

Hakiz wrote:Normalno. Da sjedi, bude fina, ništa da ne zna, da nije muško ni na TV-u vidjela, da...
Podjseti me na scenu u nekom filmu, kad majka indijka kaže kćerki kako dolazi nekakav prosac, i savjetuje je kako da se ponaša pred njim pa između ostalog joj kaže, "i nemoj da kažeš ništa previše pametno".
Hakiz
Posts: 40488
Joined: 30/07/2015 20:01

#441 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by Hakiz »

:pisnuo:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#442 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by moonca »

:lol:

dobar savjet je uputila... :thumbup:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#443 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by cendlerbing »

Pa jest, znaju se muškarci preplašiti :lol:
Hakiz
Posts: 40488
Joined: 30/07/2015 20:01

#444 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by Hakiz »

cendlerbing wrote:Pa jest, znaju se muškarci preplašiti :lol:
Mislim ipak da je u konkretnom slučaju bio strah majke da joj kći ne ostane neudata.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#445 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by Xavier1 »

cendlerbing wrote:Interesantno je kako među glavnim dobrim osobinama djevojke autor teme naveo to da ne pamti kad je...kako ono reče, navečer izašla s nekom drugaricom, kao mjerilo tome koliko rijetko izlazi.
Pa malo poslije neko ponovi da se takva koja ne izlazi osim ponekad po kafama rijetko nalazi.

Da li to stvarno muškarcima predstavlja toliki kvalitet kod djevojke?
Zasto pitas kad i sama znas odgovor?
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#446 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by cendlerbing »

Volim da čujem, hrani mi se pemzionerski ego
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#447 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by Xavier1 »

Ti si Cendlerko fina djevojka. Bas za zenidbe. :zoka:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#448 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by cendlerbing »

E ne može se tako mišljenje mijenjati iz mjeseca u mjesec
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#449 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by Xavier1 »

Pa kad sam ja suprotno govorio? :roll:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#450 Re: Problem nezenja, zeniti se ili ne???

Post by cendlerbing »

Ne mogu u isto vrijeme biti površna i fina za ženidbe
Post Reply