problem-masturbacija žene u braku

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
piupiu
Posts: 16572
Joined: 05/01/2008 05:08

#201 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by piupiu »

dr_Evil wrote: 29/01/2021 09:32 Ne znam, meni nije nimalo mrsko sudje u masinu ubacit, i oprat one vece lonce sta se nakupe. Vecinom nam se zna razlika muskih i zenskih poslova po kuci, ali rado pomazem, cesto usisam. Mislim da je prosao vakat kad je zena trebala sve raditi po kuci, ali i dalje sam da se zna ko ima chunu u kuci.
A kad prljaš, je l' i tu samo pomažeš ili to ravnopravno radite? :D
snijeg_led
Posts: 6723
Joined: 08/12/2019 21:35

#202 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by snijeg_led »

:lol:
E jesi mu ga :kiss:
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#203 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by exliberal-ex »

I sta kaze nastao mu pakao zbog toga....tito dragi sta sve neces procitat ovdje :lol:
radiostar
Posts: 2262
Joined: 15/03/2007 12:39

#204 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by radiostar »

piupiu wrote: 13/02/2021 12:50
dr_Evil wrote: 29/01/2021 09:32 Ne znam, meni nije nimalo mrsko sudje u masinu ubacit, i oprat one vece lonce sta se nakupe. Vecinom nam se zna razlika muskih i zenskih poslova po kuci, ali rado pomazem, cesto usisam. Mislim da je prosao vakat kad je zena trebala sve raditi po kuci, ali i dalje sam da se zna ko ima chunu u kuci.
A kad prljaš, je l' i tu samo pomažeš ili to ravnopravno radite? :D
kod mene ravnopravno cistimo, a samo pomazem u prljanju
User avatar
muha_sa
Posts: 128601
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#205 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by muha_sa »

kad završim s peglanjem onda se sudopere fatam

Image


Image
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#206 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by exliberal-ex »

Ovo nas isti forumas trola...prvo sumnja da ga zena vara a sad pakao sa masturbacijom.... :run:

Neki balavac se popalio
User avatar
Blek Stena
Posts: 4010
Joined: 13/09/2012 11:05

#207 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by Blek Stena »

Bio sam ubjedjen da sam imao redovno seks sam sa sobom. Sad ispade da sam junfer. :?
User avatar
dr_Evil
Posts: 12291
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#208 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by dr_Evil »

piupiu wrote: 13/02/2021 12:50
dr_Evil wrote: 29/01/2021 09:32 Ne znam, meni nije nimalo mrsko sudje u masinu ubacit, i oprat one vece lonce sta se nakupe. Vecinom nam se zna razlika muskih i zenskih poslova po kuci, ali rado pomazem, cesto usisam. Mislim da je prosao vakat kad je zena trebala sve raditi po kuci, ali i dalje sam da se zna ko ima chunu u kuci.
A kad prljaš, je l' i tu samo pomažeš ili to ravnopravno radite? :D
Jok tu sam ja sef raje. Siguran sam da su mi carape na jednom mjestu, u kuci ;)
Bylot
Posts: 6
Joined: 03/01/2017 18:34

#209 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by Bylot »

snijeg_led wrote: 01/02/2021 17:07 Ne mora se ona nista njemu pravdati. Njeno tijelo njen problem, ona ima pravo da uziva u njemu :oops:
A sad to sto nemaju sex, to je druga stvar. O tome treba da razgovaraju otvoreno bez straha i predrasuda. Mozda se on lose odnosi prema njoj pa ona ima stah od njega. Ili je nesto drugo po pitanju, pa nemaju dobru komunikaciju. Mnogi muskarci misle, oprao samo sudje, bas sam dobar. A dan prije toga joj nesto bez veze, da prostite sve, po spisku, pa zena ima prezir prema njemu.
Ja mislim da zena koja misli da je njeno tijelo samo njeno, da ima pravo (sama) da uziva u njemu, ne treba da se udaje vec da uziva zauvijek sama u svom tijelu. Brak nije moje - tvoje, brak je zajednistvo. Zena/muskarac (posebno u braku) nema pravo da se samozadovoljava, jer to smanjuje njenu seksualnu zelju (i zelju za muzem/suprugom) i taj manjak zelje narusava i druge sfere njihovog zivota. I ne bi me cudilo da muskarac ili zena takvoj zeni/muskarcu sve 'po spisku'. Zena kao i muskarac trebaju da su svjesni i dorasli odgovornostima koje nosi brak, a to mogu samo zrele osobe. Osoba koja misli da ima pravo da sama uziva u svom tijelu (bez posljedica) u braku, nije nimalo zrela i mudra.
User avatar
bandit_mo
Posts: 1390
Joined: 13/08/2020 12:03

#210 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by bandit_mo »

Bylot wrote: 16/02/2021 01:21
snijeg_led wrote: 01/02/2021 17:07 Ne mora se ona nista njemu pravdati. Njeno tijelo njen problem, ona ima pravo da uziva u njemu :oops:
A sad to sto nemaju sex, to je druga stvar. O tome treba da razgovaraju otvoreno bez straha i predrasuda. Mozda se on lose odnosi prema njoj pa ona ima stah od njega. Ili je nesto drugo po pitanju, pa nemaju dobru komunikaciju. Mnogi muskarci misle, oprao samo sudje, bas sam dobar. A dan prije toga joj nesto bez veze, da prostite sve, po spisku, pa zena ima prezir prema njemu.
Ja mislim da zena koja misli da je njeno tijelo samo njeno, da ima pravo (sama) da uziva u njemu, ne treba da se udaje vec da uziva zauvijek sama u svom tijelu. Brak nije moje - tvoje, brak je zajednistvo. Zena/muskarac (posebno u braku) nema pravo da se samozadovoljava, jer to smanjuje njenu seksualnu zelju (i zelju za muzem/suprugom) i taj manjak zelje narusava i druge sfere njihovog zivota. I ne bi me cudilo da muskarac ili zena takvoj zeni/muskarcu sve 'po spisku'. Zena kao i muskarac trebaju da su svjesni i dorasli odgovornostima koje nosi brak, a to mogu samo zrele osobe. Osoba koja misli da ima pravo da sama uziva u svom tijelu (bez posljedica) u braku, nije nimalo zrela i mudra.
:shock: :shock:
Čuj umislila si da je njeno tijelo njeno :lol:
User avatar
azurna_obala
Posts: 5593
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#211 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by azurna_obala »

Bylot wrote: 16/02/2021 01:21
snijeg_led wrote: 01/02/2021 17:07 Ne mora se ona nista njemu pravdati. Njeno tijelo njen problem, ona ima pravo da uziva u njemu :oops:
A sad to sto nemaju sex, to je druga stvar. O tome treba da razgovaraju otvoreno bez straha i predrasuda. Mozda se on lose odnosi prema njoj pa ona ima stah od njega. Ili je nesto drugo po pitanju, pa nemaju dobru komunikaciju. Mnogi muskarci misle, oprao samo sudje, bas sam dobar. A dan prije toga joj nesto bez veze, da prostite sve, po spisku, pa zena ima prezir prema njemu.
Ja mislim da zena koja misli da je njeno tijelo samo njeno, da ima pravo (sama) da uziva u njemu, ne treba da se udaje vec da uziva zauvijek sama u svom tijelu. Brak nije moje - tvoje, brak je zajednistvo. Zena/muskarac (posebno u braku) nema pravo da se samozadovoljava, jer to smanjuje njenu seksualnu zelju (i zelju za muzem/suprugom) i taj manjak zelje narusava i druge sfere njihovog zivota. I ne bi me cudilo da muskarac ili zena takvoj zeni/muskarcu sve 'po spisku'. Zena kao i muskarac trebaju da su svjesni i dorasli odgovornostima koje nosi brak, a to mogu samo zrele osobe. Osoba koja misli da ima pravo da sama uziva u svom tijelu (bez posljedica) u braku, nije nimalo zrela i mudra.
Znaci, muskarac/zena u braku imaju pravo raditi sa tijelom onog drugog sta im je volja, jer nijedno nema pravo da samo odluci kad ce, kako ce i sta ce???

Pa ce sutra biti prebio je/prebila ga jer se nije htio/htjela sexati, da ne govorimo o silovanju....

Kakvi zatucani umovi imaju tastaturu.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#212 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by zoomba »

Ubice se zene matrubacijom, pa kazu jaoooo kako mi muski mislite samo na sex.. a satro vamo po godinu izdrze bez istoga.. :lol:
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#213 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by Henry Chinaski »

Čekajte ljudi, ne prenagljujmo.
Možda ona misli na njega dok se dira? To je onda u redu...
Bylot
Posts: 6
Joined: 03/01/2017 18:34

#214 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by Bylot »

azurna_obala wrote: 16/02/2021 10:58
Bylot wrote: 16/02/2021 01:21
snijeg_led wrote: 01/02/2021 17:07 Ne mora se ona nista njemu pravdati. Njeno tijelo njen problem, ona ima pravo da uziva u njemu :oops:
A sad to sto nemaju sex, to je druga stvar. O tome treba da razgovaraju otvoreno bez straha i predrasuda. Mozda se on lose odnosi prema njoj pa ona ima stah od njega. Ili je nesto drugo po pitanju, pa nemaju dobru komunikaciju. Mnogi muskarci misle, oprao samo sudje, bas sam dobar. A dan prije toga joj nesto bez veze, da prostite sve, po spisku, pa zena ima prezir prema njemu.
Ja mislim da zena koja misli da je njeno tijelo samo njeno, da ima pravo (sama) da uziva u njemu, ne treba da se udaje vec da uziva zauvijek sama u svom tijelu. Brak nije moje - tvoje, brak je zajednistvo. Zena/muskarac (posebno u braku) nema pravo da se samozadovoljava, jer to smanjuje njenu seksualnu zelju (i zelju za muzem/suprugom) i taj manjak zelje narusava i druge sfere njihovog zivota. I ne bi me cudilo da muskarac ili zena takvoj zeni/muskarcu sve 'po spisku'. Zena kao i muskarac trebaju da su svjesni i dorasli odgovornostima koje nosi brak, a to mogu samo zrele osobe. Osoba koja misli da ima pravo da sama uziva u svom tijelu (bez posljedica) u braku, nije nimalo zrela i mudra.
Znaci, muskarac/zena u braku imaju pravo raditi sa tijelom onog drugog sta im je volja, jer nijedno nema pravo da samo odluci kad ce, kako ce i sta ce???

Pa ce sutra biti prebio je/prebila ga jer se nije htio/htjela sexati, da ne govorimo o silovanju....

Kakvi zatucani umovi imaju tastaturu.
Nemaju pravo zlostavljati bracnog partnera ni u kom slucaju. Ali zasto naglasavati samo fizicko zlostavljanje? Postoji itekako psihicki i emocionalni oblici zlostavljanja. Zanemarivanje u krevetu je itekako zlostavljanje i zapostavljanje bracnih obaveza. Apsolutno je razumljivo da zena ili muskarac jednostavno nema zelju, ali ako se ta ista zena ili muskarac samozadovoljava, nije da nema zelju, vec nema zelju da to podjeli sa partnerom. I tu je jos jedan problem neiskrenost, autor po pisanju nije imao pojma da se njegova zena samozadovoljava. A takve stvari su u braku u najmanju ruku nezdrave i nefer, ako vec to radi, za pocetak rjesavanja problema valjda bi on to trebao da zna, a ne da sam otkrije. U intimnom zivotu braacnih partnera ne treba da postoje tajne. Ako zena/muskarac nikad ne inicira seks, jer se jelte sa sobom zodovolji, kako taj muskarac/zena moze da se osjeca samopouzdano, zeljeno, sposobno...
Puno prolema proizilazi iz ovog njenog takodjer problema.
Tvoja zadnja recenica vise govori o tebi nego o meni.
snijeg_led
Posts: 6723
Joined: 08/12/2019 21:35

#215 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by snijeg_led »

Sta ima da dijeli, nije kesa bombona. Ako se samozadovoljava znaci da ima potrebu za seksom. Ako ne radi to s njim znaci nema zelju da bude s njim iz nekog samo njoj poznatoga razloga.
Intima izmedju dvoje nije nikakav posao pa sad kao ispunjavaju se bracne obaveze, nego puno vise od toga. Ne pere se sudje i usisava 😁
Sad recite vi muskarci jel prijavite svaki put zeni kad se samozadovoljavate ?
User avatar
eurodancer
Posts: 139
Joined: 29/07/2012 23:42
Location: •Place of nowhere•

#216 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by eurodancer »

U+najmi detektiva i neka je prati u tom gradu. Mozda ima nekoga. :run:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72763
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#217 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by Velkoski »

Za otvarača teme:

Loše jebeš brt. Prijavi se na kurs.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#218 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by zoomba »

Henry Chinaski wrote: 16/02/2021 17:03 Čekajte ljudi, ne prenagljujmo.
Možda ona misli na njega dok se dira? To je onda u redu...
Ja ba.. :lol:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#219 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by zoomba »

Velkoski wrote: 17/02/2021 11:35 Za otvarača teme:

Loše jebeš brt. Prijavi se na kurs.
:lol:

Izgleda i on samara majmuna sad.. :lol:
yooper
Posts: 72
Joined: 20/02/2021 22:33

#220 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by yooper »

Drug, moj iskren savjet je da joj se posvetiš malo a i sebi. Izgubili ste se u tim godnama braka i novom načinu života gdje ona putuje na posao i manje ima vremena nego što ga je imala prije. Morate se resetovati i pronači opet ono što vas je spojili i vratiti te divne stvari koje su vas činile sretnim.

Ti si muško i trebao bi ti to odraditi ili direktnim razgovorom sa njom ili na neki drugi način koji će na kraju dati rezultat gdje ćete biti oboje zadovljni.

P.S. Meni nema ništa loše u tome što ona masturbira jer masturbiranje je potreba kojoj se ponekad teško oduprijeti i to se nikom ne treba zabraniti. Postoji puno razloga zbog kojih neko mastrubira i svaki od tih razloga poštujem :d.
yooper
Posts: 72
Joined: 20/02/2021 22:33

#221 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by yooper »

snijeg_led wrote: 30/01/2021 22:22
zoomba wrote: 30/01/2021 22:19
snijeg_led wrote: 30/01/2021 22:10

rano im je za to, tek 6 godina :-)
Ma
Cim to ode od kuce tako raditi u drugi grad nema tu hajra..
Ma
na znam sta bi ti rekla. imam jednog vec evo godina, nit smo se vidjeli nit culi ali nam je seksulani zivot odlican :lol:
5
Čist primjer da je čovjeku za sreću potrebno malo.
yooper
Posts: 72
Joined: 20/02/2021 22:33

#222 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by yooper »

snijeg_led wrote: 17/02/2021 05:45 Sta ima da dijeli, nije kesa bombona. Ako se samozadovoljava znaci da ima potrebu za seksom. Ako ne radi to s njim znaci nema zelju da bude s njim iz nekog samo njoj poznatoga razloga.
Intima izmedju dvoje nije nikakav posao pa sad kao ispunjavaju se bracne obaveze, nego puno vise od toga. Ne pere se sudje i usisava 😁
Sad recite vi muskarci jel prijavite svaki put zeni kad se samozadovoljavate ?
Da prijavim, pomislila bi da sam manijak.

Gledano iz ugla osobe mojih godina, sasvim ok mi je da se ljudi samozadovoljavaju i ne smeta mi kada pomislim na to da se moja žena dira. Fakat mi je ok a čak me pomalo i loži eheeh
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#223 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by Henry Chinaski »

sherbett wrote: 21/02/2021 21:25
Henry Chinaski wrote: 16/02/2021 17:03 Čekajte ljudi, ne prenagljujmo.
Možda ona misli na njega dok se dira? To je onda u redu...
Pa na "njega" misli sigurno :mrgreen:
Haj dobro cjepidlako.
Možda misli na njegovog "njega"...
Bobi
Forum administrator
Posts: 32126
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#224 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by Bobi »

Aha, na Hašima :D.
mRNA
Posts: 217
Joined: 14/02/2021 13:04

#225 Re: problem-masturbacija žene u braku

Post by mRNA »

Post Reply