Problem FB i mail

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
BIONA
Posts: 1340
Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:

#1 Problem FB i mail

Post by BIONA »

Ne mogu da se logiram na fb , ni na yahoo. Stalno odbija, a iznenadila sam se kada sam vidjela da nisam logirana.
Neki virus mozda? Imate li slicnih problema? :run:
Last edited by BIONA on 01/11/2011 13:42, edited 1 time in total.
lider
Posts: 1133
Joined: 12/02/2011 13:14

#2 Re: Problem FB i mail

Post by lider »

Neko ti skontao sifre i promjenio
SundanceKid
Posts: 1377
Joined: 26/01/2008 23:38

#3 Re: Problem FB i mail

Post by SundanceKid »

Da, bice da ti je neko provalio u mail, i samim time i na FBuk...a tome je uzrok mogao biti virus, keylogger, i ostali malware, ili tvoja neopreznost sa siframa. Sta sad? Sada ako uspijes uci na mail, HITNO promijeni password, pa ces tako vratit i mail i FBuk. Ako ne, onda se nadam da si postavila recovery maila, odnosno alternativni mail, ili da se sjecas onih security pitanja i odgovora na njih pri kreiranju maila... Osim toga, kao zadnja mjera u povratku maila, mozes jos pisati i tehnickoj podrsci maila, napisati im da ti je ukraden account (tu se navode podaci o mailovima kojih se sjecas, kad si zadnji put ti logovana..itd itd...)...

Eto, onako malo sire o problemu :D Nadam se da ces se snaci :)
BIONA
Posts: 1340
Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:

#4 Re: Problem FB i mail

Post by BIONA »

uspjela sam deaktivirati fb profil, mail ne mogu srediti :( ne sjecam se s...od onih pitanja :(


joj sta cu sada?
User avatar
gentoo
Posts: 3280
Joined: 05/01/2008 12:10
Location: Ze
Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25

#5 Re: Problem FB i mail

Post by gentoo »

BIONA wrote: joj sta cu sada?
Ozbiljno razmisljati da se ostavis racunara ?
User avatar
Alen___
Posts: 117
Joined: 28/07/2011 23:10

#6 Re: Problem FB i mail

Post by Alen___ »

BIONA wrote:uspjela sam deaktivirati fb profil, mail ne mogu srediti :( ne sjecam se s...od onih pitanja :(


joj sta cu sada?

tragedija :sad:
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#7 Re: Problem FB i mail

Post by kritichar »





:mrgreen: :run:
SundanceKid
Posts: 1377
Joined: 26/01/2008 23:38

#8 Re: Problem FB i mail

Post by SundanceKid »

BIONA wrote:uspjela sam deaktivirati fb profil, mail ne mogu srediti :( ne sjecam se s...od onih pitanja :(


joj sta cu sada?
Nakon sto ko i uvijek masa ljudi da idiotske komentare bez da pokusa pomoci, evo da ja pokusam opet dati par smjernica...

Dakle, ako se ne mozes sjetiti ni security pitanja, i nemas alternativnu mail adresu za password recovery, onda jedino sto ti ostaje jeste da kontaktiras yahoo sluzbu za korisnike. Pokusaj pisati na njihov mail, i ostaviti poruke, i sacekaj malo jer ce im trebat vremena da odgovore koji dan vjerovatno.

Mozes jos malo proguglat o toj tehnickoj podrsci, pronadji njihov helpdesk ili nesto slicno, pa pisi tamo direktno. Napisi koji je zadnji datum kada si se logovala bez problema, ako se sjecas nekih mailova, bilo cega sto bi im moglo pomoci da utvrde da je to zaista tvoj mail account. To je sve sto mozes uraditi nazalost...

Ono sto je mozda jos i bitnije, ako ti se to desilo vec, jeste da pod hitno pregledas komp na viruse i malware, da ne bi bilo opet jos i vecih belaja od toga, jer ko zna sta ti moze nestat, ne do Bog da se kakva Severina ne omakne :):):)
BIONA
Posts: 1340
Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:

#9 Re: Problem FB i mail

Post by BIONA »

Tenk ju sundancekid :) a na ove ostale ne obracam paznju. uspjela sam resetovati pass preko druge mail adrese koje sam se jedva sjetila, pa sam se sa novim passom pokusala logirati ali opet ne moze :( tako da opet moram nesto pokusati.
U svakom slucaju hvala ti sto pokusavas pomoci :)
Post Reply