Pro(chelaviii)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Mirzareli
Posts: 1031
Joined: 18/03/2013 20:34

#1 Pro(chelaviii)

Post by Mirzareli »

Eh ovako posto sam poprilicno obosio po glavi :-) ,interesuje me sta zene misle o procelavim muskarcima koji se sisaju na kratko ili normalnu duzinu kose... Znaci ne celavci vec procelavi... Jednom sam se sisao ne celavo nestoji mi bas najbolje... :-? .Zato pitam za ove prve ... Da li zene to uopce primjecuju na muskarcu i da li tome pridaju neki znacaj ili je to nasa losa muska predrasuda koju sami sebi nabijamo :? Kako god interesuju me zenska misljenja uopceno po ovom pitanju :? :-D
Last edited by Mirzareli on 04/05/2017 18:00, edited 4 times in total.
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2599
Joined: 16/05/2015 12:49

#2 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by SpecialOffer »

Ako imas love ne primjecuju a ako nemas onda primijete.
User avatar
Mirzareli
Posts: 1031
Joined: 18/03/2013 20:34

#3 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by Mirzareli »

SpecialOffer wrote:Ako imas love ne primjecuju a ako nemas onda primijete.
Dobro SpecialOffer mozda ima i toga.. :D .. Da ne bi skrenuli sa teme trazim od dama da daju odgovore na ovo pitanje sasvim iskreno i posteno... Šala na stranu :zoka: :kiss:
Last edited by Mirzareli on 12/08/2015 00:09, edited 1 time in total.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#4 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by supercali »

ako imas love onda ne primjecuju
ako nemas love ne primjecuju te nikako :D
krater
Posts: 6991
Joined: 27/09/2012 07:00

#5 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by krater »

SpecialOffer wrote:Ako imas love ne primjecuju a ako nemas onda primijete.
:lol: :thumbup:
krater
Posts: 6991
Joined: 27/09/2012 07:00

#6 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by krater »

supercali wrote:ako imas love onda ne primjecuju
ako nemas love ne primjecuju te nikako :D
:lol: :thumbup:
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#7 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by Ljakan »

Mirzareli wrote:Eh ovako posto sam poprilicno obosio po glavi :-) ,interesuje me sta zene misle o procelavim muskarcima koji se sisaju na kratko ili normalnu duzinu kose... Znaci ne celavci vec procelavi... Jednom sam se sisao ne celavo nestoji mi bas najbolje... :-? .Zato pitam za ove prve ... Da li zene to uopce primjecuju na muskarcu i da li tome pridaju neki znacaj ili je to nasa losa muska predrasuda koju sami sebi nabijamo :? Kako god interesuju me zenska misljenja uopceno po ovom pitanju :? :-D
sto periku ne nabacis ako ti se ne sviđa sto si chelavac?
User avatar
Mirzareli
Posts: 1031
Joined: 18/03/2013 20:34

#8 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by Mirzareli »

Ljakan wrote:
Mirzareli wrote:Eh ovako posto sam poprilicno obosio po glavi :-) ,interesuje me sta zene misle o procelavim muskarcima koji se sisaju na kratko ili normalnu duzinu kose... Znaci ne celavci vec procelavi... Jednom sam se sisao ne celavo nestoji mi bas najbolje... :-? .Zato pitam za ove prve ... Da li zene to uopce primjecuju na muskarcu i da li tome pridaju neki znacaj ili je to nasa losa muska predrasuda koju sami sebi nabijamo :? Kako god interesuju me zenska misljenja uopceno po ovom pitanju :? :-D
sto periku ne nabacis ako ti se ne sviđa sto si chelavac?
Eh taman posla i periku nosat haha..Postavim zenama pitanja ,muskadija se javlja .. Daj budite malo tolerantni mani te zajeb i neboluze :'(... Da cujem dame ... B-)
Last edited by Mirzareli on 12/08/2015 00:23, edited 1 time in total.
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2599
Joined: 16/05/2015 12:49

#9 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by SpecialOffer »

Pustis kosu na jednoj strani da bas naraste i onda prebacis na drugu stranu te 3-4 dlake koje odgajis.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#10 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by supercali »

vidis da te ni dame na forumu nisu primjetile cim si pomenuo celavost :D
znaci vec ti je odgovoreno :D
User avatar
Mirzareli
Posts: 1031
Joined: 18/03/2013 20:34

#11 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by Mirzareli »

supercali wrote:vidis da te ni dame na forumu nisu primjetile cim si pomenuo celavost :D
znaci vec ti je odgovoreno :D
___ Ocito ne mogu doci do rijeci :-)
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#12 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by supercali »

mozda ne mogu do rijeci al mogu do posta ;)
ipak nije prica licem u lice
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#13 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by lijepa u dusi »

Samopouzdanje je ključ svega. Onaj ko zna da nosi i proćelavost i bore na licu i "ružan" ožiljak, ko zna da se obuče sa stilom (ne skupo, već sa stilom), sve svoje mane pretvara u seksi osobine. :thumbup:
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#14 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by KPNCTNJAH »

Eto, tjesi te forumasica s nickom lijepa u dusi... sve ti je jasno :mrgreen:
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#15 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by lijepa u dusi »

Lovim u mutnom, ne kvari mi planove :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by JThomas »

bolje ti je obrijati sve ako ti kosa ne valja.
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#17 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by Ljakan »

chelo chelo dođi mi na sjelo
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#18 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by Ramzess Veliki »

KPNCTNJAH wrote:Eto, tjesi te forumasica s nickom lijepa u dusi... sve ti je jasno :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:D
:thumbup:
merlinka37
Posts: 52
Joined: 08/07/2015 20:03

#19 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by merlinka37 »

Mirzareli wrote:Eh ovako posto sam poprilicno obosio po glavi :-) ,interesuje me sta zene misle o procelavim muskarcima koji se sisaju na kratko ili normalnu duzinu kose... Znaci ne celavci vec procelavi... Jednom sam se sisao ne celavo nestoji mi bas najbolje... :-? .Zato pitam za ove prve ... Da li zene to uopce primjecuju na muskarcu i da li tome pridaju neki znacaj ili je to nasa losa muska predrasuda koju sami sebi nabijamo :? Kako god interesuju me zenska misljenja uopceno po ovom pitanju :? :-D

Meni lično to nije važno. Najvažnije je danas da si normalan momak, da ne zalaziš po mjestima za "dokazivanje" gdje jedva čekaju da potegnu nož, pištolj i ostale gluposti čime iskazuju svoju nezrelost. Ženama je važno da se mogu osloniti na dečka, pokušavaju zamisliti kakav bi bio kao muž, otac, da li je odgovoran i šta sve ne. A kosa nam nije ni na kraj pameti, mnoge prijateljice imaju ćelave dečke i kad ih tračamo to niko i ne spominje već se samo žale na svekrvu i tako to. :)
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4193
Joined: 25/08/2013 13:31

#20 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by JanuaryJones »

Naučno je dokazano da je (pro)ćelavost uzrokovana viškom testosterona. Manje dlaka na glavi, veći libido. Iskoristi to ;)

A meni vala nikad nije smetalo dok god smo na istoj talasnoj dužini. Iskustvo: udala sam se za jednog ;-) :thumbup:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#21 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by ho oponopono »

Mirzareli wrote:Eh ovako posto sam poprilicno obosio po glavi :-) ,interesuje me sta zene misle o procelavim muskarcima koji se sisaju na kratko ili normalnu duzinu kose... Znaci ne celavci vec procelavi... Jednom sam se sisao ne celavo nestoji mi bas najbolje... :-? .Zato pitam za ove prve ... Da li zene to uopce primjecuju na muskarcu i da li tome pridaju neki znacaj ili je to nasa losa muska predrasuda koju sami sebi nabijamo :? Kako god interesuju me zenska misljenja uopceno po ovom pitanju :? :-D
...djeve k'o i frajeri sve skeniraju, tu ne prolazi Bajagino zazmuri...a cinjenica je da li je neko lijep ili manje lijep...takav ti usud...jebiga...

...da vezes rep ili da si ko celka beba irelevantno mi je kad odlijepim, tada te dizem na pijedestal... :pusi2:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55687
Joined: 15/12/2008 16:53

#22 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by ultima_palabra »

merlinka37 wrote:
Mirzareli wrote:Eh ovako posto sam poprilicno obosio po glavi :-) ,interesuje me sta zene misle o procelavim muskarcima koji se sisaju na kratko ili normalnu duzinu kose... Znaci ne celavci vec procelavi... Jednom sam se sisao ne celavo nestoji mi bas najbolje... :-? .Zato pitam za ove prve ... Da li zene to uopce primjecuju na muskarcu i da li tome pridaju neki znacaj ili je to nasa losa muska predrasuda koju sami sebi nabijamo :? Kako god interesuju me zenska misljenja uopceno po ovom pitanju :? :-D

Meni lično to nije važno. Najvažnije je danas da si normalan momak, da ne zalaziš po mjestima za "dokazivanje" gdje jedva čekaju da potegnu nož, pištolj i ostale gluposti čime iskazuju svoju nezrelost. Ženama je važno da se mogu osloniti na dečka, pokušavaju zamisliti kakav bi bio kao muž, otac, da li je odgovoran i šta sve ne. A kosa nam nije ni na kraj pameti, mnoge prijateljice imaju ćelave dečke i kad ih tračamo to niko i ne spominje već se samo žale na svekrvu i tako to. :)
A ti što se dokazuju noževima i pištoljima su strogi samci, nikad ženska nisu imali...
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#23 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by dobar osjecaj »

Meni je uvijek bila odbojna iskljucivo neuredna kosa kod muskaraca. Najvise mi se svidjaju kratke uredne frizure. Ako neko gubi kosu, boze moj, nije kraj svijeta, sve dok izgleda uredno. Ljigavi su mi pokusaji kamuflaze i ona neka prebacivanja duze kose preko celavih dijelova glave.

Inace, celavost ili bujna kusa mi je uglavnom sporedno pitanje, obzirom sta se sve pokazalo mnogo bitnijim i za vezu i za zajednicki zivot.
User avatar
Helena Trojanska
Posts: 174
Joined: 11/03/2013 13:27

#24 Re: Zenska zapažanja ?!

Post by Helena Trojanska »

Ništa to, samo da li radiš u državnoj firmi ili si na Birou :lol:
PurpleSky
Posts: 323
Joined: 13/04/2014 16:16

#25 Re: Ženska zapažanja ?!

Post by PurpleSky »

Ljudi, faca je najvažnija, kod oba spola :). (barem meni) Lijepo lice, možeš biti i proćelav i ćelav. Btw kažu da ovima što su proćelavi kosa opada zbog više testosterona :D
Post Reply