Privatno uklanjanje mladeza - zna li ko prepruciti doktora?

Sve o zdravlju...
Post Reply
Najamnik

Privatno uklanjanje mladeza - zna li ko prepruciti doktora?

Post by Najamnik » 17/02/2011 19:18

Mami mi prije nekog vremena poceo da jedam mladez na ledjima malo divlja. Otisla u bolnicu, rekli treba se ukloniti jer je sumnjiv i da se moze naruciti za 3-4 mjeseca jer je guzva. Na bih da za ta 3-4 mjeseca bude svasta dok doceka to uklanjanje pa ako neko zna za nekog dobrog doktora , privatno ili sl, da se to moze odraditi u par dana bio bih zahvalan. Neki dan sam , koincidencija, citao u nekim od domacih novina clanak o nekoj klinici ili ordinaciji koja to radi laserski ili sl i operise za 5-10 min , nesto kao najnovija tehnika sa zapada i sl. Kad mi je mama rekla da joj treba to uklanjanje ja se zarovio po novinama ali ne mogu da nadjem taj clanak- marfijevi pravilo :sad: Unaprijed hvala na savjetima.

debela

Re: Privatno uklanjanje mladeza - zna li ko prepruciti doktora?

Post by debela » 17/02/2011 19:24

mislis li mozda na radiotalasno uklanjanje mladeza? citala sam i ja clanak o tome i navodno se moze uraditi ovdje http://www.maabspa.ba/

Najamnik

Post by Najamnik » 17/02/2011 19:41

Evo sad nadjoh preko Avazove web site prilog o MAAB spa centru gdje uklanjanje maldeza vrse radiotalasnim putem, bez oziljaka i sl a valjda im gostuje neki Dr. Igor Jeremic iz Beograda kao strucnjak za tu oblast. Kako nemam veze sa ovo oblascu ima li ko kakva iskustva sa MAAB centrom ili ovim doktorom i ovom tehnikom uklanjanja mladez i sl nepravilnosti na kozi?

Pacificgirl

Post by Pacificgirl » 19/02/2011 16:31

Najamnik wrote:Mami mi prije nekog vremena poceo da jedam mladez na ledjima malo divlja. Otisla u bolnicu, rekli treba se ukloniti jer je sumnjiv i da se moze naruciti za 3-4 mjeseca jer je guzva. Na bih da za ta 3-4 mjeseca bude svasta dok doceka to uklanjanje pa ako neko zna za nekog dobrog doktora , privatno ili sl, da se to moze odraditi u par dana bio bih zahvalan. Neki dan sam , koincidencija, citao u nekim od domacih novina clanak o nekoj klinici ili ordinaciji koja to radi laserski ili sl i operise za 5-10 min , nesto kao najnovija tehnika sa zapada i sl. Kad mi je mama rekla da joj treba to uklanjanje ja se zarovio po novinama ali ne mogu da nadjem taj clanak- marfijevi pravilo :sad: Unaprijed hvala na savjetima.

Nemoj da ga otklanja laserski, jer u tom slučaju madež ne može ići na PHD provjeru (da se vidi šta je zapravo), a to ne bi bilo dobro za tvoju mamu, jer može ne d'o Bog imati neki problem a da ne sazna dok nije kasno. Ja ti preporučujem klasično odstranjivanje uz lokalnu anesteziju, čula sam da to rade dobro u bivšoj Vojnoj bolnici, tj "Abdulah Nakaš" sad, ako ste u Sarajevu.Za privatnike ne znam ko to radi, možda Karabeg ili neko.

AVSD

Post by AVSD » 20/02/2011 17:00

Otidji Karabegu za privatno. U Abdulah Nakaš radio je super doktor Dujso, al sad je u penziji tako da ne znam ko je novi doca. Kod njih se ceka oko mjesec. I obavezno neka uradi PH nalaz

Najamnik

Post by Najamnik » 20/02/2011 21:40

Zvali mamu na dermatologiju na Kosevu pa rekli da ce joj za koji dan obaviti prvo snimanje mladeza tj uraditi jako uvecanje fotografije mladeza da vide o cemu se radi prije operacije. Hvala na savjetima. Kad joj kazu sta su vidjeli na fotografiji vidjecu da li da je vodim kod Karabega ili vec sta. Hvala svima na savjetima.

Post Reply