Privatni Torrent Trackeri

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#826 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by ExNihilo »

Ima li ko invite za The Vault, Bibliotik, Pass The Popcorn, RevolutionTT, Animebytes, Redacted, BizTorrents?

Znam da imate, nemojte biti škrti. :lol:

Tražim i crnu berzu, ali i Arenaelite. :D
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#827 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by semirsar »

http://www.arenaelite.eu/?p=home&pid=1
tujdi se navodno mere jos regati, samo se mora sacekati podtvrda od staff-a :mrgreen:
a CB, etujdi te mere pozvati samo VIP i drugi "vazni" clanovi :mrgreen:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#828 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by ExNihilo »

Ma imao sam na CB account u izuzetnom stanju, ali su mijenjali skriptu, valjda je trebalo regati se ponovo s istim username. Mene je to mašilo, i sad nit mogu da se regam nit da se javim staffu jer nemaju fucking IRC. :facepalm:

Arenaelite je zatvorena koliko vidim.
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#829 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by semirsar »

Na CB je s novom skriptom nastupio i novi staff, a ti su se zatvorili skroz, kao, ne treba im vise clanova :-)
na AE... si probao kliknut' na "registraciju" jer vidim da im novi clanovi i dalje pristizu uz potvrdu staff-a?
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#830 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by ExNihilo »

semirsar wrote: 22/11/2020 18:53 Na CB je s novom skriptom nastupio i novi staff, a ti su se zatvorili skroz, kao, ne treba im vise clanova :-)
na AE... si probao kliknut' na "registraciju" jer vidim da im novi clanovi i dalje pristizu uz potvrdu staff-a?
Da, izbaci da je potrebna prethodna potvrda staffa. Kako će me potvrditi kad se ne mogu ni regati. :-)

Joj, ovi naši trackeri, sa svijetlim izuzetkom THR, sve nepismeno, nefunkcionalno, i seljoberski.
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#831 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by semirsar »

:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
upravo tako, a na AE ti je sysop @milan13 merebit isti ko ovaj ovdeka :mrgreen:
User avatar
Hary10
Posts: 51
Joined: 13/01/2015 19:52
Location: Sarajevo

#832 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by Hary10 »

semirsar wrote: 22/11/2020 14:29
Hary10 wrote: 22/11/2020 12:19 ako moze pozivnica za IPT bio bi zahvalan
kont'o sam poslat', al' ... ne znadoh sta upisat' ovdeka doli pri dnu Image
Image
Evo na pp email adresa pa ako moze invite
User avatar
ami8
Posts: 443
Joined: 23/05/2010 19:01

#833 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by ami8 »

Imam tri pozivnice za torrentday, ako treba nekome ko me neće obrukati :-D neka se javi u privatne poruke.
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#834 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by semirsar »

Hary10 wrote: 23/11/2020 19:45
semirsar wrote: 22/11/2020 14:29
Hary10 wrote: 22/11/2020 12:19 ako moze pozivnica za IPT bio bi zahvalan
kont'o sam poslat', al' ... ne znadoh sta upisat' ovdeka doli pri dnu Image
https://i.postimg.cc/mrczKn9b/w.jpg
Evo na pp email adresa pa ako moze invite
Image
player_
Posts: 1215
Joined: 30/11/2013 21:56
Location: Sarajevo

#835 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by player_ »

Ima li neko pozivnicu za thr ili neki drugi dobar domaci torrent, mogu uzvratiti ipt invajtom ako treba, odrzavam seed regularno :-D
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#836 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by aditon »

Nedavno sam dao kolegi s forma pozivnicu za torrentday.com @He1972

Prije par dana stiglo mi je upozorenje da je isti prekršio pravila tj da je varao koristeći softtver za varanje ratia tj odnosa up/dl. Nikad se više ovo neće ponoviti, da nekom koga ne znam dam pozivnicu naivno vjerujući u poštenje, jer polazim uvijek od sebe..ja ovakvo nešto ne bi drugom napravio. Pa eto neka se se javno zna, ukoliko gore pomenuti bude još nekom tražio pozivnicu za bilo koji torrent tracker, da to i ne učini.

Image
User avatar
He1972
Posts: 1497
Joined: 17/09/2017 08:05

#837 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by He1972 »

aditon wrote: 07/12/2020 16:46 Nedavno sam dao kolegi s forma pozivnicu za torrentday.com @He1972

Prije par dana stiglo mi je upozorenje da je isti prekršio pravila tj da je varao koristeći softtver za varanje ratia tj odnosa up/dl. Nikad se više ovo neće ponoviti, da nekom koga ne znam dam pozivnicu naivno vjerujući u poštenje, jer polazim uvijek od sebe..ja ovakvo nešto ne bi drugom napravio. Pa eto neka se se javno zna, ukoliko gore pomenuti bude još nekom tražio pozivnicu za bilo koji torrent tracker, da to i ne učini.

Image
jesu me banovali ali nemam pojam ni sta je taj softver ni kako, nemam pojam zasto su me banovali imo sam ratio od preko 1 tko da ne znam sta da kazem
User avatar
typeOnegative
Posts: 4851
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#838 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by typeOnegative »

gamad koriste softvere za laziranje seedanja i nabijaju upload tako , odavno poznato i viđeno . Stvar čini jos tuznijom činjenica da na tom trackeru uopce nije tesko postivati pravila i biti u plusu sa ratiom , jbt ima freeleech , bonus bodovi i pm i opet pojedinim je i to problem :-)
Ja ne dam pozivnice odavno bez dokaza sa bar dva trackera , tako sam ostao bez IPT accounta na kojem sam imao "buffer " od preko 10TB uploada . Morao se moliti covjeka kojeg sam pozvao da i on mene sad pozove i sve jovo nanovo . e nećemo se tako igrat vise, eno im piratebay pa nek skidaju po deset dana , zalibo me :-D
Naravno . čast izuzecima :)
player_
Posts: 1215
Joined: 30/11/2013 21:56
Location: Sarajevo

#839 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by player_ »

He1972 wrote: 07/12/2020 17:35
aditon wrote: 07/12/2020 16:46 Nedavno sam dao kolegi s forma pozivnicu za torrentday.com @He1972

Prije par dana stiglo mi je upozorenje da je isti prekršio pravila tj da je varao koristeći softtver za varanje ratia tj odnosa up/dl. Nikad se više ovo neće ponoviti, da nekom koga ne znam dam pozivnicu naivno vjerujući u poštenje, jer polazim uvijek od sebe..ja ovakvo nešto ne bi drugom napravio. Pa eto neka se se javno zna, ukoliko gore pomenuti bude još nekom tražio pozivnicu za bilo koji torrent tracker, da to i ne učini.

Image
jesu me banovali ali nemam pojam ni sta je taj softver ni kako, nemam pojam zasto su me banovali imo sam ratio od preko 1 tko da ne znam sta da kazem
MOzda ima pravilo kao na iptorrents da se mora ugasiti DHT, PEX i LDP u torrent clientu ,ako ti je to ostalo ukljuceno dok seedas mozda su te zbog toga banovali...
User avatar
typeOnegative
Posts: 4851
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#840 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by typeOnegative »

Pa svaki privatni tracker vise manje ima pravilo da se to mora ugasiti , ali mislim da je to kod većine ipak uključeno . Čisto sumnjam da banuju zbog toga , ovdje je problem nesavjesnih pojedinaca koji love u mutnom i koriste zabranjene softvere .
player_
Posts: 1215
Joined: 30/11/2013 21:56
Location: Sarajevo

#841 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by player_ »

Nit su svi gamad nit svima pada na pamet da koriste softwer za varanje...
User avatar
typeOnegative
Posts: 4851
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#842 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by typeOnegative »

A ko je rekao da jesu ?
ako si mislio na ovo gore sto sam napisao , to se odnosilo na ove što stalno " žicaju " pozivnice , obećavaju sve i svašta i na kraju te ispale i takvi su u većini, i zato kazem " čast izuzecima " . Napisao sam gore kako su me ispalili, i to ne jednom , i odtad ne dam pozivnice tek tako , u cemu je problem ?
Oni koji koriste takve trackere , vrlo dobro znaju o čemu se radi , pridrzavaju se pravila i ne treba im se ništa ni objasnjavat .
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#843 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by semirsar »

davno skontah... al', jbg, jopet po starom, dijelim ko zatrazi... :-)
kome treba brzo, najbrze, nesto skinut i nikom nista ostat duzan... RARBG mu je najbolji, titlovi.com za prijevode... pa bujrum :thumbup:
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#844 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by aditon »

typeOnegative wrote: 07/12/2020 18:31 gamad koriste softvere za laziranje seedanja i nabijaju upload tako , odavno poznato i viđeno . Stvar čini jos tuznijom činjenica da na tom trackeru uopce nije tesko postivati pravila i biti u plusu sa ratiom , jbt ima freeleech , bonus bodovi i pm i opet pojedinim je i to problem :-)
Ja ne dam pozivnice odavno bez dokaza sa bar dva trackera , tako sam ostao bez IPT accounta na kojem sam imao "buffer " od preko 10TB uploada . Morao se moliti covjeka kojeg sam pozvao da i on mene sad pozove i sve jovo nanovo . e nećemo se tako igrat vise, eno im piratebay pa nek skidaju po deset dana , zalibo me :-D
Naravno . čast izuzecima :)
ma ja više ne dam nikom pozivnice, bezveze mi mogli acc blokirati na kojem sam preko 10 godina radi nekog drugog. A jedan od lakših torrent klijenata za ispoštovati pravila. Šta bi bilo da nekom dam pozivnicu za npr IPTorrents..
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#845 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by ExNihilo »

Ma THR najbolji. No ratio, ima svega, domaćeg i stranog, ne banuju te ako ne uđeš mjesec k'o neki, i tako. Pusti me ba da skidam opušteno, nije ispit iz matematike. :D

Eno dijele i novogodišnje poklone. Ja izvukao 52 GB uploada. :D
User avatar
He1972
Posts: 1497
Joined: 17/09/2017 08:05

#846 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by He1972 »

aditon wrote: 07/12/2020 21:08
typeOnegative wrote: 07/12/2020 18:31 gamad koriste softvere za laziranje seedanja i nabijaju upload tako , odavno poznato i viđeno . Stvar čini jos tuznijom činjenica da na tom trackeru uopce nije tesko postivati pravila i biti u plusu sa ratiom , jbt ima freeleech , bonus bodovi i pm i opet pojedinim je i to problem :-)
Ja ne dam pozivnice odavno bez dokaza sa bar dva trackera , tako sam ostao bez IPT accounta na kojem sam imao "buffer " od preko 10TB uploada . Morao se moliti covjeka kojeg sam pozvao da i on mene sad pozove i sve jovo nanovo . e nećemo se tako igrat vise, eno im piratebay pa nek skidaju po deset dana , zalibo me :-D
Naravno . čast izuzecima :)
ma ja više ne dam nikom pozivnice, bezveze mi mogli acc blokirati na kojem sam preko 10 godina radi nekog drugog. A jedan od lakših torrent klijenata za ispoštovati pravila. Šta bi bilo da nekom dam pozivnicu za npr IPTorrents..
kazem ne znam da takav softver postoji, a kamoli da sam ga koristio, isao sam i na irc na help da vidim sta je razlog jer su me banovali a da nisam dobio ni objesnjenje ni email, na partisu imam ratio preko 15, ovdje mi je ratio bio preko 1 a banovase me mada nisam nista korostio za ratio, znam da ne mogu da se revansiram, jedno veliko iyzvinjenje, mada i dalje kontam nije do mene jer nisam koristio ono sto oni navode kao razlog.... jednostavno ne znam sta da kazem, zalim i ja sto sam trazio pozivnicu, jos jednom izvini ako je do mene :sad:
player_
Posts: 1215
Joined: 30/11/2013 21:56
Location: Sarajevo

#847 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by player_ »

aditon wrote: 07/12/2020 21:08
typeOnegative wrote: 07/12/2020 18:31 gamad koriste softvere za laziranje seedanja i nabijaju upload tako , odavno poznato i viđeno . Stvar čini jos tuznijom činjenica da na tom trackeru uopce nije tesko postivati pravila i biti u plusu sa ratiom , jbt ima freeleech , bonus bodovi i pm i opet pojedinim je i to problem :-)
Ja ne dam pozivnice odavno bez dokaza sa bar dva trackera , tako sam ostao bez IPT accounta na kojem sam imao "buffer " od preko 10TB uploada . Morao se moliti covjeka kojeg sam pozvao da i on mene sad pozove i sve jovo nanovo . e nećemo se tako igrat vise, eno im piratebay pa nek skidaju po deset dana , zalibo me :-D
Naravno . čast izuzecima :)
ma ja više ne dam nikom pozivnice, bezveze mi mogli acc blokirati na kojem sam preko 10 godina radi nekog drugog. A jedan od lakših torrent klijenata za ispoštovati pravila. Šta bi bilo da nekom dam pozivnicu za npr IPTorrents..
Nije ni ipt tezak za odrzavanje ratio ima bruku freeleech fajlova
User avatar
diablobih
Posts: 8252
Joined: 28/12/2015 02:17

#848 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by diablobih »

Jbt, ja samo na partisu i torrenting, nekad na public ala 1337 i to je to. Nisam vala nesto ni gledao ove druge. Je li stvarno brze na tim privatnim ala THR i torrent day?

Na partisu npr imam 33,15 ratio, samo 40 GB skinuto doduse, 1,3 TB uploadovano.
player_
Posts: 1215
Joined: 30/11/2013 21:56
Location: Sarajevo

#849 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by player_ »

Dobro dodje kad nesto tek izadje i hoces da skines nema zagusenja ko na javnim skida uvijek max brzinom, za dosta drugih situacija i javni torenti mogu biti sasvim dovoljni tipa rarbga itd...
Doduse ja od privatnih samo ipt koristim, yuwa sam se zaboravio regati nakon renoviranja :D
Nego kakav je taj torrentday i thr u odnosnu na ipt jesu bolji losiji il je slicno, koji se uopste smatraju kao najbolji privatni trackeri??
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#850 Re: Privatni Torrent Trackeri

Post by aditon »

diablobih wrote: 07/12/2020 23:26 Jbt, ja samo na partisu i torrenting, nekad na public ala 1337 i to je to. Nisam vala nesto ni gledao ove druge. Je li stvarno brze na tim privatnim ala THR i torrent day?

Na partisu npr imam 33,15 ratio, samo 40 GB skinuto doduse, 1,3 TB uploadovano.
IPTorrents i Torrentleech npr imamju jake seed boxove, ogroman broj seedara je momentalno na nekom novom sadržaju za razliku od npr partisa. Nije ni na torrent day-u ništa bolje iako su oba ova klijenta izuzetno dobra. Partis posebno za igre a torrentday za filmove/serije. Ja na Partisu imam 16.TB uploada i 400 GB downloada a na torrentdayu 6TB up/1.4 dl

THR imam ali nisam ga koristio godinam, tu imam oko 200 GB uploada. Kod IPT npr su malo zategnutija pravila, jer moraš vratiti sve ono što skineš i ako nisi na vrijeme torrent skinuo, trebat će ti jako dugo da vratiš neki fajl, naročito ako su isti teški više desietina giga.
Post Reply