Privatne ordinacije u Sarajevu?

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
parmezan
Posts: 135
Joined: 30/06/2006 22:29

#1 Privatne ordinacije u Sarajevu?

Post by parmezan »

E ovako.
Interesuje me posebna usluga u jednoj od ovakvih ustanova, a nemam pojma gdje da se obratim i da upitam. Pokušavao sam preko googla da pronađem informacije, ali nema. Naime, interesuje me lavaža želudca, tj. izbacivanje prekomjerne želudčane kiseline iz želudca. Ovo mi je jako bitno i molio bih da me neko uputi u koju kliniku da se javim i po mogućnosti njihov telefonski broj, pošto nisam iz Sarajeva.

Poozzz i unaprijed hvala.
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#2 Re: Privatne ordinacije u Sarajevu?

Post by chuchumbamayumbe »

parmezan wrote:E ovako.
Interesuje me posebna usluga u jednoj od ovakvih ustanova, a nemam pojma gdje da se obratim i da upitam. Pokušavao sam preko googla da pronađem informacije, ali nema. Naime, interesuje me lavaža želudca, tj. izbacivanje prekomjerne želudčane kiseline iz želudca. Ovo mi je jako bitno i molio bih da me neko uputi u koju kliniku da se javim i po mogućnosti njihov telefonski broj, pošto nisam iz Sarajeva.

Poozzz i unaprijed hvala.
Jel to pitaš za, u narodu poznatu, ŽGERU??? :)
parmezan
Posts: 135
Joined: 30/06/2006 22:29

#3 Re: privatne ordinacije

Post by parmezan »

sheilak wrote:Jesi pokusao na Klinickom Centru? Mislim da bi ti tamo ipak bilo najsigurnije.

Ali ako ti treba odmah,pokusaj u Poliklinici Eurofarm Centar Sarajevo. Oni imaju dosta strucnjaka tamo.

http://www.eurofarmcentar.ba

Sretno! :)
Ma za klinički centar mi treba uputnica, a nešto mi se oko toga neda peglati. Probat ću sa ovim iz eurofarm-a. Zvat ću ih sutra i pokušati dogovoriti. Hvala još jednom.

@chuchumbamayumbe

Pojma ti ja nemam šta je žgera. Prvi put čujem za to.
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#4

Post by debela »

vjerovatno misli na zgaravicu.
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#5

Post by tigris »

znam da ima posebna tema o ginekolizma ali evo da ne trazim, moze li mi neko reci nesto vise o hadžiomerovicu ? npr zena 21 :D procitala sam da ona ide tamo...... ja inace idem u dom zdravlja stai grad....ali ovog puta eljela bih privatnika ....detaljan pregled .......
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#6

Post by tigris »

hvala vam :D ali evo nasla sam temu o ginekolizima i procitala.........dakle kod hadžiomerovica 8-)
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#7

Post by zena21 »

Tigris, definitivno... Neces se pokajati. Covjek ti posveti paznju i vrijeme :)
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#8

Post by Pasiflora »

tigris wrote:hvala vam :D ali evo nasla sam temu o ginekolizima i procitala.........dakle kod hadžiomerovica 8-)
DIVANOVIC, definitivno. Covjek je ljubazan, fin, ima jako dobro opremljenu ordinaciju i jaaaaako puno iskustva.
User avatar
starii
Posts: 3301
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#9

Post by starii »

javi se na gastroenterološku kliniku u sarajevu...samo nemoj da te radi šanko već trazi da te radi neko od ovih mlađih..svi su dobri stručnjaci..
Post Reply