privatizacijski talovi i mediji, jad i bijeda bh novinarstva

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Post Reply
zzzzz

#1 privatizacijski talovi i mediji, jad i bijeda bh novinarstva

Post by zzzzz » 11/01/2007 22:01

Mucno mi je vise i citati nase novine, prije nego sto otvoris, znas vec ko je na tapeti kod kojeg dnevnog lista, u zavisnosti od toga kojem su se privatizacijskom lobiju priklonili....

Avaz vs Oslobodjenje; Heco vs Hadzipasic; Radoncic/Silajdzic vs Selimovic/Tihic;.....Bljesak i Pincom opet sve to posmatraju iz svog ugla, tj. iz ugla hercegovackih tajkuna....Nezavisne Novine se drze po strani jer su njihova interesna sfera iskljucivo Dodikove privatizacije itd.itd.

Mislim, kontaju li koliko su svi providni :? znam da nisam otkrio toplu vodu ali moram negdje otpuhati :angry:

ninja-san

Post by ninja-san » 12/01/2007 11:56

U pravu si.
Kod nas se već po medijima moze shvatiti tko pise o temema vezanim za koju politicku opciju i koju privatizaciju.
Npr:Pecanin konstantno godinama iz tko zna kojih interesa potencira teme Aluminij i BH Telecom.
Kod Mate Djakovica na OBN-u Covic i Lijanovici su gostovali vise nego u svom dnevnom boravku.
Slobodna Bosna nece napisati tekst o kriminalu u bilo kojem poduzecu gdje je sef opcija SDP-a itd...itd.
To je sve poruka da nema neovisnih medija.
Citao sam nedavno neku analizu koja opcenito kaze da su ljudi neovisni onoliko koliko im je dzep neovisan.

Post Reply