Printer za izradu fotografija na licu mjesta

Čarobni svijet fotografije
Post Reply
BABOcool

#1 Printer za izradu fotografija na licu mjesta

Post by BABOcool » 07/08/2017 10:27

Da li je neko imao iskustva sa printerima ovog tipa?

Primjetio sam da neki fotografi nose sa sobom na svadbe ovakve printere I printaju slike.

DoradO

#2 Re: Printer za izradu fotografija na licu mjesta

Post by DoradO » 07/08/2017 22:02

Imam ja EPSON L800, sta te konkretno interesuje?

Nosio ga i na svadbe, patnja ziva iako sam imao covjeka za izradu :-)

BABOcool

#3 Re: Printer za izradu fotografija na licu mjesta

Post by BABOcool » 08/08/2017 13:41

DoradO wrote:Imam ja EPSON L800, sta te konkretno interesuje?

Nosio ga i na svadbe, patnja ziva iako sam imao covjeka za izradu :-)

Konkretno da li se isplati kupovati, koji model uzeti? Cijena?

Ovaj L800 ima I print na cd sto mi se svidja.

DoradO

#4 Re: Printer za izradu fotografija na licu mjesta

Post by DoradO » 08/08/2017 20:59

...sad ne znam tacno ali platio sam ga oko 600KM prosle godine samo zbog zahtjeva na jednoj velikoj svadbi za izradu fotografija... tu noc sam ga i isplatio! sad vidim izasao je L805 model malo moderniji al to je to... provjerena masina

poslije na jos dvije svadbe nosio ali nesto izbjegavam to jer sam ja picajzla sto se tice fotki a tako kad ih izradjujem ne stizem da obradim, onda to pod mojim okom grozno izgleda mada gosti budu zadovoljni..

generalno print je fenomenalan, pogotovo ako kupis dobar papir... ja ga sad kuci dosta koristim privatno, a kupio sam ga na prepruku ljudi iz foto centra na skenderiji, nisam upratio kako ali oni sa njim printaju i neke naljepnice pa onda to ide na solje, rekvizite i tako to...

A4 format fotke kad izbaci ljudi se ibrete :)

tek sad je boja pri kraju a do sad eto preko 1200 fotki printao da nije niti jednom zapeo :zoka:

BABOcool

#5 Re: Printer za izradu fotografija na licu mjesta

Post by BABOcool » 09/08/2017 10:03

Super, korisne informacije drug.

Djeluje mi kao odlican printer ali si upravu sto se tice obrade, tesko je spojiti 2 dobra :)

Primjetio sam da ima I manjih opcija tipa canon selphy? Da li je to neko koristio?

https://shop.usa.canon.com/shop/en/cata ... to-printer

bpsang

#6 Re: Printer za izradu fotografija na licu mjesta

Post by bpsang » 03/09/2017 20:00

DoradO wrote:...sad ne znam tacno ali platio sam ga oko 600KM prosle godine samo zbog zahtjeva na jednoj velikoj svadbi za izradu fotografija... tu noc sam ga i isplatio! sad vidim izasao je L805 model malo moderniji al to je to... provjerena masina

poslije na jos dvije svadbe nosio ali nesto izbjegavam to jer sam ja picajzla sto se tice fotki a tako kad ih izradjujem ne stizem da obradim, onda to pod mojim okom grozno izgleda mada gosti budu zadovoljni..

generalno print je fenomenalan, pogotovo ako kupis dobar papir... ja ga sad kuci dosta koristim privatno, a kupio sam ga na prepruku ljudi iz foto centra na skenderiji, nisam upratio kako ali oni sa njim printaju i neke naljepnice pa onda to ide na solje, rekvizite i tako to...

A4 format fotke kad izbaci ljudi se ibrete :)

tek sad je boja pri kraju a do sad eto preko 1200 fotki printao da nije niti jednom zapeo :zoka:
Nisi valjda isprintao 1200 fotki sa jednim punjenjem boje , jel to laserski uredjaj ili ink jet ?

Post Reply