Prince

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Locked
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#1 Prince

Post by Zejnep »

Od 1978. godine do danas Prince je jedan od najpopularanijih i najutjecajanijih glazbenika.
Ali nema temu na ovom forumu, što nije u redu, po mom mišljenju :)
Napisao je preko tisuću pjesama, što za sebe, što za ostale glazbenike. Prince je pisao, skladao i producirao potpuno samostalno. Poznat je i po tome što je tijekom snimanja sam odsvirao većinu instrumenata.
Ima li fanova? Najdraža pjesma? Najbolji album? Film? Ko vas je upoznao sa Princom?

https://youtu.be/UG3VcCAlUgE
User avatar
Better Man
Posts: 16688
Joined: 01/10/2006 20:10

#2 Re: Prince

Post by Better Man »

Malo prorovi forum i načeš temu Vezanu za Prince-a. Jest da je otvorena povodom njegove smrti, ali tema je tu.
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#3 Re: Prince

Post by Zejnep »

Better Man wrote:Malo prorovi forum i načeš temu Vezanu za Prince-a. Jest da je otvorena povodom njegove smrti, ali tema je tu.
Hvala. Tražila sam od moderacije da brišu ovu temu. Mada ja tu nisam našla, a rovila sam. :sad:
User avatar
Better Man
Posts: 16688
Joined: 01/10/2006 20:10

#4 Re: Prince

Post by Better Man »

Zejnep wrote:
Better Man wrote:Malo prorovi forum i načeš temu Vezanu za Prince-a. Jest da je otvorena povodom njegove smrti, ali tema je tu.
Hvala. Tražila sam od moderacije da brišu ovu temu. Mada ja tu nisam našla, a rovila sam. :sad:
rip-prince-t142242.html
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#5 Re: Prince

Post by Zejnep »

Doslovno sam ukucala rip prince, kaže nema. Hvala :)
Dobro je, tema postoji, ima nade za čovječanstvo :D
Locked