Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#426 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by leškarenje »

hrasno38 wrote:
leškarenje wrote:
Muhamed Đakmić wrote:Igrom slučaja znam za leškove facebook prepirke u vezi Edina Džeke :D

Prosto nevjerovatno da je to isti lik koji ga ovdje kritikuje :lol: :D
:lol:

Bio sam na dva gostovanja sto se tice repke i oba puta u Edinovom dresu :D ovdje mi zivac povuku tipovi ko hrasno koji i Edinovo govno hvale,ne smiješ A reci jbt. pa ti ja onda namjerno sjedem na vozacevo mjesto u troli pa pravac do Pionirske :izet:
Jesi ti to zajeban matere ti? pa vozas trolu koju si prvi put vidio 92....tvoje shvatanje hvale nekoga je otprilike na nivou osmogodisnje skole a cisto i sumnjam da imas vise jer jednostavno uklapas se u klasicne pubertetlije koje zele na sebe da skrenu paznju?
Ohani malo ba :( opalice te hercika na ovoj zegi :thumbup: jebo te Edin :izet:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#427 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by leškarenje »

@Pointe....nije on ni prvi ni zadnji koji u repki ne može meda dok u klubu igra dobro,zato u kazem koji će nam kurac ako nemamo koristi koristi od njega :thumbup: bice bolji i svježiji kod vas :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40762
Joined: 21/05/2012 22:46

#428 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by AmiĐa_Idriz »

leškarenje wrote:
animus wrote:Kovačević je bio kvalitetan stoper dok je igro kod nas. Ne pratim ga kako ke otisao u poljsku ali ako je nastavio da napreduje onda bi ga obavezno trebalo zvati.
P.s.
Zao mi je sto lulic nece biti u ovoj ekipi a spahic je nas najveci grobar iako u biti je mogao biti najveci od svih.
Kovačević mozda predje u Spartu Prag kako negdje procitah :thumbup:
Spominje se navodno i odlazak u neku od liga petice. Sad, bitno je da ne leti, bolje i Sparta nego grijanje klupe negdje u uslovno rečeno zvučnijem okruženju.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#429 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by kamen spoticanja »

onaj zuti lijevi bocni prava stvar
mujdza japija...valjda ce ga zaobici povrede
kudrilo
Posts: 1213
Joined: 17/10/2016 02:48

#430 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by kudrilo »

Evo Todorović blizu Salzburga...

Gdje su oni pametolozi što su ismijavali našu ligu u svakom zarezu i smatrali budalama nas koji kažemo da najboljim igračima naše lige treba pružiti šansu, pogotovo na deficit pozicijama?
SSemir
Posts: 4560
Joined: 26/02/2009 08:42

#431 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by SSemir »

kudrilo wrote:Evo Todorović blizu Salzburga...

Gdje su oni pametolozi što su ismijavali našu ligu u svakom zarezu i smatrali budalama nas koji kažemo da najboljim igračima naše lige treba pružiti šansu, pogotovo na deficit pozicijama?
Bas bi volio da vidim post gdje je neko rekao da na deficitarnim pozicijama ne treba igrati najbolji iz bh lige
kudrilo
Posts: 1213
Joined: 17/10/2016 02:48

#432 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by kudrilo »

Očito nisi pratio ponižavanja kad se trebao izabrati selektor, pa je Amar dao izjavu...
User avatar
USAblues
Posts: 1461
Joined: 15/06/2008 23:07

#433 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by USAblues »

lijevi bek broj dva ima centarsut kao Kolarov....
Bazinga1234
Posts: 7606
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#434 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by Bazinga1234 »

kudrilo wrote:Evo Todorović blizu Salzburga...

Gdje su oni pametolozi što su ismijavali našu ligu u svakom zarezu i smatrali budalama nas koji kažemo da najboljim igračima naše lige treba pružiti šansu, pogotovo na deficit pozicijama?
Blizu Salzburga? Odakle info? Valjda ne uzimas za ozbiljno pisanja nasih novinara.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#435 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by leškarenje »

kudrilo wrote:Evo Todorović blizu Salzburga...

Gdje su oni pametolozi što su ismijavali našu ligu u svakom zarezu i smatrali budalama nas koji kažemo da najboljim igračima naše lige treba pružiti šansu, pogotovo na deficit pozicijama?
Ja izložen konstantnim napadima bio kad sam govorio da se zove Dulja,Bajic i mnogi drugi kad su igrali u PL :D Ali o tome seru ljudi koji nisu pogledali jedne jebene utakmice nase lige a kamoli nekog igraca :run: a sad im dobri ti isti igrači :oops:
Bazinga1234
Posts: 7606
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#436 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by Bazinga1234 »

leškarenje wrote:
kudrilo wrote:Evo Todorović blizu Salzburga...

Gdje su oni pametolozi što su ismijavali našu ligu u svakom zarezu i smatrali budalama nas koji kažemo da najboljim igračima naše lige treba pružiti šansu, pogotovo na deficit pozicijama?
Ja izložen konstantnim napadima bio kad sam govorio da se zove Dulja,Bajic i mnogi drugi kad su igrali u PL :D Ali o tome seru ljudi koji nisu pogledali jedne jebene utakmice nase lige a kamoli nekog igraca :run: a sad im dobri ti isti igrači :oops:
I Radovcu i Memiji... :oops: Da su ova dvojica dobili sansu u reprezentaciji garant ne bi propali. :oops:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#437 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by leškarenje »

Radovac nikad nije bio za repke :thumbup: druga stvar je što bi mu to pomoglo da ode vani.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#438 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by Muhamed Đakmić »

Memija vala nije propao. Iduće sezone igra prvu ligu Danske, 1996. godište je, već standardan podobro i sigurno će ostati starter i jedan od boljih igrača svoje ekipe. Hoće li u dogledno vrijeme napredovati do nivoa reprezentacije, teško je reći. Ali da će biti možda na nekom širem spisku, vjerovatno hoće.
User avatar
Edin H.
Posts: 46979
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#439 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by Edin H. »

leškarenje wrote:
kudrilo wrote:Evo Todorović blizu Salzburga...

Gdje su oni pametolozi što su ismijavali našu ligu u svakom zarezu i smatrali budalama nas koji kažemo da najboljim igračima naše lige treba pružiti šansu, pogotovo na deficit pozicijama?
Ja izložen konstantnim napadima bio kad sam govorio da se zove Dulja,Bajic i mnogi drugi kad su igrali u PL :D Ali o tome seru ljudi koji nisu pogledali jedne jebene utakmice nase lige a kamoli nekog igraca :run: a sad im dobri ti isti igrači :oops:
Jedna lasta ne cini proljece. :oops:
Bazinga1234
Posts: 7606
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#440 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by Bazinga1234 »

Muhamed Đakmić wrote:Memija vala nije propao. Iduće sezone igra prvu ligu Danske, 1996. godište je, već standardan podobro i sigurno će ostati starter i jedan od boljih igrača svoje ekipe. Hoće li u dogledno vrijeme napredovati do nivoa reprezentacije, teško je reći. Ali da će biti možda na nekom širem spisku, vjerovatno hoće.
Mislio sam vise u odnosu na one partije koje je pruzao u europskim utakmicama, od tada je skroz oslabio sto je potvrdio transfer u danskog drugoligasa. Sretno mu sada.
SSemir
Posts: 4560
Joined: 26/02/2009 08:42

#441 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by SSemir »

kudrilo wrote:Očito nisi pratio ponižavanja kad se trebao izabrati selektor, pa je Amar dao izjavu...
Jesam, samo sto je raja bila protiv da se po svaku cijenu poziva iz bh lige iako ima bolji u inostranstvu. A samo da bi se prodao i valjalo probranim bh klubovima.
Ja idalje trazim primjer gdje je nego bio protiv da iz bh lige igra igrac na poziciji na kojoj nema alternative
Mirza007
Posts: 2753
Joined: 02/04/2014 23:26

#442 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by Mirza007 »

leškarenje wrote:
SSemir wrote:
Mirza007 wrote:Ovdje ljudi Visci me bi priznali kvalitet no da Realu utrpa 5 komada.
Sta ti je bolan, nemoj da sumnjas u strucnoat pojedinih klix forumasa. Znas li ti bolan da lulic vara citav nogometni svijet, igra u jednom od najboljih klubova jedne od najboljih liga svijeta i niko ga nije skontao osim par klix forumasa koju su ga prokuzili i ustanovili da je on prevara od igraca. Jedan idalje ceka dan kad ce luöic javno objaviti da je glumac i priznati da je varao cijeli svijet. Ja forumasima vjerujem!
A tek kakve su se analize detaljme radile o ucinku spahica na reprezentaciju, da bi se utvrdilo da je vise stete nwgp koristi nanio reprezentaciji. Ja im vjerujem!
Nemoj ni ti da sumnjas u njihovu strucnost
:lol:

I dalje tvrdim da je Dulja Marcelo za Prevaru od igraca....
Moguce da ce biti jednog dana ali se mora jos puno hljeba najest' do tada i golova i asistencija nadavat', kako u klubu tako i u reprezentaciji, da bi to sada bilo tacno.
svi u napad
Posts: 1869
Joined: 14/10/2012 14:40

#443 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by svi u napad »

Robi radi svoj posao dobro za sada i treba ga pustiti na miru bar jednu godinu. Mislim da cemo napredovati sa njim. Najveci problem je par centralnih bekova (centarhalfova). Oba su spora i najcudnije je da kao takvi stoje daleko od Seha. Zuka je nazadovao najvise i u ovoj kombinaciji on je losiji od Sunjica. Ni ovaj nije cvjecka ali kad se igra zgusnuta u 16 onda Sunjic moze igrati jer je dobar u skoku i prilicno cvrst u duelima.
Sad ono sto ce izazvati lavinu komentara a to je Visca kojeg ste pljuvali iz svih oruzja prije 3 dana a danas je Garinca ( za mladje jedan od najboljih igraca Brazila svih vremena. igrao sa Peleom i napravio preko 40 djece - i tu bio jedan od najboljih na svijetu). Visca trci i radice sve ono sto mu se kaze ali covjek je limitiran. Znaci moze igrati kad igramo kontre i kad mu se lopta daje u for. Ako imamo protivnika koji se brani onda igras sa igracem manje jer ne moze nikog (niti je ikad) predriblat. Licno ne znam sta raditi sa njim. Igra dobro u Turskoj, treba biti u repki al je pitanje buducnosii. nemamo boljeg ali mozda Menalo treba dobiti sansu.
Mislim da Kodro nije taj potencijal i da ne treba ga forsirati jer nije krilo a nejak je za napadaca. Drago mi je da je dobio sansu ali mislim da bi mladji trebali dobiti sansu da pokazu sta mogu. Imamo nekoliko mladih perspektivnih igraca i ako budu dobra raja i Robi to fino uklopi nece biti lose za nas u buducnosti.
Ne mogu vise pisati tj.sjediti za kompjuterom (operisao zuc prije 5 dana) i s toga zavrsavam ovaj komentar. Zivi i zdravi mi bili.
kudrilo
Posts: 1213
Joined: 17/10/2016 02:48

#444 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by kudrilo »

SSemir wrote:
kudrilo wrote:Očito nisi pratio ponižavanja kad se trebao izabrati selektor, pa je Amar dao izjavu...
Jesam, samo sto je raja bila protiv da se po svaku cijenu poziva iz bh lige iako ima bolji u inostranstvu. A samo da bi se prodao i valjalo probranim bh klubovima.
Ja idalje trazim primjer gdje je nego bio protiv da iz bh lige igra igrac na poziciji na kojoj nema alternative
Suplja, nikad se nije pricalo da igra Koljic umjesto Dzeke, vec upravo da se ne zovu Milicevici, Hadzici i ostale ublehe, a da se zovu igrači naše lige koji su naj potentniji.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#445 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by leškarenje »

Trenutno repku 90% cine igrači koji su ponikli i igrali PL :thumbup: toliko o tim "evropskim talentima :run:
User avatar
Edin H.
Posts: 46979
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#446 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by Edin H. »

kudrilo wrote:
SSemir wrote:
kudrilo wrote:Očito nisi pratio ponižavanja kad se trebao izabrati selektor, pa je Amar dao izjavu...
Jesam, samo sto je raja bila protiv da se po svaku cijenu poziva iz bh lige iako ima bolji u inostranstvu. A samo da bi se prodao i valjalo probranim bh klubovima.
Ja idalje trazim primjer gdje je nego bio protiv da iz bh lige igra igrac na poziciji na kojoj nema alternative
Suplja, nikad se nije pricalo da igra Koljic umjesto Dzeke, vec upravo da se ne zovu Milicevici, Hadzici i ostale ublehe, a da se zovu igrači naše lige koji su naj potentniji.
Valjda trebaju igrati oni koji mogu vise platiti. :oops:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#447 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by Muhamed Đakmić »

Meni je smiješno isključivo mjeriti kvalitet igrača po imenu kluba za koji igra. Mogao je Daniel Milićević biti član Real Madrida, on nije bio nivo jednog Duljevića ili Menala.

Mogao je Daniel Pavlović potpisati za Real Madrid, ali on u modernom fudbalu nema mjesta i igrač Slobode Darko Todorović je za klasu bolji jer je brži, pokretniji i bolji u driblingu. Te stvari su vrlo jednostavne za vidjeti, pozicioniranje i mnogo sličnih stvari se može i u kasnijim godinama naučiti i Todorović se može istesati u dobrog igrača, a Pavlović ne može nikad postati brži.

Navedeni su samo primjeri, ima tu još ubleha poput Anela Hadžića.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#448 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by leškarenje »

I onaj Kvrzic je ubleha :D
Bazinga1234
Posts: 7606
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#449 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by Bazinga1234 »

leškarenje wrote:I onaj Kvrzic je ubleha :D
Udarna igla Papeta u Izraelu :D nije znao bukvalno lopte primiti :-)
palermo
Posts: 22328
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#450 Re: Prijateljske vs Crna Gora i Južna Koreja

Post by palermo »

Muhamed Đakmić wrote:Meni je smiješno isključivo mjeriti kvalitet igrača po imenu kluba za koji igra. Mogao je Daniel Milićević biti član Real Madrida, on nije bio nivo jednog Duljevića ili Menala.

Mogao je Daniel Pavlović potpisati za Real Madrid, ali on u modernom fudbalu nema mjesta i igrač Slobode Darko Todorović je za klasu bolji jer je brži, pokretniji i bolji u driblingu. Te stvari su vrlo jednostavne za vidjeti, pozicioniranje i mnogo sličnih stvari se može i u kasnijim godinama naučiti i Todorović se može istesati u dobrog igrača, a Pavlović ne može nikad postati brži.

Navedeni su samo primjeri, ima tu još ubleha poput Anela Hadžića.
Pregoniš Hamo.

Igrač se prije svega dokazuje u klubu, konstantnim i kvalitetnim, i TSS je odigrao par dobrih utakmica u reprezentaciji, ona sa Iranom, pa sa Belgijom (1:1), al propade....zbog toga što se nije mogao nametnuti u klubu, pa Zahirović i da dalje ne nabrajam.....

Ništa reprezentacija neće imati od prelaska Čavara u Frankfurt ili Mihojevića u PAOK ako se oni tamo ne dokažu......džaba sve.

I moram da dodam i ovo., ako Real odluči da kupi Daniela Milićevića onda vjerujem da za to ima razlog.......koliko god Menalo i Duljević bili po tvome bolji ........

Tržište je sjajan indikator nečije vrijednosti, ne u potpunosti tačan, ali bogami najtačniji......
Locked