Prijateljska: Turska - Bosna i Hercegovina

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
turbofolk
Posts: 3138
Joined: 13/05/2014 09:37

#101 Re: Prijateljska: Turska - Bosna i Hercegovina

Post by turbofolk »

Ne pamtim poštovani gledaoci, da sam ikad prenosio drugo poluvrijeme utakmice reprezentacije BiH, a da prenos kasni 5 minuta. Valjda se može izračunati koliko vremena treba za goste u studiju, koliko za reklame. A igra reprezentacija BiH. Baho sve ti je oprošteno :thumbup:

Da uđe ona zadnja kad Begoviću ispade i odbi se od stativu, on bi se koliko danas oprostio. Il bi ga Prosinečki oprostio za sva vremena :D
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14578
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#102 Re: Prijateljska: Turska - Bosna i Hercegovina

Post by DaysleepeR »

Grean wrote:Dobri smo bili prvo poluvrijeme, vise od ocekivanog od ove ekipe.

Prica o novim igracima se ponavlja kao pokvarena ploca. Nekad su se prizivali Prcic, Cimirot, Kodro, Milosevic, Bajic. Od veliih zelja ubrzo postanu predmet prozivanja i razlog za sve probleme. Sad su zelje i novi spasioci Hajrovici, Koljici, Memisevici, Prevljaci, Gojaci a i s njima ce zavrsiti isto (izuzev mozda ovog zadnjeg).

Selektor sa druge strane je svjestan da mi imamo Dzeku, Pjanica a za sve ostalo mu je potreban sistem, tockici koji su tu da se uklope jer izmedju ostalih su u pitanju samo nijanse, ne postoji kvalitet koji ce napraviti razliku.

Ne ocekujem da ce, tj prilicno sam siguran da nece ispunjavati zelje javnosti za novim imenima vec ce nastaviti sa dosadasnjom praksom pravljenja grupe koja bi nedostatak kvalitete nadoknadjivala disciplinom, borbom i zajednistvom. Vec je jasno da je u pitanju selektor koji ne mijenja radi mijenjanja. Uz to rezultati mu daju za pravo.

Pjanic napokon razigran i raspolozen. Sve mu je islo od ruke u prvom poluvremenu.
Pjanic super samo jos da uspije prebaciti zivi zid iz slobodnjaka za reprezentaciju...
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#103 Re: Prijateljska: Turska - Bosna i Hercegovina

Post by betametazon »

Kaze onaj jedan kao igralo deset igraca koji nisu prije zajedno igrali. Pa jedna je stvar neuigranost a ovi nasi sinoc su u drugom poluvremenu izgledali kao da do sad nisu nikad igrali lopte, pa jbt sta treniras citav jebeni zivot i jos hljeb od toga jedes, ne mogu smislenu akciju napravit, barem neku polupriliku...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40776
Joined: 21/05/2012 22:46

#104 Re: Prijateljska: Turska - Bosna i Hercegovina

Post by AmiĐa_Idriz »

Previše vi ovo srcu vežete Boga mi :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#105 Re: Prijateljska turska-bih

Post by Logovan »

svi u napad wrote:Ja tuge boze moj. Drugo poluvrijeme ne mogu lopte prenjeti. Koliko god ja volio babu Kodru vala dosta je sa pozivanjem njegovog sina. Meho ga sam ne bi pozvao. O Bajicu ili kamenu necu uopste trositi rijeci. Nit moze primiti loptu, nit potrcati, nit ograditi se, ukratko nista. Dobro je da ima ovih prijateljskih jer na njima se vidi kvaliteta. Jebo te koliko smo razglabali na forumu o Milosevicu, Prcicu i dr. znanim i neznanim igracinama a kad ih pustis da pokazu sta znaju ukake motku. No idemo dalje. Nismo izgubili, vidili smo da poslije Dzeke i Pjanica nastaje potop ali zato ih trebamo iskoristiti dok su tu da odemo na jos jedno veliko takmicenje. Mislim da ce u "dolini cupova" biti puno bolje i da cemo svi biti puno boljeg raspolozenja poslije te tekme. Zivjeli!
P.S. - najvise me iznenadio Visca. Frajer umislio da je igracina plus na domacem terenu pa se frajer ne vraca u odbranu. Pa jebemu to trcanje gore dole te i drzi u repki a on sad umislio da je Dzeko pa ne mora nazad.
Milošević nije dobio poštene šanse za razliku od npr. Prcića.
User avatar
legionar2010
Posts: 436
Joined: 29/05/2010 22:19

#106 Re: Prijateljska: Turska - Bosna i Hercegovina

Post by legionar2010 »

International Friendly - 11/10/2018
- Turkey vs. Bosnia and Herzegovina -

Image
Image

Channel: ESPN
Language: English
Format: 720p mp4
Bitrate: 2700 kbps (30 fps)
Size: 2,16 GB

DOWNLOAD LINK: Link je aktivan samo 3 dana!!
http://mab.to/Z5pOfOHbc
SSemir
Posts: 4575
Joined: 26/02/2009 08:42

#107 Re: Prijateljska: Turska - Bosna i Hercegovina

Post by SSemir »

Ibrahim, pijanic hahah
User avatar
legionar2010
Posts: 436
Joined: 29/05/2010 22:19

#108 Re: Prijateljska: Turska - Bosna i Hercegovina

Post by legionar2010 »

SSemir wrote:Ibrahim, pijanic hahah
Gojko ☺️
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#109 Re: Prijateljska: Turska - Bosna i Hercegovina

Post by Korisničkoime »

Ljudi nas u fazama gazili kao plitak potok.
Odbrana nam je ne problem nego katastrofa, malo ozbiljnija ekipa, sa malo vise koncentracije ili recimo srece kod zavrsnice nabit ce nam 3-4 komada.
Ova sredina terena ne smije se vise nikad pojaviti zajedno jer su defanzivno rupe postojale vec u sredini tako da je odbrana nekada zaslugama sredine terena dolazila u probleme. Jbt nekad u prvom poluvremenu covjek skoro sa centra direktnim pasom kroz pola sredine uposli napadaca u 16 metara tu su ama svi ispali i sredina i stoperi.
Za Ligu nacija je mozda dovoljno za ovu grupu gdje nijedna ekipa nema neke velike napadacke kvalitete ali ...
Post Reply