Pridji ne ujeda.

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
romanticar u prolazu
Posts: 66
Joined: 02/11/2020 08:28

#126 Re: Pridji ne ujeda.

Post by romanticar u prolazu »

romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 22:35
romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 19:35
romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 19:34
Kada sam ranije pisao o ovoj temi sjećam se jednog komentara kada mi je jedna ženska osoba komentarisala to tako kao da joj je jedan tip pokušao prići na ulici i pristojno joj se obratio, pohvalio je i rekao joj da lijepo izgleda i da ima divne oči, a ona se uhvatila za torbicu i pobjegla da joj je ne bi ukrao.Sve dok budete u nekome kome se dopadate i ko vam se divi vidjeli manijake jedino će vam manijaci i prilaziti samo što manijaci ne prilaze i ne obraćaju se nego napadaju i kradu kad ih već prizivate i tamo gdje im nije mjesto oni će tamo i doći.
I još nešto prilazak i izjavljivanje simpatija je nešto intimno i privatno, da li takvo nešto treba raditi kad si i ti u nečijem društvu u kafani, a kada je i taj koji ti prilazi u nečijem društvu, da li je to nešto što treba da se tiče i nih ili samo vas dvoje, dok na ulici još i imaš neke šanse da sretneš neku osobu nasamo bar u krugu od 50 ili 100 metara pa da progovoriš koju u kafani to možeš učiniti samo u društvu čopora ljudi kojih se uopšte ne treba da tiče to što neko nekoj određenoj osobi želi da kaže, ali to i jeste vaš cilj da imaš društvo koje te može podržati u ismijavanju onoga ko ti prilazi ilo okrenuti se priči sa njima ignorišući tu osobu, a na cesti moraš bježati ili smišljati razlog zašto bježiš.Kad naučiš da su dobre namjere kojima su inspirisani oni koji osjećaju nešto lijepo šta god bilo prema nekome uvijek dobro došle bez obzira da li to bilo u kući, na ulici, u kafani, na plesu, na moru, na planini ili bilo gdje shvatićeš o čemu govorim.
Imam i posao i hobije i interese, ali ni na poslu ni na hobijima ni na interesovanjima i druženjima mi se ne sviđa nijedna ženska osoba u tom smislu nego mi se sviđa potpuno nepoznata osoba koju viđam na ulici i nigdje drugo, da bi je pozvao negdje da se zajednički družimo na nekim hobijima da ili eventualno zajedničkim interesovanjima opet moram da joj priđem na ulici i šta ćemo sad pametnice?
romanticar u prolazu
Posts: 66
Joined: 02/11/2020 08:28

#127 Re: Pridji ne ujeda.

Post by romanticar u prolazu »

romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 22:43
romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 22:35
romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 19:35
I još nešto prilazak i izjavljivanje simpatija je nešto intimno i privatno, da li takvo nešto treba raditi kad si i ti u nečijem društvu u kafani, a kada je i taj koji ti prilazi u nečijem društvu, da li je to nešto što treba da se tiče i nih ili samo vas dvoje, dok na ulici još i imaš neke šanse da sretneš neku osobu nasamo bar u krugu od 50 ili 100 metara pa da progovoriš koju u kafani to možeš učiniti samo u društvu čopora ljudi kojih se uopšte ne treba da tiče to što neko nekoj određenoj osobi želi da kaže, ali to i jeste vaš cilj da imaš društvo koje te može podržati u ismijavanju onoga ko ti prilazi ilo okrenuti se priči sa njima ignorišući tu osobu, a na cesti moraš bježati ili smišljati razlog zašto bježiš.Kad naučiš da su dobre namjere kojima su inspirisani oni koji osjećaju nešto lijepo šta god bilo prema nekome uvijek dobro došle bez obzira da li to bilo u kući, na ulici, u kafani, na plesu, na moru, na planini ili bilo gdje shvatićeš o čemu govorim.
Imam i posao i hobije i interese, ali ni na poslu ni na hobijima ni na interesovanjima i druženjima mi se ne sviđa nijedna ženska osoba u tom smislu nego mi se sviđa potpuno nepoznata osoba koju viđam na ulici i nigdje drugo, da bi je pozvao negdje da se zajednički družimo na nekim hobijima ili eventualno zajedničkim interesovanjima opet moram da joj priđem na ulici i šta ćemo sad pametnice?
I iz tvog razmišljanja ovaj naslov ne odgovara, trebalo bi ga promjeniti u "Ne prilazi, ujeda"..
romanticar u prolazu
Posts: 66
Joined: 02/11/2020 08:28

#128 Re: Pridji ne ujeda.

Post by romanticar u prolazu »

romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 22:35
romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 19:35
romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 19:34
Kada sam ranije pisao o ovoj temi sjećam se jednog komentara kada mi je jedna ženska osoba komentarisala to tako kao da joj je jedan tip pokušao prići na ulici i pristojno joj se obratio, pohvalio je i rekao joj da lijepo izgleda i da ima divne oči, a ona se uhvatila za torbicu i pobjegla da joj je ne bi ukrao.Sve dok budete u nekome kome se dopadate i ko vam se divi vidjeli manijake jedino će vam manijaci i prilaziti samo što manijaci ne prilaze i ne obraćaju se nego napadaju i kradu kad ih već prizivate i tamo gdje im nije mjesto oni će tamo i doći.
I još nešto prilazak i izjavljivanje simpatija je nešto intimno i privatno, da li takvo nešto treba raditi kad si i ti u nečijem društvu u kafani, a kada je i taj koji ti prilazi u nečijem društvu, da li je to nešto što treba da se tiče i nih ili samo vas dvoje, dok na ulici još i imaš neke šanse da sretneš neku osobu nasamo bar u krugu od 50 ili 100 metara pa da progovoriš koju u kafani to možeš učiniti samo u društvu čopora ljudi kojih se uopšte ne treba da tiče to što neko nekoj određenoj osobi želi da kaže, ali to i jeste vaš cilj da imaš društvo koje te može podržati u ismijavanju onoga ko ti prilazi ilo okrenuti se priči sa njima ignorišući tu osobu, a na cesti moraš bježati ili smišljati razlog zašto bježiš.Kad naučiš da su dobre namjere kojima su inspirisani oni koji osjećaju nešto lijepo šta god bilo prema nekome uvijek dobro došle bez obzira da li to bilo u kući, na ulici, u kafani, na plesu, na moru, na planini ili bilo gdje shvatićeš o čemu govorim.
A da i meni se diže kosa od ničim izazvanih tako odvratnih ženskih reakcija vezanih za ovu temu !!
romanticar u prolazu
Posts: 66
Joined: 02/11/2020 08:28

#129 Re: Pridji ne ujeda.

Post by romanticar u prolazu »

romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 22:48
romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 22:35
romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 19:35
I još nešto prilazak i izjavljivanje simpatija je nešto intimno i privatno, da li takvo nešto treba raditi kad si i ti u nečijem društvu u kafani, a kada je i taj koji ti prilazi u nečijem društvu, da li je to nešto što treba da se tiče i nih ili samo vas dvoje, dok na ulici još i imaš neke šanse da sretneš neku osobu nasamo bar u krugu od 50 ili 100 metara pa da progovoriš koju u kafani to možeš učiniti samo u društvu čopora ljudi kojih se uopšte ne treba da tiče to što neko nekoj određenoj osobi želi da kaže, ali to i jeste vaš cilj da imaš društvo koje te može podržati u ismijavanju onoga ko ti prilazi ilo okrenuti se priči sa njima ignorišući tu osobu, a na cesti moraš bježati ili smišljati razlog zašto bježiš.Kad naučiš da su dobre namjere kojima su inspirisani oni koji osjećaju nešto lijepo šta god bilo prema nekome uvijek dobro došle bez obzira da li to bilo u kući, na ulici, u kafani, na plesu, na moru, na planini ili bilo gdje shvatićeš o čemu govorim.
A da i meni se diže kosa na glavi od ničim izazvanih tako odvratnih ženskih reakcija vezanih za ovu temu !!
romanticar u prolazu
Posts: 66
Joined: 02/11/2020 08:28

#130 Re: Pridji ne ujeda.

Post by romanticar u prolazu »

romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 22:49
romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 22:48
romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 22:35
I još nešto prilazak i izjavljivanje simpatija je nešto intimno i privatno, da li takvo nešto treba raditi kad si i ti u nečijem društvu u kafani, a kada je i taj koji ti prilazi u nečijem društvu, da li je to nešto što treba da se tiče i nih ili samo vas dvoje, dok na ulici još i imaš neke šanse da sretneš neku osobu nasamo bar u krugu od 50 ili 100 metara pa da progovoriš koju u kafani to možeš učiniti samo u društvu čopora ljudi kojih se uopšte ne treba da tiče to što neko nekoj određenoj osobi želi da kaže, ali to i jeste vaš cilj da imaš društvo koje te može podržati u ismijavanju onoga ko ti prilazi ilo okrenuti se priči sa njima ignorišući tu osobu, a na cesti moraš bježati ili smišljati razlog zašto bježiš.Kad naučiš da su dobre namjere kojima su inspirisani oni koji osjećaju nešto lijepo šta god bilo prema nekome uvijek dobro došle bez obzira da li to bilo u kući, na ulici, u kafani, na plesu, na moru, na planini ili bilo gdje shvatićeš o čemu govorim.
A da i meni se diže kosa na glavi od ničim izazvanih tako odvratnih ženskih reakcija vezanih za ovu temu !!
Smeta ti da objašnjavaš da si udata na ulici, ali zato ti ne smeta u kafani ili možda ulaskom u kafanu ono udata okačiš na vješalicu ??
Nikome nigdje ne piše na čelu da li je zauzet/a ili slobodan/a i svaki normalan muškarac kad dobije od dame takvu informaciju će se povući i izviniti na smetnji i vi umjesto da ste polaskani i da mu se zahvalite što lijepo misli o vama bez obzira u kojoj ste poziciji vama se diže kosa na glavi, nemam prave riječi da opišem svoje razočarenje stvarno !!!
romanticar u prolazu
Posts: 66
Joined: 02/11/2020 08:28

#131 Re: Pridji ne ujeda.

Post by romanticar u prolazu »

romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 23:03
romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 22:49
romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 22:48
A da i meni se diže kosa na glavi od ničim izazvanih tako odvratnih ženskih reakcija vezanih za ovu temu !!
Smeta ti da objašnjavaš da si udata na ulici, ali zato ti ne smeta u kafani ili možda ulaskom u kafanu ono udata okačiš na vješalicu ??
Nikome ne piše na čelu da li je zauzet/a ili slobodan/a i svaki normalan muškarac kad dobije od dame takvu informaciju će se povući i izviniti na smetnji i vi umjesto da ste polaskani i da mu se zahvalite što lijepo misli o vama bez obzira u kojoj ste poziciji vama se diže kosa na glavi, nemam prave riječi da opišem svoje razočarenje stvarno !!!
romanticar u prolazu
Posts: 66
Joined: 02/11/2020 08:28

#132 Re: Pridji ne ujeda.

Post by romanticar u prolazu »

romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 23:03
romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 23:03
romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 22:49
Smeta ti da objašnjavaš da si udata na ulici, ali zato ti ne smeta u kafani ili možda ulaskom u kafanu ono udata okačiš na vješalicu ??
Nikome ne piše na čelu da li je zauzet/a ili slobodan/a i svaki normalan muškarac kad dobije od dame takvu informaciju će se povući i izviniti na smetnji i vi umjesto da ste polaskani i da mu se zahvalite što lijepo misli o vama bez obzira u kojoj ste poziciji vama se diže kosa na glavi, nemam prave riječi da opišem svoje razočarenje stvarno !!!
To je razmišljanje koje u muškarcu može samo probuditi želju da ne priđe nikad, nigdje i nijednoj nažalost !!!
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#133 Re: Pridji ne ujeda.

Post by moonca »

``````````````Image
romanticar u prolazu
Posts: 66
Joined: 02/11/2020 08:28

#134 Re: Pridji ne ujeda.

Post by romanticar u prolazu »

romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 23:06
romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 23:03
romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 23:03
Smeta ti da objašnjavaš da si udata na ulici, ali zato ti ne smeta u kafani ili možda ulaskom u kafanu ono udata okačiš na vješalicu ??
Nikome ne piše na čelu da li je zauzet/a ili slobodan/a i svaki normalan muškarac kad dobije od dame takvu informaciju će se povući i izviniti na smetnji i vi umjesto da ste polaskani i da mu se zahvalite što lijepo misli o vama bez obzira u kojoj ste poziciji vama se diže kosa na glavi, nemam prave riječi da opišem svoje razočarenje stvarno !!!
To je razmišljanje koje u muškarcu može samo probuditi želju da ne priđe nikad, nigdje i nijednoj nažalost !!!
Ti samo biraš opciju u kojoj će tebi biti ugodnije ne razmišljajući o drugoj strani zato što tebi u tom nekom konkretnom slučaju nije stalo, kako sebično i šta očekivati kasnije od nekog ko je tako sebičan u samom startu ??? Vidio bi te da je situacija obrnuta pa da se neko nenormalno sviđa tebi, a on hladnokrvno prolazi pored tebe kao da ne postojiš i da pri tom ne možeš nigdje drugo sresti tu osobu osim na ulici jer je ne poznaješ kao ni prijatelje od te osobe niti znaš gdje se kreće niti čime se bavi niti bilo šta
romanticar u prolazu
Posts: 66
Joined: 02/11/2020 08:28

#135 Re: Pridji ne ujeda.

Post by romanticar u prolazu »

romanticar u prolazu wrote: 05/11/2020 13:21
romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 23:06
romanticar u prolazu wrote: 04/11/2020 23:03
To je razmišljanje koje u muškarcu može samo probuditi želju da ne priđe nikad, nigdje i nijednoj nažalost !!!
Ti samo biraš opciju u kojoj će tebi biti ugodnije ne razmišljajući o drugoj strani zato što tebi u tom nekom konkretnom slučaju nije stalo, kako sebično i šta očekivati kasnije od nekog ko je tako sebičan u samom startu ??? Vidio bi te da je situacija obrnuta pa da se neko nenormalno sviđa tebi, a on hladnokrvno prolazi pored tebe kao da ne postojiš i da pri tom ne možeš nigdje drugo sresti tu osobu osim na ulici jer je ne poznaješ kao ni prijatelje od te osobe niti znaš gdje se kreće niti čime se bavi niti bilo šta !!!
Hakiz
Posts: 39899
Joined: 30/07/2015 20:01

#136 Re: Pridji ne ujeda.

Post by Hakiz »

dorkcic wrote: 04/11/2020 12:42 A ulica je za izjavljivanje ljubavi?
Zar ljubav ne pobjeđuje sve i nema granica?
Hakiz
Posts: 39899
Joined: 30/07/2015 20:01

#137 Re: Pridji ne ujeda.

Post by Hakiz »

dorkcic wrote: 04/11/2020 17:41 Pa eto, ako nemaš posao (gdje sam ja upoznala svog supruga), nemaš hobije niti bilo kakve interese (ljudi se također upoznaju preko zajedničkih hobija, planinarenje i sl.), niti društvo, a kafana ti se ne sviđa kao opušteno mjesto za upoznavanje, onda ti na kraju krajeva jedino i ostaje ulica da iskačeš pred nepoznate žene koje su krenule nekuda svojim poslom, po dijete u vrtić, i sl. Ali u tom slučaju, nemoj se ljutiti ako dobiješ jednostavno "ne", i nemoj (kao što sam ja doživljavala) da ispituješ zašto :) Bez uvrede, ne znam jesi li ti od takvih, ali kosa na glavi mi se diže kad me neko primorava da govorim da sam udata samo da mi se makne s puta jer za razliku od njega, ja nemam viška vremena i volje da se raspravljam.
Ovaj post bi bio manje-više primjer razloga zbog kojih muškarci često izbjegavaju prilaženje.
dorkcic
Posts: 752
Joined: 19/12/2008 20:26

#138 Re: Pridji ne ujeda.

Post by dorkcic »

Evo suza mi je kanula. Niko nije pitao žene kako se one osjećaju kad im se nepoznati tipovi prikradaju s ko zna kojekakvim nakanama, koje mogu biti loše (ne može se to znati jer je nepoznat lik, a žene moraju biti oprezne), jer na ulici nemaš kome da se obratiš za pomoć, pogotovo ako nikoga u blizini i nema. U kafićima makar imaš konobare i izbacivače :D
Last edited by dorkcic on 05/11/2020 16:59, edited 1 time in total.
Hakiz
Posts: 39899
Joined: 30/07/2015 20:01

#139 Re: Pridji ne ujeda.

Post by Hakiz »

Koliko ja shvatih ti si već uzeta. Znači tvoje je gotovo, sjedi u ćošak i čekaj kraj, više nisi interesantna tržištu.
dorkcic
Posts: 752
Joined: 19/12/2008 20:26

#140 Re: Pridji ne ujeda.

Post by dorkcic »

Hakiz wrote: 05/11/2020 16:57 Koliko ja shvatih ti si već uzeta. Znači tvoje je gotovo, sjedi u ćošak i čekaj kraj, više nisi interesantna tržištu.
Očigledno jesam, čim prilaze :D A takvi svakako nisu imali šanse ni prije nego što sam prestala biti "interesantna tržištu". :D
Hakiz
Posts: 39899
Joined: 30/07/2015 20:01

#141 Re: Pridji ne ujeda.

Post by Hakiz »

dorkcic wrote: 05/11/2020 17:00
Hakiz wrote: 05/11/2020 16:57 Koliko ja shvatih ti si već uzeta. Znači tvoje je gotovo, sjedi u ćošak i čekaj kraj, više nisi interesantna tržištu.
Očigledno jesam, čim prilaze :D A takvi svakako nisu imali šanse ni prije nego što sam prestala biti "interesantna tržištu". :D
Touche.

Mene interesuje nešto drugo.

Ako već jesi uzeta, šta radiš na temi o prilaženju? Taj ili ta sa kojim si nije dovoljan(na)? Hoćeš da nas naučiš kako se tebi uspješno prilazi?

Nego, nastranu bockanje, ima na ovom forumu jedna forumašica, trebala bi kod nje na kurs odbijanja.

Ona zna odbiti tako da čovjek poželi da ga stalno odbija.
dorkcic
Posts: 752
Joined: 19/12/2008 20:26

#142 Re: Pridji ne ujeda.

Post by dorkcic »

Hakiz wrote: 05/11/2020 17:09
dorkcic wrote: 05/11/2020 17:00
Hakiz wrote: 05/11/2020 16:57 Koliko ja shvatih ti si već uzeta. Znači tvoje je gotovo, sjedi u ćošak i čekaj kraj, više nisi interesantna tržištu.
Očigledno jesam, čim prilaze :D A takvi svakako nisu imali šanse ni prije nego što sam prestala biti "interesantna tržištu". :D
Touche.

Mene interesuje nešto drugo.

Ako već jesi uzeta, šta radiš na temi o prilaženju? Taj ili ta sa kojim si nije dovoljan(na)? Hoćeš da nas naučiš kako se tebi uspješno prilazi?

Nego, nastranu bockanje, ima na ovom forumu jedna forumašica, trebala bi kod nje na kurs odbijanja.

Ona zna odbiti tako da čovjek poželi da ga stalno odbija.
Pa svejedno prilaze, valjda mogu imati mišljenje o tome? :) Kad te nepoznati likovi presreću na ulici, a ti si fizički slabiji, to često zna biti neprijatno kad nema nikoga okolo, jer ja ne mogu znati hoće li se taj naljutiti i fizički me napasti zbog odbijanja (ne piše im na čelu jesu li agresivni).

Plus, inače im "ne" nije dovoljno, i onda moram pokazivati prsten, što apsolutno ne bih morala raditi, jer i da nisam udata odgovor bi i dalje bio "ne". Jedna prijateljica se neprijatno iznenadila kad je shvatila da je muškarci i dalje zaustavljaju na ulici da se upoznaju čak i u poodmakloj trudnoći. :roll:
Hakiz
Posts: 39899
Joined: 30/07/2015 20:01

#143 Re: Pridji ne ujeda.

Post by Hakiz »

U stvari, rekao bih da je naš problem u tome što su nam ironija i cinizam vrhunac inteligencije. Barem u Sarajevu, tako je otkako pamtim, a prošlo je Miljacke podosta kako sam počeo pamtiti, kada žena odbija muškarca to često, skoro po pravilu, pogotovo ako je mlađa i nalazi se u društvu drugarica, to radi na ironičan i ciničan način. Zato odbijanja Sarajki često više liče na poniženje, nego iskazivanje nezainteresovanosti. Kako bi mi ovdje rekli, Sarajke muškarce ne odbijaju, one im spuštaju.

Nikada Sarajke nisu bile posebno ženstvene žene. Bez obzira na fizičku pojavu.

A tamo gdje nema dama, posljedično nema ni džentlmena.

Pa su zato i Sarajevski muškarci bili veća gospoda prema ženama iz drugih mjesta nego prema Sarajkama. Jer sut e žene bile takve da su iz Sarajlija izvlačile ono nabolje. Dok su Sarajke iz Sarajlija izvlačile ono najgore kako su se prema njima ponašale. Pogotovo kada odbijaju.
Hakiz
Posts: 39899
Joined: 30/07/2015 20:01

#144 Re: Pridji ne ujeda.

Post by Hakiz »

dorkcic wrote: 05/11/2020 17:21
Hakiz wrote: 05/11/2020 17:09
dorkcic wrote: 05/11/2020 17:00

Očigledno jesam, čim prilaze :D A takvi svakako nisu imali šanse ni prije nego što sam prestala biti "interesantna tržištu". :D
Touche.

Mene interesuje nešto drugo.

Ako već jesi uzeta, šta radiš na temi o prilaženju? Taj ili ta sa kojim si nije dovoljan(na)? Hoćeš da nas naučiš kako se tebi uspješno prilazi?

Nego, nastranu bockanje, ima na ovom forumu jedna forumašica, trebala bi kod nje na kurs odbijanja.

Ona zna odbiti tako da čovjek poželi da ga stalno odbija.
Pa svejedno prilaze, valjda mogu imati mišljenje o tome? :) Kad te nepoznati likovi presreću na ulici, a ti si fizički slabiji, to često zna biti neprijatno kad nema nikoga okolo, jer ja ne mogu znati hoće li se taj naljutiti i fizički me napasti zbog odbijanja (ne piše im na čelu jesu li agresivni).

Plus, inače im "ne" nije dovoljno, i onda moram pokazivati prsten, što apsolutno ne bih morala raditi, jer i da nisam udata odgovor bi i dalje bio "ne". Jedna prijateljica se neprijatno iznenadila kad je shvatila da je muškarci i dalje zaustavljaju na ulici da se upoznaju čak i u poodmakloj trudnoći. :roll:
Ja tebe shvatam, i to ima svoju težinu.

Sa druge strane, dok ne vidim prsten ne znam da li si udata ,na čelu ti ne piše da li si zainteresovana ili ne, a ako si tako poželjna i vidim te na ulici to mi može biti jedina prilika, ako pustim da odeš možda te više nikada neću vidjeti. Tako da i prilazak na ulici ne mora biti zlonamjeran.

Ali, kao što sam već napisao, nije problem u odbijanju, stvar je u tome kako se nekoga odbije. Kada kao dječačić, pubertetlija kreneš u istraživanje i upustiš se u osvajanja, često budeš odbijen. Kako u načoj kulturi muškarci uglavnom prilaze, to muškarci uglavnom budu odbijeni. Način na koji budu odbijani u muškarcima stvara sliku o ženama i utiče na njihovo buduće ponašanje prema ženama kada im pokušaju prići. Ako je to odbijanje takvo da se dječačić osjeti poniženim, onda će kao odrastao veoma lako razviti jednu od krajnosti, povlačenje i strah od prilaženja ili sa druge strane agresiju.

Naravno ništa od napisanog nisu opravdanja, samo su opservacije.

P. S: Ni prsten nije problem, lako ga je skinuti.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#145 Re: Pridji ne ujeda.

Post by moonca »

wrote: 05/11/2020 16:53 Evo suza mi je kanula. Niko nije pitao žene kako se one osjećaju kad im se nepoznati tipovi prikradaju s ko zna kojekakvim nakanama, koje mogu biti loše (ne može se to znati jer je nepoznat lik, a žene moraju biti oprezne), jer na ulici nemaš kome da se obratiš za pomoć, pogotovo ako nikoga u blizini i nema. U kafićima makar imaš konobare i izbacivače :D
..pishem uopsteno , ne odgovor na
ali, ovakava razmishljanja su mi smijeshna.... koliki je procenat.da neko iskace, da bi nekome uputio komplimnet. ili da, ima, 'cudnih mushkaraca. da ne kazem s dijagnozom' koje ne ubrajam u namjeri da se upoznaju. . u danasnje vrijeme- vrlo malo.

..kao i nekome odgovoriti - udata sam.. :lol: pa sta ako.. mozda dobijesh odgovor - i ja sam ozenjen... :zoka:
..svakako, zna biti neprijatno, licno ne volim da mi se iko obraca.. ali ,ucinish sve, da se to ne desi- i ako hoces... nece se desiti. ...
Hakiz
Posts: 39899
Joined: 30/07/2015 20:01

#146 Re: Pridji ne ujeda.

Post by Hakiz »

moonca wrote: 05/11/2020 17:32
..kao i nekome odgovoriti - udata sam.. :lol: pa sta ako.. mozda dobijesh odgovor - i ja sam ozenjen... :zoka:
Moonca, kada sve ovo prođe, moramo, apsolutno moramo u Ilidžis. Sa Moonlighticom, naravno, da ti čuva strah :lol:

P. S: Kome nije jasno, postoji istorija koja je dovela do ovog posta. Ko zna zna, ko ne zna i ne treba znati.
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#147 Re: Pridji ne ujeda.

Post by Boemica »

Izgleda u Sarajevu svima prilaze, pa i trudnicama u poodmakloj trudnoći, samo meni niko ne prilazi. :?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#148 Re: Pridji ne ujeda.

Post by moonca »

Hakiz wrote: 05/11/2020 17:35
moonca wrote: 05/11/2020 17:32
..kao i nekome odgovoriti - udata sam.. :lol: pa sta ako.. mozda dobijesh odgovor - i ja sam ozenjen... :zoka:
Moonca, kada sve ovo prođe, moramo, apsolutno moramo u Ilidžis. Sa Moonlighticom, naravno, da ti čuva strah :lol:
.. :dajba:
Ma, Moonlica mi je jako draga.. :nene: ali, nemam ja straha.. :wink: :lol:
Hakiz
Posts: 39899
Joined: 30/07/2015 20:01

#149 Re: Pridji ne ujeda.

Post by Hakiz »

Boemica wrote: 05/11/2020 17:38 Izgleda u Sarajevu svima prilaze, pa i trudnicama u poodmakloj trudnoći, samo meni niko ne prilazi. :?
Šta bi? Puk'o kvar?
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#150 Re: Pridji ne ujeda.

Post by Boemica »

Hakiz wrote: 05/11/2020 17:40
Boemica wrote: 05/11/2020 17:38 Izgleda u Sarajevu svima prilaze, pa i trudnicama u poodmakloj trudnoći, samo meni niko ne prilazi. :?
Šta bi? Puk'o kvar?
Ta ja znam, evo u 26 godina života mi se nije desilo da me na ulici neko zaustavi da se upoznamo. Nije fer.
Post Reply