PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#1951 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by HAVANA »

Aha.Sad drzim trafike,sirom grada. :lol:
Sunculish
Posts: 415
Joined: 22/01/2013 13:27

#1952 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Sunculish »

Neki dan u scc u, waikiki radnja, prsce cura (radnica) onim otrovima. Rekoh malo manje molim te, otrova nas. Zamalo ne nije otjerala u pm.
User avatar
nepass1
Posts: 9711
Joined: 06/07/2017 07:35

#1953 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by nepass1 »

Vala ne kontam ni vas sto samo razgledate, udji kupi izadji....
Mislim da bih i ja bio nadrkan da mi samo govore da razgledan a 1% nesta kupi.
Imam razgledacicu u kuci i dodje mi da pocnem kradti po radnjana pa da me uhvate i trajno baniraju iz zare i ostalih gluposti. Pogotovo one za torbe radnja kraj mcd, tu me bas stid uci, sigurno radnice, kad mi vide zenu, pomisle evo opet one razgledavacice.
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1954 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Nisrin »

nepass1 wrote:Vala ne kontam ni vas sto samo razgledate, udji kupi izadji....
Mislim da bih i ja bio nadrkan da mi samo govore da razgledan a 1% nesta kupi.
Imam razgledacicu u kuci i dodje mi da pocnem kradti po radnjana pa da me uhvate i trajno baniraju iz zare i ostalih gluposti. Pogotovo one za torbe radnja kraj mcd, tu me bas stid uci, sigurno radnice, kad mi vide zenu, pomisle evo opet one razgledavacice.

Pa kako bi mogle toliko ciljano ici u shopping? :D I ja udjem u Parfois 100x i bas me briga...nekad kupim, nekad ne..ne svidja mi se uvijek sto imaju izlozeno, nisu uvijek dobre cijene i moram razgledato pa se odluciti sta cu...dajem svoj novac, udjem u nekoliko radnji, izvagam sta mi se najvise dopada i to kupim..lakse je vama muskarcima :D

A naravno da ima i jako pristojnih i usluznih, nenametljivih, ali njen posaoje da prodaje i bude ljubazna, mozda ni ja ne volim svoj posao, ali moram ga obavljati kako se ocekuje od mene!
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50448
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1955 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Bloo »

Nastasia wrote:Ma nisi :lol:

Nego onako kazem, uvijek ima nesto iza toga sto vidis na prvu.
Joj, nazvala te potencijalno krasnom. :mrgreen:
User avatar
nepass1
Posts: 9711
Joined: 06/07/2017 07:35

#1956 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by nepass1 »

Nisrin wrote:
nepass1 wrote:Vala ne kontam ni vas sto samo razgledate, udji kupi izadji....
Mislim da bih i ja bio nadrkan da mi samo govore da razgledan a 1% nesta kupi.
Imam razgledacicu u kuci i dodje mi da pocnem kradti po radnjana pa da me uhvate i trajno baniraju iz zare i ostalih gluposti. Pogotovo one za torbe radnja kraj mcd, tu me bas stid uci, sigurno radnice, kad mi vide zenu, pomisle evo opet one razgledavacice.

Pa kako bi mogle toliko ciljano ici u shopping? :D I ja udjem u Parfois 100x i bas me briga...nekad kupim, nekad ne..ne svidja mi se uvijek sto imaju izlozeno, nisu uvijek dobre cijene i moram razgledato pa se odluciti sta cu...dajem svoj novac, udjem u nekoliko radnji, izvagam sta mi se najvise dopada i to kupim..lakse je vama muskarcima :D

A naravno da ima i jako pristojnih i usluznih, nenametljivih, ali njen posaoje da prodaje i bude ljubazna, mozda ni ja ne volim svoj posao, ali moram ga obavljati kako se ocekuje od mene!
Nezz nema boga da cu gdje uci ako necu kupiti.
Gubljenje vremena samo onako da blejim
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#1957 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by triconja »

nepass1 wrote:Vala ne kontam ni vas sto samo razgledate, udji kupi izadji....
Mislim da bih i ja bio nadrkan da mi samo govore da razgledan a 1% nesta kupi.
Imam razgledacicu u kuci i dodje mi da pocnem kradti po radnjana pa da me uhvate i trajno baniraju iz zare i ostalih gluposti. Pogotovo one za torbe radnja kraj mcd, tu me bas stid uci, sigurno radnice, kad mi vide zenu, pomisle evo opet one razgledavacice.
:thumbup:
User avatar
Truba
Posts: 81796
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1958 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Truba »

nepass1 wrote:Vala ne kontam ni vas sto samo razgledate, udji kupi izadji....
Mislim da bih i ja bio nadrkan da mi samo govore da razgledan a 1% nesta kupi.
Imam razgledacicu u kuci i dodje mi da pocnem kradti po radnjana pa da me uhvate i trajno baniraju iz zare i ostalih gluposti. Pogotovo one za torbe radnja kraj mcd, tu me bas stid uci, sigurno radnice, kad mi vide zenu, pomisle evo opet one razgledavacice.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ti si jedini kapitalist kojeg sažaljevam :lol:

osnovno pravilo
kad nemaš para ne razgledaj
User avatar
Dope_Man
Posts: 7780
Joined: 03/06/2016 16:31

#1959 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Dope_Man »

nepass1 wrote:Vala ne kontam ni vas sto samo razgledate, udji kupi izadji....
Mislim da bih i ja bio nadrkan da mi samo govore da razgledan a 1% nesta kupi.
Imam razgledacicu u kuci i dodje mi da pocnem kradti po radnjana pa da me uhvate i trajno baniraju iz zare i ostalih gluposti. Pogotovo one za torbe radnja kraj mcd, tu me bas stid uci, sigurno radnice, kad mi vide zenu, pomisle evo opet one razgledavacice.
Razlika izmedju muskaraca (iskljucujuci metro i homo sexualce dabome) i zena. Mi dodjemo do radnje samo ako trebamo doci. Znamo treba mi X objekat, odemo do X objekta, uzmemo, platimo i dovidjenja. Eventualno ako sta upadne u oko uzme se jos sta.

A ostali.. ostali vole duge setnje od jedne do druge police, izmedju radnji.. razgledanje, kupovinu.. do tad muskarac dosao kuci i pregledao ceremoniju otvaranja SP :mrgreen:
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#1960 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by duminjo »

Nedavno sa sa majkom bio sat vremena u borovu dok je zena sebi izabrala. Jebaiga :lol:
Radnice su bile fine. Nisu za ovu temu :mrgreen:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#1961 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by moonca »

triconja wrote:
nepass1 wrote:Vala ne kontam ni vas sto samo razgledate, udji kupi izadji....
Mislim da bih i ja bio nadrkan da mi samo govore da razgledan a 1% nesta kupi.
Imam razgledacicu u kuci i dodje mi da pocnem kradti po radnjana pa da me uhvate i trajno baniraju iz zare i ostalih gluposti. Pogotovo one za torbe radnja kraj mcd, tu me bas stid uci, sigurno radnice, kad mi vide zenu, pomisle evo opet one razgledavacice.
:thumbup:
Pa, kada svakodnevno setas,naviknu na tebe.

Ta sam :sretan:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1962 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by vješalica »

CMnaravno
Zalijepe reklamu da imaju 20%snizenja na komplet asortiman neke npr dekorativne kozm. kad ustvari snizene samo one nijanse sto se ionako skoro pa nikako ne prodaju eto
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#1963 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by cendlerbing »

vješalica wrote:CMnaravno
Zalijepe reklamu da imaju 20%snizenja na komplet asortiman neke npr dekorativne kozm. kad ustvari snizene samo one nijanse sto se ionako skoro pa nikako ne prodaju eto
Ne znam za te navlakuše, danas gledam u CMu bruka parfema snižena, a u DMu cijene i za po 10-15 maraka veće, za iste parfeme. :thumbup:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#1964 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by triconja »

cendlerbing wrote:
vješalica wrote:CMnaravno
Zalijepe reklamu da imaju 20%snizenja na komplet asortiman neke npr dekorativne kozm. kad ustvari snizene samo one nijanse sto se ionako skoro pa nikako ne prodaju eto
Ne znam za te navlakuše, danas gledam u CMu bruka parfema snižena, a u DMu cijene i za po 10-15 maraka veće, za iste parfeme. :thumbup:
Cuj cm i dm, jel to od dva brata djeca?

Imal i bm i em?
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#1965 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by cendlerbing »

Trico, gdje ti živiš :mrgreen:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#1966 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by triconja »

cendlerbing wrote:Trico, gdje ti živiš :mrgreen:
Slabo ti ja pamtim te radne kampove, pogotovo njihova imena :lol:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1967 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by vješalica »

cendlerbing wrote:
vješalica wrote:CMnaravno
Zalijepe reklamu da imaju 20%snizenja na komplet asortiman neke npr dekorativne kozm. kad ustvari snizene samo one nijanse sto se ionako skoro pa nikako ne prodaju eto
Ne znam za te navlakuše, danas gledam u CMu bruka parfema snižena, a u DMu cijene i za po 10-15 maraka veće, za iste parfeme. :thumbup:
Parfemi su druga prica,doduse parfemi su im bofl roba,osim mozda nekih,ali imam lose iskustvo,kad je u pitanju postojanost.Mozda sam naletila na neku turu smeca,a u principu prodaju obicne toaletne vode koje brzo izlape cim ih naneses.DM nije nista bolji,i oni su se nabezobrazali kad su u pitanju cijene.
Ali ovo sto govorim kad su u pitanju dekorative,obicno tako i bude,kaze kompletan asortiman,a odes do radnje,ono samo neke gluposti snizene.
Opcenito im je usluga grozna,spijuniraju musterije,a svaku.smatraju lopovom.
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#1968 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Rugafet »

Ovo za spijuniranje je istina za cm. Odmah po ulasku dobijes jednog flastera, ne znam je li se toliko krade ili sta vec ali pomalo je nerijatno kad se nasloni na policu ko na sank metar od tebe a ti polako razgledas i bas upadljivo bulji, zine u tebe.
Puf
Posts: 917
Joined: 07/02/2008 00:34

#1969 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Puf »

Rugafet wrote:Ovo za spijuniranje je istina za cm. Odmah po ulasku dobijes jednog flastera, ne znam je li se toliko krade ili sta vec ali pomalo je nerijatno kad se nasloni na policu ko na sank metar od tebe a ti polako razgledas i bas upadljivo bulji, zine u tebe.
Jednostavno je, nemoj ici u CM.
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#1970 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Rugafet »

Ejs stvarno...kakav zakljucak.
Onako komentarisem da je neprijatno na onakav nacin 'nesto kontrolisati'. Stojis ispred police, opusteno biras sta ces da kupis a homo sapiens ti puse za vratom, ono kao da ti porucuje ostavljaj sve, ne razmisljaj i brzo izlazi van
Puf
Posts: 917
Joined: 07/02/2008 00:34

#1971 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Puf »

Rugafet wrote:Ejs stvarno...kakav zakljucak.
Onako komentarisem da je neprijatno na onakav nacin 'nesto kontrolisati'. Stojis ispred police, opusteno biras sta ces da kupis a homo sapiens ti puse za vratom, ono kao da ti porucuje ostavljaj sve, ne razmisljaj i brzo izlazi van
Ne opravdavam to, ali razumijem. Stavi se u njihovu poziciju, da radis za 350-400KM i da ti gazda svaki artikal koji nedostaje odbija od plate i ti bi puhao za vratom :D
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#1972 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by djevojka bez imena »

Bh telecom. Lozionicka. Htjela da napravim pretplatu, kaže ne može. Pitam kako, zašto, eto tako, ne može., nema neplaćenih računa i nema za šta da veze uplatu. Pitam da mi objasni, kaže nema vremena i da pozovem 1444.

Sposoban kadar :thumbup:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#1973 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by JThomas »

probran po najstrožim kriterijima stranačke pripadnosti i hijerarhije :mrgreen: :thumbup:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#1974 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by славянин »

djevojka bez imena wrote:Bh telecom. Lozionicka. Htjela da napravim pretplatu, kaže ne može. Pitam kako, zašto, eto tako, ne može., nema neplaćenih računa i nema za šta da veze uplatu. Pitam da mi objasni, kaže nema vremena i da pozovem 1444.

Sposoban kadar :thumbup:
Meni su na komadicu papira (otcijepljenom) bacili na sto listu papira za poseban prikljucak i to da im donesem da pregledaju.Naravno poziv Telemachu - dolaze ljudi sve na licu mjesta zavrseno.Telekomu vise ni marku ne dam - ponasajh se kao da oni meni placaju a ne ja njima.Zaboravili da nisu vise jedina opcija.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#1975 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Daryl Dixon »

Ma i telemah kurtoni pravi, nije me bilo mjesec kuci i zbog neplacena 2 racuna mi iskljuce internet, kablovsku i telefon. Odem dole kazu dugujes 3 racuna, a treci racun nisu ni poslali. Fol sistem mi sam iskljucio. Jest al u qrcu. Tek mi danas dosao racun. Elem plati sam i taj treci unaprijed koji mi nije dosao. Olos, ne zna se ko je gori.
Post Reply