PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#1451 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Nadzorna_ploca »

Pa zena nije zadovoljna uslugom. Za to je tema. Nemoj vise nikad ici tamo i eto ga.
User avatar
delllboy79
Posts: 751
Joined: 09/01/2016 23:02

#1452 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by delllboy79 »

bejbi91 wrote:U svaki kozmetički salon u koji sam ušla,od Skenderije do Ilidže većina djevojaka puši i pušenje je dozvoljeno,ovaj u Tomu je prvi salon u kojem to nije dozvoljeno :) Ali nisam o tom problemu pisala,to je sitnica pored ovakve (ne)ljubaznosti i nacionalizma :oops:
Ma pricati nepije vode. Ocigledno je da pises iz nekih drugih razloga. Pored nacionalizma ti ponovo insistiras i zelis da se narucis na novi tretman ?
Pises kao da je 96 kako se u I SA osvrcu na muslimansko ime a arapi setaju i niko ih i negleda posebno osim trgovaca i taksista koji se utrkuju ko ce im prije pruziti uslugu. Na trebevicu srbi otvaraju restorane u kojima nema svinjetine sve radi musterija iz Sarajeva.
U hotelu Espana arapi cine 90 % gostiju.
User avatar
bejbi91
Posts: 139
Joined: 19/09/2016 18:38
Location: Sarajevo

#1453 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by bejbi91 »

Nepass wrote:
bejbi91 wrote:U svaki kozmetički salon u koji sam ušla,od Skenderije do Ilidže većina djevojaka puši i pušenje je dozvoljeno,ovaj u Tomu je prvi salon u kojem to nije dozvoljeno :) Ali nisam o tom problemu pisala,to je sitnica pored ovakve (ne)ljubaznosti i nacionalizma :oops:
Pored citavog sarajeva mora se u lukavicu otici raditi nokte. Ja bi vam ih pocupao.
Onaj na drugoj temi narucuje mobitel iz gackog i zali se zajebali ga?! Bas wtf?!

Živim tu,napisala sam već tri puta :)
Nadzorna_ploca wrote:Pa zena nije zadovoljna uslugom. Za to je tema. Nemoj vise nikad ici tamo i eto ga.
Ne idem više,napisala sam svoje iskustvo jer se tema zove PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Međutim pošto ovdje još uvijek nisam naletila na normalnu osobu,i pljuje se svaka tuđa riječ,pokušala sam još jednom zadnji uspostaviti komunikaciju na ovom forumu,ne ide :run:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#1454 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Nadzorna_ploca »

Ja te branim a ti meni tako..:(
User avatar
Truba
Posts: 81759
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1455 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Truba »

ExNihilo wrote:Travnik Tours.

Pola 6 ujutro, kiša lije ko iz kabla, hladno k'o u grobu, stiže bus na peron, vozač izlazi. Rekoh, mogu li ući, imam kartu. Kaže lik hladno - ne može, čekaj deset minuta. I onda ode popit kaficu.

Samo u Bosni.
što tako rano ustaješ :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 81759
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1456 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Truba »

bejbi91 wrote:U svaki kozmetički salon u koji sam ušla,od Skenderije do Ilidže većina djevojaka puši i pušenje je dozvoljeno,ovaj u Tomu je prvi salon u kojem to nije dozvoljeno :) Ali nisam o tom problemu pisala,to je sitnica pored ovakve (ne)ljubaznosti i nacionalizma :oops:
imaš istočno i bliskoistočno sarajevo :D
u jednom je dimljenje OK u drugom možda postoji zakon protiv dimljenja cigaretom u prostorima uslužne djelatnosti :D te vrste
a i vidio sam tom propada...malo su ljudi nervozni sve one radnje gore zatvorene
Hakiz
Posts: 40534
Joined: 30/07/2015 20:01

#1457 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Hakiz »

bejbi91 wrote:
Nepass wrote:
bejbi91 wrote:U svaki kozmetički salon u koji sam ušla,od Skenderije do Ilidže većina djevojaka puši i pušenje je dozvoljeno,ovaj u Tomu je prvi salon u kojem to nije dozvoljeno :) Ali nisam o tom problemu pisala,to je sitnica pored ovakve (ne)ljubaznosti i nacionalizma :oops:
Pored citavog sarajeva mora se u lukavicu otici raditi nokte. Ja bi vam ih pocupao.
Onaj na drugoj temi narucuje mobitel iz gackog i zali se zajebali ga?! Bas wtf?!

Živim tu,napisala sam već tri puta :)
Nadzorna_ploca wrote:Pa zena nije zadovoljna uslugom. Za to je tema. Nemoj vise nikad ici tamo i eto ga.
Ne idem više,napisala sam svoje iskustvo jer se tema zove PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Međutim pošto ovdje još uvijek nisam naletila na normalnu osobu,i pljuje se svaka tuđa riječ,pokušala sam još jednom zadnji uspostaviti komunikaciju na ovom forumu,ne ide :run:
Pa, moraš shvatiti, uzimajući u obzir 1992. - 1995. i nakon izjava kako je RS država, kako je RS ispred BiH, pa kada većina glasa pozitivno na referendumu za nacionalno osjetljivo pitanje, ljudi će imati niži prag tolerancije za sve što je vezano za RS.

C'est la vie.
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#1458 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by sahara1428 »

KatarinaKosaca wrote:
Heller wrote: Što nisi osiguranje tužila?
Pa, nisam ja psiguranje birala, niti osiguranju direktno.placala, nego Okiju. Istresoh pare za poplavu koju je.komsinica napravila, nije mi se sad dalo sa advokatom, nego neka oni tuze sto ne placam, pa onda....Tako sam kontala, mada sam tih dana bila tako iznervirana da nisam racionalno.ni razmisljala.
Naprotiv vjerovatno OKI u tvome ulazu nema odluku etažnih vlasnika o osiguranju već su vam to podmetnuli u zajednički ugovor i ono što je skandalozno, OKI je taj koji vam je izabrao osiguravatelja, naravno jer oni imaju neke svoje talove. Poremetila si im mogucnost da oni naplate osiguranje i uzmu novac sebi i nikada ga ne vrate na račun zgrade.

Kada Šefkija zakandžija g Krajinu, ljudi lopovi ali nek radnici koji poste ramazan dobiju par stoja, a što je od haram para nema veze :lol: :lol: :lol: sve će to ministar Čedo Lukić SDA da zakonski omogući :-) :-) :-) :izet:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1459 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by vješalica »

Hakiz wrote:
bejbi91 wrote:U svaki kozmetički salon u koji sam ušla,od Skenderije do Ilidže većina djevojaka puši i pušenje je dozvoljeno,ovaj u Tomu je prvi salon u kojem to nije dozvoljeno :) Ali nisam o tom problemu pisala,to je sitnica pored ovakve (ne)ljubaznosti i nacionalizma :oops:
Nacionaizam nisam komentarisao jer je to sve jasno.

A što se pušenja tiče, u pripremi je novi zakon. I ako neko misli da nema od toga ništa, griješi. Dakle, kada se istakne tabla sa brojem telefona inspekcije, i kada mušterija koja ne puši nazove inspekciju, a ovi oderu vlasnika, vidjećete kako će se brzo početi provoditi taj zakon.

Doveli su cjelu Evropu, SAD, pa Turke u red, dovešće i nas.

A možda vlasnica ne puši, pa je tako naredila.

Usput, čini mi se da ni u SCC nisam vidio da je ikada iku u onom salonu pored DM-a pušio.
Mozda.jeste u pripremi.novi zakon ali u RSu ima vec zakon o zabrani upotrebe duVanskih preradjevina
Vlasnica salona ima pravo da ne dozvoli furljanje u salonu neovisno od zakona
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#1460 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Heller »

Nemoš pušit u zatvorenom prostoru. Skandal. :cry:
Hakiz
Posts: 40534
Joined: 30/07/2015 20:01

#1461 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Hakiz »

vješalica wrote:
Hakiz wrote:
bejbi91 wrote:U svaki kozmetički salon u koji sam ušla,od Skenderije do Ilidže većina djevojaka puši i pušenje je dozvoljeno,ovaj u Tomu je prvi salon u kojem to nije dozvoljeno :) Ali nisam o tom problemu pisala,to je sitnica pored ovakve (ne)ljubaznosti i nacionalizma :oops:
Nacionaizam nisam komentarisao jer je to sve jasno.

A što se pušenja tiče, u pripremi je novi zakon. I ako neko misli da nema od toga ništa, griješi. Dakle, kada se istakne tabla sa brojem telefona inspekcije, i kada mušterija koja ne puši nazove inspekciju, a ovi oderu vlasnika, vidjećete kako će se brzo početi provoditi taj zakon.

Doveli su cjelu Evropu, SAD, pa Turke u red, dovešće i nas.

A možda vlasnica ne puši, pa je tako naredila.

Usput, čini mi se da ni u SCC nisam vidio da je ikada iku u onom salonu pored DM-a pušio.
Mozda.jeste u pripremi.novi zakon ali u RSu ima vec zakon o zabrani upotrebe duVanskih preradjevina
Vlasnica salona ima pravo da ne dozvoli furljanje u salonu neovisno od zakona
Nećeš vjerovati, postoji i u FBiH, ali niko ga ne poštuje. Pa kontam, ako ne bude velikih promjena u odnosu na taj zakon, što donose novi. Neka postojeći provedu.
User avatar
delllboy79
Posts: 751
Joined: 09/01/2016 23:02

#1462 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by delllboy79 »

Outlet u Merkuru Stup.
Nikakvo snizenje . Iste stvari sam kupovao prije par godina po nizim cijenama.
Ogromna prodavnica ali vrlo malo kupaca koji samo razgledaju niko ne izlazi sa kesama.
Brzo ce se to zatvoriti.
User avatar
ranger
Posts: 2641
Joined: 14/04/2008 14:58
Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne

#1463 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by ranger »

delllboy79 wrote:Outlet u Merkuru Stup.
Nikakvo snizenje . Iste stvari sam kupovao prije par godina po nizim cijenama.
Ogromna prodavnica ali vrlo malo kupaca koji samo razgledaju niko ne izlazi sa kesama.
Brzo ce se to zatvoriti.
dakle nije do mene... otiso sa sumnjom, nakon 10 minuta izaso...
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#1464 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by quarterback »

ranger wrote:
delllboy79 wrote:Outlet u Merkuru Stup.
Nikakvo snizenje . Iste stvari sam kupovao prije par godina po nizim cijenama.
Ogromna prodavnica ali vrlo malo kupaca koji samo razgledaju niko ne izlazi sa kesama.
Brzo ce se to zatvoriti.
dakle nije do mene... otiso sa sumnjom, nakon 10 minuta izaso...
srecom nisam ni otisao, iznerviralo me ono OTVARAMO SUPER RADNJU ! u cetvrtak u 12 :shock: ...
User avatar
Filter
Posts: 8043
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#1465 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Filter »

quarterback wrote:
srecom nisam ni otisao, iznerviralo me ono OTVARAMO SUPER RADNJU ! u cetvrtak u 12 :shock: ...
trubadur sestro, cuvaj svoje zivce. ne vrijedi srkleta i one guzve
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#1466 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by quarterback »

Filter wrote:
quarterback wrote:
srecom nisam ni otisao, iznerviralo me ono OTVARAMO SUPER RADNJU ! u cetvrtak u 12 :shock: ...
trubadur sestro, cuvaj svoje zivce. ne vrijedi srkleta i one guzve
dakle :serbo:


:kiss:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#1467 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by P308 »

Ja sam otisao dva dana nakon otvaranja i bilo je stotinu ljudi, guzva ali uglavnom se samo razgleda. Cijene su kao da nije outlet. Ocito ne znaju znacenje te rijeci.
User avatar
mayab
Posts: 27176
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#1468 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by mayab »

Znaju oni, ali znaju isto tako DA IMA LEVATA :izet: :izet:
e_svasta
Posts: 107
Joined: 14/01/2014 20:14

#1469 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by e_svasta »

Jedna od najgorih usluga koje sam doživio je prilikom pravljenja kuhinje. Sticajem okolnosti sam se povezao sa likom na auto pijaci na Stupu koji je svake nedelje tu i prodaje razni namještaj pa i kuhinje. Cijena nije nešto posebno ali problem je nastao u tome što nije dobro izmjerio dimenzije kuhinje i nikad se nije pojavio da završi. Ostalo je nekih 5-6 stvari koje nije završio do kraja. Ako naletite na Denisa koji je vlasnik ili predstavnik salona namještaja Modena iz okolice Tuzle izbjegavajte ga u širokom luku. I slobodno mu recite da ste pročitali na internetu da je šalabajzer i prevarant. Rekao bih mu i ja ali mi se već mjesec dana ne javlja na telefon.
e_svasta
Posts: 107
Joined: 14/01/2014 20:14

#1471 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by e_svasta »

Nadzorna_ploca wrote:Jeli ti uzeo pare?
Završio je on kuhinju ali ostale su neke prepravke koje nije dobro izmjerio. A pare jeste uzeo. JBg kad sam levat :D
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#1472 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Nadzorna_ploca »

e_svasta wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Jeli ti uzeo pare?
Završio je on kuhinju ali ostale su neke prepravke koje nije dobro izmjerio. A pare jeste uzeo. JBg kad sam levat :D
Nisi toliki, vjerujem da je kuhinja skuplja od prepravki. :D
e_svasta
Posts: 107
Joined: 14/01/2014 20:14

#1473 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by e_svasta »

Nadzorna_ploca wrote:
e_svasta wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Jeli ti uzeo pare?
Završio je on kuhinju ali ostale su neke prepravke koje nije dobro izmjerio. A pare jeste uzeo. JBg kad sam levat :D
Nisi toliki, vjerujem da je kuhinja skuplja od prepravki. :D
Pa jeste, ali u tim parama su bile i te prepravke tj da je dobro izmjerio i dobro napravio ne bi bilo prepravki.
Nije važno više, završio sam ja to na drugi način nego želim da upozorim ljude da ne nasjednu na njegovu priču. Da barem budu oprezniji od mene.
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#1474 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by dobar osjecaj »

bejbi91 wrote:Tržni centar Tom,Lukavica,salon za nadogradnju noktiju,preko puta butika Blondie.

Otišla jednom na korekciju,u maju.Tokom korekcije,zove me čiko koji mi je trebao doći za renoviranje stana i pita na kojem sam spratu i moje ime i prezime.Pošto sam muslimanka,i rekla čovjeku svoje ime i prezime,ova djevojka,za koju pretpostavljam da je vlasnica/šefica salona (pretpostavljam,jer je jako arogantna,naređivala je djevojci koja radi tu...),me mrko pogledala i počela mi odjednom iz čista mira turpijati nokat ko da turpija kamen :? Završi to ona meni,platim i ... :run:
Usput,ne smiješ zapaliti cigaru u salonu,niko ne priča,svi šute,i toliko je neprijatno da se čuje muha u letu,dok u svakom drugom kozmetičkom salonu,tih sat-sat i po se pošteno ispričam sa curama,ismijem,popijem kafu i zapalim koju cigaru :-)
Inače sve to odrađujem na Ilidži ali nekad mi se desi da nemam vremena otići do Ilidže.Opet nekad,polovinom avgusta,bila sam malo u žurbi,i opet odem tu u taj salon u Tomu,kad ta ista što me masakrirala prije tri mjeseca.

"Ćao,trebala bih komplet nadogradnju,vjerovatno bih french..."
"Nisam slobodna."
"Pa dobro,kada ćete imati termin,mogu se vratiti danas u toku dana,nisam daleko..."
"Nećemo imati danas slobodnih termina."
"A sutra?"
"Ni sutra"

:roll:
WTF
Mozda je tvoj subjektivni doživljaj da je usluga bila lošija nakon što si izgovorila svoje ime i prezime a možda se radi samo o uopšte neljubaznim i lose odgojenim djevojkama. Ja ne idem mnogo u salone za manikir i uglavnom mi se ni u jednom koji sam obišla ne sviđa atmosfera.

Najčešće kad sam pokušavala da se naručim nisu imale slobodne termine. Posljednji put kad mi je radila francusku manikuru, djevoka me hladno slagala u lice da mi to što radi neće oštetiti nokte i da će se lako skinuti. Četiri mjeseca kasnije još uvijek imam tragove oštećenja noktiju koji su bili izuzetno jaki i zdravi.
Ja sam željela užitak manikure kao kad idem kod kozmetičarke, frizera ili na masažu. Kontam platiću uslugu i da se neko lijepo pobrine za ono što ja ne znam, ne mogu ili nemam vremena da uradim. To nisam nasal ni u jednom od tih nadrisalona. Sve je brutalno, kao na traci i ovo što sam ja dosad probala uglavnom nema dodirnih tačaka s pojmovima kvalitet i profesionalnost. Kao većina usluga danas.
UterivacDugoga
Posts: 324
Joined: 13/06/2016 11:53

#1475 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by UterivacDugoga »

Ima jedan konobar/vlasnik u jednoj cevabdzinici na Otoci,preko puta taksi standa. Kad dodjes da narucis nesto,pridje ti sa rukama u dzepovima(pri tom ofirno se drpa dole) i pita te izvolite :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply