Preporuka za dobrog Neurologa u Sarajevu ili Banja Luci

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
Stefo94
Posts: 18
Joined: 04/02/2019 14:29

#1 Preporuka za dobrog Neurologa u Sarajevu ili Banja Luci

Post by Stefo94 »

Pozdrav forumaši! Zbog raznih neuroloskih problema i simptoma kojim ne mogu da nadjem uzrok ( a vec sam obisao par prosjecnih neurologa) želio bih da odem kod najboljih od najboljih i da napokon probam naći uzrok mojih problema koji me pojedoše živog! :(

Treba mi bas bas dobar doktor neurolog koji radi privatno u Sarajevu ili Banja Luci. Nije mi problem vozit ( živim 3 sata od Sarajeva a 2 sata od Banja Luke).

Hvala unaprijed!
User avatar
muha_sa
Posts: 128607
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2 Re: Preporuka za dobrog Neurologa u Sarajevu ili Banja Luci

Post by muha_sa »

Stefo94 wrote:Pozdrav forumaši! Zbog raznih neuroloskih problema i simptoma kojim ne mogu da nadjem uzrok ( a vec sam obisao par prosjecnih neurologa) želio bih da odem kod najboljih od najboljih i da napokon probam naći uzrok mojih problema koji me pojedoše živog! :(

Treba mi bas bas dobar doktor neurolog koji radi privatno u Sarajevu ili Banja Luci. Nije mi problem vozit ( živim 3 sata od Sarajeva a 2 sata od Banja Luke).

Hvala unaprijed!
https://forum.klix.ba/dobar-neurolog-u- ... 58990.html
Stefo94
Posts: 18
Joined: 04/02/2019 14:29

#3 Re: Preporuka za dobrog Neurologa u Sarajevu ili Banja Luci

Post by Stefo94 »

muha_sa wrote:
Stefo94 wrote:Pozdrav forumaši! Zbog raznih neuroloskih problema i simptoma kojim ne mogu da nadjem uzrok ( a vec sam obisao par prosjecnih neurologa) želio bih da odem kod najboljih od najboljih i da napokon probam naći uzrok mojih problema koji me pojedoše živog! :(

Treba mi bas bas dobar doktor neurolog koji radi privatno u Sarajevu ili Banja Luci. Nije mi problem vozit ( živim 3 sata od Sarajeva a 2 sata od Banja Luke).

Hvala unaprijed!
https://forum.klix.ba/dobar-neurolog-u- ... 58990.html

Hvala na odgovoru. Citao sam to sve vec, to su postovi stari 10 godina. Pitanje je da li su ti neurolozi uopste zivi a kamoli gdje rade i da li rade! :)
User avatar
muha_sa
Posts: 128607
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#4 Re: Preporuka za dobrog Neurologa u Sarajevu ili Banja Luci

Post by muha_sa »

Last edited by muha_sa on 04/03/2019 19:52, edited 1 time in total.
Stefo94
Posts: 18
Joined: 04/02/2019 14:29

#5 Re: Preporuka za dobrog Neurologa u Sarajevu ili Banja Luci

Post by Stefo94 »

Hvala. Imas li iskustva s njima?
User avatar
muha_sa
Posts: 128607
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#6 Re: Preporuka za dobrog Neurologa u Sarajevu ili Banja Luci

Post by muha_sa »

Stefo94 wrote:
Hvala. Imas li iskustva s njima?
http://www.klinikatawil.com/index.php/b ... i-pregledi

nemam--al se nadam i vjerujem da ce se neko od forumaša javit i komentirat jednu od ovih klinika
Zizi505
Posts: 9251
Joined: 25/04/2011 14:06

#7 Re: Preporuka za dobrog Neurologa u Sarajevu ili Banja Luci

Post by Zizi505 »

Prim. dr. Milutin Bratić u Sanasi i Ljubica Todorović, samo ne znam gdje sada radi.
User avatar
Vegetastar
Posts: 391
Joined: 22/04/2011 10:46

#8 Re: Preporuka za dobrog Neurologa u Sarajevu ili Banja Luci

Post by Vegetastar »

Prim. dr. Emir Talirevic, PZU Moja klinika, u zgradi opste bolnice Sarajevo. Boljeg neces naci, iz iskustva govorim.

Poz
Stefo94
Posts: 18
Joined: 04/02/2019 14:29

#9 Re: Preporuka za dobrog Neurologa u Sarajevu ili Banja Luci

Post by Stefo94 »

Vegetastar wrote:Prim. dr. Emir Talirevic, PZU Moja klinika, u zgradi opste bolnice Sarajevo. Boljeg neces naci, iz iskustva govorim.

Poz
Hvala, oticu provjerit.
zizi505 wrote:Prim. dr. Milutin Bratić u Sanasi i Ljubica Todorović, samo ne znam gdje sada radi.
Hvala!
no_sikiriki
Posts: 17162
Joined: 11/12/2012 13:21

#10 Re: Preporuka za dobrog Neurologa u Sarajevu ili Banja Luci

Post by no_sikiriki »

Ima li ko iskustva sa dobrim neurologom u Sarajevu vezano za glavobolje, da je vise neurolog nego neuropsihijatar?
m94n
Posts: 134
Joined: 20/11/2020 17:22

#11 Re: Preporuka za dobrog Neurologa u Sarajevu ili Banja Luci

Post by m94n »

Stefo94 wrote: 12/03/2019 17:44
Vegetastar wrote:Prim. dr. Emir Talirevic, PZU Moja klinika, u zgradi opste bolnice Sarajevo. Boljeg neces naci, iz iskustva govorim.

Poz
Hvala, oticu provjerit.
zizi505 wrote:Prim. dr. Milutin Bratić u Sanasi i Ljubica Todorović, samo ne znam gdje sada radi.
Hvala!
Da li mi mozes reci kod koga si na kraju otisao? Da li imas preporuku za nekog neurologa?
Ja bih trebao da radim EMNG, pa ne znam ko ima provjereno dobar?
dek
Posts: 537
Joined: 28/02/2005 23:53

#12 Re: Preporuka za dobrog Neurologa u Sarajevu ili Banja Luci

Post by dek »

I ja bih trebao raditi EMNG privatno, koga preporucujete. Gdje radi ovaj Bratić?
A Talirević privatno ne radi EMNG više, tako su mi javili.
Post Reply