preporučite teretanu...

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
vaginalna_manipulacija
Posts: 111
Joined: 07/05/2004 18:46

#1 preporučite teretanu...

Post by vaginalna_manipulacija »

E ovako...budući da godišnji mogu koristiti tek na samom kraju augusta, odlučio sam po prvi put u životu otići u teretanu da skratim duge tople dane i skinem trbuščić pred odlazak na more...:D

Kako stvarno nemam nikakvog iskustva s tim, a i ne znam baš osobe koje praktikuju odlazak u teretanu, htio bih vas zamoliti za konkretne prijedloge: gdje (adresa, broj telefona...btw. Sarajevo only), gdje je najbolje i najstručnije osoblje, gdje je najbolji izbor sprava za vježbanje?

Unaprijed hvala na prijedlozima!
User avatar
NeKi_LiK
Posts: 946
Joined: 05/09/2002 00:00

#2

Post by NeKi_LiK »

Universum na Dolac Malti :D Kad čuješ čudne zvukove popračene smijehom iz sobe sa bendz klupom, znaš da se neki :roll: od stalnih posjetilaca takmiče ko će jače prdnuti nakon pretjeranog konzumiranja aminokiselina i onih hapova za masu :D

Najbolje sprave i osoblje su ti ili u Skenderiji ( u ledenoj dvorani ) ili teretana u FISu. To ti je najbolji izbor osim ako si predaleko od grada pa ti je problem ići.

U Novom Gradu imaš finu teretanu u atomskom skloništu na Mojmilu i nije loša ona u dzamiji Kralja Fahda :D :D

A iskreno 2 mjeseca teretane je skoro pa besmisleno. Da skineš stomak i dovedeš se u formu idi trči na Koševu na atletskoj i pucaj kući trbušnjake i sklekove. Ništa od dva mjeseca tegova niko nije postigao.
vaginalna_manipulacija
Posts: 111
Joined: 07/05/2004 18:46

#3

Post by vaginalna_manipulacija »

Univerzum dakleM skidam s liste...OK. :D

A čuo sam da u Zetri ima neka teretana, znaš li kakva je ona? Ta bi mi lokacija poprilično odgovarala zbog blizine.

A inače ne mislim ići u teratanu samo dva mjeseca, nego nastaviti i dalje. A nije mi sad neka stomačina da je ne mogu skinuti za dva mjeseca... 8-)


Hvala na pomoći!
User avatar
sojka
Posts: 2782
Joined: 17/03/2004 14:57
Location: Amargant
Contact:

#4

Post by sojka »

Na Skenderiji ovih dana ima povoljna rasprodaja kishobrana. Extra popust na zhutu boju. :lol: :P 8)
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#5

Post by manijak1 »

:? :? :? :?
User avatar
sojka
Posts: 2782
Joined: 17/03/2004 14:57
Location: Amargant
Contact:

#6

Post by sojka »

Upitan si sav :-) :-)

Shta ti nije jasno?:)
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#7

Post by manijak1 »

Image Popust :D
User avatar
sojka
Posts: 2782
Joined: 17/03/2004 14:57
Location: Amargant
Contact:

#8

Post by sojka »

Image
:lol: :lol: :lol:
Glumica
Posts: 590
Joined: 15/03/2002 00:00
Location: Sarajevo

#9

Post by Glumica »

ako ti ta lokacija odgovara, imas ok teretanu na difu...
User avatar
CiCiban
Posts: 2075
Joined: 17/02/2002 00:00

#10

Post by CiCiban »

NeKi_LiK wrote:A iskreno 2 mjeseca teretane je skoro pa besmisleno. Da skineš stomak i dovedeš se u formu idi trči na Koševu na atletskoj i pucaj kući trbušnjake i sklekove. Ništa od dva mjeseca tegova niko nije postigao.
..poslusaj ovaj savjet, i kupi tregere za trenerku/suskavac, trebat ce ti nakon mjesec :) sretno
rumenko
Posts: 1482
Joined: 24/07/2002 00:00

#11

Post by rumenko »

Dvije plasticne kantice od biljnog masla(do 5 kg) s obzirom da si pocetnik otvotiti i u njih nasuti prethodno pripremljenu smjesu betona.
Kantice nataknes na zeljeznu sipku kakvih po SA mozes svuda naci i sacekas da se beton osusi.
Nakon toga pristupis podizanju hand-made tega sto ce nedvosmisleno eliminisati tvoj " stomacic"kako mu tepas i dovesti do toga da na svom misicavom organizmu osjetis pozeljne oglede osoba "njeznijeg" pola.

Sretno!

PS Kako si dosao na briljantnu ideju da pokrenes ovaj uzbudljivi forum?
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#12

Post by violentjack »

Dobro da znam gdje da odem :wink:
Post Reply