preporučite mi penjački klub!

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
black_monday

preporučite mi penjački klub!

Post by black_monday » 30/07/2007 20:30

Voljela bih se početi baviti sportskim penjanjem, ali ne znam niti jedan klub u Sarajevu koji ima regularne treninge, a ne samo radionice, ljetne škole ili povremeno organizuje ekskurzije. Zna li iko za klub koji ima redovne treninge na improvizovanim stijenama?

miki27

Post by miki27 » 02/08/2007 19:24

1. Ne znam za umjetne stijene, toga bas i nema u Sarajevu.
2. Nemoj ti ici na Babin zub, poginuces gore. @veca_sa, mislio si na Darivu, nadam se?
3. Fino prosetaj do Darive svaki dan od 16-20h, uvijek ima neko tamo da penje. Postoji par klubova, ja sam u Red Pointu, pa ako hoces, provjeri stranicu http://www.red-point.ba pa se javi ako ti se svidi.
Pozdrav buducoj kolegici

sumiko

Post by sumiko » 03/08/2007 09:58

Umjetna stijena ima u Centru za mlade na Grbavici. Tamo je utorkom vjezbala ekipa iz "No limit" cluba, ali ne ljeti kad je lijepo vrijeme, u ovom periodu su obicno na Darivi.
http://www.nolimit.co.ba/
Tanja Djozo se zove cura kojoj se treba obratiti za sve informacije, na webu nadjes njen kontakt telefon ili posaljes e-mail.

black_monday

Post by black_monday » 03/08/2007 21:41

Hvala na savjetima, to na Grbavici bi mi najbolje odgovaralo, ublizu mi je! :D Voljela bih sad kad krene školska godina da se time počnem baviti, da se malo skuliram (iliti uđem u formu). Znate, nekako mi je malo i neugodno se prijaviti, pošto se tim nikad nisam bavila, par puta sam se popela uz vještačku stijenu, ali ništa fancy! Ne znam, tu ljudi koji su većinom znaju šta rade i dugo se time bave, ali će valjda biti ok... Za No Limit sam čula, znam da svašta organizuju. Što mi za početak od opreme treba, može li mi ko reći?!

Post Reply