Prepaid SIM card - Španija

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
shalla
Posts: 9324
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#1 Prepaid SIM card - Španija

Post by shalla »

Društvo pozdrav. Živi li neko u Španiji, treba mi preporuka koja je kartica najisplativija, treba mi prevashodno zbog interneta, pozivi mi nisu bitni jer je planiram koristiti kao SIM 2.

Hvala puno unaprijed
Lp
User avatar
HardCore
Posts: 2373
Joined: 17/05/2011 21:46

#2 Re: Prepaid SIM card - Španija

Post by HardCore »

Štaš tamo
User avatar
shalla
Posts: 9324
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#3 Re: Prepaid SIM card - Španija

Post by shalla »

HardCore wrote:Štaš tamo
Ne idem ja, ide hanuma :mrgreen:
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#4 Re: Prepaid SIM card - Španija

Post by last mohicans »

Hos da ti ja prodam? Prije 2 god. sam uzeo, valjda je još aktivna. :D
Ako se ne varam bio je VODAPHONE u pitanju. Ja i kolega uzeli. Čini mi se da je bila 15 eura. Kredita fino za razgovore unutar Španije i 3G a sad ima i 4G, sigurno.
User avatar
shalla
Posts: 9324
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#5 Re: Prepaid SIM card - Španija

Post by shalla »

last mohicans wrote:Hos da ti ja prodam? Prije 2 god. sam uzeo, valjda je još aktivna. :D
Ako se ne varam bio je VODAPHONE u pitanju. Ja i kolega uzeli. Čini mi se da je bila 15 eura. Kredita fino za razgovore unutar Španije i 3G a sad ima i 4G, sigurno.
Haha, neka hvala, garant nije aktivna jer je njima obično rok mjesec ili dva :thumbup:
Ali znači to je negdje cijena, 15ak EUR?
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#6 Re: Prepaid SIM card - Španija

Post by last mohicans »

shalla wrote:
last mohicans wrote:Hos da ti ja prodam? Prije 2 god. sam uzeo, valjda je još aktivna. :D
Ako se ne varam bio je VODAPHONE u pitanju. Ja i kolega uzeli. Čini mi se da je bila 15 eura. Kredita fino za razgovore unutar Španije i 3G a sad ima i 4G, sigurno.
Haha, neka hvala, garant nije aktivna jer je njima obično rok mjesec ili dva :thumbup:
Ali znači to je negdje cijena, 15ak EUR?
Mislim da je to ta cijena. Skuplja od 20€ nije garanat. Ne znam kad je deaktiviraju, znam samo da vodiči agencija imaju uvijek po jednu i samo je ustekaju kad uđu u Španiju.
Post Reply