Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#116801 Re: Premijer liga BiH

Post by 90minut »

sime_cipol wrote: 24/11/2020 19:12 Hvala svim forumasima, koji su izrazili saucesce prije svih porodici Dzubur i navijačima FK Zeljeznicar. I sto su provokacije i zajebanciju ostavili za neko bolje vrijeme u budućnosti.
:thumbup:
Pa 2 navijaca Sarajeva su umrla u zadnja 2 mjeseca i to ljudi koji su ostavili trag među ljudima..

Masa ih je dan danas prebolovala neki su na respiratorima bili evo neki dan veliki navijac Sarajeva isto koji nema šta nije obišao tek skinut s istog.

Post by sumirprimus »

Bar troje stalnih sa zapadne( tusanjski zapad)vise nema od ovog a sto ja znam .
Kakva zajebancija, kosi nas sve isto.. :-)

Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#116804 Re: Premijer liga BiH

Post by plain vanilla »

Logovan wrote: 25/11/2020 00:09 Pročitah na facebooku da je umrla navijačica Slobode, ne piše razlog. :(

Post by animus »

Nama slijedi sutra veliki derby. Neugodan protivnik. Nadam se da cemo ostati i dalje jedina neporažena ekipa. Jedan X nebi bio loš.
Plunkett
Posts: 1957
Joined: 01/06/2020 15:15

#116808 Re: Premijer liga BiH

Post by Plunkett »

90minut

#116809 Re: Premijer liga BiH

Upravo tako danas je svima u glavi da Mladost može do boda pa i igracima istog kluba svi potcjenuju baš zbog toga i ocekujem pobjedu onako sigurnu, al' s minimalnim rezultatom hendikep ce teško doci.

Post by Leopard_SA »

Plunkett wrote: 27/11/2020 10:24 zeljeznicar danas uzima, barem bi trebali, iako će im biti veliki pritisak s obizrom na sve ruzno što im se desilo proteklih par dana. Mada i ako kiksaju danas, ne trebaju razapinjati igrace, jer realno kome je do fudbala nakon svega.

Post by BHF_Manijak »

Kad god su trebali odigrati za nekog rahmetliju, izgubljenog sina, debili su kiksali... Nema to karaktera, cuke, bilo cega, binde su to.
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#116812 Re: Premijer liga BiH

Post by emigrazione »

ja sam neki dan imao smrtni slucaj u kuci pa sam za dva dana morao na posao, a nisam isao zbog rahmetlije....smrt je normalna stvar, sto prije to prihvatis lakse ces nastaviti da zivis...
sumirprimus

#116813 Re: Premijer liga BiH

12:45 -Pravdu u ovome meču dijelit će Elvis Mujić iz Banovića.

Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

Post by Zlocin&Kazna »

Gdje su reklame na stadionu Mladosti. To oni vise namaju sponzora?
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#116818 Re: Premijer liga BiH

Post by alberto_tomba »

Jasno je da je sudija na zadatku, ali ne mora biti bas ovako ofiran. Sramotno sudjenje
90minut

Post by hrasno38 »

Al fakat koji ce vam kurac ta prica....sta to silji.....nije nam dosudio penal mada iskreno ja ne bih nikada dosudio onakve penale....i sta je problem. I uvijek ista otprilike trojka bali po forumu
Last edited by hrasno38 on 27/11/2020 14:18, edited 1 time in total.
User avatar
hrasno38
Contact:

#116821 Re: Premijer liga BiH

90minut wrote: 27/11/2020 14:17 Ma kakav crni sudija imali srece s prvim golom i zasluzeno vode 0-2
Da slazem se apsolutno sreca iz one gungule ali boze moj
User avatar
hrasno38
Contact:

#116822 Re: Premijer liga BiH

Evo ovo je sad greska ali pomocnog sudije a ne Mujica
90minut

#116823 Re: Premijer liga BiH

hrasno38 wrote: 27/11/2020 14:17 Al fakat koji ce vam kurac ta prica....sta to silji.....nije nam dosudio penal mada iskreno ja ne bih nikada dosudio onakve penale....i sta je problem. I uvijek ista otprilike trojak bali po forumu
Ma standardna šuplja prica u oba tabora doduše od ovih 60 minuta gledao sam nekih 30, al' eto ako je priblizno suđenje bilo kao u ovih 30 sudija ima prolaznu ocjenu.

Kazem opet treba banove dijeliti po par dana za ovo bespotrebno trolanje spominjanja sudija i ti isti radiš ovo vecinom bude aut vi spominjete krađe.

Post by Didier »

Čudi me da još nisam pročitao izraz "kriminalna hobotnica".

Kad Pitari bale na Savez, to je isto kao kad SDA priča protiv vlasti. Ista ona ekipa kojoj su izglasali dvije titule na pravdi Boga...

Fuj.
User avatar
hrasno38
Contact:

#116825 Re: Premijer liga BiH

90minut wrote: 27/11/2020 14:21

Jedina sporna situacija u prvom poluvremenu je upravo taj penal mada kazem ja ga nikad ne bih svirao...a sad faul, aut, ofsajd......evo maloprije je sudija zajebo Mladost. Ja samo kazem kad je cisto i kad se vidi i kad se moze dokazati snimkom a nikada nisam rekao da je kradja radi jebenog auta mada su i Zelji i Sarajevo postigli golove kada im je dosudjen aut koji nije bio :)