Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Plunkett
Posts: 1949
Joined: 01/06/2020 15:15

#101 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Dobro je pa nije došao taj neki Hiros. Frajer nema mjesta u zeljeznicaru a kod nas bi kao imao.

I generalno sam protiv da tako taj otpad sa grbavice završava kod nas, iako doduše komšije to vole pa im i kapitensku stave čim dodju, ali eto nismo svi u istim govnima hvala Bogu.

E čuj neki Hiros iz MDK odbio Sarajevo šatro :lol:
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3159
Joined: 22/07/2017 18:36

#102 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Leopard_SA »

Ricken wrote: 23/02/2021 01:10
Leopard_SA wrote: 23/02/2021 01:08 Dosta toga ce se znati nakon sto se zavrsi ovaj ciklus. Ako FKS iz sljedece tri utakmice izadje sa 7 bodova vise, borba za titulu je manje vise gotova.
ABd ide treca :-D
Niko ne kaže da niste favoriti i da imate priličnu zalihu.
Da, ali isto tako je i derbi jedan od bitnijih u novijoj historiji. Ako Sarajevo uzme, Zeljo se moze oprostiti od titule, u suprotnom se borba za titulu opet otvara i mogli bi uci u jednu od najneizvjesnijih sezona u zadnjih desetak godina
User avatar
hrasno38
Posts: 31431
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#103 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Leopard_SA wrote: 23/02/2021 01:30
Ricken wrote: 23/02/2021 01:10
Leopard_SA wrote: 23/02/2021 01:08 Dosta toga ce se znati nakon sto se zavrsi ovaj ciklus. Ako FKS iz sljedece tri utakmice izadje sa 7 bodova vise, borba za titulu je manje vise gotova.
ABd ide treca :-D
Niko ne kaže da niste favoriti i da imate priličnu zalihu.
Da, ali isto tako je i derbi jedan od bitnijih u novijoj historiji. Ako Sarajevo uzme, Zeljo se moze oprostiti od titule, u suprotnom se borba za titulu opet otvara i mogli bi uci u jednu od najneizvjesnijih sezona u zadnjih desetak godina
Sarajevo ima u zadnja tri kola nateza tri moguca protivnika uz dva gostovanja...Zeljo nesto laksi raspored sa dvije utakmice kuci. Ako Sarajevo izadje neporazeno iz ovog sljedeceg derbija to ce biti ogroman korak ka tituli a ako zijani i napravi jos jedan kiks protiv Zrinjskog ili Sirokog onda ce se do bola zakuhati. Medjutim ja se ne bojim toliko derbija koliko se bojim utakmice proitv TC pa cak i Olimpika jer mi uradimo sve kako treba u jacim utakmicama i onda zaseremo sa laksim protivnicam. Ako pak Sarajevo dobije ne mozemo ih stici ni pomocu filmskih trikova....mislim puno kola je do kraja ali 12 bodova je bas masala zaliha. Zeljo ako uopste razmislja o titulu mora oba derbija dobiti bez razmisljanja a to nisam siguran da ce ici bas lako ma koliko je bilo lako prosle sezone.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#104 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Analiticarr »

Ricken wrote: 23/02/2021 01:09
Analiticarr wrote: 22/02/2021 22:50 Hiros nas odbio??
Te price mozete prodavati djeci od 5 godina. Ali kad vidim ko je to objavio sve mi bude jasnije. :lol: :lol: :lol:

Ja iskreno nisam ni znao ko je taj Hiros dok mi ovdje ovaj komsija @hrasno nije napisao pa sam obecao da cu se raspitati.
OVAKO: Nas nesposobni SD se dogovorio sa gospodinom Musijom da nam proda tog igraca (sto se na svu srecu nije desilo). Dogovorerna je visina obestecenja i procenat od njegove prodaje iz FKS. Momak je bio u Tusrkoj i obavjesten je o tome i PRISTAO na transfer. Ostalo je jos da se dogovore uslovi izmedju njega i nas. Medjutim momak se je ocigledno precjenio jer je trazio ugovor na samo jednu godinu i platu 4 puta vecu nego sto ima u Mladost i plus neke premije. Nakon toga nas klub mu se zahvalio i pozelio srecu u daljem radu i karijeri.

A naslovi koje objavljuje portal ciji urednik za kafu sa Amarom osimom pise sve sto mu se izdiktira su u najmanju ruku smijesni.
Jedino vi možete prodavati te priče djeci od 5 godina, :lol:
Pogledaj njegove drustvene mreze prijatelju i sve ce ti se samo kazati. I tebi i svima koji misle da je on nas odbio. :thumbup:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#105 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Trebate racunati da se Borac pojacao a da je u SH dosao Musemic.
Moze Zeljo prestici Sarajevo, ali i ovi mogu prestici Zelju.
Vi pisete kao da samo vi postojite. :mrgreen:
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8578
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#106 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

:?: Obraz? Marka! :lol:

https://scsport.ba/ostaje-u-mladosti-do ... ra-hirosa/

Nek' si im se nagovorila vanillo!
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5949
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#107 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by studiorum_tuzlaensis »

Početak 'Lucidni vezista' :lol: ko da je u najmanju ruku Claude Makelele.

Ovi novinari su fakat dno kad pisu naručene članke, samo da se na 'internetu zapamti' kako je ovaj nekad pregovarao sa Sarajevom. Garant će curicama sa instagrama slati ovo :mrgreen:

Amere Hirose, predviđam ti karijeru Amera Hrelje. :D
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#108 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

nego jel` modni sta uradio?
ima li ikakvih para?
bar nesto ali bilo sta da je uradio (osim sto je navijao na opste zadovoljstvo svih Pitara) ili i dalje od njegovih vizija zivite?
gdje je Sam X GTI i zna li on uopste da je u upravi duznika iz Zvornicke?
nesto start-up 150 "miljona kamijona", CV, NBA

i onda citam mitove i bajke o tituli
oni stizu Sarajevo :lol: :lol: :lol:

hihglight Zeljinog prelaznog roka je nedolazak lucidnog veziste na Kosevo

kako je lijepo biti Pitar i gledati vas kako se patite
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24261
Joined: 26/08/2007 17:10

#109 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Samo mi nije jasno što vas toliko pogađa što je odbio doći u Sarajevo? A pogađa, ha pišete o njemu toliko, i želite mu "sve najbolje".
Nije došao pa šta sad. imate dovoljno igrača, da ne zavisite od njega.
plain vanilla wrote: 23/02/2021 08:04 Trebate racunati da se Borac pojacao a da je u SH dosao Musemic.
Moze Zeljo prestici Sarajevo, ali i ovi mogu prestici Zelju.
Vi pisete kao da samo vi postojite. :mrgreen:
Bravo ... :thumbup:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#110 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

Baš nas pogađa :lol:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24261
Joined: 26/08/2007 17:10

#111 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Pa šta onda pišu o njemu? Zvali ga, odbio, ili šta već, do viđenja i prijatno.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8578
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#112 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Ma ne pogadja nas nismo mi pisali, nego je @hrasno38 to slavio.

@Blixen ne pratis dnevnu stampu?! :lol:
U roku od mjesec dana što se tiče vrijednosti Želje kao kluba podigli vrijednost godišnju od 2,5 miliona eura. Ako neko misli da ja kao predsjednik u roku od dva minuta, dva dana i dva mjeseca čarobnjačkim štapom mogu riješiti problematiku koja se u klubu dešavala dugo vremena, varaju se, no ono što vam mogu reći je da način na koji danas percipira željezničar u Britaniji, Zapadnoj Evropi, Aziji ili Africi je puno drugačiji nego prije mog ulaska u ovaj klub
User avatar
decko_sa_kovaca
Posts: 2962
Joined: 09/11/2014 18:28

#113 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by decko_sa_kovaca »

Normalno, dize nas covjek za 5 milki sta god to znacilo
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 1957
Joined: 13/07/2016 11:10

#114 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sve_ovo_ja »

Ko god da je odbio on Sarajevo, ili Sarajevo njega, odlična stvar za Sarajevo što neće doći. 24/25 mu godina, odigrao polusezonu kako treba i odjednom misli da je igračina kakva nije igrala ovu ligu, lucidni vezista sa nesportskim zivotom. :D
Sarajevo ima Mustedanagića, Dala i Salčina, totalno bespotrebno dovođenje bi bilo i bacanje para.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#115 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

I samo odlaže novi korak u igri prvog tima jednog od te trojice da je bolji od njih trenutno jeste, al' ništa previše.
Labirint
Posts: 1997
Joined: 24/06/2013 14:37

#116 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Labirint »

Pitar sa Kariba wrote: 23/02/2021 10:10 Ma ne pogadja nas nismo mi pisali, nego je @hrasno38 to slavio.

@Blixen ne pratis dnevnu stampu?! :lol:
U roku od mjesec dana što se tiče vrijednosti Želje kao kluba podigli vrijednost godišnju od 2,5 miliona eura. Ako neko misli da ja kao predsjednik u roku od dva minuta, dva dana i dva mjeseca čarobnjačkim štapom mogu riješiti problematiku koja se u klubu dešavala dugo vremena, varaju se, no ono što vam mogu reći je da način na koji danas percipira željezničar u Britaniji, Zapadnoj Evropi, Aziji ili Africi je puno drugačiji nego prije mog ulaska u ovaj klub
Kojom dinamikom je modni guru krenuo sa otplatom dugova zeznuce i skinuti sa pozicije i "prvu u bosnjaka" i njeno fantomsko "vracanje dugova" sa klinickog :D A tek sto se podize renome po Africi... :oops: Gdje im je samo mozak kad ovako nesto bubaju... :run:
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 1957
Joined: 13/07/2016 11:10

#117 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sve_ovo_ja »

Stižu i prve reakcije iz Afrike: "Je*o nas, pomozite Želji".
User avatar
hrasno38
Posts: 31431
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#118 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Hehehheeh kako su slatki ovi Pitarcici....preneses vijest iz medija i oni nakon toga napisu 100 komentara jer ta vijest ne ide u korist njihovog malog kluba.....a glavni informator im je komandant Mark koji sa Blafom i Zalosnom sovom i srca Kanade provjerava sve informacije poznatom telekomunikacionom Pitarskom tranferzalom. Da im nij @analiticara ne bi imali pojma sta se desava u klubu :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Astronomy
Posts: 49
Joined: 25/01/2021 19:33
Location: Galaksija

#119 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Astronomy »

Blixen wrote: 23/02/2021 09:53 nego jel` modni sta uradio?
ima li ikakvih para?
bar nesto ali bilo sta da je uradio (osim sto je navijao na opste zadovoljstvo svih Pitara) ili i dalje od njegovih vizija zivite?
gdje je Sam X GTI i zna li on uopste da je u upravi duznika iz Zvornicke?
nesto start-up 150 "miljona kamijona", CV, NBA

i onda citam mitove i bajke o tituli
oni stizu Sarajevo :lol: :lol: :lol:

hihglight Zeljinog prelaznog roka je nedolazak lucidnog veziste na Kosevo

kako je lijepo biti Pitar i gledati vas kako se patite
bilo bi jos ljepse da svoj klub pratis, ali onda ne bi bio pitar, PA JEL :lol: :lol:
User avatar
LSD
Posts: 27274
Joined: 24/07/2007 08:26

#120 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »

Jel ih to i Hiroš odbio :lol: :lol:

Bože, smiluj im se.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#121 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

Astronomy wrote: 23/02/2021 13:08
Blixen wrote: 23/02/2021 09:53 nego jel` modni sta uradio?
ima li ikakvih para?
bar nesto ali bilo sta da je uradio (osim sto je navijao na opste zadovoljstvo svih Pitara) ili i dalje od njegovih vizija zivite?
gdje je Sam X GTI i zna li on uopste da je u upravi duznika iz Zvornicke?
nesto start-up 150 "miljona kamijona", CV, NBA

i onda citam mitove i bajke o tituli
oni stizu Sarajevo :lol: :lol: :lol:

hihglight Zeljinog prelaznog roka je nedolazak lucidnog veziste na Kosevo

kako je lijepo biti Pitar i gledati vas kako se patite
bilo bi jos ljepse da svoj klub pratis, ali onda ne bi bio pitar, PA JEL :lol: :lol:
a kome bi se smijao da vas nema?
nego jel` vizionar poslao kakvih para ili i dalje kokuzate?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55632
Joined: 15/12/2008 16:53

#122 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

sve_ovo_ja wrote: 23/02/2021 10:29 Ko god da je odbio on Sarajevo, ili Sarajevo njega, odlična stvar za Sarajevo što neće doći. 24/25 mu godina, odigrao polusezonu kako treba i odjednom misli da je igračina kakva nije igrala ovu ligu, lucidni vezista sa nesportskim zivotom. :D
Sarajevo ima Mustedanagića, Dala i Salčina, totalno bespotrebno dovođenje bi bilo i bacanje para.
Ta trojica nisu ni tu polusezonu odigrali.
User avatar
tovarish
Posts: 3506
Joined: 26/05/2008 23:57

#123 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by tovarish »

Leopard_SA wrote: 23/02/2021 01:08 Dosta toga ce se znati nakon sto se zavrsi ovaj ciklus. Ako FKS iz sljedece tri utakmice izadje sa 7 bodova vise, borba za titulu je manje vise gotova.
ABd ide treca :-D
Ništa nije gotovo dok se matematički ne osiguramo, ali da ćemo biti u povoljnoj situaciji, to stoji.
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 1957
Joined: 13/07/2016 11:10

#124 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sve_ovo_ja »

ultima_palabra wrote: 23/02/2021 14:04
sve_ovo_ja wrote: 23/02/2021 10:29 Ko god da je odbio on Sarajevo, ili Sarajevo njega, odlična stvar za Sarajevo što neće doći. 24/25 mu godina, odigrao polusezonu kako treba i odjednom misli da je igračina kakva nije igrala ovu ligu, lucidni vezista sa nesportskim zivotom. :D
Sarajevo ima Mustedanagića, Dala i Salčina, totalno bespotrebno dovođenje bi bilo i bacanje para.
Ta trojica nisu ni tu polusezonu odigrali.
Nisu, što ne znači da neće u budućnosti. Sva 3 su mlađi od Hiroša, vrijeme ce pokazati.
Da je Hiroš došao sigurno bi imao prednost ispred sve 3, jer je bolji igrač trenutno, ali više koristi dugorocno može biti od ove 3.

Dal je stigao krajem oktobra/pocetkom novembra, Salčin igrao nekoliko utakmica na beku/krilu iako mu je ofanzivni vezni prirodna, Zinedin još manje igrao zbog privatnih problema.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#125 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

U moru bisera, ovo mu je najjaci dosad :lol:
način na koji danas percipira željezničar u Britaniji, Zapadnoj Evropi, Aziji ili Africi je puno drugačiji nego prije mog ulaska u ovaj klub
:lol:

Kako se to percipirao Zeljeznicar u Siera Leoneu, Nepalu ili Portugalu do njegovog dolaska, a kako ga percipiraju sad??? :lol: :lol:
Post Reply