Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#8651 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

E čuj viša matematika izgradnja bunara. Šta sve neću procitati ovdje.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8551
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#8652 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

kakabanja213 wrote: 27/07/2021 16:18 Valjda bude prilike...
Hocete li ispasti kao i mi sibicari ili ce te kao plemici. Do sada vas i nisu krasili neki plemicki potezi.
Valjda bude prilike...
Vidi se da si frisak na temi/stadionu.
Kad naucis dodji pa cemo pricati! :thumbup:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#8653 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Plemici + begovi, kako slatko :kiss: Jos samo da nadju nacin da se vojvodi nekako u supak uvuku…
User avatar
ZonFon
Posts: 2107
Joined: 17/11/2013 01:58

#8654 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ZonFon »

ultima_palabra wrote: 27/07/2021 18:44 Plemici + begovi, kako slatko :kiss: Jos samo da nadju nacin da se vojvodi nekako u supak uvuku…
Rece lik vireci iz Lutvinog supka :-)
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#8655 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

yasaq wrote: 27/07/2021 15:36
hrasno38 wrote: 27/07/2021 15:24

To je fasizam, nacionalizam i nema veze sa nekakvim ubistvom jer ponavljam ubica nije dosao iz kluba Siroki Brijeg. I ti ces pricati nekome o kamenicama i vandalizmu a srusili ste pola stadiona tamo neke godine, isprebijali jadnog policajca ni krivog ni duznog i prekinuli utakmicu i to ne jednom.
Za ubistvo Vedrana Puljica i vi snosite ogromnu odgvornost jer ste otisli u jebeni Siroki i pravili sranja a ovi medjedi jedva docekali. Tako da dosta je vise te price oko Vedrana, pustite momka da na miru pociva. Decko je ubijen radi drugih kretena i radi jebene utakmice i radi toga sto je neki usrani ustasa jedav docekao razlog da izvuce pistolj da puca a vi ste mu ga dali.
Ni jedan klub u PL BiH nema u svojim redovima ubice i prestanite vise sa tim sranjima.
pazi šta pričaš, nisi bio na licu mjesta i ne govoriš istinu jer ne raspolažeš sa svim činjenicama. Tamo je bio spreman doček za sranje koje se desilo.

Ne možeš reći odnosno ne dozvoljavam da nama stavljaš pištolje u ruke kao što su mediji tipa poskok crtali u rukama navijača FK Sarajevo i na pomen Vedrana Puljića ima da ustaneš i minutu ćutiš.

Klub iz Lištice je klub fašista, nacista i ubica s kojima vi uspješno godinama surađujete !
Znam ja da je istina bolna i da bjezite od nje ko od suge ali je ona takva kakva jeste i imaju snimci na kojim ase tacno vidi sta ste vi radili. Kad hocete da se kurcite onda prihvatite i odgvornost i posljedice. Nije nama niko iz Sirokog dosao u Sarajevo i prosipao silu i delikventstvo nego je bilo obratno i vi ste htjeli da se kurcite po leglu ustastva i UZP-a. Sta ste mislili da ste sila u toj vukojebini??? Prvo obrisi nos kad pricas o ozbiljnim stvarima u zivotu i ja sam jedan od rijetkih koji je i Poskoku i alias Nikoli Zirdimu jebao majku javno.
Sta ja imam da stojim na pomen Vedrana Puljica, nisam ga ja odveo u Siroki i u smrt nego tvoji hajvani sa tribina koji misle da su boga za jaja uhvatili a mozda i ti sam. Jebeno je to kad sperma udari u glavu pa pomislis da si zajeban!
Sta mislis da meni nije zao momka ali to nije razlog da svakoga nazivam ubiccom jer ubica je jedan i valjda se zna ko je!
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#8656 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

alberto_tomba wrote: 27/07/2021 15:19
hrasno38 wrote: 27/07/2021 14:39

Prvo dosta je vise te price kako je klub Siroki Brijeg ubica. Ubica je dosao sa ulice a ne iz kluba i prestanite vise da bezveze ljude etiketirate za ono sta nisu pocinili. Naravno da treba da vazi i za Borac i za Mladost i za svaki klub isto ja nikoga na aboliram od krivice nikada.
Tvoja patološka mržnja prema uspješnijim komšijama ti je sada i definitivno pomutila pamet. Odmori od foruma do sljedeće sezone i kontaktiraj stručnjake za mozak.
Ma savrseno me zaboli kurac i za vas i za vas klub.
User avatar
Logovan
Posts: 94166
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8657 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Popljuva ti fino naše, hajde super, neka ti je na dušu. :thumbup:
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#8658 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Manual »

Seronja bio, seronja ostao.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#8659 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Logovan wrote: 27/07/2021 21:35 Popljuva ti fino naše, hajde super, neka ti je na dušu. :thumbup:
Nema meni biti sta na dusu.....ja sam sa svojom raajom obisao bivsu drzavu uzduz i poprijeko i niko radi mene nikada nije imao nikakvih problema. Sta mislite klosarcici da je fudbal, gostovanja, tuce, frke postale kada ste se vi pojavili pa se znalo uvijek koja je granica i dokel se moze ici. Sta mislis da smo mi i navijaci Veleza na finalu kupa poceli da devastiramo Beograd a bilo nas masala da ne bi neko izgubio glavu. Pa i ja bi pucao na svakoga ko mi dodje u dvorsite i pocne praviti sranja i pokusa ga devastirati.
Odrastite i shvatite da i te kako ima i vase krivice za smrt Vedrana Puljica i pustite covjeka da pociva u miru a nemojte ga koristiti za vase budalastine.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#8660 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Manual wrote: 27/07/2021 21:36 Seronja bio, seronja ostao.
OK neka sam i seronja nije nikakv problem ali nisam deriste koje svoje aferime svaljuje na druge i pokazuje prstom na ljude koji nemaju veze sa necim sto se desilo!
User avatar
Logovan
Posts: 94166
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8661 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

:facepalm:

Fuj, majke mi, dajte ovo obrišite da ne čitam više.
kakabanja213
Posts: 2055
Joined: 10/12/2012 22:16

#8662 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kakabanja213 »

Pitar sa Kariba wrote: 27/07/2021 18:39
kakabanja213 wrote: 27/07/2021 16:18 Valjda bude prilike...
Hocete li ispasti kao i mi sibicari ili ce te kao plemici. Do sada vas i nisu krasili neki plemicki potezi.
Valjda bude prilike...
Vidi se da si frisak na temi/stadionu.
Kad naucis dodji pa cemo pricati! :thumbup:
Opa, pored plemenitosti, krasi vas i poznavanje pravopisa. Samo, sa zarezima ste na vi. Ti si neki Klaic ili Karaklaic.
yasaq
Posts: 1584
Joined: 30/07/2006 21:54

#8663 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by yasaq »

ja očekujem moderaciju da gnjusne kvalifikacije forumaša @hrasno38 najoštrije sankcioniše.
...nisam ga ja odveo u Siroki i u smrt nego tvoji hajvani sa tribina...
Nazivati grupu ljudi hajvanima što su pokušali ići na utakmicu u slobodnoj državi a što jamči i Ustav Države BiH je za svaku osudu i što je najgore te tvrdnje dolaze od našeg sugrađanina. I još tvrditi da su navijači FK Sarajevo ubili Vedrana !!!

Meni je poslije njegovih postova neka mučnina u želudcu.

Samo ću reći FUJ !!!
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#8664 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

ha, i jest ova tema bila podosadna i uspavanka zadnjih par stranica. ja probo malo da zakuham i zatrolujem sa hair cesmom, nisam bas uspio, ali evo fino se tema razbudila.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18052
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#8665 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by GandalfSivi »

Nista ovdje fino nema, ovo je fakat odvratno...
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#8666 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

yasaq wrote: 27/07/2021 22:29 ja očekujem moderaciju da gnjusne kvalifikacije forumaša @hrasno38 najoštrije sankcioniše.
...nisam ga ja odveo u Siroki i u smrt nego tvoji hajvani sa tribina...
Nazivati grupu ljudi hajvanima što su pokušali ići na utakmicu u slobodnoj državi a što jamči i Ustav Države BiH je za svaku osudu i što je najgore te tvrdnje dolaze od našeg sugrađanina. I još tvrditi da su navijači FK Sarajevo ubili Vedrana !!!

Meni je poslije njegovih postova neka mučnina u želudcu.

Samo ću reći FUJ !!!
Nemoj aposlutno ni da pokusas da mi stavljas u usta ono sto nisam rekao. Jel on bio sa vama ili sa mnom?? Jesam li ja divljao po Sirokom ili vi??? Po Ustavu ove drzave imas pravo da ides na svaku utakmicu ali po Ustavu nemas pravo da odes u drugi grad, selo, zaseok i da pravis probleme domacinima i da se vandalski ponasas. Rekao sam odrasti....tvoja slika avatara govori vise o tebi nego bilo sta drugo. Mozde nekome ne ali meni i te kako.
Ja sam preozbiljan covjek za takve mufljuze kao sto si ti da bi reko to sto si napisao ali da sam ubo u srz i te kako. I nisam ja zapoceo pricu o ubicama, Vedranu nego ti i to konstantno radite cim se povede prica o fudbalskom klubu Siroki. Ja sam samo rekao da niko iz kluba SB nije ubio Vedrana i to je tako svidjelo se nekome ili ne.
Sta rade majmuncine po tribinama to je druga prica i njih mozemo nazavti i ubicama i faasistima i nacionalistima i kako hoces jer ubioca je dosao iz njohovih redova jer promiccu fasiticcku ideologiju i jel su zestoki nacionalisti. Ali tog nacionalizma ima u svim navijackim grupama samo je razlicito doziran.
I neka ti je muka istina je vrlo cesto bolna! Nemam ja problem da me sankcionisu ako je prekrsaj govoriti nesto sto je susta istina i sto stoji u policijskim zapisnicima da su Horde Zla izazvale nerede.
yasaq
Posts: 1584
Joined: 30/07/2006 21:54

#8667 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by yasaq »

Jadno !!!
User avatar
luckylaka
Posts: 22313
Joined: 15/01/2010 06:28

#8668 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

GandalfSivi wrote: 27/07/2021 22:40 Nista ovdje fino nema, ovo je fakat odvratno...
Jbga takav je forum,niko ne odgovara za upucene uvrede.Odlezi 5-6 dana i nastavlja dalje.Napisi post procitaj ga dva puta prije nego li ga posaljes da vidis je li to to.
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#8669 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by TheTraveler »

Kakav lik :cry:
last mohicans
Posts: 11705
Joined: 09/08/2012 23:19

#8670 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

hrasno38 wrote: 27/07/2021 22:50
yasaq wrote: 27/07/2021 22:29 ja očekujem moderaciju da gnjusne kvalifikacije forumaša @hrasno38 najoštrije sankcioniše.



Nazivati grupu ljudi hajvanima što su pokušali ići na utakmicu u slobodnoj državi a što jamči i Ustav Države BiH je za svaku osudu i što je najgore te tvrdnje dolaze od našeg sugrađanina. I još tvrditi da su navijači FK Sarajevo ubili Vedrana !!!

Meni je poslije njegovih postova neka mučnina u želudcu.

Samo ću reći FUJ !!!
Nemoj aposlutno ni da pokusas da mi stavljas u usta ono sto nisam rekao. Jel on bio sa vama ili sa mnom?? Jesam li ja divljao po Sirokom ili vi??? Po Ustavu ove drzave imas pravo da ides na svaku utakmicu ali po Ustavu nemas pravo da odes u drugi grad, selo, zaseok i da pravis probleme domacinima i da se vandalski ponasas. Rekao sam odrasti....tvoja slika avatara govori vise o tebi nego bilo sta drugo. Mozde nekome ne ali meni i te kako.
Ja sam preozbiljan covjek za takve mufljuze kao sto si ti da bi reko to sto si napisao ali da sam ubo u srz i te kako. I nisam ja zapoceo pricu o ubicama, Vedranu nego ti i to konstantno radite cim se povede prica o fudbalskom klubu Siroki. Ja sam samo rekao da niko iz kluba SB nije ubio Vedrana i to je tako svidjelo se nekome ili ne.
Sta rade majmuncine po tribinama to je druga prica i njih mozemo nazavti i ubicama i faasistima i nacionalistima i kako hoces jer ubioca je dosao iz njohovih redova jer promiccu fasiticcku ideologiju i jel su zestoki nacionalisti. Ali tog nacionalizma ima u svim navijackim grupama samo je razlicito doziran.
I neka ti je muka istina je vrlo cesto bolna! Nemam ja problem da me sankcionisu ako je prekrsaj govoriti nesto sto je susta istina i sto stoji u policijskim zapisnicima da su Horde Zla izazvale nerede.
Čovječe,čitaš li ti šta napišeš? Istina je jer ti tako kažeš i nas kao boli jer je to bolna istina po tvom istančanom senzoru istine.
Jeste,kurko. Misliš da mi odgovaramo jer si ti ubo istinu. Ne, odgovaramo jer pretjeruješ,nisi u pravu, nemaš živaca normalno komunicirati,svaku raspravu sjebeš i razjebeš, a zajebavati se ne znaš, nikad nisi znao, niti ces, a tolike godine si sprcao. Ekspert si za sve,od politike do svih sportova, kosarke, plivanja, a u fudbalu si, naravno, tata mata. Nisi ti ništa, nego jedan iskomplelsirani čovjek s previše sprcanih godine, koje sam često potenciraš, a s vrlo malo manira, nimalo, tačnije. Okey,forum je, ali hocemo se se onda svi ponašati ko sivonje? Forum ima neka svoja pravila, da se svi ne bi ponašali kao ti. Za ovo očekujem ban:
Sta mislite klosarcici
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#8671 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

last mohicans wrote: 27/07/2021 23:12
hrasno38 wrote: 27/07/2021 22:50

Nemoj aposlutno ni da pokusas da mi stavljas u usta ono sto nisam rekao. Jel on bio sa vama ili sa mnom?? Jesam li ja divljao po Sirokom ili vi??? Po Ustavu ove drzave imas pravo da ides na svaku utakmicu ali po Ustavu nemas pravo da odes u drugi grad, selo, zaseok i da pravis probleme domacinima i da se vandalski ponasas. Rekao sam odrasti....tvoja slika avatara govori vise o tebi nego bilo sta drugo. Mozde nekome ne ali meni i te kako.
Ja sam preozbiljan covjek za takve mufljuze kao sto si ti da bi reko to sto si napisao ali da sam ubo u srz i te kako. I nisam ja zapoceo pricu o ubicama, Vedranu nego ti i to konstantno radite cim se povede prica o fudbalskom klubu Siroki. Ja sam samo rekao da niko iz kluba SB nije ubio Vedrana i to je tako svidjelo se nekome ili ne.
Sta rade majmuncine po tribinama to je druga prica i njih mozemo nazavti i ubicama i faasistima i nacionalistima i kako hoces jer ubioca je dosao iz njohovih redova jer promiccu fasiticcku ideologiju i jel su zestoki nacionalisti. Ali tog nacionalizma ima u svim navijackim grupama samo je razlicito doziran.
I neka ti je muka istina je vrlo cesto bolna! Nemam ja problem da me sankcionisu ako je prekrsaj govoriti nesto sto je susta istina i sto stoji u policijskim zapisnicima da su Horde Zla izazvale nerede.
Čovječe,čitaš li ti šta napišeš? Istina je jer ti tako kažes i nas kao boli jer je to bolna istina po tvom istančanom senzoru istine
Jeste,kurko. Mislis da mi odgovaramo jer si ti ubo istinu. Ne, odgovaramo jer pretjerujes,nisi u pravu, nemas zivaca normalno komunicirati,svako raspravu sjebeš i razjebeš, a zajebavati se ne znas, nikad nisi znao, niti ces, a tolike godine si sprcao. Ekspert si sve,od politike do svih sportova, kosarke, plivanja, a u fudbalu si, naravno, tata mata. Nisi ti nista, nego jedan iskomplelsirani čovjek s previse sprcanih godine, koje sam cesto potenciras, a s vrlo malo manira, nimalo, tačnije. Okey,forum je, ali hocemo se se onda svi ponašati ko sivonje? Forum ima neka svoja pravila, da se svi ne bi ponašali kao ti. Za ovo očekujem ban:
Sta mislite klosarcici
Boli istina boli....iza svake rijeci koju sam napisao stojim! I jos uopste nisam spominjao ono sta su dole Horde Zla uradile, koliko ih je uhapseno, kako su zboli covjeka itd itd. Gadi ti se sta ja pisem a ne gadi ti se st ova ljudska individua iz cista mira nekoga naziva ubicom i sto se vas masa krije iza Vedrana Puljica u raznim komentarima.
I da demokratsko pravo da me prijavis i da me baniraju moderatori ako smatraju da sam to zasluzio. Kazna treba da se stojicki primi za svaku potencijalnu gresku a da ne da se iza nekoga skriva i da se neko drugi okrivljuje za valstite pogreske.
User avatar
Didier
Posts: 2167
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#8672 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Didier »

Iako se dijelom slažem s Hrasnim, pogotovo oko dijela da bih i ja pucao da mi neko dođe u avliju praviti sranja, ipak moram reći da je nevjerovatna doza primitivizma koja izlazi iz njega. Kad mu ponestane argumenata, onda se vadi na godine i svako ko je mlađi je automatski i gluplji od njega, a to je fakat vrlo teško.

Što neko reče, ekspert za sve, a ustvari veze nema ni o čemu.

Svaki argument mu se svodi na "šta ti znaš, kad sam ja to radio, ti u pelenama bio", a to što je većini raje ovdje preko trideset, to njega ne tangira jer je njemu preko pedeset.

Niđe veze fakat, ne dao nam Bog da i dalje slušamo starohane kako se živi. Kao da nisu sebi dovoljno sjebali živote, nego bi i nama koji još imamo fore...
User avatar
luckylaka
Posts: 22313
Joined: 15/01/2010 06:28

#8673 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Ovo je forum i svako ima pravo da iznese svoje misljenje bez obzira da li se neko slagao sa tim ili ne .Da li je @hrasno prekrdasio to treba da odluci moderacija a ne ivdje da se proziva iz posta u posta i uz put vriiedja.@hrasno nije ni starkelja,ni idot ni levatnego anonimni forumas kao i svi ostali.Da li je u pravu u raspravi oko pokojnog Vedrana nisam upucen ali svakako da se jedan klub i jedan grad ne mogu vezati za jednog ubici pa tako niti je siroki fasisticki klub niti je Siroki fasisticki grad.I ostavite Vedrana da pociva u miru ,manite se glupih rasprava
yasaq
Posts: 1584
Joined: 30/07/2006 21:54

#8674 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by yasaq »

luckylaka wrote: 28/07/2021 00:29 Ovo je forum i svako ima pravo da iznese svoje misljenje bez obzira da li se neko slagao sa tim ili ne .Da li je @hrasno prekrdasio to treba da odluci moderacija a ne ivdje da se proziva iz posta u posta i uz put vriiedja.@hrasno nije ni starkelja,ni idot ni levatnego anonimni forumas kao i svi ostali.Da li je u pravu u raspravi oko pokojnog Vedrana nisam upucen ali svakako da se jedan klub i jedan grad ne mogu vezati za jednog ubici pa tako niti je siroki fasisticki klub niti je Siroki fasisticki grad.I ostavite Vedrana da pociva u miru ,manite se glupih rasprava
Široki kao klub jeste fašistički isto kao što je i Lacio u Italiji. Njihovi navijači se nazivaju Škripari. Nađite u literaturi ko su bili škripari. Pametnom dosta...
User avatar
perscitus
Posts: 678
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#8675 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by perscitus »

karanana wrote: 27/07/2021 22:34 ha, i jest ova tema bila podosadna i uspavanka zadnjih par stranica. ja probo malo da zakuham i zatrolujem sa hair cesmom, nisam bas uspio, ali evo fino se tema razbudila.
Česma je njihov spomen prijatelju i sjećanje na mladi životi koji je nasilno prekinut. Poštovanje prema umrlim je naša obaveza, i to treba cijeniti, nikako ismijavati! Bitan je nijet, bitna je namjera. Zašto se sa tim zajebavati pobogu si brate?

luckylaka wrote: 28/07/2021 00:29 niti je siroki fasisticki klub niti je Siroki fasisticki grad.
Široki jeste klerofašistički klub! I nemoj slučajno neko da mi ovdje povlači paralelu sa Bilbaom. Za Bilbao ne igraju etnički Baskijci, već osobe svih rasa, nacionalnosti, religija i uvjerenja koji su rođeni na području Baskije. Musliman ili pravoslavac iz Širokog, okoline, pa i Hercegovine, nikad neće moći igrati za klub iz svog grada, iz svoje regije, iz svog komšiluka, ali zato neki rimokatolik iz Brazila hoće. E to je klerikalni fašizam! Pitanje geografije je pitanje kolektivnog iskustva na zajedničkom prostoru, pitanje religije je individualno iskustvo na duhovnom nivou. Barem je tako kod nas. :bih: Smrt fašizmu!



Hrasno nije prisustvovao događajima. Hrasno neće vjerovati svojim sugrađanima kojih je bilo preko pet stotina tog kobnog dana. Hrasno će vjerovati populističkim i prostranačkim medijima iz hecegovačkih vukojebina. Generalizovati, polarizovati, izvlačiti iz konteksta, jedan ovako tragično oduzeti mlad život je stvar primitivizma i provncijalizma. Zrelost i starost su dva različita pojma. Star se pas ne uči lajati.
Aner Kasapović, Vedran Puljić, Mirza Raščić, žali Bože mladosti. Ubistvo i oduzimanje života se ne mogu opravdati, krivac je onaj koji je potegao pištolj, primjenio silu, upucao život. Sve ostalo je laž koja zaslužuje šamaranje.
Post Reply