Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#24126 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by internazionale »

BHF_Manijak wrote: 18/03/2024 18:05
internazionale wrote: 18/03/2024 17:56
BHF_Manijak wrote: 18/03/2024 17:50 Tako je, kao ste i vi naguzili sve ostale kada je vama to u interesu bilo i kada vam je situacija odgovarala,kdo u koroni.
Tu Tuzlu prvu...

Sad se nasli borci za prava i pravdu.
:thumbup:

Stani, je li to tebe/vas briga što smo "izradili" Velež ili TC

Jer vas nismo nikako mogli naguziti pošto NIKAD niste pokrenuli sličnu inicijativu. Što li :cry:
Ko je bio za nastavak prvenstva, a ko za prekid, ko je podrzao... Ima sve, mozes se podsjetiti hronoloski.

Ja ovdje kad sam pisao da trebao izaci zajednicki, a ne samo kad je ko osteceno, ovdje svima sega bilo i sprdali se, jedni druge prozivali, kao i sad.

Fazon je sto kad jedne ostete, drugi se nasladjuju i uvijek je tako.
:thumbup:

Naravno da ima sve hronološki ko je bio za a ko protiv, pozivam i ja tebe da se podsjetiš.

Fazon je da vi NIKAD niste pokrenuli sličnu inicijativu pa da možete reći da smo vas mi izradili, ili kako ti kažeš naguzili.

Možda se odgovor krije baš u tome da vi niste NIKAD pokrenuli inicijativu
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#24127 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by internazionale »

plain vanilla wrote: 19/03/2024 10:42
Pitar sa Kariba wrote: 19/03/2024 08:52 Leshko dobro napisa na FB, ne smeta njima Vico i F/NS BiH nego FKS i time sva prica završava.
Odlično saopštenje iz kluba, hvala svima mi cemo dalje po svome!
A ko vama smeta? Je li moguce da vam dosad nije niko smetao a sad vam smeta? Ne mislis li ti da je zanimljivo da biste okupljali klubove sad kad niste u vrhu tabele? Je li stvarno mislis da je dosad sve bilo u redu? Pa nas je klepao kako je ko htio, nikad se niko nije pocesao.
Ono sto meni nije nikako jasno, a to sam rekla na temi o Kupu, da su navijaci podrzali onako skandalozno ponasanje igraca sa sve trenerom. Pa taj prevarant je bio jednom nogom vec izasao iz kluba, a ovaj potez ga opet ostavio na klupi. Ne mozes revolucionara otpustiti, pa jel. Vi ste i nas jedva prosli, a mi evo nedavno izgubili od fenjarasa Federalne lige. Znaci, gori smo nego sto smo bili u Premijer ligi, a vi se s nama namucili, i onda napustate mec protiv Borca..u posljednjoj minuti. To nije protest nego glupost.

Trebali ste napustiti utakmicu protiv Goska. E tad bi svi o vama pricali kao o nekom ko je prvi nesto ucinio da skrene paznju na stanje u NSBiH, ovako je samo tuzno.

I nemoj sta zamjeriti, vi ste meni dragi :mrgreen: ali ovo vam nije trebalo.
Ovaj post je definicija gluposti zbog koje ni fudbal a niti mnoge druge stvari se neće popraviti
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#24128 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

internazionale wrote: 19/03/2024 10:54
Ovaj post je definicija gluposti zbog koje ni fudbal a niti mnoge druge stvari se neće popraviti
srecom pa ne ovisi od mene popravak, vidim vi ga bas opravljate
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#24129 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by internazionale »

plain vanilla wrote: 19/03/2024 11:01
internazionale wrote: 19/03/2024 10:54
Ovaj post je definicija gluposti zbog koje ni fudbal a niti mnoge druge stvari se neće popraviti
srecom pa ne ovisi od mene popravak, vidim vi ga bas opravljate
Sve 5, nego je tvoj post dobar primjer kako dosta ljudi "razmišlja".

Nemoj šta zamjeriti
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25826
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#24130 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by BHF_Manijak »

internazionale wrote: 19/03/2024 10:53
BHF_Manijak wrote: 18/03/2024 18:05
internazionale wrote: 18/03/2024 17:56

:thumbup:

Stani, je li to tebe/vas briga što smo "izradili" Velež ili TC

Jer vas nismo nikako mogli naguziti pošto NIKAD niste pokrenuli sličnu inicijativu. Što li :cry:
Ko je bio za nastavak prvenstva, a ko za prekid, ko je podrzao... Ima sve, mozes se podsjetiti hronoloski.

Ja ovdje kad sam pisao da trebao izaci zajednicki, a ne samo kad je ko osteceno, ovdje svima sega bilo i sprdali se, jedni druge prozivali, kao i sad.

Fazon je sto kad jedne ostete, drugi se nasladjuju i uvijek je tako.
:thumbup:

Naravno da ima sve hronološki ko je bio za a ko protiv, pozivam i ja tebe da se podsjetiš.

Fazon je da vi NIKAD niste pokrenuli sličnu inicijativu pa da možete reći da smo vas mi izradili, ili kako ti kažeš naguzili.

Možda se odgovor krije baš u tome da vi niste NIKAD pokrenuli inicijativu
Moguce da nismo, ne mogu se sjetiti sad svih sranja, ali evo da ostavimo po strani to i evo neka bude da nije Zeljeznicar sam nista pokrenuo, ali je li bila Inicijativa 4R i sta na kraju bi od toga? Svi se povukli k´o picke.

Opet kazem, trebaju svi stati ispred ogledala, svi klubovi, od Zeljeznicara do Zvijezde, i priznati sami sebi da sute k´o pizde dok god ili nisu zakinuti ili im u datom trenutku odgovara situacija jer im je povoljno, bore se za Evropu, titulu, obecana im licenca itd...

I ovo se odnosi na sve timove, dakle bez izuzetka i samo bas bezobrazan moras biti da kazes da nije tako. Ne mislim na tebe pod ovim "ti", generalno govorim.

Ja pratim ovu ligu preko 25 godina i ne sjecam se NIJEDNE, ali doslovno nijedne situacije da je klub kmeca na sudijske odluke kada je zakinut, a onda kada ga sljedece kolo poguraju da izadje javno i kaze: "ljudi ovako ne ide, ovo je lakrdija od sudija, iako je odluka danas bila u nasu korist", nego se usute k´o zadnje pizde.
To me godinama nerviram jer doslovno svi imaju isti obrazac ponasanja.

Za navijace mi i nije, hajde jebi ih, svakako im je posao da seru i provociraju jedni druge, ali klubovi...
User avatar
LSD
Posts: 27300
Joined: 24/07/2007 08:26

#24131 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »

Mirvica niko ne voli, a ni klub mu.
Nisu neki ljudi.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#24132 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

internazionale wrote: 19/03/2024 11:04

Sve 5, nego je tvoj post dobar primjer kako dosta ljudi "razmišlja".

Nemoj šta zamjeriti
Ne zamjeram, forum je, pisemo sta mislimo. E sad, druga je stvar sto za istomisljenike kazemo da misle, a za one druge da "misle".
Ako ti mislis da je revolucionarno napustiti utakmicu u kojoj gubis minut prije kraja i gdje samo mozes izazvati kazne za klub i simpatiju svojih navijaca, onda bas i ne znas sta je revolucija.

Inace, svi bi da nesto mijenjaju kad voda dodje do grla, a dotad se cesu i uzivaju. E to se nikad nije promijenilo i to je jedini uzrok sto nema nikakvih promjena.
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#24133 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by internazionale »

BHF_Manijak wrote: 19/03/2024 11:07
internazionale wrote: 19/03/2024 10:53
BHF_Manijak wrote: 18/03/2024 18:05

Ko je bio za nastavak prvenstva, a ko za prekid, ko je podrzao... Ima sve, mozes se podsjetiti hronoloski.

Ja ovdje kad sam pisao da trebao izaci zajednicki, a ne samo kad je ko osteceno, ovdje svima sega bilo i sprdali se, jedni druge prozivali, kao i sad.

Fazon je sto kad jedne ostete, drugi se nasladjuju i uvijek je tako.
:thumbup:

Naravno da ima sve hronološki ko je bio za a ko protiv, pozivam i ja tebe da se podsjetiš.

Fazon je da vi NIKAD niste pokrenuli sličnu inicijativu pa da možete reći da smo vas mi izradili, ili kako ti kažeš naguzili.

Možda se odgovor krije baš u tome da vi niste NIKAD pokrenuli inicijativu
Moguce da nismo, ne mogu se sjetiti sad svih sranja, ali evo da ostavimo po strani to i evo neka bude da nije Zeljeznicar sam nista pokrenuo, ali je li bila Inicijativa 4R i sta na kraju bi od toga? Svi se povukli k´o picke.

Opet kazem, trebaju svi stati ispred ogledala, svi klubovi, od Zeljeznicara do Zvijezde, i priznati sami sebi da sute k´o pizde dok god ili nisu zakinuti ili im u datom trenutku odgovara situacija jer im je povoljno, bore se za Evropu, titulu, obecana im licenca itd...

I ovo se odnosi na sve timove, dakle bez izuzetka i samo bas bezobrazan moras biti da kazes da nije tako. Ne mislim na tebe pod ovim "ti", generalno govorim.

Ja pratim ovu ligu preko 25 godina i ne sjecam se NIJEDNE, ali doslovno nijedne situacije da je klub kmeca na sudijske odluke kada je zakinut, a onda kada ga sljedece kolo poguraju da izadje javno i kaze: "ljudi ovako ne ide, ovo je lakrdija od sudija, iako je odluka danas bila u nasu korist", nego se usute k´o zadnje pizde.
To me godinama nerviram jer doslovno svi imaju isti obrazac ponasanja.

Za navijace mi i nije, hajde jebi ih, svakako im je posao da seru i provociraju jedni druge, ali klubovi...
:thumbup: sve se slažem

Ali evo pozove čovjek na kafu i niko ne dođe. NE SMIJU :-?

Ništa ta kafa neće izvaditi niti spasiti Mirvića i FK Sarajevo.

Biće kazna za napuštanje a dodatno si otvoreno i javno prozvo savez i sudije.
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#24134 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

BHF_Manijak wrote: 19/03/2024 11:07
internazionale wrote: 19/03/2024 10:53
BHF_Manijak wrote: 18/03/2024 18:05

Ko je bio za nastavak prvenstva, a ko za prekid, ko je podrzao... Ima sve, mozes se podsjetiti hronoloski.

Ja ovdje kad sam pisao da trebao izaci zajednicki, a ne samo kad je ko osteceno, ovdje svima sega bilo i sprdali se, jedni druge prozivali, kao i sad.

Fazon je sto kad jedne ostete, drugi se nasladjuju i uvijek je tako.
:thumbup:

Naravno da ima sve hronološki ko je bio za a ko protiv, pozivam i ja tebe da se podsjetiš.

Fazon je da vi NIKAD niste pokrenuli sličnu inicijativu pa da možete reći da smo vas mi izradili, ili kako ti kažeš naguzili.

Možda se odgovor krije baš u tome da vi niste NIKAD pokrenuli inicijativu
Moguce da nismo, ne mogu se sjetiti sad svih sranja, ali evo da ostavimo po strani to i evo neka bude da nije Zeljeznicar sam nista pokrenuo, ali je li bila Inicijativa 4R i sta na kraju bi od toga? Svi se povukli k´o picke.

Opet kazem, trebaju svi stati ispred ogledala, svi klubovi, od Zeljeznicara do Zvijezde, i priznati sami sebi da sute k´o pizde dok god ili nisu zakinuti ili im u datom trenutku odgovara situacija jer im je povoljno, bore se za Evropu, titulu, obecana im licenca itd...

I ovo se odnosi na sve timove, dakle bez izuzetka i samo bas bezobrazan moras biti da kazes da nije tako. Ne mislim na tebe pod ovim "ti", generalno govorim.

Ja pratim ovu ligu preko 25 godina i ne sjecam se NIJEDNE, ali doslovno nijedne situacije da je klub kmeca na sudijske odluke kada je zakinut, a onda kada ga sljedece kolo poguraju da izadje javno i kaze: "ljudi ovako ne ide, ovo je lakrdija od sudija, iako je odluka danas bila u nasu korist", nego se usute k´o zadnje pizde.
To me godinama nerviram jer doslovno svi imaju isti obrazac ponasanja.

Za navijace mi i nije, hajde jebi ih, svakako im je posao da seru i provociraju jedni druge, ali klubovi...
E upravo to je ono sto sam i ja napisao. Da je Sarajevo diglo hampu nakon utakmice sa Slobodom ne znam ko bi imao obraza da ih odbije a ovako......
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#24135 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by internazionale »

LSD wrote: 19/03/2024 11:13 Mirvica niko ne voli, a ni klub mu.
Nisu neki ljudi.
:thumbup:

Znamo da je vama Mirvić najveći trn u oku. Baš čudno.
Nije vam on kriv što ste bijeda i što se morate prodavati za licencu
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25826
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#24136 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by BHF_Manijak »

Ono sto je Sarajevo uradilo ja govorim da se svako kolo treba desavati. Doslovno cim pocne sudija srati, odmah sa terena i vozdra. Pa jebes mu mater neka bude totalno neregularno prvenstvo, razjebi sve.

Ali valja muda stisnuti... Balija je najgora sorta i bezveze sebi pritisak dizem, nije korjen problema Vico i vice nego balije koju su dale/prodale svoj glas da taj lik dodje na celo!

Pa bio je Begic na celu, veca furda od bilo koga drugog. Mi smo samo za atomskom sravnit, ovaj narod je bolestan.
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#24137 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by internazionale »

plain vanilla wrote: 19/03/2024 11:14
internazionale wrote: 19/03/2024 11:04

Sve 5, nego je tvoj post dobar primjer kako dosta ljudi "razmišlja".

Nemoj šta zamjeriti
Ne zamjeram, forum je, pisemo sta mislimo. E sad, druga je stvar sto za istomisljenike kazemo da misle, a za one druge da "misle".
Ako ti mislis da je revolucionarno napustiti utakmicu u kojoj gubis minut prije kraja i gdje samo mozes izazvati kazne za klub i simpatiju svojih navijaca, onda bas i ne znas sta je revolucija.

Inace, svi bi da nesto mijenjaju kad voda dodje do grla, a dotad se cesu i uzivaju. E to se nikad nije promijenilo i to je jedini uzrok sto nema nikakvih promjena.
Moram staviti znake navoda jer fakat svašta napišeš.
Niko ništa ne mijenja jer je za promjene potrebno vrijeme. Neko samo poziva na sastanak ali ono što je najveći benefit poziva je što je potpuno raščistio situaciju.

Svaka ĉast Ismire
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#24138 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kakaljin »

BHF_Manijak wrote: 19/03/2024 11:20 Ono sto je Sarajevo uradilo ja govorim da se svako kolo treba desavati. Doslovno cim pocne sudija srati, odmah sa terena i vozdra. Pa jebes mu mater neka bude totalno neregularno prvenstvo, razjebi sve.

Ali valja muda stisnuti... Balija je najgora sorta i bezveze sebi pritisak dizem, nije korjen problema Vico i vice nego balije koju su dale/prodale svoj glas da taj lik dodje na celo!

Pa bio je Begic na celu, veca furda od bilo koga drugog. Mi smo samo za atomskom sravnit, ovaj narod je bolestan.
Pa o tome i ja pricam, da se dignemo i vi i mi dovoljno je za pocetak jer smo dva najveca kluba u drzavi i onda polako da prilaze i ostali klubovi.

uvijek ce izmedju nas biti podjebavanja i smijanja kada drugi izgubi, to je tako, ali kada je nesto od znacaja tu trebamo biti jedinstveni.
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#24139 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by internazionale »

BHF_Manijak wrote: 19/03/2024 11:20 Ono sto je Sarajevo uradilo ja govorim da se svako kolo treba desavati. Doslovno cim pocne sudija srati, odmah sa terena i vozdra. Pa jebes mu mater neka bude totalno neregularno prvenstvo, razjebi sve.

Ali valja muda stisnuti... Balija je najgora sorta i bezveze sebi pritisak dizem, nije korjen problema Vico i vice nego balije koju su dale/prodale svoj glas da taj lik dodje na celo!

Pa bio je Begic na celu, veca furda od bilo koga drugog. Mi smo samo za atomskom sravnit, ovaj narod je bolestan.
Većinu si u pravu.

Samo nije rješenje ni napuštati utakmice jer razvaljuješ ligu i time ispunjavaš cilj negatora države i navijača srbije i hrvatske
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25826
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#24140 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by BHF_Manijak »

Slazem se i to, cilj je da se od fudbala napravi ono sto je se napravilo od rukometa, kosarke...

Opet kazem, problem su begici, dzemidzici, pilavi, hadzibegici, mese i ovi ostali pusikurci, koji bi majke svoje prodali zarad neke funkcije u Savezu.
Colpe nakve, rascici, to je onaj zadnji balijski sljam, koji je doveo ovu neman na celo Saveza.

Otprilike tad sam nekad i ohladio od ovog svega, od lige preko reprezentacije. Dovedu te do nivao da ti je svejedno.
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#24141 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by internazionale »

BHF_Manijak wrote: 19/03/2024 11:31 Slazem se i to, cilj je da se od fudbala napravi ono sto je se napravilo od rukometa, kosarke...

Opet kazem, problem su begici, dzemidzici, pilavi, hadzibegici, mese i ovi ostali pusikurci, koji bi majke svoje prodali zarad neke funkcije u Savezu.
Colpe nakve, rascici, to je onaj zadnji balijski sljam, koji je doveo ovu neman na celo Saveza.


Otprilike tad sam nekad i ohladio od ovog svega, od lige preko reprezentacije. Dovedu te do nivao da ti je svejedno.
:thumbup:

Povećao sam na max
User avatar
sime_cipol
Posts: 16338
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#24142 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

BHF_Manijak wrote: 19/03/2024 09:14

Sarajevu je sada krivo i navijacima jer niko nije uz njih stao, a stali bi i oni ali u kurcu uz druge da su u borbi npr. za titulu i da se ovo desilo npr. Velezu.
Covjek sve objasnio :thumbup:

Umjesto Sarajeva staviti bilo koji tim, umjesto Veleza stavi bilo koji tim i tu staviti tačku na ovu temu.
User avatar
Ricken
Posts: 6038
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#24143 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

internazionale wrote: 19/03/2024 11:17
BHF_Manijak wrote: 19/03/2024 11:07
internazionale wrote: 19/03/2024 10:53

:thumbup:

Naravno da ima sve hronološki ko je bio za a ko protiv, pozivam i ja tebe da se podsjetiš.

Fazon je da vi NIKAD niste pokrenuli sličnu inicijativu pa da možete reći da smo vas mi izradili, ili kako ti kažeš naguzili.

Možda se odgovor krije baš u tome da vi niste NIKAD pokrenuli inicijativu
Moguce da nismo, ne mogu se sjetiti sad svih sranja, ali evo da ostavimo po strani to i evo neka bude da nije Zeljeznicar sam nista pokrenuo, ali je li bila Inicijativa 4R i sta na kraju bi od toga? Svi se povukli k´o picke.

Opet kazem, trebaju svi stati ispred ogledala, svi klubovi, od Zeljeznicara do Zvijezde, i priznati sami sebi da sute k´o pizde dok god ili nisu zakinuti ili im u datom trenutku odgovara situacija jer im je povoljno, bore se za Evropu, titulu, obecana im licenca itd...

I ovo se odnosi na sve timove, dakle bez izuzetka i samo bas bezobrazan moras biti da kazes da nije tako. Ne mislim na tebe pod ovim "ti", generalno govorim.

Ja pratim ovu ligu preko 25 godina i ne sjecam se NIJEDNE, ali doslovno nijedne situacije da je klub kmeca na sudijske odluke kada je zakinut, a onda kada ga sljedece kolo poguraju da izadje javno i kaze: "ljudi ovako ne ide, ovo je lakrdija od sudija, iako je odluka danas bila u nasu korist", nego se usute k´o zadnje pizde.
To me godinama nerviram jer doslovno svi imaju isti obrazac ponasanja.

Za navijace mi i nije, hajde jebi ih, svakako im je posao da seru i provociraju jedni druge, ali klubovi...
:thumbup: sve se slažem

Ali evo pozove čovjek na kafu i niko ne dođe. NE SMIJU :-?

Ništa ta kafa neće izvaditi niti spasiti Mirvića i FK Sarajevo.

Biće kazna za napuštanje a dodatno si otvoreno i javno prozvo savez i sudije.
Fino smo rekli nije pravo vrijeme. Ramazan. Biće kafa aBd krajem maja. :-D
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3029
Joined: 25/06/2014 14:16

#24144 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kakotakonikako »

:mrgreen:
last mohicans wrote: 19/03/2024 00:12
kakotakonikako wrote: 19/03/2024 00:05
last mohicans wrote: 18/03/2024 23:37 ObraT
Mogla bi se sirotilja ipak pojaviti, vele neki Magoda ih pritisnuo da bude neki sastanak s njim. Drage parice od kantona koje je kroz budzet navukao Čengić sa Magodom. Nista od juga, bebe moje. :mrgreen:
Kakve gluposti ti pises. Magoda je politicar i njemu su potrebniji glasaci - navijaci FK Zeljeznicar, nego obrnuto. A pare nisu iz njegovog dzepa. A inace svaki politicar a pogotovo trojkasi bi sve dali za fotelje. Njima je bitan svaki glas.
Brini se ti o sebi - pri sebi. :mrgreen:
Ja nisam napisao provjereno, pričaju ljudi, pa zar nisi pročitao reakcije Štete i Magode? Jesi u toku? Glasači su i kod Sarajeva, uglavnom za Magodinu i Štetinu opciju, a zna se koje su vaše, propale opcije, Koldzo od kojeg ste muzli isto tako naše pare, a najpozvaniji gost vam je sultanija bila. Direktor vam Tanović mrtvi ezdeaš. Tako da je tvoja percepcija glupost, paša moj solidni. Obećane vam pare iz KS, a Magoda drzi keš. Zaboravljaš i onaj sastanak kada je okupio klubove koji su dobili keš, a nikakve rezultate ne napraviše, a dobro se očešali.
Na ove tvoje nebuloze ti ja trebam sad odgovoriti da je vama El Bake omiljeni i vi njemu. I onda …..

:mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55693
Joined: 15/12/2008 16:53

#24145 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Pitar sa Kariba wrote: 19/03/2024 08:52 Leshko dobro napisa na FB, ne smeta njima Vico i F/NS BiH nego FKS i time sva prica završava.
Odlično saopštenje iz kluba, hvala svima mi cemo dalje po svome!
E ako je taj akademik rekao, onda u redu :mrgreen:
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#24146 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

ultima_palabra wrote: 19/03/2024 12:39
Pitar sa Kariba wrote: 19/03/2024 08:52 Leshko dobro napisa na FB, ne smeta njima Vico i F/NS BiH nego FKS i time sva prica završava.
Odlično saopštenje iz kluba, hvala svima mi cemo dalje po svome!
E ako je taj akademik rekao, onda u redu :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#24147 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Lesko je gospodin za mnoge ovdje :wink:
sakib_jebivjetric
Posts: 342
Joined: 09/02/2021 18:52

#24148 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sakib_jebivjetric »

ultima_palabra wrote: 19/03/2024 12:39
Pitar sa Kariba wrote: 19/03/2024 08:52 Leshko dobro napisa na FB, ne smeta njima Vico i F/NS BiH nego FKS i time sva prica završava.
Odlično saopštenje iz kluba, hvala svima mi cemo dalje po svome!
E ako je taj akademik rekao, onda u redu :mrgreen:
Pošto je leško rekao, ja bih raspravu tu i završio.
last mohicans
Posts: 11989
Joined: 09/08/2012 23:19

#24149 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Svi smo konstatovali gdje smrdi i šta je uzrok problema, da balijske gmazove treba eliminisati iz struktura saveza, ali svaki klub koji se našao u sličnoj situaciji je tad reagirao, a svi ostali kuliraju i ponašaju kao uvrijeđene mlade, šta će on meni pričati, nije mi došo babi na dzenazu (karikiram) neću ni ja njemu, onda sve tako u krug. Odakle krenuti po pitanju klubova, mora neko učiniti prvi korak, koji mora pratiti drugi i treći. Kod nas ko Halidova pjesma: Učini bare jedan pogrešen korak, da lakše odem od tebe Svi u kraj s guicom, ni to dugoročno ništa neće donijeti klubovima..
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24150 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

last mohicans wrote: 19/03/2024 15:50 Svi smo konstatovali gdje smrdi i šta je uzrok problema, da balijske gmazove treba eliminisati iz struktura saveza, ali svaki klub koji se našao u sličnoj situaciji je tad reagirao, a svi ostali kuliraju i ponašaju kao uvrijeđene mlade, šta će on meni pričati, nije mi došo babi na dzenazu (karikiram) neću ni ja njemu, onda sve tako u krug. Odakle krenuti po pitanju klubova, mora neko učiniti prvi korak, koji mora pratiti drugi i treći. Kod nas ko Halidova pjesma: Učini bare jedan pogrešen korak, da lakše odem od tebe Svi u kraj s guicom, ni to dugoročno ništa neće donijeti klubovima..
:thumbup: Očekujem poslije sezone da neko napravi korak pa neka se ostali odazovu.
Post Reply