Premijer Liga BiH 2011/12

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
LSD
Posts: 27293
Joined: 24/07/2007 08:26

#9051 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by LSD »

Gracić: Ima elemenata za krivične prijave, Savez ćemo tužiti

Drugostepena komisija za licenciranje danas je FK Sarajevo izdala licencu za takmičenje u Evropi, tako da će Bosnu i Hercegovinu na evropskoj sceni predstavljati Željezničar, Borac, Široki Brijeg i Sarajevo

Nakon odluke Drugostepene komisije za licenciranje kontaktirali smo predsjednika Olimpica, Nijaza Gracića, čiji klub bi igrao u Evropi u slučaju da Sarajevo nije dobilo licencu.

"Prije svega ću poželjeti Sarajevu mnogo sreće u evropskom takmičenju, želim da bordo momčad što bolje predstavlja Bosnu i Hercegovinu u Evropi" istakao je Gracić za SportSport.ba.

Predsjednik Olimpica najavljuje i tužbe redovnom sudu protiv članova Drugostepene komisije za licenciranje, kao i žalbu UEFA-i.

"Ovdje ima elemenata za krivičnu prijavu protiv članova Drugostepene komisije za licenciranje jer imamo indicija da su namjerno sklonili materijale koji su išli u korist Olimpica, ali na njihovu žalost mi imamo kopije tih materijala. Obratit ćemo se UEFA-i sa svim dokazima i mislim da će UEFA sankcionisati Fudbalski savez na čijem čelu se nalazi Komitet za normalizaciju, koji je ovom odlukom još jednom pokazao da je sezona iza nas najneregularnija u historiji Premijer lige. Uložit ćemo tužbu redovnom sudu protiv Fudbalskog aveza za naknadnu štete jer smo ovakvom odlukom oštećeni za najmanje milion maraka", zaključio je Gracić.



--------------------------------------------------------------------

Nayebali ste sad kad Nijaz tuži i Savez i Komisije i sve živo...kaže da ima puno elemenata za krivicne prijave ;-)
Kad Nijaz zaganja ima da nas UEFA suspenduje :shock:
User avatar
Fuzzy Dunlop
Posts: 436
Joined: 18/04/2012 00:40
Location: Ispred monitora

#9052 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by Fuzzy Dunlop »

LSD wrote:Ocito da je potrebno javno cestitati ljudima dobijanje te toliko ocekivane licence...potrebna im je ta vrsta podrške.
Bilo bi poželjno da im Željo službeno cestita...cisto da se ne osjecaju zapostavljenim.

Cestitamo :thumbup:
Cujem doslo pismo iz Minhena. Cestitaju im :D

Ovako, drago mi je da ste dobili licencu. Ali nemojmo to mjesati sa cinjenicom da bi vam krv popili na slamku da niste dobili. :D :D

Nego, nece ovo proci bez da Gracic pokusa opet nesto :D
User avatar
banovan
Posts: 740
Joined: 30/03/2009 20:51
Location: Total chaos - south of heaven

#9053 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by banovan »

Hamo_copa_pitu wrote:Vise bi voljeli da nismo dobili licencu nego te vase titule sto ste osvojili.
:-) sta rece ?
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#9054 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by Vodja uvale »

hahahahahaha, al' iz Minhena... :lol:
User avatar
Salah ad-Din
Posts: 1321
Joined: 05/05/2012 15:08

#9055 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by Salah ad-Din »

banovan wrote:
Hamo_copa_pitu wrote:Vise bi voljeli da nismo dobili licencu nego te vase titule sto ste osvojili.
:-) sta rece ?
Istinu!
User avatar
LSD
Posts: 27293
Joined: 24/07/2007 08:26

#9056 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by LSD »

"Ovdje ima elemenata za krivičnu prijavu protiv članova Drugostepene komisije za licenciranje jer imamo indicija da su namjerno sklonili materijale koji su išli u korist Olimpica, ali na njihovu žalost mi imamo kopije tih materijala. Obratit ćemo se UEFA-i sa svim dokazima i mislim da će UEFA sankcionisati Fudbalski savez na čijem čelu se nalazi Komitet za normalizaciju, koji je ovom odlukom još jednom pokazao da je sezona iza nas najneregularnija u historiji Premijer lige. Uložit ćemo tužbu redovnom sudu protiv Fudbalskog aveza za naknadnu štete jer smo ovakvom odlukom oštećeni za najmanje milion maraka", zaključio je Gracić.


-------------------------------------------------------------


Mislim da bi divovi trebali stati uz svog ex predsjednika, pitara u duši....ovo je i njima u interesu, da UEFA syebe taj strašni nenormalni komitet koji nanosi toliku nepravdu i duševnu bol...jer valja i dogodine smišljate i dizati parole protiv grobara bh fudbala.
Nijaz vas poziva da zajedno sa njim istupite i stanete na liniju otpora grobarima, a UEFA ce pod pritiskom popustiti.
Last edited by LSD on 25/05/2012 17:13, edited 1 time in total.
User avatar
banovan
Posts: 740
Joined: 30/03/2009 20:51
Location: Total chaos - south of heaven

#9057 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by banovan »

Salah ad-Din wrote:
banovan wrote:
Hamo_copa_pitu wrote:Vise bi voljeli da nismo dobili licencu nego te vase titule sto ste osvojili.
:-) sta rece ?
Istinu!
Hajde mi prevedi na bosanski onu njegovu izjavu,ne kontam sta bi vise volio :D
User avatar
Salah ad-Din
Posts: 1321
Joined: 05/05/2012 15:08

#9058 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by Salah ad-Din »

LSD wrote:"Ovdje ima elemenata za krivičnu prijavu protiv članova Drugostepene komisije za licenciranje jer imamo indicija da su namjerno sklonili materijale koji su išli u korist Olimpica, ali na njihovu žalost mi imamo kopije tih materijala. Obratit ćemo se UEFA-i sa svim dokazima i mislim da će UEFA sankcionisati Fudbalski savez na čijem čelu se nalazi Komitet za normalizaciju, koji je ovom odlukom još jednom pokazao da je sezona iza nas najneregularnija u historiji Premijer lige. Uložit ćemo tužbu redovnom sudu protiv Fudbalskog aveza za naknadnu štete jer smo ovakvom odlukom oštećeni za najmanje milion maraka", zaključio je Gracić.


-------------------------------------------------------------


Mislim da bi divovi trebali stati uz svog ex predsjednika, pitara u duši....ovo je i njima u interesu, da UEFA syebe taj strašni nenormalni komitet koji nanosi toliku nepravdu i duševnu bol...jer valja i dogodine smišljate i dizati parole protiv grobara bh fudbala.
Nijaz vas poziva da zajedno sa njim istupite i stanete na liniju otpora grobarima, a UEFA ce pod pritiskom popustiti.
Da se samo komtet pitao nikada mi licence ne bi vidjeli, a neka se zali, bujrum, zivimo u demokratskoj drzavi.

banovan wrote:
Hajde mi prevedi na bosanski onu njegovu izjavu,ne kontam sta bi vise volio :D
Sad ti je srklet sto smo mi dobili licencu, sezona bi za vas bila jos uspjesnija da vam se Olimpic pridruzio u Evropi, a ne Sarajevo, jer sa Olimpicovim navijacima mozete prarirati, sa Hordama ne. Pa cemo opet gledati prepuno Kosevo i strasno navijanje, na evropskim utakmicama Sarajeva, a tmurno, tiho Kosevo kada vi budete igrali.
Razumio?
salle_eh1986
Posts: 4200
Joined: 20/08/2009 23:08

#9059 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by salle_eh1986 »

Salah ad-Din wrote:Sad ti je srklet sto smo mi dobili licencu, sezona bi za vas bila jos uspjesnija da vam se Olimpic pridruzio u Evropi, a ne Sarajevo, jer sa Olimpicovim navijacima mozete prarirati sa Hordama ne. Pa cemo opet gledati prepuno Kosevo i strasno navijanje, na evropskim utakmicama Sarajeva, a tmurno, tiho Kosevo kada vi budete igrali.
Razumio?
jebo mater, al sad stvarno ja mislim da živim u nekoj komediji
pa koga boli ćuna u želji što je sarajevo dobilo tu licnecu, isto tako da je i niste dobili
bil šta nama pomoglo da niste, jel nas šta oštetilo što jeste???

odgovor je jednostavan, ni u džep ni iz džepa
jah eto sad se mi kao bojimo vas kad se zahuktate jer ste dobili licensu iz drugog pokušaja...
mi dok (ili ako kako god hoćeš) budemo u budućnosti radili ovako kao ove sezone za nas će biti nebitan svaki drugi klub
User avatar
Salah ad-Din
Posts: 1321
Joined: 05/05/2012 15:08

#9060 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by Salah ad-Din »

Problem je sto se 90% Manijaka ne vodi tom "ni iz dzepa ni u dzep", nego onom "nek` komsiji crkne krava" ;)
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#9061 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by elSaik »

Pa realno, sada kada odete u Europu i uzmete milione i riješite se 70% kadra, ko će vam parirati dogodine!? Već me strah. :o
salle_eh1986
Posts: 4200
Joined: 20/08/2009 23:08

#9062 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by salle_eh1986 »

Salah ad-Din wrote:Problem je sto se 90% Manijaka ne vodi tom "ni iz dzepa ni u dzep", nego onom "nek` komsiji crkne krava" ;)
pa bolan kad skontaš da se vi vodite tim a ne mi onda ćeš vidjeti ko je ovde lud
mi uzeli duplu, nama ravno sve do mora
sezona nikad bolja, malo vas prcamo što se vi lošiji nego ikad poslije rata

a šta vi radiete?
kopate ko krtice nebil iskopali nešto čime bi ukaljali dominaciju kaznene ekspedicije ove sezone
stajete uz slobodu, heeeeej kakve to ima veze sa vama
osuđujete nas za sve i svašta a raspadate se bukvalno
lažete o broju navijača na grbavici i koševu
ček dok se još sjetim ;)
User avatar
banovan
Posts: 740
Joined: 30/03/2009 20:51
Location: Total chaos - south of heaven

#9063 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by banovan »

Sad ti je srklet sto smo mi dobili licencu, sezona bi za vas bila jos uspjesnija da vam se Olimpic pridruzio u Evropi, a ne Sarajevo, jer sa Olimpicovim navijacima mozete prarirati, sa Hordama ne. Pa cemo opet gledati prepuno Kosevo i strasno navijanje, na evropskim utakmicama Sarajeva, a tmurno, tiho Kosevo kada vi budete igrali.
Razumio?[/quote]

Daj ba Salahadine,nemoj me zaje*bavati.Pa pogledaj prosle godine nase i vase utakmice,sve ce ti se samo reci.Jos na vasem stadionu :-) .

Pravi ste divovi
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#9064 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by nosara »

Salah ad-Din wrote:Problem je sto se 90% Manijaka ne vodi tom "ni iz dzepa ni u dzep", nego onom "nek` komsiji crkne krava" ;)
Kakva krava...? Oklen si ti Tita ti...? :D
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#9065 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by nosara »

leškarenje wrote:Fakat ste strumfovi cudna sorta,pojedini muda pojedose dok ima i onih iskrenih koje poznajem sto im je cak i drago zbog te licence.Ali ovdje na forumu ste sve i jedan isti,jedite muda i zdravo.
Uprava je dobila jos jednu bitku sa uhljupima koji su kao nesto pokusali,mahali papirima,tuzakali i sl....ali kurko.Niko nas nije pogurao oko licence kao sto se prica,valjda je to svima jasno jer da su imali jedan jedini razlog da ne dadnu istu mi je nebi ni dobili.
Sljedeca bitka sa uhljupima 30.05.
Nakon sto vasa tzv. uprava Ocu ode na poklon, promijenices misljenje... :D Ne da vam je nategnuta licenca, nego je napravljena od blata...

Al' opet ponavljam, drago mi je zbog pojedinaca u fks koji zasluzuju sansu...
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#9066 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by nosara »

leškarenje wrote: Kad je tako moze li se onda reci i za vase titule da su od istog materijala,jer je Chuck na celu saveza i po tvom onda ispade da on sam daje licence kome hoce,bilo uslova ili ne.
Smijesan si.
Ne mozes ni kod nas uzet titule tako sto ces okrenut par telefonskih brojeva... Ono, lijepo bi bilo, ali nije moguce... Ko kaze da je on sam...? Ima tu finih, nagodnih ljudi koji se ne fataju za svako pogresno slovo na papiru...

Osim toga, na terenu ste zasluzili evropu... To je broj jedan kod Oca... Ostalo je stvar sire slike...
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#9067 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by nosara »

leškarenje wrote:
nosara wrote:
leškarenje wrote: Kad je tako moze li se onda reci i za vase titule da su od istog materijala,jer je Chuck na celu saveza i po tvom onda ispade da on sam daje licence kome hoce,bilo uslova ili ne.
Smijesan si.
Ne mozes ni kod nas uzet titule tako sto ces okrenut par telefonskih brojeva... Ono, lijepo bi bilo, ali nije moguce... Ko kaze da je on sam...? Ima tu finih, nagodnih ljudi koji se ne fataju za svako pogresno slovo na papiru...

Osim toga, na terenu ste zasluzili evropu... To je broj jedan kod Oca... Ostalo je stvar sire slike...
Ja opet stojim iza onog sto sam rekao,da je postojao jedan razlog da ne dobijemo licencu nebi je ni dobili.
I moram ponoviti vasu omiljenu tu je KHAJ PHICE,sto se mene tice.
:lol: sto se rimuje .
Nije postojao ni jedan razlog, izuzev loseg tajminga za pojedine poteze... Tajminga koji je propisan pravilnikom... To je sve...

Ako ovaj kerber stvarno legne na rudu, moze bit problema, ali to je vec medju vama, jel' tako...? :wink:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24274
Joined: 26/08/2007 17:10

#9068 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by Charuga »

Salah ad-Din wrote:E jbg braca jesi glup :D
Ovo ti je bilo viska, sljedeci put malo kontrole.

Isključen/a korisnik/ca iz razloga “krsenje pravila foruma, vrijedjanje”
» Salah ad-Din

7 dana
User avatar
LSD
Posts: 27293
Joined: 24/07/2007 08:26

#9069 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by LSD »

Dobiše licencu i odmah se povampiriše :shock: :shock: fenomenalni su zaista, odmah qurcenje radi licence, odmah ujedaju, nekome se inate, nešto nekome porucuju, neke slicice izbacuju....sami protiv svih, u inat svima, Bog prašta ali mi ne...ne treba njima ništa davati, evo vidite kako se ne znaju ponašati kad im nešto daš.
A i mi budale umjesto da kuliramo pacenike, da uživamo u duploj - mi se primamo na njihovu patnju :shock:

I onda se dijele banovi radi provokatora.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#9070 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by nosara »

leškarenje wrote:Ne,to je izmedju komiteta i njega.
Ne bi bilo dobro to tako shvatit, ali kako god... Dino ce to rijesit... :wink:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#9071 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by JThomas »

malo vam treba, što jeste jeste. čovjek bi pomislio da je normalno da ideš u evropu ako si to izborio na terenu, al' kad je ljestvica nisko postavljena i to je dovoljan povod za slavlje... :D
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#9072 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by veljaca »

LSD wrote:Gracić: Ima elemenata za krivične prijave, Savez ćemo tužiti

Drugostepena komisija za licenciranje danas je FK Sarajevo izdala licencu za takmičenje u Evropi, tako da će Bosnu i Hercegovinu na evropskoj sceni predstavljati Željezničar, Borac, Široki Brijeg i Sarajevo

Nakon odluke Drugostepene komisije za licenciranje kontaktirali smo predsjednika Olimpica, Nijaza Gracića, čiji klub bi igrao u Evropi u slučaju da Sarajevo nije dobilo licencu.

"Prije svega ću poželjeti Sarajevu mnogo sreće u evropskom takmičenju, želim da bordo momčad što bolje predstavlja Bosnu i Hercegovinu u Evropi" istakao je Gracić za SportSport.ba.

Predsjednik Olimpica najavljuje i tužbe redovnom sudu protiv članova Drugostepene komisije za licenciranje, kao i žalbu UEFA-i.

"Ovdje ima elemenata za krivičnu prijavu protiv članova Drugostepene komisije za licenciranje jer imamo indicija da su namjerno sklonili materijale koji su išli u korist Olimpica, ali na njihovu žalost mi imamo kopije tih materijala. Obratit ćemo se UEFA-i sa svim dokazima i mislim da će UEFA sankcionisati Fudbalski savez na čijem čelu se nalazi Komitet za normalizaciju, koji je ovom odlukom još jednom pokazao da je sezona iza nas najneregularnija u historiji Premijer lige. Uložit ćemo tužbu redovnom sudu protiv Fudbalskog aveza za naknadnu štete jer smo ovakvom odlukom oštećeni za najmanje milion maraka", zaključio je Gracić.



--------------------------------------------------------------------

Nayebali ste sad kad Nijaz tuži i Savez i Komisije i sve živo...kaže da ima puno elemenata za krivicne prijave ;-)
Kad Nijaz zaganja ima da nas UEFA suspenduje :shock:
Ovaj Gracic ili je lud ili stvarno ima neke argumente .... Ne valja sve ovo ....
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#9073 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by megaman4 »

raja samo da se ukratko vratim na ono od subote. Svi ovdje spominju i napadaju ŽELJEZNIČAR i VELEŽ, a šta je s SLOBODOM. ZAr vam nije sumnjivo ponašanje igrača na terenu? Gledao sam utakmicu, i oni igrači su se ponašali kao da su došli na izlet, a ne da pobjede SLAVIJU. Ljagu na sve ovi čini mi se baca i maneken IBRAKOVIĆ, kojem je bilo redovno javljano kretanje rezultata na drugim terenima, a on pri rezultatu 2:0 za domaćina, uvodi stopera umjesto napadača. Sumnjivo da BOG kaže. i uz to kako tvrde pojedini navijači iz TUZLE, on se uopšte nije sekirao oko rezultata. Znači da je znao da će sve ovako ispasti. Po meni treba ovog IBRAKOVIĆA za sva vremena izbaciti iz našeg fudbala. Boga pitaj šta je on tu smutio u subotu. Sumnjiv je to tip. To se posebno može reći za vremena kada je vodio VELEŽ. svašta je tada bilo. Nemojmo zaboraviti da je on najzaslužniji za loše odnose između VELEŽA I ŽELJEZNIČARA, to se zna ko dan.......

a sada napao prijetiti VELEŽU I ŽELJEZNIČARU. Ali znajte jedno gdje on prođe, tu trava više ne raste......... :x

On više nije dobrodošao u MOSTAR, a SLOBODA Jest.......
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24274
Joined: 26/08/2007 17:10

#9074 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by Charuga »

Prvak BiH za sezonu 2011/12 je FK Željezničar a ostale tri ekipe koje ce predstavljati BiH u Evropi su:Široki Brijeg, FK Borac i FK Sarajevo. Ligu su napustili FK Sloboda i FK Kozara. U ligu su usli Gradina iz Srebrenika i Radnik iz Bjeljine.

Puno srece svim ucesnicima u evropskim takmicenjima, da se sto vise vremena zadrze u Evropi!

Dosta od ove teme, do nove sezone i nove teme KLJUC u bravu!

:run:
Locked