Premier Liga BiH 2006/2007

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Celicna_saka
Posts: 902
Joined: 15/07/2005 21:47

#26

Post by Celicna_saka »

Pusti ga Skoro, pricas sa apologetom lika i djela Nijaza Brkovica, koliko voli govori cinjenica da je jedno 5-6 puta je banovan sa maticnog sajta zbog prodavanja muda pod bubrege braneci mesetarenje doticnog.
A sto se tice Karadzica, da te pitam koliko si prije rata Srba za prijatelja i drugova imao i da li si znao da su oni buduci "cetnici". I doktor Ceric bi se trebao objesiti sto je radio sa istim i Alija Izetbegovic bi trebao da se prevrce u grobu sto je saradjivao sa buducim ratnim zlocincem. Toliko nisko samo vi mozete pasti praveci nebulozne konstrukcije.
larado
Posts: 96
Joined: 22/08/2005 23:17

#27

Post by larado »

Prince wrote:
Skoro wrote:Ta godine kada je Leotar osvojio titulu u zadnjem kolu niste sutnuli loptu na gol Sirokog a sa pobjedom bi ste bili prvaci. Za 90 min niste imali niti jednu jedinu sansu! Pa kako ste dosli do te pozicije onda? Sto se tice Osimovog vakta u zelji, kada ste i osvojili te 2 titule, pa svi znaju da je zeljo bas u tom periodu birao utakmicu koju će igrati a koju će platiti, da su se igraci odmarali zbog evrope - tada se dogodilo i ono antologijsko jedenje ŠPEKA na sokocu....
Na kraju, odakle vam DUG? Od ćevapa u 5-ci?
Pa šta ti hoćeš da kažeš time, da su regularni dugovi prema tim sudijama ili da nam zato nedostaje para. ODAKLE Sarajevu dug? Glupa ti je priča, zaboravio si da je Sarajevo imalo i veći dug. Imaš na TheManiacs.org tačno sve detalje napisane, kome i koliko duguje Željo.
Što se tiče te utakmice u Širokom, opet se vidi da veze nemaš, a i kako bi imao, kad nisi bio na utakmici. Imali smo dvije 100% šanse, jednu je na početku promašio Alen Bajkuša, a drugu Raščić pred kraj, u 81. minuti. Široki je dao gol sa 30m, i to je jedino što su napravili.
Špek neću komentarisati, pogotovo nekom ko navija za klub čiji je psiholog prije rata bio Radovan KARADŽIĆ.
Javna je tajna da vam je titulu iz ruku uzela Crvena Zvezda. Nijaz Brkovic je mislio da ce lahko sa ujkama, uvlacili ste im se u paksu i prije toga pa je to bilo i za ocekivati. No, ujke nebi bile to sto jesu da ne znaju zabiti noz u ledja onda kad su najpotrebniji. Tako je bilo i ovaj put. Odbili su vase pare a uzeli 300 milja kerma od Crvene Zvezde koja je kupila titulu Leotaru. Onda su vas ujke nakon tekme jos i dobro naprasile iz njihove kasabe pa ste se kuci vratili posrani. Tako da je u vodu palo sve ono sto se kupovali prije toga jer zavrsni udarac je ipak izveo Siroki u saradnji sa Zvezdom i Leotarom. Od tada se mrzite sa ujkama, kobajagi ste se opametili ali ne bih ja rek'o, najbolji primjer je nedavna "prijateljska" tekma s Dinamom kad su vasi fini gosti rusili vas stadion i sto je jos gore vas i NAS grad ali to nek ide vama na obraz. :x
User avatar
Prince
Posts: 810
Joined: 17/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#28

Post by Prince »

Pusti ga Skoro, pricas sa apologetom lika i djela Nijaza Brkovica, koliko voli govori cinjenica da je jedno 5-6 puta je banovan sa maticnog sajta zbog prodavanja muda pod bubrege braneci mesetarenje doticnog.
A sto se tice Karadzica, da te pitam koliko si prije rata Srba za prijatelja i drugova imao i da li si znao da su oni buduci "cetnici". I doktor Ceric bi se trebao objesiti sto je radio sa istim i Alija Izetbegovic bi trebao da se prevrce u grobu sto je saradjivao sa buducim ratnim zlocincem. Toliko nisko samo vi mozete pasti praveci nebulozne konstrukcije.
Da, ja branim lik i djelo Nijaza Brkovića, jer je to čovjek koji je mom klubu valjao više nego iko poslije rata. Na matični sajt se se.rem, jer se tamo ljudi već godinama ponašaju kao da je to njihova privatna svojina, a davno su prnuli u fenjer.
Srba prijatelja imam i danas, a to nema veze sa tvojim konstrukcijama jedenja špeka s četnicima sa Sokoca i sl. Priče su vam nebulozne, kao i vi sami kao pojava.
Ne znam da li se sjećaš, ali Sarajevo je igralo prijateljsku sa Slavijom prije nekoliko dana. Vjerovatno se ne sjećaš.
Javna je tajna da vam je titulu iz ruku uzela Crvena Zvezda. Nijaz Brkovic je mislio da ce lahko sa ujkama, uvlacili ste im se u paksu i prije toga pa je to bilo i za ocekivati. No, ujke nebi bile to sto jesu da ne znaju zabiti noz u ledja onda kad su najpotrebniji. Tako je bilo i ovaj put. Odbili su vase pare a uzeli 300 milja kerma od Crvene Zvezde koja je kupila titulu Leotaru. Onda su vas ujke nakon tekme jos i dobro naprasile iz njihove kasabe pa ste se kuci vratili posrani. Tako da je u vodu palo sve ono sto se kupovali prije toga jer zavrsni udarac je ipak izveo Siroki u saradnji sa Zvezdom i Leotarom. Od tada se mrzite sa ujkama, kobajagi ste se opametili ali ne bih ja rek'o, najbolji primjer je nedavna "prijateljska" tekma s Dinamom kad su vasi fini gosti rusili vas stadion i sto je jos gore vas i NAS grad ali to nek ide vama na obraz.
Znam ja vrlo dobro šta je tad bilo, tad nije pregovarao Nijaz nego Amar, nemoj se praviti pametan i misliti da sve znaš, jer nije tako.
O razvaljivanju grada je glupo i pričati, dođu ti i Zeničani pa razvaljuju grad, a vi o prijateljskim utakmicama možete samo sanjati, jer nemate prijatelja. Zato i igrate s Radnikom iz Hadžića, Ilijašom, Mladosti iz Župče i sl., dok mi igramo prijateljske s Wolfsburgom, Sturmom, Partizanom, pa eto i Dinamom.

Najsmješnije je što nama prebacujete neko šurovanje s ustašama i četnicima, a lizali ste se sa Zvezdom prije rata kao nijedan drugi klub. Sad se odjednom preobraziste, zajedno s vlašću, niste džaba režimski klub, bili i ostali.
larado
Posts: 96
Joined: 22/08/2005 23:17

#29

Post by larado »

Nije vazno, Nijaz ili Amar, pos'o nije zavrsen i tako je propalo sve sto ste placali cijele sezone. Izmedju ostalog, tako su vam se dugovi i nakupili..

Zenicani ne ruse MOJ grad kad dodju, ili ih murija uredno cuva ili dobiju po nosu, NIKAD nisu nista razvalili kao nasi gosti. Kao vasi mozda i jesu.

Mi smo prije rata "surovali" sa zvezdom, vi sa partizanom, to su svi znali, stelile su se tekme po potrebi. Ipak, rat je promjenio odnos prema istocnim i zapadnim komsijama i nema potrebe da se nekome u supak uvlacimo. Za takve stvari postojite vi. Poserem se i na Dinamo i Zvezdu, na silu se ne postaje prijatelj, daleko im kuca od moje.
*Unreal*
Posts: 366
Joined: 13/04/2005 01:01
Location: Sarajevo

#30

Post by *Unreal* »

evo Zeljo - Siroki prvo poluvrijeme 0-0
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#31

Post by manijak1 »

Zaslužen poraz i zaslužena pobjeda Širokog .
Od dvije prilike jednu su iskoristili nakon greške našeg golmana , vezni red nemamo i svaka ekipa sa jačim veznjacima nas :D stavi pod svoje ; sudija Panić izvukao penal van šesnaesterca ali par minuta kasnije nije svirao ni čist penal koji je napravio Mulalić ( toga nije bilo u TV reportaži a sa Sjevera se vidjelo ) .....ni to nije isto jel' je onaj penal bio očit zbog standardno slabo označenih linija to se tek dobro vidjelo na TV snimku da je prekršaj bio napravljen najmanje 1,5 m u šesnaestercu Širokog ...........Ovčina je peh :D i on gledao utakmicu :D .
Najgore je u svemu što dolazi deveto kolo i .......oficijelni spiker ( kreten žešći :D ) najavio da će 05.11.2005 ( protivu Zrinjskog ) svaki idiot (poput mene i ostalih) koji kupi kartu :D za bilo koju stranu svijeta ( osim Istoka :D ) dobiti CD sa Željinim borbenim pjesmama ...... komada numera šest.
Idemo dalje , Budućnost gostujemo , Slavija prihaja i onda još jedan trenutak istine ........ :( :( uvaliće nam peticu ........komšije :( :(
HZSA
Posts: 216
Joined: 20/11/2004 12:45
Location: Sarajevo-bjelave
Contact:

#32

Post by HZSA »

Da, tuzno je to... :D
Gdje ste sada manijaci...dok zeljo umire...dok zeljo umire...vas glas se ne cuje...dok zeljo umire (necu dalje, da ne bude previse)
imate mahanje.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#33

Post by manijak1 »

:oops: Uz Želju ( a gdje će drugo biti :D ) i biće , pa makar ispali iz Lige.
I svaki put sebi kažem , neću ići više neću a lažem. :D
Volim te Željo
Slijedeće kolo :oops:
24-09-2005
Modrica Posusje
Travnik NK Celik
FK Buducnost Zeljeznicar
Slavija Orasje
FK Sarajevo Jedinstvo Bi
25-09-2005
Siroki Brijeg Sloboda
Zepce Leotar
Radnik Bn Zrinjski
Stanje na tabeli :oops:
Team Total Won Draw Lost Goals Points
1. Siroki Brijeg 6 5 1 0 10 - 2 16
2. Modrica 6 5 0 1 12 - 5 15
3. FK Sarajevo 6 4 2 0 9 - 2 14
4. Zeljeznicar 6 3 1 2 11 - 4 10
5. Orasje 6 3 1 2 9 - 7 10
6. NK Celik 6 3 1 2 8 - 7 10
7. Sloboda 6 3 1 2 8 - 9 10

8. FK Buducnost 6 3 0 3 5 - 6 9
9. Zrinjski 6 2 2 2 5 - 3 8
10. Zepce 6 2 1 3 6 - 9 7
11. Slavija 6 1 3 2 3 - 10 6
12. Radnik Bn 6 1 2 3 3 - 6 5
13. Travnik 6 1 2 3 3 - 7 5
14. Posusje 6 1 1 4 7 - 10 4
15. Jedinstvo Bi 6 1 0 5 6 - 11 3
16. Leotar 6 0 2 4 4 - 11 2

Biće bolje i gore :oops: :D
Santos
Posts: 1552
Joined: 24/10/2004 22:29

#34

Post by Santos »

TU SMO STA JE PROBLEM.ZIJANILI BOZE MOJ NI PRVI NI POSLJEDNJI PUT.TESKO PADA AL STA CES.OPET SE VI PRIPAZITE NAS TRADICIJA .
Skoro
Posts: 841
Joined: 28/03/2005 14:24

#35

Post by Skoro »

Iskreno, prizeljkivao sam remi na grbavici ali... :( :(
Taj siroki se provlaci i provlaci
User avatar
Brando
Posts: 481
Joined: 13/10/2003 00:00
Location: VP

#36

Post by Brando »

sta je kitari sad odjednom volite zelju ovo ono...kad treba uzet uski da bi vi sta usicarili...vi cete pored uskog biti prvi isto ko sto ce thun osvojiti CL 8) 8)
larado
Posts: 96
Joined: 22/08/2005 23:17

#37

Post by larado »

ko voli zelju? pu pu pu
Covjek kaze da se nadao remiju iskljucivo jer bi to nama odgovaralo a ne zato sto vas neko voli. Nekad nam treba da odigrate "za nas", pa jos uvijek ste u istoj ligi kao mi, doduse ako ovako nastavite to ce se malo promjeniti slijedece godine :D
Sto se tice Sirokog i borbe za titulu mogu ti samo reci da pripazis da vi ne ispadnete, ima se ko za Siroki brinuti. 8-)
Skoro
Posts: 841
Joined: 28/03/2005 14:24

#38

Post by Skoro »

Brando wrote:..vi cete pored uskog biti prvi isto ko sto ce thun osvojiti CL 8) 8)
Nesto mi se vi plaho brinete za siroki. Da nije kakva veza? :D malo uglja, kreka banovići :D
Ako je iko govorio jos pred kraj proslog prvenstva da je Siroki, nazalost, najbolja ekipa to smo bili mi! Ali polako, dugo je prvenstvo
Celik nakon ispadanja iz Kupa pobjedio Travnik! Po meni neočekivano. Ukoliko mi savladamo Orašje mislim da ćemo biti prvi nakon sljedećeg kola
HZSA
Posts: 216
Joined: 20/11/2004 12:45
Location: Sarajevo-bjelave
Contact:

#39

Post by HZSA »

da...svim pitarima je vazno kako zeljo igra... vjeurjemo u njega kao i vi (manijaci), to nam je poslije celika najdrazi klub, meni odmah poslije barcelone (jer vi ste ipak evropa) imate mahanje. i sretno vam u nastavku.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#40

Post by manijak1 »

i sretno vam u nastavku.
I vama sretno do devetog kola.
Skoro
Posts: 841
Joined: 28/03/2005 14:24

#41

Post by Skoro »

Ako ćemo realno, imate male šanse. Mislim da se jedino možete nadati katastrofalnom danu Alaima ili naklonosti sudije
Ali derbi kao derbi, ko će znat
HZSA
Posts: 216
Joined: 20/11/2004 12:45
Location: Sarajevo-bjelave
Contact:

#42

Post by HZSA »

Katastrofalan dan Alaima...pa njemu je onda svaki dan katastrofalan ako realno gledamo... :roll:
Ovo je dobra prilika da se poslije zadnjeg remija na grbavici dokazemo i kod kuce, samo se bojim izgleda nase tribine, kako stvari stoje, bice blago receno katastrofa...opet se nadam da sam u krivu. Neznam kako stoje stvari kod manijaka, ali mi smo... samo se nadam da necu derbi morati gledati sa popisanog istoka kao sto sam gledao tekmu protiv jedinstva (a vi i jedinstvo...tu ste negdje :) )
User avatar
Brando
Posts: 481
Joined: 13/10/2003 00:00
Location: VP

#43

Post by Brando »

osjecam ogromne kolicine arogancije i samodopadnosti... 8) moglo bi se o glavu obit... 8)

kazes imamo male sanse 8)


pa imali ste ih i vi na grbavici proteklih godina pa ste izvlacili bod...pa ne vidim sto ne bi i mi 8)
ako ce alaim biti prevaga :-? :lol: onda da odmah upisemo tricu... 8)

zanimljivo je ko se javlja za sudije :lol: kazes prvenstvo je dugo...pa jadni vi onda...vec ste sad pljunuli najmanje 30.000 za podmazivanje sudija...gdje ce te biti na proljece 8)


samo se bojim izgleda nase tribine, kako stvari stoje, bice blago receno katastrofa...
koje je to uredjenje kod vas na sjeveru? jel to monarhija, tiranija, apsolutizam :lol: :lol: :lol:
jeste li sad "ojacali" jeste li sad "jedinstveniji" i "bolji"... :D
kad ste se poceli protjerivati medjusobno sa tribina :lol: :lol: :lol:
Skoro
Posts: 841
Joined: 28/03/2005 14:24

#44

Post by Skoro »

[quote="Brando"]
pa imali ste ih i vi na grbavici proteklih godina pa ste izvlacili bod...pa ne vidim sto ne bi i mi 8)
zanimljivo je ko se javlja za sudije :lol: kazes prvenstvo je dugo...pa jadni vi onda...vec ste sad pljunuli najmanje 30.000 za podmazivanje sudija...gdje ce te biti na proljece 8)
[quote]

Ipak ste vi IZVLACILI bodove na grbavici zadnjih godina, mislim ako si pratio te utakmice 8-)
A to za sudije i pare je samo dio poznatog ideoloskog teksta objavljenog na http://www.thepupupu.org jos prije pocetka prvenstva pa ga nije potrebno komentirati. Vi ste svakako sjajni u ubjedjivanju, mislim ubjedili ste svu seljadiju i pridošlice u ovaj grad da ste veci od Rome pa zato....sta reci...
Nego sta kazu u Banovicima, posto je ugalj? Sad ce grijna sezona
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#45

Post by manijak1 »

Nego sta kazu u Banovicima, posto je ugalj? Sad ce grijna sezona

Savršeno povoljna cijena .Nisi naveo da se našim neuspjesima više radujete nego vlastitim uspjesima .I onda dođe derbi. :D
Možda ćete nam ove godine i uvaliti peticu i prekinuti lošu tradiciju .......ali ako izgubite ili nešto ne bude kako treba ........biće krivci uvijek drugi a ne igrači ili dobra igra suparnika.
1. Siroki Brijeg 7 6 1 0 11 - 2 19
2. Modrica 7 6 0 1 13 - 5 18
3. FK Sarajevo 7 5 2 0 11 - 2 17
.....7. Željezničar :D kako je ovo teško za vidjeti ali je realno.
I koji kurac svoju mržnju i ne znam šta još liječiš arogancijom vrijeđajući ljude na rasnoj, etničkoj i mentalnoj osnovi ? .
Time si bolji ?
Skoro
Posts: 841
Joined: 28/03/2005 14:24

#46

Post by Skoro »

Zar sam nesto slagao????
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#47

Post by manijak1 »

Vi ste svakako sjajni u ubjedjivanju, mislim ubjedili ste svu seljadiju i pridošlice u ovaj grad da ste veci od Rome pa zato....sta reci...
Imali smo rezultate :oops: pa ih i nije bilo potrebno ubjeđivati :D ali Litex ........ :( :(
HZSA
Posts: 216
Joined: 20/11/2004 12:45
Location: Sarajevo-bjelave
Contact:

#48

Post by HZSA »

Prvo, brando, na kojoj se ti tribini nalazis?! jer horde zla su u qrcu, nas sjever je u qrcu, ali ti neznas nista o tome, dalje, neznam o kakvom protjerivanju pricas, ali ocigledno si dezinformisan, jer smo protiv zrinjskog svi bili zajedno na sjeveru, i sve je dobro izgledalo (osim navijanja u pojedinim trenucima) ali jos uvijek smo iznad vas, pa se ti zapitaj gdje ste to vi...manijaci.
Najzalosnije od svega je to da je vas jedino smrt navijaca navela da napravite kakvu takvu koreografiju, bakljadu ili sta vec....to je najzalosnije, a ni to niste bili u stanju uraditi kako treba. Da me neko ne shvati pogresno, ja samo ukazujem na to kako izgledate vi i vasa tribina (nema veze sa rahmetli Anerom) ali ne pamtim da ste uradili nesto prije njegove smrti. :? imate valjda slike, pa ubjedite me da sam u krivu.
Jos jedna vazna stvar, mi smo koliko toliko bili u qrcu i na zadnjem derbiju na sugavici, ali opet smo vas uzeli u svim segmentima (osim brojnosti), ko kaze da i sada nece biti tako. I ako Bog da, na derbiju obratite paznju na istok stadiona AFH...(kada vec spominjem brojnost, da ne bude poslije zabune.)
Skoro
Posts: 841
Joined: 28/03/2005 14:24

#49

Post by Skoro »

Dajte ljudi da se ipak malo drzimo ove teme! Zaista ovo je jedina prilika da malo prodiskutiramo o PL, tekmama, igrama, plasmanima, sudijama :roll: i bez plaho akcenta na...zelju :D
Nego HZSA sta imas vise te stvari spominjat - ko njih sisa :D :-D svakako
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#50

Post by mIRCerka »

Skoro wrote:Dajte ljudi da se ipak malo drzimo ove teme! Zaista ovo je jedina prilika da malo prodiskutiramo o PL, tekmama, igrama, plasmanima, sudijama :roll: i bez plaho akcenta na...zelju :D
Nego HZSA sta imas vise te stvari spominjat - ko njih sisa :D :-D svakako
htio ti to priznati ili ne, nas sve (zajedno skupa :D ) shishaju bas sudije i NS i foteljasi....

joj, los mi je dan, bjezim s ove diskusije...
Post Reply