Premalo seksa u braku

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#701 Re: Premalo seksa u braku

Post by Jokericious »

Ova thea sigurno fifty shades cita.
sokkia
Posts: 2777
Joined: 23/08/2010 15:19

#702 Re: Premalo seksa u braku

Post by sokkia »

BadCopy wrote:Haj kad se zene zale na manjak sexa.mislim kolko glup moras biti da ne spavas sa svojom zenom...
Al muskarac kad se zali to ne mogu skontat nikako.Dodjes kuci s posla i jebes,sta je tu tesko. Sta si se zenio onda u pm :(
nije baš tako :(
jebo sex ako to izgleda ko silovanje vlastite žene. :-x
nema tu ni uzbuđenja ni strasti ni ljubavi :(
Last edited by sokkia on 11/12/2013 13:07, edited 1 time in total.
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#703 Re: Premalo seksa u braku

Post by thea »

ljudi cu cudni, prestali su da cijene ono sto imaju
User avatar
BadCopy
Posts: 2941
Joined: 18/09/2013 23:01
Location: Beton

#704 Re: Premalo seksa u braku

Post by BadCopy »

Cuj silovanje...

od zla oca od gore matere
sokkia
Posts: 2777
Joined: 23/08/2010 15:19

#705 Re: Premalo seksa u braku

Post by sokkia »

BadCopy wrote:Cuj silovanje...

od zla oca od gore matere
na šta tebi lici kad je odvedeš u sobu protiv njene volje, tj onda kad joj nije do toga.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18185
Joined: 11/02/2013 11:32

#706 Re: Premalo seksa u braku

Post by Ramzess Veliki »

sokkia wrote:
BadCopy wrote:Haj kad se zene zale na manjak sexa.mislim kolko glup moras biti da ne spavas sa svojom zenom...
Al muskarac kad se zali to ne mogu skontat nikako.Dodjes kuci s posla i jebes,sta je tu tesko. Sta si se zenio onda u pm :(
nije baš tako :(
jebo sex ako to izgleda ko silovanje vlastite žene. :-x
Jes ... jebeš tu ženu koju moraš tjerati na seks i obratno ... odmah tu nešto ne štima. I žena - djevojka kojoj nije zadovoljstvo da te sama oralno zadovolji, tu nešto nije u redu.
Ma jebeš seks i veze, to je izvor svih zala ... 8-)
User avatar
madtv
Posts: 4562
Joined: 11/04/2009 00:31
Location: cvajta

#707 Re: Premalo seksa u braku

Post by madtv »

Zeno, da li ti ova krpa mirise na hloroform? :evil: :mrgreen:
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#708 Re: Premalo seksa u braku

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

BadCopy wrote:Haj kad se zene zale na manjak sexa.mislim kolko glup moras biti da ne spavas sa svojom zenom...
Al muskarac kad se zali to ne mogu skontat nikako.Dodjes kuci s posla i jebes,sta je tu tesko. Sta si se zenio onda u pm :(
Nisi se valjda ženio zbog *icke? :shock:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18185
Joined: 11/02/2013 11:32

#709 Re: Premalo seksa u braku

Post by Ramzess Veliki »

thea wrote:ljudi cu cudni, prestali su da cijene ono sto imaju
Da slažem se. Bitno je udariti temelje, a kako će se dalje graditi boli ih briga. Misle samo će narast' ... neće niko da se daje nikome, samo bi da uzimaju i grabe sebi.
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#710 Re: Premalo seksa u braku

Post by thea »

bas tako
Aylin25
Posts: 152
Joined: 22/10/2013 15:35

#711 Re: Premalo seksa u braku

Post by Aylin25 »

Više ni brakovi nisu kao što su nekad bili....ono za šta bi se trebali boriti da opstane počelo se zanemarivati i svrstavati u sasvim normalne stvari tipa razvodi....prevare....vanbračna djeca itd. Olahko se shvata brak i većina misli da je najteže oženiti se / udati se, kao tad prestaju svi problemi i sve je med i mlijeko... Ako se već pristane na brak onda se mora prihvatiti činjenica da se sve od nule sa partnerom gradi. Novi život, navike, svađe, kompromisi, sex itd. tu se i najbolje upoznaju i nespremni da prihvate kritike drugog samim time i navike brak već počinje pucati i prije nego je i krenulo već se predala papirologija za razvod....Djevojke neće da trpe da imaju muškarca u kući koji će reći "halo ženo dosta sa tim stalnim kahvicama sa prijateljicama, mamom itd....", hoće da radi kako bi zaradila svoj dinar, ali kad dođe kući kuka od umora znajući da je kuhinja čeka i da se stan sam od sebe neće raspremiti, jer ne stiže od silnih kahvica da se posveti domaćinstvu, a ne daj Bože još kad dijete dođe.......Hoće neku ravnopravnost a kad im se pokaže onda im opet ne odgovara. A muškarci opet ne žele da se ičeg odreknu, izlasci, lumpovanja, kahvica 24/7, s posla se dođe kući, očekuje se jelo na stolu, pomazi se dijete i on svojim obavezama... Nema kompromisa i želje da se odreknu nekih stvari za dobrobit porodice. :roll:
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#712 Re: Premalo seksa u braku

Post by fantom slobode »

Aylin25 wrote:Više ni brakovi nisu kao što su nekad bili....ono za šta bi se trebali boriti da opstane počelo se zanemarivati i svrstavati u sasvim normalne stvari tipa razvodi....prevare....vanbračna djeca itd. Olahko se shvata brak i većina misli da je najteže oženiti se / udati se, kao tad prestaju svi problemi i sve je med i mlijeko... Ako se već pristane na brak onda se mora prihvatiti činjenica da se sve od nule sa partnerom gradi. Novi život, navike, svađe, kompromisi, sex itd. tu se i najbolje upoznaju i nespremni da prihvate kritike drugog samim time i navike brak već počinje pucati i prije nego je i krenulo već se predala papirologija za razvod....Djevojke neće da trpe da imaju muškarca u kući koji će reći "halo ženo dosta sa tim stalnim kahvicama sa prijateljicama, mamom itd....", hoće da radi kako bi zaradila svoj dinar, ali kad dođe kući kuka od umora znajući da je kuhinja čeka i da se stan sam od sebe neće raspremiti, jer ne stiže od silnih kahvica da se posveti domaćinstvu, a ne daj Bože još kad dijete dođe.......Hoće neku ravnopravnost a kad im se pokaže onda im opet ne odgovara. A muškarci opet ne žele da se ičeg odreknu, izlasci, lumpovanja, kahvica 24/7, s posla se dođe kući, očekuje se jelo na stolu, pomazi se dijete i on svojim obavezama... Nema kompromisa i želje da se odreknu nekih stvari za dobrobit porodice. :roll:
Dobro si ovo...zato se i ne treba zeniti...muskarci su grozni, zato trebaju da budu sami i da ne dopustaju da se koja zadrzi duze u stanu (ili kuci). Lijepo isprate...pa neka ona zadrzi sve svoje lijepe navike... sve ovo sto nabroji gore. Nema frke...cuj kompromis...pa gdje ces sa muskarcem tako samostalna praviti kompromis...ni u kom slucaju. Moj savjet, sve sto si zamislis, to je istina...pa makar i nije tako. Za doticne koje zele dijete, ima vjestacka oplodnja. :lol: :lol:
Aylin25
Posts: 152
Joined: 22/10/2013 15:35

#713 Re: Premalo seksa u braku

Post by Aylin25 »

fantom slobode wrote:
Aylin25 wrote:Više ni brakovi nisu kao što su nekad bili....ono za šta bi se trebali boriti da opstane počelo se zanemarivati i svrstavati u sasvim normalne stvari tipa razvodi....prevare....vanbračna djeca itd. Olahko se shvata brak i većina misli da je najteže oženiti se / udati se, kao tad prestaju svi problemi i sve je med i mlijeko... Ako se već pristane na brak onda se mora prihvatiti činjenica da se sve od nule sa partnerom gradi. Novi život, navike, svađe, kompromisi, sex itd. tu se i najbolje upoznaju i nespremni da prihvate kritike drugog samim time i navike brak već počinje pucati i prije nego je i krenulo već se predala papirologija za razvod....Djevojke neće da trpe da imaju muškarca u kući koji će reći "halo ženo dosta sa tim stalnim kahvicama sa prijateljicama, mamom itd....", hoće da radi kako bi zaradila svoj dinar, ali kad dođe kući kuka od umora znajući da je kuhinja čeka i da se stan sam od sebe neće raspremiti, jer ne stiže od silnih kahvica da se posveti domaćinstvu, a ne daj Bože još kad dijete dođe.......Hoće neku ravnopravnost a kad im se pokaže onda im opet ne odgovara. A muškarci opet ne žele da se ičeg odreknu, izlasci, lumpovanja, kahvica 24/7, s posla se dođe kući, očekuje se jelo na stolu, pomazi se dijete i on svojim obavezama... Nema kompromisa i želje da se odreknu nekih stvari za dobrobit porodice. :roll:
Dobro si ovo...zato se i ne treba zeniti...muskarci su grozni, zato trebaju da budu sami i da ne dopustaju da se koja zadrzi duze u stanu (ili kuci). Lijepo isprate...pa neka ona zadrzi sve svoje lijepe navike... sve ovo sto nabroji gore. Nema frke...cuj kompromis...pa gdje ces sa muskarcem tako samostalna praviti kompromis...ni u kom slucaju. Moj savjet, sve sto si zamislis, to je istina...pa makar i nije tako. Za doticne koje zele dijete, ima vjestacka oplodnja. :lol: :lol:
Nadju se i izuzetci kao u svemu ;) bukvo :-)
Djubre_
Posts: 3143
Joined: 01/06/2011 23:25
Location: Iron City

#714 Re: Premalo seksa u braku

Post by Djubre_ »

Mani vjestacke pored mene zivog..

Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#715 Re: Premalo seksa u braku

Post by fantom slobode »

Aylin25 wrote:
Nadju se i izuzetci kao u svemu ;) bukvo :-)
Brezo moja... :-)


naravno da se nadju izuzetci...valjda valja koja o onim poganim muskarcima... :lol: :lol:
Aylin25
Posts: 152
Joined: 22/10/2013 15:35

#716 Re: Premalo seksa u braku

Post by Aylin25 »

fantom slobode wrote:
Aylin25 wrote:
Nadju se i izuzetci kao u svemu ;) bukvo :-)
Brezo moja... :-)


naravno da se nadju izuzetci...valjda valja koja o onim poganim muskarcima... :lol: :lol:
Ma pogani se vazda izvuku :-) :D
TotalnoNebitno
Posts: 89
Joined: 01/01/2014 23:42

#717 Re: Premalo seksa u braku

Post by TotalnoNebitno »

loose end wrote:jedino sto je meni ovdje problematicno je to sto ona (po tvojoj prici) izgleda uopce ne shvata koliko njeno odbijanje moze ugroziti brak. ako te zaista voli, treba shvatiti da se taj problem mora rijesiti ili da postoji mogucnost da cete se razvesti.
Apsolutno se slazem. Valjda treba uvazavati tvoje potrebe, sve, pa i seksualne, kao i ti njene, a ne oglusavati se na to. Ja tebi cestitam na strpljenju. Cini mi se da se dugo trudis i pokusavas.
snijeg_led
Posts: 6768
Joined: 08/12/2019 21:35

#718 Re: Premalo seksa u braku

Post by snijeg_led »

Ramzess Veliki wrote: 29/11/2013 10:07
pohakontas wrote:poznajem par koji tvrde oboje da se vole da se redovno sexsaju a znam da ona mjenja ljude kao neko cipele a on vazda na sluzbenom putu pa nevjerujem da je bas malo sexa u braku :-)
Pa nisu ništa slagali. Imaju mnogo seksa u braku ali ne i između sebe. :thumbup:
Ja fakat ne razumijem zašto se ljudi u braku seksaju. To je glupo. U brak ne bi trebalo ulaziti iz ljubavi, jer te brak obavezuje da ćete se vječno voljeti a to je nemoguće. Ljubav prođe. Zato je u brak najbolje ući iz interesa, a ljubav tražiti van braka. Pa kad se ta ljubav potroši nađeš drugu, a brak ostaje. :thumbup:
:lol: dze ovaj jaro
User avatar
Romeo 80
Posts: 4382
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#719 Re: Premalo seksa u braku

Post by Romeo 80 »

Ozenio se za motor :lol:

@Ramzess Veliki Je li tako buraz :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18185
Joined: 11/02/2013 11:32

#720 Re: Premalo seksa u braku

Post by Ramzess Veliki »

Romeo 80 wrote: 21/04/2024 22:47 Ozenio se za motor :lol:

@Ramzess Veliki Je li tako buraz :D
Motor je jedina ljubav koja se moze kupiti novcem. :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18185
Joined: 11/02/2013 11:32

#721 Re: Premalo seksa u braku

Post by Ramzess Veliki »

snijeg_led wrote: 19/04/2024 18:10
Ramzess Veliki wrote: 29/11/2013 10:07
pohakontas wrote:poznajem par koji tvrde oboje da se vole da se redovno sexsaju a znam da ona mjenja ljude kao neko cipele a on vazda na sluzbenom putu pa nevjerujem da je bas malo sexa u braku :-)
Pa nisu ništa slagali. Imaju mnogo seksa u braku ali ne i između sebe. :thumbup:
Ja fakat ne razumijem zašto se ljudi u braku seksaju. To je glupo. U brak ne bi trebalo ulaziti iz ljubavi, jer te brak obavezuje da ćete se vječno voljeti a to je nemoguće. Ljubav prođe. Zato je u brak najbolje ući iz interesa, a ljubav tražiti van braka. Pa kad se ta ljubav potroši nađeš drugu, a brak ostaje. :thumbup:
:lol: dze ovaj jaro
Nemoj ti mene uzimati zaozbiljno. :lol:
detroit-mercy
Posts: 16112
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#722 Re: Premalo seksa u braku

Post by detroit-mercy »

Ako se je ko ozenio jer je mislio da ce se najebat u braku, bolje da se nije ni zenio :mrgreen:
User avatar
Ajs_Nigrutin
Posts: 404
Joined: 14/10/2020 22:44

#723 Re: Premalo seksa u braku

Post by Ajs_Nigrutin »

detroit-mercy wrote: 22/04/2024 17:17 Ako se je ko ozenio jer je mislio da ce se najebat u braku, bolje da se nije ni zenio :mrgreen:
Zapravo svi oženjeni i jesu najebali :lol: :izet:
User avatar
Truba
Posts: 81866
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#724 Re: Premalo seksa u braku

Post by Truba »

snijeg_led
Posts: 6768
Joined: 08/12/2019 21:35

#725 Re: Premalo seksa u braku

Post by snijeg_led »

Ramzess Veliki wrote: 22/04/2024 13:41
snijeg_led wrote: 19/04/2024 18:10
Ramzess Veliki wrote: 29/11/2013 10:07
Pa nisu ništa slagali. Imaju mnogo seksa u braku ali ne i između sebe. :thumbup:
Ja fakat ne razumijem zašto se ljudi u braku seksaju. To je glupo. U brak ne bi trebalo ulaziti iz ljubavi, jer te brak obavezuje da ćete se vječno voljeti a to je nemoguće. Ljubav prođe. Zato je u brak najbolje ući iz interesa, a ljubav tražiti van braka. Pa kad se ta ljubav potroši nađeš drugu, a brak ostaje. :thumbup:
:lol: dze ovaj jaro
Nemoj ti mene uzimati zaozbiljno. :lol:
Znam izgovor, boli te glava :lol:
Post Reply