Premalo seksa u braku

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#601 Re: Premalo seksa u braku

Post by thea »

nema potrebe, kad dodje problem sve kazem. i kvita

boli mene, boli njeg 1 mj.
kasnije shvatis kako je sve to ispravno!

tendzera: samo pricas o sebi
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#602 Re: Premalo seksa u braku

Post by sha_ba »

kakve gluposti, sta ti tacno smatras glupim u ovom sto sam napisala tendzi?
Jel glupo kad mislim da se neke stvari mogu desiti, svima... jel glupo ako kazem i stojim iza toga da danas niko nit moze da nesto garantuje 100% nekome?
meni su najjaci oni koji na sav glas govore kako oni ne bi il bi nesto, il se kunu il tako te gluposti...
nikad covjek ne zna sta se moze sutra desiti, ostalo je na nama da se ili ne kontrolisemo i uradimo sta milsimo da je nabolje...

lejdi, ma nije ni bitno jel klon il ne... ja 'nako bacih komentar... :mrgreen:
User avatar
alchak.ba
Posts: 21073
Joined: 20/06/2012 09:11
Location: mrduša donja

#603 Re: Premalo seksa u braku

Post by alchak.ba »

thea wrote:nema potrebe, kad dodje problem sve kazem. i kvita

boli mene, boli njeg 1 mj.
kasnije shvatis kako je sve to ispravno!

tendzera: samo pricas o sebi
kao nikad nisi prevarila....

jes aha
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#604 Re: Premalo seksa u braku

Post by sha_ba »

alchak.ba wrote:
sha_ba wrote:@Nepiswoman

svaka cast za hrabrost na iskrenom postu... samo mislim da ces biti stavljena na stub srama samo tako sad...
nazalost kod nas se prvo osudi pa onda ispituju (ili ne) uzrocnici...

nisam bila u slicnoj ituaciji i iskreno ne znam sta bi uradila da mi se tako nesto desi
tebi sretno svakako
varat ces.
zasto?
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#605 Re: Premalo seksa u braku

Post by thea »

Katcha_Vendy wrote:Takme u vugla odmah da sam ti ja muz i da to saznam... Kratko i jasno, odlezat cu te, nema veze...
Kad bi se ljudi ubijali zbog prevare, na zemlji vise ne bi bilo ljudi :lol: :lol:
User avatar
alchak.ba
Posts: 21073
Joined: 20/06/2012 09:11
Location: mrduša donja

#606 Re: Premalo seksa u braku

Post by alchak.ba »

sha_ba wrote:kakve gluposti, sta ti tacno smatras glupim u ovom sto sam napisala tendzi?
Jel glupo kad mislim da se neke stvari mogu desiti, svima... jel glupo ako kazem i stojim iza toga da danas niko nit moze da nesto garantuje 100% nekome?
meni su najjaci oni koji na sav glas govore kako oni ne bi il bi nesto, il se kunu il tako te gluposti...
nikad covjek ne zna sta se moze sutra desiti, ostalo je na nama da se ili ne kontrolisemo i uradimo sta milsimo da je nabolje...


lejdi, ma nije ni bitno jel klon il ne... ja 'nako bacih komentar... :mrgreen:
volim te :)
User avatar
alchak.ba
Posts: 21073
Joined: 20/06/2012 09:11
Location: mrduša donja

#607 Re: Premalo seksa u braku

Post by alchak.ba »

sha_ba wrote:
zasto?
To ces nam ti reci zasto ;)

Mogao bih obrazloziti detaljno, al nije tema, a lady horna da banira....
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#608 Re: Premalo seksa u braku

Post by thea »

alchak.ba wrote:
thea wrote:nema potrebe, kad dodje problem sve kazem. i kvita

boli mene, boli njeg 1 mj.
kasnije shvatis kako je sve to ispravno!

tendzera: samo pricas o sebi
kao nikad nisi prevarila....

jes aha

nema potrebe mlada sam :lol: :lol:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#609 Re: Premalo seksa u braku

Post by seln »

Kastanienallee wrote:Zena iz stvarne ili izmisljene pricice iznad vara iz uzitka a ne zato sto je suprug voli manje ili vise, ili zato sto ima manje ili vise dobar zivot.A pride u stvarnosti ili za potrebe ove stereotipne price osjeca nelagodu jer nesto haman lose cini nekom tako savrseno dobrom. Rasplakacu se :zzzz:
Ma da...mozemo mi to okretati kako hocemo: ljubav, drugo ja, qrci-palci...
na kraju se svodi na svrab medju nogama.
Naravno, ako ova interesantna pricica nije izmisljena.
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#610 Re: Premalo seksa u braku

Post by tendzera »

sha_ba wrote:kakve gluposti, sta ti tacno smatras glupim u ovom sto sam napisala tendzi?
Jel glupo kad mislim da se neke stvari mogu desiti, svima... jel glupo ako kazem i stojim iza toga da danas niko nit moze da nesto garantuje 100% nekome?
meni su najjaci oni koji na sav glas govore kako oni ne bi il bi nesto, il se kunu il tako te gluposti...
nikad covjek ne zna sta se moze sutra desiti, ostalo je na nama da se ili ne kontrolisemo i uradimo sta milsimo da je nabolje...

lejdi, ma nije ni bitno jel klon il ne... ja 'nako bacih komentar... :mrgreen:
Mrsko mi trošit' slova na gluposti,tebi je to sasvim normalno,meni nije i gotovo :kiss:
Ima divnog muža,sve funkcioniše perfekt,al' eto njoj se šara i tebi je to sasvim opravdano i nije za stub srama? treba joj možda dat' orden il' što? :cry:
Da,najbolje je npr. kad ti ćejfne,slobodno prevariti svog partnera,zar ne? :zoka:
User avatar
alchak.ba
Posts: 21073
Joined: 20/06/2012 09:11
Location: mrduša donja

#611 Re: Premalo seksa u braku

Post by alchak.ba »

thea wrote:
nema potrebe mlada sam :lol: :lol:
nekome si starka, a nekome mlada...

i da, kakve to veze ima?
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#612 Re: Premalo seksa u braku

Post by KPNCTNJAH »

.
Last edited by KPNCTNJAH on 09/12/2013 11:42, edited 2 times in total.
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#613 Re: Premalo seksa u braku

Post by thea »

svako nek radi od svog zivota sta zeli, ako je nekom do varanja nek vara, ako je nakom da nekog trpi dok ga vara i to je njegova stvar.

Ovaj sto ima problem sa zenom, prije bi trebao razgovarati sa istom, a manje kucati po tastaturi.
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#614 Re: Premalo seksa u braku

Post by thea »

alchak.ba wrote:
thea wrote:
nema potrebe mlada sam :lol: :lol:
nekome si starka, a nekome mlada...

i da, kakve to veze ima?
Ne znam kako je kad si star, ali kad si mlad sve je lakse, kad vise ne ide kazes i zavrseno. Nadjes sebi dr partnera.
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#615 Re: Premalo seksa u braku

Post by sha_ba »

tendzera wrote:
sha_ba wrote:kakve gluposti, sta ti tacno smatras glupim u ovom sto sam napisala tendzi?
Jel glupo kad mislim da se neke stvari mogu desiti, svima... jel glupo ako kazem i stojim iza toga da danas niko nit moze da nesto garantuje 100% nekome?
meni su najjaci oni koji na sav glas govore kako oni ne bi il bi nesto, il se kunu il tako te gluposti...
nikad covjek ne zna sta se moze sutra desiti, ostalo je na nama da se ili ne kontrolisemo i uradimo sta milsimo da je nabolje...

lejdi, ma nije ni bitno jel klon il ne... ja 'nako bacih komentar... :mrgreen:
Mrsko mi trošit' slova na gluposti,tebi je to sasvim normalno,meni nije i gotovo :kiss:
Ima divnog muža,sve funkcioniše perfekt,al' eto njoj se šara i tebi je to sasvim opravdano i nije za stub srama? treba joj možda dat' orden il' što? :cry:
Da,najbolje je npr. kad ti ćejfne,slobodno prevariti svog partnera,zar ne? :zoka:
pazi tendzi moj, ja nigdje ne rekoh da je normalno ili ne...
ja samo rekoh da niko danas nista ne moze da garantuje...
a obicno ovi sto prvi galame, bacaju na stub, kunu se... oni su najpodlozniji prevarama.... nadju naravno valjan razlog..
ukratko samo htjedoh rec da mi je muka od dvostrukih arsina, a zavrsih i ja na stubu :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#616 Re: Premalo seksa u braku

Post by thea »

sha ba mislim da si 100% u pravu, to se dogadja u stv. zivotu. oni koji laju obicno su u vreci.
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#617 Re: Premalo seksa u braku

Post by tendzera »

sha_ba wrote:
tendzera wrote:
sha_ba wrote:kakve gluposti, sta ti tacno smatras glupim u ovom sto sam napisala tendzi?
Jel glupo kad mislim da se neke stvari mogu desiti, svima... jel glupo ako kazem i stojim iza toga da danas niko nit moze da nesto garantuje 100% nekome?
meni su najjaci oni koji na sav glas govore kako oni ne bi il bi nesto, il se kunu il tako te gluposti...
nikad covjek ne zna sta se moze sutra desiti, ostalo je na nama da se ili ne kontrolisemo i uradimo sta milsimo da je nabolje...

lejdi, ma nije ni bitno jel klon il ne... ja 'nako bacih komentar... :mrgreen:
Mrsko mi trošit' slova na gluposti,tebi je to sasvim normalno,meni nije i gotovo :kiss:
Ima divnog muža,sve funkcioniše perfekt,al' eto njoj se šara i tebi je to sasvim opravdano i nije za stub srama? treba joj možda dat' orden il' što? :cry:
Da,najbolje je npr. kad ti ćejfne,slobodno prevariti svog partnera,zar ne? :zoka:
pazi tendzi moj, ja nigdje ne rekoh da je normalno ili ne...
ja samo rekoh da niko danas nista ne moze da garantuje...
a obicno ovi sto prvi galame, bacaju na stub, kunu se... oni su najpodlozniji prevarama.... nadju naravno valjan razlog..
ukratko samo htjedoh rec da mi je muka od dvostrukih arsina, a zavrsih i ja na stubu :mrgreen: :mrgreen:
Istina,nisi rekla,ali nisi ni osudila ovaj čin :zoka: ti ko'fol misliš da ima neko opravdanje il' pak misliš da je to ipak do muškarca,zar ne? standardno :| al' ajde,ima nas svakakvih,ja i ti očito nismo isti,Bogu hvala :run:
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#618 Re: Premalo seksa u braku

Post by tendzera »

moda56 wrote:
Nepiswomen wrote:Nazalost, evo ti iskren odgovor sa zenske strane....

Kod mene je situacija ista, samo ja sam zena...Muz mi je divan, problema nemamo, imamo divno dijete i egzistencijalno smo osigurani (oboje dobri poslovi i visoka primanja) U braku smo 10 godina i zivimo vani.

To je bila velika i strastvena ljubav, sex odlican, mala stanka nakon rodjenja djeteta i umor..dakle neki sitni problemi vise fizioloski.Slazemo se jako dobro, volimo i postujemo. Ja sam svijesna da bi se 99% zena ubilo da ima takvog muza.

Onda, kao grom iz vedra neba ja se zaljubim i to tako ludo, kompletno i istinski u muskarca koji je moje drugo "ja". On
Je malo stariji i ne- ozenjen. Jednom rijecju dogodi mi se povrh svega prava ljubav s drugim muskarcem. Onda nastupaju krize, griznja savjesti zbog muza kojeg varas i ne zelis povrijediti. S druge strane srce luduje- volis....

Ne mozes ostaviti muza ( dijete, koncepcija zivota) trudis se biti korektna- dakle obavljas sve kao prije ...njeznost, zajednicka briga za dijete, proslave, prijatelji- ali sexa nema...ili ima na nagovaranje i onda cekas samo da se to sto prije obavi.Znam da zvuci grozno, ali ne mozes-drugi muskarac ti je u mislima i osjecas ga iako se niste vidjeli tjednima. Pokusavas udovoljiti muzu, cesto se sve zavrsi bas kao sto si opisao- griznja savjesti, tisina i odvojeni kreveti...

Bez laznog moraliziranja,nije lako ni s ove strane.....Osjecas ljubav i da si ponovo ziva, s druge strane rusis obitelj i povrijedjujes osobe koje su ti najbitnije u zivotu.

vid' fakat i zene varaju :lol:
Ja se evo ibretim :shock: :lol:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#619 Re: Premalo seksa u braku

Post by sha_ba »

tendzera wrote: Istina,nisi rekla,ali nisi ni osudila ovaj čin :zoka: ti ko'fol misliš da ima neko opravdanje il' pak misliš da je to ipak do muškarca,zar ne? standardno :| al' ajde,ima nas svakakvih,ja i ti očito nismo isti,Bogu hvala :run:
a KO sam ja moj tendzi da sudim nekome??? zasto bi osudjivala? i nemoj mi stavljat rijeci u usta, ne mislim i briga me je li ima neko opravdanje, njihova stvar...
samo rekoh desava se.... nije sve crnoi ili bijelo..

i naravno ne gledati na zivot sa ruzucastim naocalama....
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#620 Re: Premalo seksa u braku

Post by klixoris »

sha_ba wrote: a zavrsih i ja na stubu :mrgreen: :mrgreen:
Malo je OT ali ljepse je kad zena zavrsi na stangi. Onoj ko kod vatrogasaca :D
Djubre_
Posts: 3143
Joined: 01/06/2011 23:25
Location: Iron City

#621 Re: Premalo seksa u braku

Post by Djubre_ »

Nepiswomen wrote:Nazalost, evo ti iskren odgovor sa zenske strane....

Kod mene je situacija ista, samo ja sam zena...Muz mi je divan, problema nemamo, imamo divno dijete i egzistencijalno smo osigurani (oboje dobri poslovi i visoka primanja) U braku smo 10 godina i zivimo vani.

To je bila velika i strastvena ljubav, sex odlican, mala stanka nakon rodjenja djeteta i umor..dakle neki sitni problemi vise fizioloski.Slazemo se jako dobro, volimo i postujemo. Ja sam svijesna da bi se 99% zena ubilo da ima takvog muza.

Onda, kao grom iz vedra neba ja se zaljubim i to tako ludo, kompletno i istinski u muskarca koji je moje drugo "ja". On
Je malo stariji i ne- ozenjen. Jednom rijecju dogodi mi se povrh svega prava ljubav s drugim muskarcem. Onda nastupaju krize, griznja savjesti zbog muza kojeg varas i ne zelis povrijediti. S druge strane srce luduje- volis....

Ne mozes ostaviti muza ( dijete, koncepcija zivota) trudis se biti korektna- dakle obavljas sve kao prije ...njeznost, zajednicka briga za dijete, proslave, prijatelji- ali sexa nema...ili ima na nagovaranje i onda cekas samo da se to sto prije obavi.Znam da zvuci grozno, ali ne mozes-drugi muskarac ti je u mislima i osjecas ga iako se niste vidjeli tjednima. Pokusavas udovoljiti muzu, cesto se sve zavrsi bas kao sto si opisao- griznja savjesti, tisina i odvojeni kreveti...

Bez laznog moraliziranja,nije lako ni s ove strane.....Osjecas ljubav i da si ponovo ziva, s druge strane rusis obitelj i povrijedjujes osobe koje su ti najbitnije u zivotu.
Mrs!

Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#622 Re: Premalo seksa u braku

Post by tendzera »

sha_ba wrote:
tendzera wrote: Istina,nisi rekla,ali nisi ni osudila ovaj čin :zoka: ti ko'fol misliš da ima neko opravdanje il' pak misliš da je to ipak do muškarca,zar ne? standardno :| al' ajde,ima nas svakakvih,ja i ti očito nismo isti,Bogu hvala :run:
a KO sam ja moj tendzi da sudim nekome??? zasto bi osudjivala? i nemoj mi stavljat rijeci u usta, ne mislim i briga me je li ima neko opravdanje, njihova stvar...
samo rekoh desava se.... nije sve crnoi ili bijelo..

i naravno ne gledati na zivot sa ruzucastim naocalama....
Vele da si onog soja najinteligentnijih bića,čovjek,tačnije rečeno :zoka:
Dobro,ti misliš da ne treba osuditi ovakve osobe i tačka,jel'. :|
Ne stavljam ja tebi ništa :zoka: nisi tako u početku govorila :wink:
Ovo je crno,sasvim crno :kiss:
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#623 Re: Premalo seksa u braku

Post by tendzera »

moda56 wrote:
tendzera wrote:
moda56 wrote:vid' fakat i zene varaju :lol:
Ja se evo ibretim :shock: :lol:

nemoj se smijati vidis da ni njoj nije lako :lol:

valja se i njoj na dvije strane lomiti :lol:
Jah,baš smo bezdušni :cry:
Nije joj bo'me lako,treba je shvatiti,duša draga :kiss:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#624 Re: Premalo seksa u braku

Post by sha_ba »

crno je njima, a meni i tebi ni u dzep ni iz dzepa.....
osudjivati, mislim da nemamo pravo ni ja ni ti...

osudjeni su sami od sebe....

i da odgovorim kliks onom gore, stangle mi i nisu bas interesantne, bile zene il muski na njima..

ja se odjavljujem :run:
User avatar
alchak.ba
Posts: 21073
Joined: 20/06/2012 09:11
Location: mrduša donja

#625 Re: Premalo seksa u braku

Post by alchak.ba »

sha_ba wrote:crno je njima, a meni i tebi ni u dzep ni iz dzepa.....
osudjivati, mislim da nemamo pravo ni ja ni ti...

osudjeni su sami od sebe....

i da odgovorim kliks onom gore, stangle mi i nisu bas interesantne, bile zene il muski na njima..

ja se odjavljujem :run:
da citiram jednog lika iz jednog filma

"odkako uhvatih sebe u lazi, ne vjerujem vise nikome"
Post Reply