Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post Reply
User avatar
res publica
Posts: 788
Joined: 17/02/2011 21:49

#851 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by res publica »

sanjin_1 wrote:Ono što je najbitnije u svemu ovome..

Bošnjaci su većina u Jajcu, Vitezu, Brčkom, Srebrenici, Stocu, Mostaru....i pored poslijeratnih izmjena granice opštine Žepče, Bošnjaci se vrtoglavom brzinom bliže prema 50% ...itd..itd

Npr. koliko je Bošnjaka živjelo u Jajcu 1995-te? Koliko u Srebrenici? Koliko u Stocu? Koliko u Brčkom? ..evo samo ova tri primjera..izvolite "demografi" :-D
Da li je iko 1995-te mogao zamisliti da će danas Bošnjaci biti skoro dvotrećinska većina u SBK-u i nadpolovična većina u Hercegovačko-Neretvanskom Kantonu ?
Takvo nešto bilo je nezamislivo 1995-te. Danas surova realnost.... :izet:

Ovo je trend iz kojeg nema povratka...."babo ruĆo" što bi rekli u nas

A vi sad nastavite ..volja vam ovdje ili na Opuzenskoj dikeli...do vas je :-D
Image
http://www.nolinks/etnicka-mapa ... 12-godina/

:wink:
sanjin_1
Posts: 1430
Joined: 09/02/2014 14:44

#852 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by sanjin_1 »

res publica wrote:
sanjin_1 wrote:Ono što je najbitnije u svemu ovome..

Bošnjaci su većina u Jajcu, Vitezu, Brčkom, Srebrenici, Stocu, Mostaru....i pored poslijeratnih izmjena granice opštine Žepče, Bošnjaci se vrtoglavom brzinom bliže prema 50% ...itd..itd

Npr. koliko je Bošnjaka živjelo u Jajcu 1995-te? Koliko u Srebrenici? Koliko u Stocu? Koliko u Brčkom? ..evo samo ova tri primjera..izvolite "demografi" :-D
Da li je iko 1995-te mogao zamisliti da će danas Bošnjaci biti skoro dvotrećinska većina u SBK-u i nadpolovična većina u Hercegovačko-Neretvanskom Kantonu ?
Takvo nešto bilo je nezamislivo 1995-te. Danas surova realnost.... :izet:

Ovo je trend iz kojeg nema povratka...."babo ruĆo" što bi rekli u nas

A vi sad nastavite ..volja vam ovdje ili na Opuzenskoj dikeli...do vas je :-D
Image
http://www.nolinks/etnicka-mapa-po-nase ... 12-godina/

:wink:
Re: BiH je država Bošnjaka, Srba i Hrvata, ostalih oko 3%!
Postby res publica » 21/12/2014 20:39

Brčko - popis, 44% Srba, Hrvata i Bošnjaka po 29%.
A šta veliš kumašine da se ti prvo dogovoriš sam sa sobom pa da onda i nas prosvijetliš :D

No realnost je surova i ona se ogleda u rezultatima "upravo završenih" izbora...nadam se da ne trebam postavljati potvrđene rezultate ali ako treba nije ni to problem :izet:

Ma hajde nikad beg nije biJo cicija..evo i rezultata..

Bošnjačke stranke=16173
Srpske stranke =15207

Bošnjaci.........13 mandata
Srbi...............12 mandata
Hrvati..............4 mandata
:bih:

:kontrabas:
sanjin_1
Posts: 1430
Joined: 09/02/2014 14:44

#853 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by sanjin_1 »

Haj sad ozbiljno..interesuje me mišljenje ovih što su se borili protiv BiH i sanjali o nestanku jednog naroda

Da vam je neko rekao 1995 - te da ćete 2015 izgubiti Brčko, ili da ćete npr. u Jajcu biti manjina, šta biste mu rekli ? Kakva bi vaša reakcija bila da vam je tada neko spomenuo da će npr Srebrenica ponovo biti Bošnjačka? Ili šta ti ja znam da će u Stocu Bošnjaci biti dvotrećinska većina, đamije nicati ko gljive poslije kiše a bogami i pokoja derviška tekija ?
Ovo najozbiljnije pitam jer me interesuje taj mentalni sklop. Radi li se o mitomaniji koja još uvjek podrigiva parole "Kosovo je Srbija" ili halucinacijama o "herceg bosni" pred Zenicom?
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#854 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by Hafis »

Da te nešto babo nauči, da ne laprdaš ovdje ljudima te gluposti.
Evo ti jedne iz stvarnog života: uobičajena slika Žovnica u 7h i 30
Za neupućene - Žovnica je ulazni dio ceste Široki Brijeg - Mostar, a kolona vozila su ljudi koji dolaze na posao u Mostar...satima. Uobičajeni početak radnog dana.
I sad ti našem Hercegovcu_pravom objasni da se Mostar ne dobiva ćućanjem, lajanjem na forumu i nekakvim Bađacima, već planskim upošljavanjem ljudi u javni i privatni sektor, i normalno ciljanim investiranjem u određene projekta. Tako da tu priću moreš ostaviti za nezaposlenu SDA mladež.

Image

I bola, Nova godina je. Znam da nije lahko luftati bez prebijene k'o lutor, i da je situacija gotovo bezizlazna, ali malo dobre volje u ove blagdanske dane, uvažavanja drugih...to ništa ne košta.Valjda su te tom običaju naučili tamo otkuda si šljegao ovdje.
User avatar
reis1
Posts: 2234
Joined: 07/11/2012 17:52
Location: Sarajevo

#855 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by reis1 »

Kad covjek pogleda demografsko stanje prije 100 godina, stanovnistvo katolicke vjere je cinilo nekih 26-27% populacije, a danas je na nekih 12%. Mislim da ce se taj trend nastaviti, jer jednostavno hrvatstvo kao nacionalni koncept, izjeda i odvlaci Hrvate u maticu Hrvatsku, dok se od BiH nastoji napraviti percepcija nepozeljne domovine.

Po meni u buducnosti Hrvati ce biti vecina samo na teritoriju ZH zupanije.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#856 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by Hafis »

A za ZHŽ se slažem - Hrvati su u 99% većini, dok su u PŽ i HBŽ u dvotrećinskoj a u HNŽ natpolovičnoj većini.

Po meni, u budućnosti BiH će se i dalje razvijati bez tvog prisustva u njoj.
User avatar
BHCluster
Posts: 23432
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#857 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by BHCluster »

Da te nešto babo nauči, da ne laprdaš ovdje ljudima te gluposti.
Evo ti jedne iz stvarnog života: uobičajena slika Žovnica u 7h i 30
Za neupućene - Žovnica je ulazni dio ceste Široki Brijeg - Mostar, a kolona vozila su ljudi koji dolaze na posao u Mostar...satima. Uobičajeni početak radnog dana.
I sad ti našem Hercegovcu_pravom objasni da se Mostar ne dobiva ćućanjem, lajanjem na forumu i nekakvim Bađacima, već planskim upošljavanjem ljudi u javni i privatni sektor, i normalno ciljanim investiranjem u određene projekta. Tako da tu priću moreš ostaviti za nezaposlenu SDA mladež.

Image

I bola, Nova godina je. Znam da nije lahko luftati bez prebijene k'o lutor, i da je situacija gotovo bezizlazna, ali malo dobre volje u ove blagdanske dane, uvažavanja drugih...to ništa ne košta.Valjda su te tom običaju naučili tamo otkuda si šljegao ovdje.
Jes vala zato se izgleda moralo desiti ovo...

Image
Image
Image
Image
Image
Image

... to samo za ljubuski a izgleda to je ono trbuhom za kruhom nema posla tu gdje sam pa idem u zapadni dio Mostara izgleda poljedna stanice prije nego sto napuste Bosnu i Hercegovinu u potrazi za boljim zivotom. Sve planski sve ciljano a hrvata u Bosni i Hercegovini sve manje i manje. :wink:
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#858 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by Streptokok »

doktor je izgleda podvojena ličnost. Do sada sam upratio dvojicu. Jedan me ignoriše, a drugi bi da diskutuje. Samo nisam upratio koji je od njih dvojice ljubitelj sanskih koza. Ako upratim još kojeg javim.
User avatar
reis1
Posts: 2234
Joined: 07/11/2012 17:52
Location: Sarajevo

#859 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by reis1 »

Hafis wrote:A za ZHŽ se slažem - Hrvati su u 99% većini, dok su u PŽ i HBŽ u dvotrećinskoj a u HNŽ natpolovičnoj većini.

Po meni, u budućnosti BiH će se i dalje razvijati bez tvog prisustva u njoj.
Jednostavno, Hrvati nemaju dovoljno demografskog kapaciteta za vise od RH, isto kao sto ni Bosnjaci nemaju dovoljno demografskog kapaciteta za vise od FBiH.

Mozda bi Hrvati i mogli sacuvati svoje pozicije u BiH, ali bi onda RH pocela tonuti. A to naravno nije moguce, obzirom da je RH matica Hrvatima.

Bice naravno i dalje Hrvata u cijeloj BiH, ali ce procenti u ukupnoj populaciji i dalje padati, kao i na teritorijama izvan ZH zupanije. Nesto slicno sto se desavalo sa npr. Hrvatima u Vojvodini ili Boki. Naravno, nije to nista strasno, to su normalni prirodni procesi, osim za neke koji nisu ok u glavi.

Bosnjaci ce takodje procentualno padati u RS-u, a Srbi ce brojcano takodje padaci, ali ce procentualno rasti u RS-u.
palermo
Posts: 22372
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#860 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by palermo »

Hafis wrote:Da te nešto babo nauči, da ne laprdaš ovdje ljudima te gluposti.
Evo ti jedne iz stvarnog života: uobičajena slika Žovnica u 7h i 30
Za neupućene - Žovnica je ulazni dio ceste Široki Brijeg - Mostar, a kolona vozila su ljudi koji dolaze na posao u Mostar...satima. Uobičajeni početak radnog dana.
I sad ti našem Hercegovcu_pravom objasni da se Mostar ne dobiva ćućanjem, lajanjem na forumu i nekakvim Bađacima, već planskim upošljavanjem ljudi u javni i privatni sektor, i normalno ciljanim investiranjem u određene projekta. Tako da tu priću moreš ostaviti za nezaposlenu SDA mladež.

Image

I bola, Nova godina je. Znam da nije lahko luftati bez prebijene k'o lutor, i da je situacija gotovo bezizlazna, ali malo dobre volje u ove blagdanske dane, uvažavanja drugih...to ništa ne košta.Valjda su te tom običaju naučili tamo otkuda si šljegao ovdje.
E, doture,ali mogao si napraviti sliku i u 16 i 30 kada ista kolona ide prema iz Mostara. Jeste, našli su mnogi ljudi iz zapdane hercegovine posao u Mostaru, ali veći dio njih je još uvijek dušom i tijelom po Grudama,Širokom a očima uglavnom uprti prema Zagrebu. Mostar je za ove što si ih slikao samo Mepas i ono malo Avenije, tako da ti priča o upošljavanju i nije baš potpuno čista.Niste razvili osjećaj ljubavi prema Mostaru a samo za ono što voliš se i istinski boriš. I zbog toga će te izgubiti bitku za Mostar. Naravno izgubiti u smislu u kojem ti vidiš pobjedu i poraz.

Tako da tu priču možeš ostaviti za one koji ne znaju Mostar :D
ragib
Posts: 2342
Joined: 03/05/2002 00:00
Contact:

#861 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by ragib »

od kada stolac ima vise bosnjaka od hrvata?

koliko vidim taj odnos je 35-65 u korist hrvata
sanjin_1
Posts: 1430
Joined: 09/02/2014 14:44

#862 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by sanjin_1 »

Hafis wrote:Da te nešto babo nauči, da ne laprdaš ovdje ljudima te gluposti.
Evo ti jedne iz stvarnog života: uobičajena slika Žovnica u 7h i 30
Za neupućene - Žovnica je ulazni dio ceste Široki Brijeg - Mostar, a kolona vozila su ljudi koji dolaze na posao u Mostar...satima. Uobičajeni početak radnog dana.
I sad ti našem Hercegovcu_pravom objasni da se Mostar ne dobiva ćućanjem, lajanjem na forumu i nekakvim Bađacima, već planskim upošljavanjem ljudi u javni i privatni sektor, i normalno ciljanim investiranjem u određene projekta. Tako da tu priću moreš ostaviti za nezaposlenu SDA mladež.

Image

I bola, Nova godina je. Znam da nije lahko luftati bez prebijene k'o lutor, i da je situacija gotovo bezizlazna, ali malo dobre volje u ove blagdanske dane, uvažavanja drugih...to ništa ne košta.Valjda su te tom običaju naučili tamo otkuda si šljegao ovdje.
Oho "dotura" jeli ti se to taj drugi krtljutak upalio pa te spopalo bjesnilo .. :lol:
Vidi moj "doture"...da ja tebe nešto nauĆim...
Gledaj sada...

Rezultati posljednjih izbora u Mostaru
Hrvatski 21469
Probosanski 25101
Srbi 538

Ukupno 47108
http://izbori.ba/Potvrdjeni2014/Finalni ... stine.aspx
Vidiš li razliku ...aaa "doture"...
E haj ti moj "doture" nastavli laprdat o "stonom" dok vas pola još nikad u životu nije vidjelo Stari Most. Vidiš "doture", ovako se osvaja Mostar legalnim demokratskim putem a jok bola ko što si ti htio 93-će progonom, ubistvima, koncentracionim logorima...
A koliko 'no bijaše u kantonu ...aaaa "doture" ? Treba li i tu da stavljam rezultate...aaaaa "doture" .... :izet:
Ah i ja svašta pitam...naravno da treba staviti rezultate..
Hrvatske stranke (HDZ i 90-tka) 14

Probosanske stranke
SDA ---- 7
SDP ---- 3
SBB -----3
DF ------2
Sefer ----1
Ukupno ---16

http://izbori.ba/Potvrdjeni2014/Finalni ... /Nivo.aspx
Vidi ljepote doture... :-D
A za moju finansijsku situaciju ne trebaš se sekirat. Izvanredna je. Bolje da se pozabaviš ovim garibima što si ih dovuko iz srednje Bosne pa sad skapavaju od gladi i mrznu se po magistrali čekajući da "neko stane" ili kad će "naletit" Bađak nebi li mu šta okopali..eto ti mu sudbine

Nisam vam ja kriv..nema vas...o ovome ste trebali misliti prije 15 godina.

DakleM "doture"...opet ste doJnji...barem je to više već oĆigledno..

Hoš da ti reknem o čemu ćemo pričat za nekih 10 - 15 godina...ti ćeš mene ubjeđivat da je Livno Hrvatski grad a ja tebe da od tog nema ništa jer ste izgubili i srednju Bosnu, i Mostar i Stolac...zašto bi Livno bilo drugačije ? :D
sanjin_1
Posts: 1430
Joined: 09/02/2014 14:44

#863 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by sanjin_1 »

Hafis wrote: a u HNŽ natpolovičnoj većini.

.
Ah doture opet "malo" lagiš...valja li to ...aaaaaa "doture" ?

Naime, potvrđeni rezultati posljednjih izbora u HNK-u ne slažu se sa tvojom proizvoljnoim tvrdnjom.

Nu "doture"...
Hrvatske stranke (HDZ i 90-tka) 14

Probosanske stranke
SDA ---- 7
SDP ---- 3
SBB -----3
DF ------2
Sefer ----1
Ukupno ---16

http://izbori.ba/Potvrdjeni2014/Finalni ... /Nivo.aspx
Ljepota... :D
sanjin_1
Posts: 1430
Joined: 09/02/2014 14:44

#864 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by sanjin_1 »

BHCluster wrote:
Da te nešto babo nauči, da ne laprdaš ovdje ljudima te gluposti.
Evo ti jedne iz stvarnog života: uobičajena slika Žovnica u 7h i 30
Za neupućene - Žovnica je ulazni dio ceste Široki Brijeg - Mostar, a kolona vozila su ljudi koji dolaze na posao u Mostar...satima. Uobičajeni početak radnog dana.
I sad ti našem Hercegovcu_pravom objasni da se Mostar ne dobiva ćućanjem, lajanjem na forumu i nekakvim Bađacima, već planskim upošljavanjem ljudi u javni i privatni sektor, i normalno ciljanim investiranjem u određene projekta. Tako da tu priću moreš ostaviti za nezaposlenu SDA mladež.

Image

I bola, Nova godina je. Znam da nije lahko luftati bez prebijene k'o lutor, i da je situacija gotovo bezizlazna, ali malo dobre volje u ove blagdanske dane, uvažavanja drugih...to ništa ne košta.Valjda su te tom običaju naučili tamo otkuda si šljegao ovdje.
Jes vala zato se izgleda moralo desiti ovo...

Image
Image
Image
Image
Image
Image

... to samo za ljubuski a izgleda to je ono trbuhom za kruhom nema posla tu gdje sam pa idem u zapadni dio Mostara izgleda poljedna stanice prije nego sto napuste Bosnu i Hercegovinu u potrazi za boljim zivotom. Sve planski sve ciljano a hrvata u Bosni i Hercegovini sve manje i manje. :wink:
Ihh..ma đe ćeš to...ta znaš li ti da su to "ekonomsko dominantini" maheri prema kojima je i onaj Tramp, kako li se već zove, mala maca. Zar ti ne znaš da je genocidna tvorevina "lokomotiva napretka" a škutorija "rasadnik ekonomskih stručnjaka"?
A to iz Ljubuškog ti je već u Zagrebu...vjeruj da ne znam nikog iz Ljubuškog da svaki dan vozi na posao u Mostar...to su "doturove" gluposti koje može prosipati nekome ko nije dio Mostarske svkodnevnice...
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#865 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by Hafis »

sanjin_1 wrote: Hoš da ti reknem o čemu ćemo pričat za nekih 10 - 15 godina...ti ćeš mene ubjeđivat da je Livno Hrvatski grad a ja tebe da od tog nema ništa jer ste izgubili i srednju Bosnu, i Mostar i Stolac...zašto bi Livno bilo drugačije ? :D
To da smo nepovratno izgubili Mostar, lako je dokazati i slikama.
Evo, ovdje se dobro vidi da su veležovci patrijote prodrli i na onih posljednjih 22% Mostara koji je još u rukama herceg-ćetnika. Tako da im je i tu hatma.

Image
smijesni_ste
Posts: 5979
Joined: 09/10/2009 16:46

#866 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by smijesni_ste »

Ja mislim da će BiH za 40-ak godina naseljavati pretežno Albanci i Arapi tako da su ove trenutne priče suvišne :o
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#867 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by Hafis »

smijesni_ste wrote:Ja mislim da će BiH za 40-ak godina naseljavati pretežno Albanci i Arapi tako da su ove trenutne priče suvišne :o
Neće ni oni.
Albanci neće imati kome prodavati pitu (jedino međusobno, u što sumnjam), a Arapi će do tad potrošiti naftu i vratiti se kamilama.
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#868 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by Streptokok »

a Tko će se kozama vratiti,
ako možeš pogodi ti? :D

zaokruži Točan odgovor :D

1. doktor hafisaga
2. čoban hafisaga
3. bobanovac hafisaga


Image
sanjin_1
Posts: 1430
Joined: 09/02/2014 14:44

#869 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by sanjin_1 »

Hafis wrote:
sanjin_1 wrote: Hoš da ti reknem o čemu ćemo pričat za nekih 10 - 15 godina...ti ćeš mene ubjeđivat da je Livno Hrvatski grad a ja tebe da od tog nema ništa jer ste izgubili i srednju Bosnu, i Mostar i Stolac...zašto bi Livno bilo drugačije ? :D
To da smo nepovratno izgubili Mostar, lako je dokazati i slikama.
Evo, ovdje se dobro vidi da su veležovci patrijote prodrli i na onih posljednjih 22% Mostara koji je još u rukama herceg-ćetnika. Tako da im je i tu hatma.

Image
Vidi "njiha" doture...
Davor Abudić zvani Fudo iz Mostara
Tomislav Čarapina zvani Cara iz Mostara
Minel Golić iz Mostara
Zoran Laketa zvani Zoka iz Mostara
Maloljetni O.N. iz Mostara
Branislav Pehar iz Mostara
Ilonka Recko iz Mostara
Maloljetni N.H. iz Mostar
Antonijo Novaković iz Mostara
Ivan Kolano zvani Meca iz Mostara
Mateo Obrovac zvani Obra iz Mostara
Ivan Džeba zvani Ico iz Mostara
Marko Perko zvani Maka iz Mostara
Ivan Knezovic zvani Ico iz Mostara
Miroslav Puljić iz Mostara
Nikola Zelenčić zvani Gali iz Mostara
Evo "doture ovijem ođe" objasni da nisu izgubili Mostar...ili saćekaj da ti jope dođu upalit HDZ centralu "u stonom gradu"... :D

Vidiš koliko Him je dobro...od dobrote ti spališe "stožernik"...ili da ovo nisu kakvi "siroti Bošnjaci " ili možda "nelegitimni Hrvati"...

E vidiš "doture"...sve vam je vako...totalno političko sljepilo i onda kad vas spuca ide naravno ustaljena tura cmizdrenja "kme...kmeeee..zle balije"...

A Mostar možeš zaboraviti, već ste ga bezpovratno izgubili. Drži tih 25% dok još možeš ali i to ti "doture" ide u "havu" sa promjenom statuta grada i implementacijom S-F.
Sve lijepo i demokratski a jok bola etniĆkim Ćišćenjem i nacistiĆkim logorima tipa Heliodrom, Dretelj, Gabela, Vojno...itd...itd...
Tako to rade civilizovani narodi :izet:

dodatak..
umal ne zaborvi "doture"...znaš li žalostan nisi bio ko je na ovoj slici ? :lol:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#870 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by Hafis »

sanjin_1 wrote: A Mostar možeš zaboraviti, već ste ga bezpovratno izgubili. Drži tih 25% dok još možeš ali i to ti "doture" ide u "havu" sa promjenom statuta grada i implementacijom S-F.
De nam ( ako ti nije teško tako ćućeći), malo bolje objasni te pojedinosti oko promjene statusa i implementacije D-F-a. Ljudi te ne kuže najbolje..

Znaći, promjena statusa grada ogledati če se u slijedečem:............
A implementacija D-F če sadržati slijedeče stavke:................

I kani se smajliča, mada su efektni...priznajem.
sanjin_1
Posts: 1430
Joined: 09/02/2014 14:44

#871 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by sanjin_1 »

Hafis wrote:
sanjin_1 wrote: A Mostar možeš zaboraviti, već ste ga bezpovratno izgubili. Drži tih 25% dok još možeš ali i to ti "doture" ide u "havu" sa promjenom statuta grada i implementacijom S-F.
De nam ( ako ti nije teško tako ćućeći), malo bolje objasni te pojedinosti oko promjene statusa i implementacije D-F-a. Ljudi te ne kuže najbolje..

Znaći, promjena statusa grada ogledati če se u slijedečem:............
A implementacija D-F če sadržati slijedeče stavke:................

I kani se smajliča, mada su efektni...priznajem.
De nam
Kome vama ?
ako ti nije teško tako ćućeći
Ma kavo "ćućanje"..udobno razhraćen, zavaljen na kožnom otomanu u kotemporari stilu (i nemoj me sad dušiti da ti objašnjavam šta je kotemporari stil enterijera,..gdje si god našao "gugleta" idi jope pa traži)..
malo bolje objasni te pojedinosti oko promjene statusa i implementacije D-F-a
Ha bidne biće "doture"...ti bi vazda negdje trćo..sabur bola...đe ti se žuri?
Ljudi te ne kuže najbolje.
Onaj ko treba da "kuži" već je skužio...ti ne spadaš u spomenutu grupaciju..
Znaći, promjena statusa grada ogledati če se u slijedečem:............
:shooo:
A implementacija D-F če sadržati slijedeče stavke:................
:kontrabas:
I kani se smajliča, mada su efektni...priznajem
Neeću više braaaaatoooo :-)
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#872 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by Hafis »

sanjin_1 wrote: Vidi "njiha" doture...
Davor Abudić zvani Fudo iz Mostara
Tomislav Čarapina zvani Cara iz Mostara
Minel Golić iz Mostara
Zoran Laketa zvani Zoka iz Mostara
Branislav Pehar iz Mostara
Ilonka Recko iz Mostara
Antonijo Novaković iz Mostara
Ivan Kolano zvani Meca iz Mostara
Mateo Obrovac zvani Obra iz Mostara
Ivan Džeba zvani Ico iz Mostara
Marko Perko zvani Maka iz Mostara
Ivan Knezovic zvani Ico iz Mostara
Miroslav Puljić iz Mostara
Nikola Zelenčić zvani Gali iz Mostara
Evo "doture ovijem ođe" objasni da nisu izgubili Mostar...ili saćekaj da ti jope dođu upalit HDZ centralu "u stonom gradu"... :D

Vidiš koliko Him je dobro...od dobrote ti spališe "stožernik"...ili da ovo nisu kakvi "siroti Bošnjaci " ili možda "nelegitimni Hrvati"...
Da ne bi ljudi stekli krivu predodžbu o čitavom događaju, red je i dopuniti popis. Daklem:

Adis Vejzović iz Mostara
Alen Ćupina zvani Ćupa iz iz Mostara
Minel Golić iz Mostara
Alen Kreso z Mostara
Haris Medić zvani Meda iz Mostara
Alen Sunković zvani Beba iz Mostara
Muhamed Trle zvani Muha iz Mostara
Fidan Bislimaj iz Mostara
Saša Oglić zvan Buba iz Mostara
Edin Tosum zvani Edo iz Mostara
Rijad Špago zvani Riki iz Mostara
Mirza Masleša iz Konjica
Dženan Kovačević iz Mostara
Anel Husić zvani Efendija iz Mostara
Jasminko Zanović zvani Jaca iz Mostara
Aid Abaza iz Mostara
Amar Tinjak zvani Kreo iz Mostara
Elmin Hrnjica iz Mostara
Anel Puzić zvani Puza iz Mostara
Armin Džafić iz Mostara
Omar Abaza iz Mostara
Alendar Mehnem zvani Memo iz Mostara
Samir Boškailo zvani Sunce iz Mostara

P.S.
''Mostarac'' ( :lol: ) znaš li ti slučajno od kojih su kuča Abulić i Golić koje si uvrstio u ovaj svoj popis. Hoču reči, znaš li gdje se kopaju?
Znam što si namjeravao reći s ovim postom, samo si njiha dvojicu svrstao u ''pogrešan'' tim.
I onda kažeš nisi došlo, a ni svoje ne znaš prepoznati :izet: (morao sam :) )
Last edited by Hafis on 04/01/2015 12:29, edited 1 time in total.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#873 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by VjecitiStudent »

:(
Koji primjeri jada na ovoj prepisci.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#874 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by Hafis »

VjecitiStudent wrote::(
Koji primjeri jada na ovoj prepisci.
Ne možeš drugačije s njim? pa pogledaj mu zadnjih 100 postova...uvijek jedno te isto.
Pa velim, da malo oprobam.
Mada si u pravu, nema svrhe.
User avatar
res publica
Posts: 788
Joined: 17/02/2011 21:49

#875 Re: Preliminarni rezultati popisa stanovništva 2013

Post by res publica »

Ah, taj Mostar, što reći... ovako iz četničkog ugla posmatranja... na stvari...

Hrvati jesu saveznici, ali u Mostaru su nas gadno ujeli za srce.
Onaj njihov Tuta doćerao cisternu sa bombama pred kasarnu i aktivirao je, ubivši tako 50 regruta JNA. Onda je nekog starca Srbina bacio sa balkona zgrade i uselio se u njegov stan.
Kako svjedoči Dragan Markovina Hrvati su tu baš zakuvavali i praktično započeli rat protiv Srba.
E zato su ih Srbi gađali sa brda, ponekad i besplatno, kad bi krenuli na Bošnjake. I nisu htjeli da im ustupe teritoriju kako bi mogli sa više strana da napadnu Bošnjake.
Zato bi bilo baš bezveze da preuzmu cijeli Mostar 20 i kusur godina nakon svega...
To su neki sentimentalni razlozi, isto kao u slučaju Žepčeta, Srbi ga sačuvali za Hrvate, a sad da Bošnjaci preuzmu tek tako...

Ej, živote, lutalico.... :roll:
Post Reply