Prekrsaj - glasna muzika!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

kakavdanakneiskustvu
Posts: 58737
Joined: 03/08/2010 19:04

#301 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by kakavdanakneiskustvu »

DearJohn wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
macchiato wrote:I kod mene u kafićima ispod drma muzika do gluhog doba, probija kroz zidove. Još gore ljeti kad otvore vrata da se proluftira, tek onda trešti ona muzika bonus krikovi pijanih magaraca.

Policija bila.. pa nebrojeno puta. I opet nikom ništa. Čak se dešavalo da dođu, ovi utišaju dok su policajci tu i opet nakon petnaestak minuta kad odu bude jovo nanovo. :roll:


Mene zanima (bar u normalnim državama), gdje je granica, koliko puta mora policija doći, pisati zapisnik za nečije jedne te iste prekršaje, da bi konačno bilo nekih sankcija? :roll:
Kontam da ovima nije nikakva frka ni na sud otići, uplatiti neki iznos koji im dođe kao sitnica, ali jebemu ima li nekih granica dokle mogu da idu.

ja sam zvao svakih sat vremena jedno vrijeme policiju,dok kreten ispod mene nije prestao sa techno muzikom,ima ogromne zvucnike u dnevnoim boravku,jbg ili ce njemu dosaditi ili policiji,a oni ce se nekad uvjeriti da je to preglasno,moze on do njihovog dolaska to smanjiti ali ne uvijek jer ne zna kad ce doci
Meni bi doslo da izbacim i njega i zvucnike iz stana, ne vjerujem da bi ceko muriju :D
isao sam dva puta na vrata,jednom žena kaže imam pravo pustati muziku,ok,ja policiju poslije sat ili dva nema muzike,drugi put na vrata,otvori malo dijete,ima li ti ko stariji u kuci,ode dijete,vrati se,muzika ugasena,zatvori dijete vrata,rijeseno,nece frajer ni da izadje,evo i maloprije je opet ista stvar bila,opet treste zidovi
User avatar
zagortenej
Posts: 3903
Joined: 22/04/2013 13:27
Location: Arš

#302 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by zagortenej »

mad_max_ba wrote:Punac je moj napravio jedno jako elegantno rješenje.
Imao je isti slučaj sa nekim ljudima koji se nisu znali ponašati u skladu sa pravilima kućnog reda, te su tako puštali muziku, kotrljali kugle, namještaje, vika dreka u neka doba.........
On komšijski upozoravao nekoliko puta a obzirom da je ta familija imala užeg člana u policijskoj stanici koja je nadležna, nije bilo svrhe.....

Snimili smo muzike tipa kalesijski zvuci, spremili moje pojačalo i 8 zvučnika, instalirali na ormar usmjerene prema gora (stanovali su iznad njega) i čim se krene sa bukom on bi to upali, pojačaj do maximuma i napusti stan na period od minimalno 3-4 sata.
Nakon trećeg takvog ponašanja ovi iznad su se staložili i bili mirni do daljnjeg....

Napominjem da je konfiguracija stana bila takva da ni ispod njega a ni do njega nije bilo drugih stanara tako da je ovo bezbolno po ostale bilo.
Revenge CD with Earplugs 20 Ways to Calm Down your noisy Neighbors

Revenge CD + Earplugs

20 ways to calm down your noisy neighbors

Includes 20 tracks

Drill
House Party
Orgasm
Train
Drum
Inhuman Screams
High Heels
Cat in Heat
Doors Banging
Towering Rage
Unhappy Dog
Violin Practice
Traffic Jam
Garbage Truck
New Born
Phone Ringing
Ball Game
Pigeons
Spring Cleaning
Cock a Doodle Doo

Image

topla preporuka :thumbup:
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#303 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by mad_max_ba »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
DearJohn
Posts: 534
Joined: 11/01/2011 14:35

#304 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by DearJohn »

"...isao sam dva puta na vrata,jednom žena kaže imam pravo pustati muziku,ok,ja policiju poslije sat ili dva nema muzike,drugi put na vrata,otvori malo dijete,ima li ti ko stariji u kuci,ode dijete,vrati se,muzika ugasena,zatvori dijete vrata,rijeseno,nece frajer ni da izadje,evo i maloprije je opet ista stvar bila,opet treste zidovi[/quote]"

Probaj da im kucas ponovo ili zvoni, jednom ce im dosadit da im kucas stalno.
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#305 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by wewa »

zagortenej wrote:
mad_max_ba wrote:Punac je moj napravio jedno jako elegantno rješenje.
Imao je isti slučaj sa nekim ljudima koji se nisu znali ponašati u skladu sa pravilima kućnog reda, te su tako puštali muziku, kotrljali kugle, namještaje, vika dreka u neka doba.........
On komšijski upozoravao nekoliko puta a obzirom da je ta familija imala užeg člana u policijskoj stanici koja je nadležna, nije bilo svrhe.....

Snimili smo muzike tipa kalesijski zvuci, spremili moje pojačalo i 8 zvučnika, instalirali na ormar usmjerene prema gora (stanovali su iznad njega) i čim se krene sa bukom on bi to upali, pojačaj do maximuma i napusti stan na period od minimalno 3-4 sata.
Nakon trećeg takvog ponašanja ovi iznad su se staložili i bili mirni do daljnjeg....

Napominjem da je konfiguracija stana bila takva da ni ispod njega a ni do njega nije bilo drugih stanara tako da je ovo bezbolno po ostale bilo.
Revenge CD with Earplugs 20 Ways to Calm Down your noisy Neighbors

Revenge CD + Earplugs

20 ways to calm down your noisy neighbors

Includes 20 tracks

Drill
House Party
Orgasm
Train
Drum
Inhuman Screams
High Heels
Cat in Heat
Doors Banging
Towering Rage
Unhappy Dog
Violin Practice
Traffic Jam
Garbage Truck
New Born
Phone Ringing
Ball Game
Pigeons
Spring Cleaning
Cock a Doodle Doo

Image

topla preporuka :thumbup:
dva posta za antologiju klixa :lol: :thumbup:
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#306 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by mirsek »

kakavdanakneiskustvu wrote:
isao sam dva puta na vrata, jednom žena kaže imam pravo pustati muziku,ok,ja policiju poslije sat ili dva nema muzike,drugi put na vrata,otvori malo dijete,ima li ti ko stariji u kuci,ode dijete,vrati se,muzika ugasena,zatvori dijete vrata,rijeseno,nece frajer ni da izadje,evo i maloprije je opet ista stvar bila,opet treste zidovi
Koje doba dana, jel bio bio period kucnog mira od 15:00-17:00 i 23:00-07:00 ljeti (22:00-06:00 zimi) ?
Instaliraj sound meter na mobitel i mjeri koliko se glasno cuje njegova muzika iz tvog stana, ako je ispod 40 decibela po danu i 35 po noci ne mozes tu nista.
DearJohn
Posts: 534
Joined: 11/01/2011 14:35

#307 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by DearJohn »

mirsek wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
isao sam dva puta na vrata, jednom žena kaže imam pravo pustati muziku,ok,ja policiju poslije sat ili dva nema muzike,drugi put na vrata,otvori malo dijete,ima li ti ko stariji u kuci,ode dijete,vrati se,muzika ugasena,zatvori dijete vrata,rijeseno,nece frajer ni da izadje,evo i maloprije je opet ista stvar bila,opet treste zidovi
Koje doba dana, jel bio bio period kucnog mira od 15:00-17:00 i 23:00-07:00 ljeti (22:00-06:00 zimi) ?
Instaliraj sound meter na mobitel i mjeri koliko se glasno cuje njegova muzika iz tvog stana, ako je ispod 40 decibela po danu i 35 po noci ne mozes tu nista.
Teško je mjerit decibele kad ti basovi probijaju kroz zid, uglavnom neće pokazat da prelazi 40 db a zna bit iritirajuće. Tako se je i onaj moj pozivo na neke stavke o kućnom redu kad se smije kad se ne smije mada mu je žena ljepo rekla da nije u redu u nas da se čuje ko da si na fudbalskom igralištu. I tako sve dok mu ja nisam fajront napravio :D.
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#308 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by mirsek »

DearJohn wrote:
mirsek wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
isao sam dva puta na vrata, jednom žena kaže imam pravo pustati muziku,ok,ja policiju poslije sat ili dva nema muzike,drugi put na vrata,otvori malo dijete,ima li ti ko stariji u kuci,ode dijete,vrati se,muzika ugasena,zatvori dijete vrata,rijeseno,nece frajer ni da izadje,evo i maloprije je opet ista stvar bila,opet treste zidovi
Koje doba dana, jel bio bio period kucnog mira od 15:00-17:00 i 23:00-07:00 ljeti (22:00-06:00 zimi) ?
Instaliraj sound meter na mobitel i mjeri koliko se glasno cuje njegova muzika iz tvog stana, ako je ispod 40 decibela po danu i 35 po noci ne mozes tu nista.
Teško je mjerit decibele kad ti basovi probijaju kroz zid, uglavnom neće pokazat da prelazi 40 db a zna bit iritirajuće. Tako se je i onaj moj pozivo na neke stavke o kućnom redu kad se smije kad se ne smije mada mu je žena ljepo rekla da nije u redu u nas da se čuje ko da si na fudbalskom igralištu. I tako sve dok mu ja nisam fajront napravio :D.
Jbg. forumski kolega pravila su napravljena da zadovolje najnize zajednicke interese. Ako neko trazi vise od toga isto je samoziv i egoista kao i ovaj sto mimo pravila preglasno pusta muziku. U tom slucaju mozete se ganjati dok neko ne pretjera i bude krvavih noseva i izbijenih zuba. Ili jednostavno prodati stan i kupiti kucu gdje nema nikoga ispod i iznad tebe.
Ovo pisem jer sam imao slucaj takvog samozivog komsije koji je prijetio radnicima sto renoviraju stan novog stanara i napadao kcerku drugog komsije jer mu smeta sto je cuje kroz ventilaciju kako pjeva u wc-u oko 19:00-20-00 navecer.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58737
Joined: 03/08/2010 19:04

#309 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by kakavdanakneiskustvu »

mirsek wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
isao sam dva puta na vrata, jednom žena kaže imam pravo pustati muziku,ok,ja policiju poslije sat ili dva nema muzike,drugi put na vrata,otvori malo dijete,ima li ti ko stariji u kuci,ode dijete,vrati se,muzika ugasena,zatvori dijete vrata,rijeseno,nece frajer ni da izadje,evo i maloprije je opet ista stvar bila,opet treste zidovi
Koje doba dana, jel bio bio period kucnog mira od 15:00-17:00 i 23:00-07:00 ljeti (22:00-06:00 zimi) ?
Instaliraj sound meter na mobitel i mjeri koliko se glasno cuje njegova muzika iz tvog stana, ako je ispod 40 decibela po danu i 35 po noci ne mozes tu nista.

nebitno je to njemu,u bilo koja doba dana,u kasnim satima se svadjaju žena i on,stvari bacaju,ievo malopije mu nesto ona galami,tanki zidovi,sve se cuje
cuje se kao da je muzika u djecijoj sobi mog sina,zovnem ja policiju oni to rijese
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#310 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by Dinostula »

Da ovom prilikom izjavim saucesce svima onima koji zive u zgradama.
Basum stanirosum. :D
Lijepa kuca,tisina jedva da cujes da neko auto prodje.
Ne bi je dao ni za 10 stanova u Sarajevu.
DearJohn
Posts: 534
Joined: 11/01/2011 14:35

#311 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by DearJohn »

Mirsek wrote:

“Jbg. forumski kolega pravila su napravljena da zadovolje najnize zajednicke interese. Ako neko trazi vise od toga isto je samoziv i egoista kao i ovaj sto mimo pravila preglasno pusta muziku. U tom slucaju mozete se ganjati dok neko ne pretjera i bude krvavih noseva i izbijenih zuba. Ili jednostavno prodati stan i kupiti kucu gdje nema nikoga ispod i iznad tebe.
Ovo pisem jer sam imao slucaj takvog samozivog komsije koji je prijetio radnicima sto renoviraju stan novog stanara i napadao kcerku drugog komsije jer mu smeta sto je cuje kroz ventilaciju kako pjeva u wc-u oko 19:00-20-00 navecer.[/quote]”

Jbg kolega, možda si ti jedan od onih što “masiraju” komšije s muzikom pa tražiš opravdanje...U vezi ovog boldiranog, niko ovdje nije napado majstore što renoviraju ili kćerku drugog komšije što pjeva pa se čuje kroz ventilaciju. Majstori su prolazni a ako neko samo pjeva, sumnjam čisto da se čuje pa i kroz ventilaciju, pretjeruješ. Ovdje pričamo o ljudima što masiraju druge s muzikom svaki božji dan i to ne treba niko da trpi.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#312 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by moonca »

Dinostula wrote:Da ovom prilikom izjavim saucesce svima onima koji zive u zgradama.
Basum stanirosum. :D
Lijepa kuca,tisina jedva da cujes da neko auto prodje.
Ne bi je dao ni za 10 stanova u Sarajevu.
Nemas razloga. Mala je razlika izmedju buke izmedu kuca,kao I u zgradama.

Mozda imas srecu da nemas komsija oko sebe ili su zbilja mirni.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#313 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by Dinostula »

moonca wrote:
Dinostula wrote:Da ovom prilikom izjavim saucesce svima onima koji zive u zgradama.
Basum stanirosum. :D
Lijepa kuca,tisina jedva da cujes da neko auto prodje.
Ne bi je dao ni za 10 stanova u Sarajevu.
Nemas razloga. Mala je razlika izmedju buke izmedu kuca,kao I u zgradama.

Mozda imas srecu da nemas komsija oko sebe ili su zbilja mirni.
Ma kako god okrenes gore je zivjeti u zgradi.U kuci nemas nikog da ti lupa iznad i ispod tebe (bar kod mene nema),da ti trehne boscu sa mrvama kad izadjes na balkon ili da izbaci WC solju sa 18-tog pravo pred ulaz i slicne stvari koje sam citao a koje se desavaju u zgradama. :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#314 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by moonca »

Dinostula wrote:
moonca wrote:
Dinostula wrote:Da ovom prilikom izjavim saucesce svima onima koji zive u zgradama.
Basum stanirosum. :D
Lijepa kuca,tisina jedva da cujes da neko auto prodje.
Ne bi je dao ni za 10 stanova u Sarajevu.
Nemas razloga. Mala je razlika izmedju buke izmedu kuca,kao I u zgradama.

Mozda imas srecu da nemas komsija oko sebe ili su zbilja mirni.
Ma kako god okrenes gore je zivjeti u zgradi.U kuci nemas nikog da ti lupa iznad i ispod tebe (bar kod mene nema),da ti trehne boscu sa mrvama kad izadjes na balkon ili da izbaci WC solju sa 18-tog pravo pred ulaz i slicne stvari koje sam citao a koje se desavaju u zgradama. :D
Slazem se sa ovim. I ja sada zivim u kuci i vidim razliku.Ali, sto se tice muzike , galame :-) u istoj smo situaciji.
U moju komunu jedan dan doseli tip :shock: navecer do ponoci istovarao namjestaj. Ujutru , ispred garaze ostavio auto i odvrnuo muziku. :shock: Kazem mu -de smanji to malo, ovdje se to neradi. :lol: Kaze on, necu s tobom da se tucem , gdje ti je muz. :lol:
Inace tip radi posao -deratizacije. :blento: svejedno nije vise nikada odvrnuo muziku.
User avatar
likce
Posts: 1045
Joined: 26/01/2011 19:21
Location: Zenica

#315 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by likce »

Ma kuca je zakon, ja kad se svadam sa zenom mogu galamiti koliko hocu a isto i kad radimo one :shock: stvari.
Neku noc me naljutila oko jedan navece a ja upalim motorku i u boksericama trcim oko kuce pod gasom..........ima tu i komsija ali nisu mi nikada zvali policiju, samo vire iz kuce da vide jesam li ja
DearJohn
Posts: 534
Joined: 11/01/2011 14:35

#316 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by DearJohn »

moonca wrote:
Dinostula wrote:Da ovom prilikom izjavim saucesce svima onima koji zive u zgradama.
Basum stanirosum. :D
Lijepa kuca,tisina jedva da cujes da neko auto prodje.
Ne bi je dao ni za 10 stanova u Sarajevu.
Nemas razloga. Mala je razlika izmedju buke izmedu kuca,kao I u zgradama.

Mozda imas srecu da nemas komsija oko sebe ili su zbilja mirni.
Ima vala i te. Mene je jutros razbudio komsija sa strane (nije prvi put), ima neki ormar, garderober sta li pa kad ga zatvori kod nas ko bomba u Hiroshimi da pukne...Prico s njim, bio spreman ja i da platim sve, kaze popravice i jos nije.
clone8
Posts: 36
Joined: 27/12/2017 15:03

#317 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by clone8 »

DearJohn wrote:
moonca wrote:
Dinostula wrote:Da ovom prilikom izjavim saucesce svima onima koji zive u zgradama.
Basum stanirosum. :D
Lijepa kuca,tisina jedva da cujes da neko auto prodje.
Ne bi je dao ni za 10 stanova u Sarajevu.
Nemas razloga. Mala je razlika izmedju buke izmedu kuca,kao I u zgradama.

Mozda imas srecu da nemas komsija oko sebe ili su zbilja mirni.
Ima vala i te. Mene je jutros razbudio komsija sa strane (nije prvi put), ima neki ormar, garderober sta li pa kad ga zatvori kod nas ko bomba u Hiroshimi da pukne...Prico s njim, bio spreman ja i da platim sve, kaze popravice i jos nije.
Kakvi su to zidovi kad cujes komsiju kako zatvara ormar? :)
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#318 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by moonca »

fetic wrote:Ma kuca je zakon, ja kad se svadam sa zenom mogu galamiti koliko hocu a isto i kad radimo one :shock: stvari.
Neku noc me naljutila oko jedan navece a ja upalim motorku i u boksericama trcim oko kuce pod gasom..........ima tu i komsija ali nisu mi nikada zvali policiju, samo vire iz kuce da vide jesam li ja

:mastakazes:

Da ti sebe malo ovdje ne promovises :lol: :lol: :lol:
User avatar
dulekrele
Posts: 3840
Joined: 10/04/2014 18:25

#319 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by dulekrele »

ilma333 wrote:
atko wrote:@ilma333, nako posteno da nam kazes jel bila glasna muzika ?

Jedna moja prijateljica je kuburila sa komsinicom koja je stanovala ispod nje... ova se zalila naime da navecer kada sjedaju u kuhinji da veceraju cuje kako skripnu stolice kad sjedu i primaknu se stolu :-)

Bila je glasnija, ali je bio praznik i vikend u isto vrijeme.
Koliko je sati bilo?
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#320 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by triconja »

fetic wrote:Ma kuca je zakon, ja kad se svadam sa zenom mogu galamiti koliko hocu a isto i kad radimo one :shock: stvari.
Neku noc me naljutila oko jedan navece a ja upalim motorku i u boksericama trcim oko kuce pod gasom..........ima tu i komsija ali nisu mi nikada zvali policiju, samo vire iz kuce da vide jesam li ja
Djes ba feta, sta ima, cuj sa motorkom navece gonjat sejtane :lol: :lol: :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#321 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by triconja »

moonca wrote:
fetic wrote:Ma kuca je zakon, ja kad se svadam sa zenom mogu galamiti koliko hocu a isto i kad radimo one :shock: stvari.
Neku noc me naljutila oko jedan navece a ja upalim motorku i u boksericama trcim oko kuce pod gasom..........ima tu i komsija ali nisu mi nikada zvali policiju, samo vire iz kuce da vide jesam li ja

:mastakazes:

Da ti sebe malo ovdje ne promovises :lol: :lol: :lol:
Bio je jedan fetic smenom u srednju iso, jeben rod :lol: :lol: :lol: .
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5951
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#322 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by studiorum_tuzlaensis »

Zna se šta je glasna muzika i ometanje kućnog reda. A zna se i da penzioneri i nedojebane kućanice samo osluškuju hoćel gdje čut kakvu muziku pa zvat policjiu

Veoma teško dokazivo prekršajno djelo je preglasna muzika u zgradi, barem što se tiče naše policije. Nemaju potrebne uređaje i mjerne instrumente buke, vibracija i oscilacija da prilože kao dokaz.

Takve stvari se najbolje riješe između sebe, pa ako ti lupa bez ikakvog rezona ili je bezobrazluk neki veliki u pitanju, naj**eš mu se nane nanine i zaprijetš da ćeš ga zapalit skupa sa stanom... jer nema mjere.
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#323 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by kafanski_covjek »

studiorum_tuzlaensis wrote:Zna se šta je glasna muzika i ometanje kućnog reda. A zna se i da penzioneri i nedojebane kućanice samo osluškuju hoćel gdje čut kakvu muziku pa zvat policjiu

Veoma teško dokazivo prekršajno djelo je preglasna muzika u zgradi, barem što se tiče naše policije. Nemaju potrebne uređaje i mjerne instrumente buke, vibracija i oscilacija da prilože kao dokaz.

Takve stvari se najbolje riješe između sebe, pa ako ti lupa bez ikakvog rezona ili je bezobrazluk neki veliki u pitanju, naj**eš mu se nane nanine i zaprijetš da ćeš ga zapalit skupa sa stanom... jer nema mjere.
znaci prekuc'o :lol: :lol:
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5951
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#324 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by studiorum_tuzlaensis »

smiješno?

Pročitaj:
http://propisi.ks.gov.ba/sites/propisi. ... d_buke.pdf

Član 16.
Korištenje akustičnih uređaja u zatvorenim prostorima dozvoljeno je pod uvjetom
da nivo buke ne prelazi Leq 80 dB(A).


Šta će napisat drot u nalog? Ne moraš mu ni otvoriti vrata, provaliti neće sigurno.

Ako napiše npr. "Preglasna muzika u stanu na toj i toj adresi, na tom i tom spratu." Šta znači preglasno? Ono što je u ušima policajca preglasno? Koliko dB? Na kojoj udaljenosti? U drugom stanu? Na zidu drugog stana? hehe... Pravilnik o kućnom redu definiše ove stvari precizno. Jedan mali instrument

Ko god je odbio priznati prekršaj, nije ni dobio kaznu. Da ne govorim što naša policija neće ni da se petlja sa ovim jer su u sivoj zoni, pa pokušavaju kad im otvoriš vrata da te izmuzu da im kažeš da si odvrno muziku i sl., onda ima osnova itekakvog. :)
Last edited by studiorum_tuzlaensis on 17/01/2018 16:08, edited 1 time in total.
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#325 Re: Prekrsaj - glasna muzika!

Post by kafanski_covjek »

suvisno je bilo sta reci na ovo :D
Post Reply