Prekidaci, uticnice

Post Reply
panda_grizli
Posts: 46
Joined: 11/06/2017 14:32

#1 Prekidaci, uticnice

Post by panda_grizli »

E ovako, ne znam da li ima tema, ali imam pitanje!
Crkao prekidac za paljenje bojlera, molim vas, koji i gdje uzeti da valja? Znam da ima po Fisu, Obi- ju, Penny ali nisam sigurna da to ista valja. Treba da se postavi nesto sto ce trajati, a ne crknuti opet za pola godine do godinu.
Hvala!
User avatar
nivla
Posts: 4282
Joined: 12/01/2008 23:44

#2 Re: Prekidaci, uticnice

Post by nivla »

panda_grizli wrote:E ovako, ne znam da li ima tema, ali imam pitanje!
Crkao prekidac za paljenje bojlera, molim vas, koji i gdje uzeti da valja? Znam da ima po Fisu, Obi- ju, Penny ali nisam sigurna da to ista valja. Treba da se postavi nesto sto ce trajati, a ne crknuti opet za pola godine do godinu.
Hvala!
ja sam uzimao one schneiderove prekidace u at kerametalu nisu losi jos nisam imao potrebe da mijenjam, ali je na ON otkako je montiran
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#3 Re: Prekidaci, uticnice

Post by male_okice »

mi smo kupovali one sto su u plavim pakovanjima i pise na njima economic kad smo pravili kucu, svi su nam njihovi nijedan nije crko' ima vec preko pet godina.
evo slika da znas kako izgleda pakovanje, ovo naravno ocigledno nije prekidac za bojler :D


Image




http://betim.hr/kategorija-proizvoda/te ... _betim_hr/
nepoznati988
Posts: 481
Joined: 20/11/2018 09:27

#4 Re: Prekidaci, uticnice

Post by nepoznati988 »

panda_grizli wrote:E ovako, ne znam da li ima tema, ali imam pitanje!
Crkao prekidac za paljenje bojlera, molim vas, koji i gdje uzeti da valja? Znam da ima po Fisu, Obi- ju, Penny ali nisam sigurna da to ista valja. Treba da se postavi nesto sto ce trajati, a ne crknuti opet za pola godine do godinu.
Hvala!
obrati pažnju da je prekidač 16A i ne bi trebalo biti problema.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#5 Re: Prekidaci, uticnice

Post by spreca »

nepoznati988 wrote:
panda_grizli wrote:E ovako, ne znam da li ima tema, ali imam pitanje!
Crkao prekidac za paljenje bojlera, molim vas, koji i gdje uzeti da valja? Znam da ima po Fisu, Obi- ju, Penny ali nisam sigurna da to ista valja. Treba da se postavi nesto sto ce trajati, a ne crknuti opet za pola godine do godinu.
Hvala!
obrati pažnju da je prekidač 16A i ne bi trebalo biti problema.
i jos kabal u onim stopicam mora biti dobro stegnut i onda nece biti problema
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#6 Re: Prekidaci, uticnice

Post by channel10 »

Potreban i dobar elektricar koji ce to sve znati uraditi :-D jer ima more zica..
Post Reply