Prekid ili ostajanje u dugoj vezi

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
ZyzzSar
Posts: 2434
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#26 Re: Prekid ili ostajanje u dugoj vezi

Post by ZyzzSar »

Diogenes420 wrote: 20/11/2020 20:05 prekini pa mi se javi u PM da ti pošaljem broj.

Ne nudim ti apsolutno ništa. Samo 'nako, ubijemo vrijeme oboje. Možda šta i bude. Valjaš li čemu?
ja msm da ti je bolje ovakvu da izbjegnes, al et :D
sry autorice hah
Diogenes420
Posts: 178
Joined: 28/09/2020 12:34

#27 Re: Prekid ili ostajanje u dugoj vezi

Post by Diogenes420 »

ZyzzSar wrote: 21/11/2020 01:56
Diogenes420 wrote: 20/11/2020 20:05 prekini pa mi se javi u PM da ti pošaljem broj.

Ne nudim ti apsolutno ništa. Samo 'nako, ubijemo vrijeme oboje. Možda šta i bude. Valjaš li čemu?
ja msm da ti je bolje ovakvu da izbjegnes, al et :D
sry autorice hah

Mogu joj ponuditi relationship coaching ako ništa drugo.
User avatar
Phoenix-sad
Posts: 543
Joined: 01/08/2019 23:34

#28 Re: Prekid ili ostajanje u dugoj vezi

Post by Phoenix-sad »

Nekadjevojka wrote: 09/11/2020 21:51 Zdravo svima!
U vezi sam 5 godina. Ta veza je bila prepuna prekida da se ne lazemo odmah na pocetku. Upoznala sam ga dok sam zavrsavala srednju. Tada sam bila klinka... on vec tad zreo momak koji je dosta toga prosao. Imao je bend , otac mu je umro, imao probleme u obitelji pa pomalo i u drustvu. Ja mlada djevojcica pocela izlazit po rock klubovima, otac mi je umro isto tako, problemi sa porodicom i pomalo sa drustvom. I tako nakon godinu moja ga mama zovne da zivi s nama u spratu jer je i ona haman skontala da on meni dolazi tajno...i tako poceli mi tu zivit. Ja pocela na fax prva godina i cesto se pocnemo svadati jer sam tad dopustala sebi neke stvari koje sad kad se prisjetim bude mi uf muka stvarno glupo. Nismo vise mogli ostat zivit tu jer nas je moj amidza cuo kako se svadamo i htio ga istjerat, naravno dernjava optuzivanje i tako to. To nas nije razdvojilo cak sta vise zblizilo nas je. Mi se odselimo u stan on se malo prije toga zaposlio. Zivimo mi u stanu al i tu smo se poceli svadat i tako svake godine po jednom prekinemo ja se vratim kuci pa se pomirim. Sad on je sredio svoju kucu sto mu je otac ostavio i naravno opet smo se pomirili. Pisala sam vec u postobima da je kuca na selu da jenjegova porodica tu sve kuca do kuce a ja djevojka iz grada. Ni sad ne vjerujem da cu pristat na taj zivot al et da kazem na neki nacin eto volim te al ne kontamo tu ostat citav zivot. Prem da ja nekad kontam da je njemu ta kuca bila dokazivanje porodici al helem nejse...
Naravno da je uvijek postojao razlog svade prekida. Naravmo da smo iz svakog prekida nesto i rijesili al fazon je sto bi mi nesto rijesili nesto bi se novo pojavilo. E sad mene zanima da li vi imate takva iskustva on off veze? Da li je ljubav zaista najbitnija? Da li postoji zivot poslije duge veze ne na to dal ces zivjet vec kako sa nekim drugim uspjevate uopce zapocet? Da li sve duge veze zavrse ili su inace takvo stalno prekidanje? Sad konkretno nemam neki problem s njim samo jednostavno nesto osjecam malo cudno zbog svega ovog sto sam prosla jako mlada i zapitam se. Izvinite na romanu. Pisite mi svoje price za inspiraciju motivaciju savjet. Voljela bih shvatiti sta i kako i zasto.
Kažu ne valja staru haljinu krpiti a kamoli ljubav
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#29 Re: Prekid ili ostajanje u dugoj vezi

Post by moonca »

:dajba:
Nije ljubav tema- veza... hmm.

..Ne znam ko to kaze... nista draze iskoristiti, staru haljinu, hlace.... itd.. :oops:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#30 Re: Prekid ili ostajanje u dugoj vezi

Post by zoomba »

Nece mlada na selo.. :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 47001
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#31 Re: Prekid ili ostajanje u dugoj vezi

Post by Edin H. »

zoomba wrote: 20/12/2020 22:17 Nece mlada na selo.. :lol:
Najbolje je ovo - ...Sad on je sredio svoju kucu sto mu je otac ostavio i naravno opet smo se pomirili...

:D
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#32 Re: Prekid ili ostajanje u dugoj vezi

Post by zoomba »

Edin H. wrote: 21/12/2020 00:26
zoomba wrote: 20/12/2020 22:17 Nece mlada na selo.. :lol:
Najbolje je ovo - ...Sad on je sredio svoju kucu sto mu je otac ostavio i naravno opet smo se pomirili...

:D
Ma ja.. :izet:
mury90
Posts: 49
Joined: 17/06/2013 14:40

#33 Re: Prekid ili ostajanje u dugoj vezi

Post by mury90 »

Nekadjevojka wrote: 13/11/2020 00:10
Entropio wrote: 13/11/2020 00:06
Nekadjevojka wrote: 13/11/2020 00:03

Mislim da to nije bitno...
Itekako je bitno. Tu se vrte odgovori na mnoga pitanja.
Sex je odlican nije problem meni u sexu znas nikad nije ni bio jedino je problem psiha mora mi taj level bit dobar nesto neka veza nez kako da ti objasnim. Neka tajna veza hahaha nesto sto veze dvoje ljudi. Kad ostarimo nece bit sexa tako da smatram sex povrsinski totalno... bitne su emocije i ta percepcija
Image
User avatar
alexz
Posts: 270
Joined: 23/03/2010 19:16

#34 Re: Prekid ili ostajanje u dugoj vezi

Post by alexz »

Čuj kad ostarimo neće biti sexa pa ga smatra površnim... :-)
S koliko tačno godina li djevojka misli da se ostarilo?!
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#35 Re: Prekid ili ostajanje u dugoj vezi

Post by Nierika »

Nekadjevojka wrote: 09/11/2020 21:51 Zdravo svima!
U vezi sam 5 godina. Ta veza je bila prepuna prekida da se ne lazemo odmah na pocetku. Upoznala sam ga dok sam zavrsavala srednju. Tada sam bila klinka... on vec tad zreo momak koji je dosta toga prosao. Imao je bend , otac mu je umro, imao probleme u obitelji pa pomalo i u drustvu. Ja mlada djevojcica pocela izlazit po rock klubovima, otac mi je umro isto tako, problemi sa porodicom i pomalo sa drustvom. I tako nakon godinu moja ga mama zovne da zivi s nama u spratu jer je i ona haman skontala da on meni dolazi tajno...i tako poceli mi tu zivit. Ja pocela na fax prva godina i cesto se pocnemo svadati jer sam tad dopustala sebi neke stvari koje sad kad se prisjetim bude mi uf muka stvarno glupo. Nismo vise mogli ostat zivit tu jer nas je moj amidza cuo kako se svadamo i htio ga istjerat, naravno dernjava optuzivanje i tako to. To nas nije razdvojilo cak sta vise zblizilo nas je. Mi se odselimo u stan on se malo prije toga zaposlio. Zivimo mi u stanu al i tu smo se poceli svadat i tako svake godine po jednom prekinemo ja se vratim kuci pa se pomirim. Sad on je sredio svoju kucu sto mu je otac ostavio i naravno opet smo se pomirili. Pisala sam vec u postobima da je kuca na selu da jenjegova porodica tu sve kuca do kuce a ja djevojka iz grada. Ni sad ne vjerujem da cu pristat na taj zivot al et da kazem na neki nacin eto volim te al ne kontamo tu ostat citav zivot. Prem da ja nekad kontam da je njemu ta kuca bila dokazivanje porodici al helem nejse...
Naravno da je uvijek postojao razlog svade prekida. Naravmo da smo iz svakog prekida nesto i rijesili al fazon je sto bi mi nesto rijesili nesto bi se novo pojavilo. E sad mene zanima da li vi imate takva iskustva on off veze? Da li je ljubav zaista najbitnija? Da li postoji zivot poslije duge veze ne na to dal ces zivjet vec kako sa nekim drugim uspjevate uopce zapocet? Da li sve duge veze zavrse ili su inace takvo stalno prekidanje? Sad konkretno nemam neki problem s njim samo jednostavno nesto osjecam malo cudno zbog svega ovog sto sam prosla jako mlada i zapitam se. Izvinite na romanu. Pisite mi svoje price za inspiraciju motivaciju savjet. Voljela bih shvatiti sta i kako i zasto.
Par godina unazad sam vikala NEMATEVIPOJMANARAVNODAJELJUBAVNAJBITNIJA :mrgreen:, sad stvarno više ne znam. Ovisi od tvoje definicije ljubavi i šta sve pod njom podrazumijevaš.
O kakvim je svađama riječ? Nekim sitnim, povremenim i rješivim, ili ste nekompatibilni karakterno i po pitanju bitnih životnih odluka? Jeste li oboje temperamentni i bi l' se tako svađala i s nekim drugim ili samo s njim? :mrgreen: I jel ti okej da ti dijete sutra odrasta u takvoj atmosferi?
Imam iskustva s takvom vezom i ne znam šta da ti kažem. Postane zamorno nakon par godina. Al' samo ti poznaješ vašu situaciju i znaš šta je najbolje za tebe.
mujomali
Posts: 63
Joined: 25/11/2020 17:33

#36 Re: Prekid ili ostajanje u dugoj vezi

Post by mujomali »

Edin H. wrote: 21/12/2020 00:26
zoomba wrote: 20/12/2020 22:17 Nece mlada na selo.. :lol:
Najbolje je ovo - ...Sad on je sredio svoju kucu sto mu je otac ostavio i naravno opet smo se pomirili...

:D
Pa nije valjda ovo najbitnija stvar?
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#37 Re: Prekid ili ostajanje u dugoj vezi

Post by bitangeIprinceze »

zoomba wrote: 20/12/2020 22:17 Nece mlada na selo.. :lol:
Hoće :-D
Image
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#38 Re: Prekid ili ostajanje u dugoj vezi

Post by zoomba »

:lol:
mujomali
Posts: 63
Joined: 25/11/2020 17:33

#39 Re: Prekid ili ostajanje u dugoj vezi

Post by mujomali »

bitangeIprinceze wrote: 23/12/2020 19:38
zoomba wrote: 20/12/2020 22:17 Nece mlada na selo.. :lol:
Hoće :-D
Image
Aferim :izet:
User avatar
Kio
Posts: 492
Joined: 24/08/2010 23:10

#40 Re: Prekid ili ostajanje u dugoj vezi

Post by Kio »

Ti znas sama odgovor, zar ne?
Samo cekas da te neko sa foruma ohrabri, da kaze isto to sto mislis.

Napravi kafu sebi, i popricaj sa sobom. Niko ne poznaje niti tebe niti tvog dragog, pises samo svoju stranu price.

Posavjetuj se sa svojom mamom. To bi ti bilo najpametnije za pocetak. Nadam se da nisi zapostavila svoju mamu radi veze.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#41 Re: Prekid ili ostajanje u dugoj vezi

Post by moonca »

_id=17032838 wrote:25/12/2020 22:42 Posavjetuj se sa svojom mamom. To bi ti bilo najpametnije za pocetak
Pogreshno... ne trazi savjete od mame, vezano za, momke/ muzeve i itd... :lol:
Post Reply