Predstavljen novi Audi RS4 Avant

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Honda NSX
Posts: 225
Joined: 06/09/2011 21:04

#1 Re: Predstavljen novi Audi RS4 Avant

Post by Honda NSX »

Možda sam ja nemam pojma, al meni nikad nisu bila jasna ova auta ludih performansi u karavanskom obliku...

šta ono ja sam porodični čovjek, treba mi prosotra za dvoje djece i još torbiu gepeku, al jel hoću i 500 konja po haubom, da kad pomahnitam mogu da dviljam sa dvoje djece nazad????

auto ko auto nije loše....ne kontam ove tri ćize na dnu prednjeg branika...to bio fol na audiju a4 iz 2009...malo se vraća unazad audi? nestalo fazona da se pokrade od alfe???
User avatar
olensoner
Posts: 1149
Joined: 24/01/2008 19:34

#2 Re: Predstavljen novi Audi RS4 Avant

Post by olensoner »

Odlican auto , a to sto je karavan mu bas daje neki dodatni smek, RS4 B5, odnosno prva verzija je bila dostupna iskljucivno u Avant izvedbi. Vozio sam nekoliko Audija, jedan je bio karavan i definitivno Avant i Audi idu jedno uz drugo, jer dizajn imaju odlican, za razliku od npr. nekih drugih auta koja izgledaju uzasnu u karavanskoj izvedbi, tipa E klase W210.
Gost1515
Posts: 964
Joined: 09/12/2003 00:00

#3 Re: Predstavljen novi Audi RS4 Avant

Post by Gost1515 »

Honda NSX wrote:Možda sam ja nemam pojma, al meni nikad nisu bila jasna ova auta ludih performansi u karavanskom obliku...

šta ono ja sam porodični čovjek, treba mi prosotra za dvoje djece i još torbiu gepeku, al jel hoću i 500 konja po haubom, da kad pomahnitam mogu da dviljam sa dvoje djece nazad????

auto ko auto nije loše....ne kontam ove tri ćize na dnu prednjeg branika...to bio fol na audiju a4 iz 2009...malo se vraća unazad audi? nestalo fazona da se pokrade od alfe???
ma ja ba ... pljuc, pljuc ... smeće :D

nije nikad do silnih konja pod haubom ... nego do onog jednog za volanom :wink:
sLLayer
Posts: 567
Joined: 31/03/2009 21:39

#4 Re: Predstavljen novi Audi RS4 Avant

Post by sLLayer »

nekada zatrebaju ti konji za druge stvari, ne samo za divljanje :P
User avatar
Optimist
Posts: 13566
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#5 Re: Predstavljen novi Audi RS4 Avant

Post by Optimist »

Ayrton Senna wrote:Šta reći... automobil izgleda savršeno za jednog karavana :)
postoji i onaj C63 Mercedesov, ali ovaj meni bar izgleda puno sprotskije i luđe...
a može poslužiti i za vikendice :))

http://www.autonome.ba/Vijesti-i-zaniml ... i-RS4.html

Sta reci? Veoma popularan model kod nasih kupaca. Zasluzuje novu temu, nema sta.
User avatar
mayab
Posts: 27025
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#6 Re: Predstavljen novi Audi RS4 Avant

Post by mayab »

Sto ljudi sto ćudi, neko ne zeli da se uvlaci u nizak i tijesan sportski auto,ili jednostavno voli taj karavanski oblik, ali hoce performanse (pare nisu problem)!
Isto tako sto neko vec rece, puno konja ne znaci bezuslovno divljanje, osim mozda kod nezrelih pubertetlija (bez uvrede)
Drule_sa
Posts: 115
Joined: 26/01/2010 16:19

#7 Re: Predstavljen novi Audi RS4 Avant

Post by Drule_sa »

Sve je to stvar osjecaja u voznji.Ovaj Audi ionako nije ni predvidjen da se trlja po ovim nasim cestama, vec je auto pravljeno za uzivanje i brzu voznju na duzoj relaciji.Realno, za nase ceste je dizel sa 120 nekako mjerodavan.Meni se RS oznaka nekako najbolje i slaze uz Avant izdanje.A to je auto pravljeno za svakodnevnu upotrebu, sa sirokim aspektom upotrebe.Ako treba djecu odvesti recimo do skole ili negdje, znas da imas sigurno auto.A opet ako ti nekada prahne da se malo poganjas sa "trkacima" po gradu, mozes vala i to.
Post Reply