PREDSJEDNIŠTVO SDA

sve_lopovi
Posts: 39
Joined: 27/05/2013 08:46

#1 PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by sve_lopovi »

KOMENTARIŠITE ČLANOVE PREDSJEDNIŠTVA SDA
NAPIŠITE ŠTA ZNATE O NJIMA I DOBRO I LOŠE

PREDSJEDNIŠTVO SDA:

1. Sulejman Tihić
2. Bakir Izetbegović
3. Asim Sarajlić
4. mr. Adil Osmanović
5. Šefik Džaferović
6. Senad Šepić
7. doc. Dr. Sanjin Halimović
8. mr. Sadik Ahmetović
9. Salko Selman
10. Safet Softić
11. Amir Zukić
12. mr. Salmir Kaplan
13. dr. Nermina Kapetanović
14. mr. Šemsudin Dedić
15. Sejad Delić
16. Hikmet Hodžić
17. dr. Josip Jurišić
18. mr. Amir Fazlić
19. dr. Zijad Hadžiomerović
20. Nedžad Koldžo
21. dr. Mirsad Kukić
22. Nermin Mandra
23. Edin Mušić
24. mr. Ramiz Salkić
25. Husejin Smajlović
26. doc. dr. Edin Ramić
27. Salko Sokolović
28. prof. dr. Rifat Škrijelj
29. Mirsad Zaimović
30. Dženana Zlatar
31. prof. dr. Denis Zvizdić

Image


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Last edited by sve_lopovi on 23/12/2013 09:06, edited 2 times in total.
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#2 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by Ridjobrki »

Predsjedništvo SDA je grupa jako nesposobnih ljudi koja opet, iz nekog razloga, glasačima izgleda daleko bolje od SDP. Isto tako, vode stranku na takav način da trenutno imaju najveći koalicioni potencijal i europskim partnerima su najprihvatljivija bh. stranka.

Možda bi se SDP trebao pozabaviti samima sobom u želji da dođu do odgovora na pitanje zašto je to tako.
suncokret10
Posts: 314
Joined: 06/12/2013 20:35

#3 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by suncokret10 »

je li istina da je ovaj kaplan tihićev sestrić?
User avatar
kingofsnake
Posts: 751
Joined: 23/02/2009 15:03
Location: Manila & Cancun

#4 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by kingofsnake »

SDP je toliko čučno da se za glasove bore na klix forumu :D :D :D

Jadna majko kako ćete fasovat na izborima :izet:
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#5 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by Ridjobrki »

suncokret10 wrote:je li istina da je ovaj kaplan tihićev sestrić?
Nemam pojma ali je tenkre prve kategorije i vjerovatno politički upokojen nakon idućih izbora.
suncokret10
Posts: 314
Joined: 06/12/2013 20:35

#6 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by suncokret10 »

Ridjobrki wrote:
suncokret10 wrote:je li istina da je ovaj kaplan tihićev sestrić?
Nemam pojma ali je tenkre prve kategorije i vjerovatno politički upokojen nakon idućih izbora.
i više od toga. samo ne vjerujem u penziju jer je nekako brzo izronio, ima nekog jakog iza leđa, možda baš tihića.
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#7 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by Ridjobrki »

suncokret10 wrote:
Ridjobrki wrote:
suncokret10 wrote:je li istina da je ovaj kaplan tihićev sestrić?
Nemam pojma ali je tenkre prve kategorije i vjerovatno politički upokojen nakon idućih izbora.
i više od toga. samo ne vjerujem u penziju jer je nekako brzo izronio, ima nekog jakog iza leđa, možda baš tihića.
Pa... imati nekog iza leđa može imati razna značenja.

Ukoliko si jak i pametan igrač koji pokazuje potencijal onda si nečija nada. Ako si glupi mulac sklon glupljim ispadima onda je vjerojatnije da si nečija privremena bitch.
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#8 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by Innovation »

Ridjobrki wrote:Ukoliko si jak i pametan igrač koji pokazuje potencijal onda si nečija nada. Ako si glupi mulac sklon glupljim ispadima onda je vjerojatnije da si nečija privremena bitch.
:thumbup:
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#9 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by Innovation »

CNN preko N1 uskoro u BiH: Amir Zukić direktor centra u Sarajevu
Isto ime i prezime, a nije onaj sa spiska. :mrgreen:
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#10 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by Ridjobrki »

kingofsnake wrote:SDP je toliko čučno da se za glasove bore na klix forumu :D :D :D

Jadna majko kako ćete fasovat na izborima :izet:
Navodno je to najbolje čega se Alastair Campbell sjetio nakon što je Lagumdžiji priznao da je nemoguće napraviti da on i SDP budu simpatični u očima birača. :lol: :lol: :lol:

"Ljudi, ja od ovog štofa ništa skrojiti ne mogu, pljujte po konkurenciji na klixu i bacajte grah dok ne padne na devet hatmi."

:D
djordj_kluni
Posts: 34
Joined: 15/12/2013 18:27

#11 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by djordj_kluni »

Izbori su teatar a demokratija je istrcan pojam i nista vise. Drzavama vladaju korporacije i mafija. Bolje pazite od koga i sta kupujete, tad imate veci udio u politici nego ubacivanjem listica svako cetiri godine.

U cijelom regionu i Evropi ne postoji politicar kakvog postena radnicka klasa prizeljkuje. A i da postoji taj niti ce gdje dospjeti, niti ce sta uspjeti, jer jednostavno suverenitet svih drzava je u kapitalu, ne u narodu, pobogu. Prepustimo teatar glumcima, plakatama i mitinzima.
Last edited by djordj_kluni on 19/12/2013 17:37, edited 1 time in total.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#12 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by VjecitiStudent »

Kriminalna hobotnica, mafijaški klan, udruženi zločinački poduhvat, ... :oops:
Ima li još kakav podudaran termin?
User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#13 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by Chisum »

Stranka korumpiranih primitivaca, klasicnih kriminalaca, uglavnom dezertera i podrumasa, cija se "ljubav" prema zemlji i narodu kakvu su u ratu pokazali krijuci se po Njemackoj, Turskoj, logistici, trezorima, podrumima, danas samo preslikala na postojece stanje i na ovaj politicki cirkus, pa su podrume zamijenili upravnim odborima, preko noci "zaradjenim" vilama, naoruzani preko noci dobijenim titulama doktora, kuraca, palaca - ali je "ljubav" ostala ista.

Uglavnom, vecu koncentraciju kriminalaca na jednom mjestu, pod jednim imenom, ovaj narod ne pamti.

Medjutim, ova KUGA sastavljena od ljudskog jada i bijede, moralnih patuljaka i dzeparosa cija "Bosna" obicno stane u 10 kvadrata avlije, u dvoriste tudjim, otetim parama izgradjene vikendice, nije sama posebi i najveci problem... Problem su SVE ostale stranke koje su ovaj kriminalni modus operandi prihvatile kao jedini moguci, pa tako pored ovih dzeparosa s mindera imamo i rijeku stranaka koje sanjaju da jednog dana imaju to sto ovi imaju, da budu to sto Bakir i Tihic jesu, da i oni zagrabe, da otmu, da falsifikuju... Tu prije svega prednjaci govno od stranke zvano SDP, SDA-ov copycat, koji je sve samo ne SDP.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#14 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by Banksy »

Prpa.ba wrote:
Od rebrandinga forum je postao interesantniji trolovima jako niske kvalitete i to iz svih dijelova jedne i jedine. :mrgreen: Prije je bilo bolje. :mrgreen:
Zeljno iscekujem obracune na temama DF i SDP, a nece manjkati ni pokusaja vaskrsenja Hareta Ublehe. :mrgreen:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#15 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by kamen spoticanja »

Jednog poznajem licno
Edin Ramic sjajan momak, u ARBiH s 17 godina cini mi se, dva ranjavanja, jedan od rijetkih koji zive u manjem entitetu (zvornik) a radi u Sa
Al ima ozbiljne mrake i bagre na ovom spisku
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#16 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by kamen spoticanja »

Lazem, znam jos dvojicu Senad Sepic ok lik
Salmir Kaplan samo lik :D
zvizdan
Posts: 935
Joined: 06/11/2006 20:33

#17 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by zvizdan »

Nije da su mi drage one dzender furke, ali samo dvije zene medju 31 clanom predsjednistva je ipak nidje veze. Mozda racunaju kako ionako medju ovima ima dovoljno piz*a :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#18 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by It_is_a_Leclerc »

SDA je dozvolila da joj do predsjedništva dobace čak dvije žene... Sva sreća, pa SDA nije "organizacija u kojoj se ženama ispira pamet, pa onda nisu spremne za normalnu socijalizaciju"... :lol:

Senad Šepić - :roll: bolesno ambiciozan.
Salmir Kaplan - :-) samo bolestan
swanfilter
Posts: 7898
Joined: 06/06/2008 18:52

#19 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by swanfilter »

Za Kaplana jedan komentar: Cevape jede ko parip ...
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#20 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by Ridjobrki »

It_is_a_Leclerc wrote:SDA je dozvolila da joj do predsjedništva dobace čak dvije žene... Sva sreća, pa SDA nije "organizacija u kojoj se ženama ispira pamet, pa onda nisu spremne za normalnu socijalizaciju"... :lol:

Senad Šepić - :roll: bolesno ambiciozan.
Salmir Kaplan - :-) samo bolestan

Može malo pojašnjenja termina "bolesno ambiciozan" i zašto je između ove dvojice pripisan Šepiću a ne Kaplanu? :-D

Koliko ja poznajem zbivanja unutar SDA, Kaplan je i Šepića prodao za fotelju. Riječ je o malokalibarskom mozgu i iskompleksiranom liku kojem je bilo bitno dočepati se fukcije i đipa. Ne pada mi na pamet da nešto reklamiram Šepića ali ako pogledamo njegov rad vidi se postepen i stalan napredak: federalni zastupnik pa zamjenik ministra pa državni zastupnik, a između ostalog je tom svojom "bolesnom ambicijom" stvorio onu političku akademiju i stvorio pozicije mlađima u SDA koji su onda svojom glađu za foteljama rušili i njegov ugled.

Možda sam malo krajiški pristran ali bih rekao, kao i @kamen_spoticanja da je Šepić totalno ok lik, koliko to neko u SDA može biti.
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#21 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by Gojeni H »

Prof. dr. Denis Zvizdic :-)
Jebote, covjeku daj jos okonju Mercedesa i mesar u originalu.

Meni od ovog nabrojanog svijeta jedino Dzeferovic lici na insana. Ostalo je sve IMT.
User avatar
Styling
Posts: 12638
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#22 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by Styling »

Kaplan je vise vremena proveo prateci utakmice reprezentacije sluzbenim vozilom i vozacem nego radeci svoj posao ministra.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#23 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by It_is_a_Leclerc »

Ridjobrki wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:SDA je dozvolila da joj do predsjedništva dobace čak dvije žene... Sva sreća, pa SDA nije "organizacija u kojoj se ženama ispira pamet, pa onda nisu spremne za normalnu socijalizaciju"... :lol:

Senad Šepić - :roll: bolesno ambiciozan.
Salmir Kaplan - :-) samo bolestan

Može malo pojašnjenja termina "bolesno ambiciozan" i zašto je između ove dvojice pripisan Šepiću a ne Kaplanu? :-D

Koliko ja poznajem zbivanja unutar SDA, Kaplan je i Šepića prodao za fotelju. Riječ je o malokalibarskom mozgu i iskompleksiranom liku kojem je bilo bitno dočepati se fukcije i đipa. Ne pada mi na pamet da nešto reklamiram Šepića ali ako pogledamo njegov rad vidi se postepen i stalan napredak: federalni zastupnik pa zamjenik ministra pa državni zastupnik, a između ostalog je tom svojom "bolesnom ambicijom" stvorio onu političku akademiju i stvorio pozicije mlađima u SDA koji su onda svojom glađu za foteljama rušili i njegov ugled.

Možda sam malo krajiški pristran ali bih rekao, kao i @kamen_spoticanja da je Šepić totalno ok lik, koliko to neko u SDA može biti.
Imao sam prilike razgovarati sa Šepićem, i njegovo mišljenje o sebi je otprilike da su on i Obama tu negdje. Šta god pitaš, "ma ja sam to govorio predsjedniku", "pričao mi Bakir" i tako to. Da ti ne pričam da je od obećanja za USK jedino uspio u ovom mandatu da izgradi dvije zgrade u Cazinu.
muzicar_iz_parka
Posts: 3818
Joined: 02/06/2012 18:59

#24 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by muzicar_iz_parka »

Svaka čast na organizaciji stranke, 30+ članova predsjedništva, gdje su ostali stranački "radnici", dok se spustimo na opštinske odbore ispašće da SDA ima najmanje 20 000 funkcionera, a kad dodamo obične članove onda sigurno nikad neće omanuti na izborima. :lol:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#25 Re: PREDSJEDNIŠTVO SDA

Post by kamen spoticanja »

Ridjobrki wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:SDA je dozvolila da joj do predsjedništva dobace čak dvije žene... Sva sreća, pa SDA nije "organizacija u kojoj se ženama ispira pamet, pa onda nisu spremne za normalnu socijalizaciju"... :lol:

Senad Šepić - :roll: bolesno ambiciozan.
Salmir Kaplan - :-) samo bolestan

Može malo pojašnjenja termina "bolesno ambiciozan" i zašto je između ove dvojice pripisan Šepiću a ne Kaplanu? :-D

Koliko ja poznajem zbivanja unutar SDA, Kaplan je i Šepića prodao za fotelju. Riječ je o malokalibarskom mozgu i iskompleksiranom liku kojem je bilo bitno dočepati se fukcije i đipa. Ne pada mi na pamet da nešto reklamiram Šepića ali ako pogledamo njegov rad vidi se postepen i stalan napredak: federalni zastupnik pa zamjenik ministra pa državni zastupnik, a između ostalog je tom svojom "bolesnom ambicijom" stvorio onu političku akademiju i stvorio pozicije mlađima u SDA koji su onda svojom glađu za foteljama rušili i njegov ugled.

Možda sam malo krajiški pristran ali bih rekao, kao i @kamen_spoticanja da je Šepić totalno ok lik, koliko to neko u SDA može biti.
Sepic jeste ambiciozan, po meni je i logično jer se bavi politikom. ..tu nema neambicioznih
Koliko znam ima ogromnu podrsku baze i taj projekt politicke akademije za koji kazu da je jedino sto danas vrijedi u sda
Imao sam priliku procitat ko su akademci ove zadnje generacije i ima zanimnjivih likova. ..jedan je onaj sto radi u Googlu
Kaplan je opet klasican tihicev proizvod, shupak koji se sjajno uklopio u ekipu s sadikom ahmetovicem, adilom osmanivicem i ostalom bagrom koja tihica drzi na povrsini
Post Reply