predsjednistvo BiH napadnuto bojama!!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#76

Post by sulesavic »

bleka
Posts: 700
Joined: 20/09/2005 11:43

#77

Post by bleka »

Jao nase policije. DNo dna. Ono debelo krme na nenaouruzanog covjeka vadi pistolj :-) .
Koje govno. Nigdje nisam vidio deblje policajce nego kod nas. Gdje su to oni bili ? Na partizanki pa loma zakasnili. :lol: :lol: :lol:
bice_bice
Posts: 931
Joined: 07/09/2006 13:01

#78

Post by bice_bice »

hahahahahahahahahahaha, film je glavni.. jos snimali, LEGENDE...

obavezno spustite film, hvala savicu..

momcima svaka cast.. a nasi DOSTOVCI nek i dalje setaju pishtama i transparentima gradom pa nek se i nadaju necemu, hahahaha..
nineac
Posts: 3605
Joined: 03/03/2004 00:00
Location: preko bare

#79

Post by nineac »

Jel ima ko WMW a ne rapidshare?
nineac
Posts: 3605
Joined: 03/03/2004 00:00
Location: preko bare

#80

Post by nineac »

Cuj na nenaoruzanog covjeka vadi pistolj? Pa sta bi se desilo da je nedo bog nesto boje slucajno po miri jovicu ili paravcu zavrsilo? Pa gdje bi drzava onda :lol:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#81

Post by GandalfSivi »

Moze li ko biti fin da postavi video na youtube.com???
nineac
Posts: 3605
Joined: 03/03/2004 00:00
Location: preko bare

#82

Post by nineac »

Cuj na nenaoruzanog covjeka vadi pistolj? Pa sta bi se desilo da je nedo bog nesto boje slucajno po miri jovicu ili paravcu zavrsilo? Pa gdje bi drzava onda :lol:
hool
Posts: 343
Joined: 31/07/2006 13:40

#83

Post by hool »

nineac wrote:Jel ima ko WMW a ne rapidshare?
Sta WMW?
hool
Posts: 343
Joined: 31/07/2006 13:40

#84

Post by hool »

Pokretu DOSTA - RESPECT
Ali dok oni shvate da se MIRNIM i GLUPIM demonstracijama , ne moze nista uraditi, ODE VOZ
Ovim momcima svaka cast i za gadjanje predsjednistva i za sukob sa SIPOM, zao mi je samo sto nisam ucestvovao u tome, ali se nadam da se nece zavrsiti na ovome i da ce biti jos prilike
U Srbiji Milosevic, nije "skinut" mirnim demonstracijama
CRNCI nisu dobili pravo glasa, mirnim demonstracijama
FRANCUSKI - MLADI se nisu izborili protiv zakona, koji im steti , mirnim demonstracijama
Itd.
Edit
Posts: 706
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#85

Post by Edit »

Sve je to simpaticno....

ali, ako je neduzan drot na duznosti dobio sprej u oci, to jeste fizicki napad, i to kakav... Jesu li svjesni momci da covjek moze oslijepiti od toga?
hool
Posts: 343
Joined: 31/07/2006 13:40

#86

Post by hool »

Edit wrote:Sve je to simpaticno....

ali, ako je neduzan drot na duznosti dobio sprej u oci, to jeste fizicki napad, i to kakav... Jesu li svjesni momci da covjek moze oslijepiti od toga?
Koga *ebe, sta vadi pistolj na momka, i ako si dobro pogledao snimak prvi je DROT krenuo fizicki na ovog momka
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#87

Post by GandalfSivi »

mIRCerka wrote:DASI, ako je ovo pokazivanje muda, onda svaka cast. Sta su madjari postigli demoliranjem od prije nekoliko dana? Osim sto su uposlili bolnice?
Mislim, bogu hvala, svi smo razliciti i vodimo se razlicitim idejama i ja cu uvijek potpisivati druga Stochara koji kaze KAD KRENEMO CIGLAMA I BOJAMA NA PARLAMENT, IDEMO DA GA PRAVIMO NE DA GA RUSIMO!
mIRCerka, ti i ja se slazemo u mnogim stvarima. Medjutim, ovdje primjecujem jednu stvar koja je siptomaticna za sve pripadnike pokreta "DOSTA". To je, ako niste vi uradili, automatski ne valja. Ko da ste bili na seminaru kod Jana Zlatana Kulenovica (sve trojice, hehe).
Da se razumijemo, ja stvarno mislim da vi radite neke dobre stvari, pa makar to bile i piste, bitno je da radite za razliku od vecine ostalih. Ali isto tako, ako imalo realno sagledas, ne mozes biti protiv akta (akt kao umjetnicko i svako drugo izrazavanje ovih momaka i djevojaka).
Farbanje predsjednistva nece nista promijeniti, malo ce se i detrdjenta potrositi, ali ljudi talasaju. To je bitno. Ja bih uzeo cekic i lupao ljude u glavu svaki dan, samo da ih natjeram da se zamisle ko im vodi drzavu, bez obzira koliko besmisleno to zvucalo.
Ljudi koji ovdje na forumu kazu da sam taj cin nece nista promijeniti su u pravu, iz razloga dok god svi razliciti pokreti sa istim ciljem se budu medjusobno sukobljavali.
User avatar
giga
Posts: 429
Joined: 14/10/2002 00:00

#88

Post by giga »

nineac
Posts: 3605
Joined: 03/03/2004 00:00
Location: preko bare

#89

Post by nineac »

Imal ko za Windows media player???
vatra i voda
Posts: 255
Joined: 21/09/2006 22:46

#90

Post by vatra i voda »

Bezrezrevno podrzavam ovu akciju.Francuzi su imali burzoasku revoluciju , Cesi su imali plisanu revoluciju " , Rusi su imali oktobarsku " ....itd a mi smo jutros dobili " sarenu " nadam se da nece na ovome ostati .DOSTA !!!! i NAPRIJED !!!!!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#91

Post by mIRCerka »

GandalfSivi wrote:
mIRCerka wrote:DASI, ako je ovo pokazivanje muda, onda svaka cast. Sta su madjari postigli demoliranjem od prije nekoliko dana? Osim sto su uposlili bolnice?
Mislim, bogu hvala, svi smo razliciti i vodimo se razlicitim idejama i ja cu uvijek potpisivati druga Stochara koji kaze KAD KRENEMO CIGLAMA I BOJAMA NA PARLAMENT, IDEMO DA GA PRAVIMO NE DA GA RUSIMO!
mIRCerka, ti i ja se slazemo u mnogim stvarima. Medjutim, ovdje primjecujem jednu stvar koja je siptomaticna za sve pripadnike pokreta "DOSTA". To je, ako niste vi uradili, automatski ne valja. Ko da ste bili na seminaru kod Jana Zlatana Kulenovica (sve trojice, hehe).
Da se razumijemo, ja stvarno mislim da vi radite neke dobre stvari, pa makar to bile i piste, bitno je da radite za razliku od vecine ostalih. Ali isto tako, ako imalo realno sagledas, ne mozes biti protiv akta (akt kao umjetnicko i svako drugo izrazavanje ovih momaka i djevojaka).
Farbanje predsjednistva nece nista promijeniti, malo ce se i detrdjenta potrositi, ali ljudi talasaju. To je bitno. Ja bih uzeo cekic i lupao ljude u glavu svaki dan, samo da ih natjeram da se zamisle ko im vodi drzavu, bez obzira koliko besmisleno to zvucalo.
Ljudi koji ovdje na forumu kazu da sam taj cin nece nista promijeniti su u pravu, iz razloga dok god svi razliciti pokreti sa istim ciljem se budu medjusobno sukobljavali.
uporedo radim i foruma i nema kad pisati u tancine...
nisam ja protiv samog akta negodovanja, svako ima pravo da se izrazi na svoj nacin, ali ako vec zelis pokazati muda (sto svi pricaju na sve tri tem ovome posvecene) onda baci boju direkt na tihica, jovica ili paravca...
drugo, nije u pitanju AKO NISAM URADILA JA ONDA TO NE VALJA i nemoj vise ni u sali u isti post stavljat mene i Jana... :povrac:

Fazon je upravo u tome da bi se, da je normalan svijet, i groz i tuto i dosta i bojkot i mnogi drugi trebali medjusobno podrzavati...
sto se ne desava, jer radi sitnih interesa nekima je (eto uprati po forumu) prece srati na mene ili nekoga iz dosta, nego pricati o samom problemu...


ja opet kazem, svako ima pravo izraziti svoje negodovanje, ali napadom na sluzbena lica obezbjedjenja su sami sebe zeznuli....

ja sad odo,a ti ostani jos 30 minuta online pa uprati ko pise o tuto completo ko pise o necemu drugom :D

PS ja licno vandalizam u bilo kojem obliku ne volim. Pa ni ovo. Al ljudi zele tako izraziti negodovanje, so let it be :D
User avatar
giga
Posts: 429
Joined: 14/10/2002 00:00

#92

Post by giga »

GandalfSivi wrote:Moze li ko biti fin da postavi video na youtube.com???
http://www.youtube.com/watch?v=ieiMhocOtaY
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#93

Post by GandalfSivi »

giga wrote:
GandalfSivi wrote:Moze li ko biti fin da postavi video na youtube.com???
http://www.youtube.com/watch?v=ieiMhocOtaY
hvala
Kukuruz_Barbe-q
Posts: 1041
Joined: 09/01/2005 22:25

#94

Post by Kukuruz_Barbe-q »

Ah sto bi volio da je policajac prebio ovog celavog glupana.
hool
Posts: 343
Joined: 31/07/2006 13:40

#95

Post by hool »

Kukuruz_Barbe-q wrote:Ah sto bi volio da je policajac prebio ovog celavog glupana.
Fujjjjjjjjjjjjjjjj si :x
Ebo te i DROT i oni sto ih taj drot cuva :x
User avatar
Guento
Posts: 305
Joined: 31/03/2004 20:32
Location: Sarajevo

#96

Post by Guento »

Ja specijalne policije i qurtsa. Pa kad nam je ovako obucena SIPA, mo'š mislit koje napredne tehnike hapšenja koriste "obični" drotovi kokošari. Meni su ovdje za sukob 100% krivi glupi drotovi :-) Svaka čast revolucionarima.
User avatar
giga
Posts: 429
Joined: 14/10/2002 00:00

#97

Post by giga »

:D :D :D

"Stani!!! Šta je to?" - "Šarena revolucija..."

"Šta je šta je?"

"Ne diraj mi volontere..."
nineac
Posts: 3605
Joined: 03/03/2004 00:00
Location: preko bare

#98

Post by nineac »

Jao policije, boze dragi!!!
Svaka cast momcima!
Ali zato kad te zaustave pa ti naplate 20km zbog nedostatka trokuta ili H1 sijalice, onda su pravo jebeni :lol:
Šandor
Posts: 2383
Joined: 13/04/2005 20:26
Location: Negdje izmedju

#99

Post by Šandor »

sulesavic wrote:Dvije minute užasa http://rapidshare.de/files/34630583/predsjednistvo.avi
Cenzura! Gdje je ostatak snimka? :roll: U vijestima fino piše da su napadači savladani. Na snimku se to ne vidi. :D :-)

PS

Pravo im je bez veze ovo. Nek su poljevali bojom. Kamo sreće da su članovima predsjedništva za vrat sipali. Ali što su udarali policajce? To im nije trebalo. Trebali su pustit da budu uhapšeni nakon obavljenog posla a ne udarat drotove. Sad će u zatvor.

Hajde da ih je bilo 5000. Al dođe ih 5-6 i napadnu drotove pred Predsjedništvom. Glupost.
Edmond wrote:Stvarno ne znam šta je ovdje smiješno ?! :roll:
Ovo možemo osuđivati ili podržati,ali smijati se i praviti "šprdnju" s ovim momcima i djevojakama,nikako.Nažalost,sudeći prema našim komentarima nikada nećemo imati svijest Beograđana,Parižana,Mađara ...
Nikad nećemo imati državu kakvu imaju Beograđani, Parižani, Madriđani.....
bhodzic
Posts: 7
Joined: 12/08/2004 00:11
Location: Sarajevo

#100

Post by bhodzic »

DUREX 100% si upravu. Fazon je sto 80% raje boli qrac sta se desava, bitno je da oni imaju za kaficu i sokic, da vodaju koke, vozaju babina auta, a zasto bi se onda ovih 20% borilo za buducnost ovih 80%? U ovoj drzavi svako radi za sebe, nema tu vise ni raje ni drugova. sve je interes. Druzis se sa nekim zato sto ti je poslovni prijatelj, sa nekim drugim se druzis opet sto recimo srijedom nemas skim izaci pa onda izadjes sa njim, to je korist itd...
Zalosno je sto je tako.....

Ipak me ova akcija pravo obradovala jer to dokazuje da ipak ima omladine koja razmislja glavom i vjerujem da je ovo tek pocetak revolucije....

Pokret ''Dosta'' je ovim ograđivanjem pokazao da su ipak ogranak 'neke' stranke..necu navesti koje....ko je imalo pametan skontace....
Post Reply