predsjednistvo BiH napadnuto bojama!!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
morti
Posts: 1594
Joined: 23/03/2004 18:08
Location: Republika Peyton

#26

Post by morti »

Nego...kaćemo Parlament obojiti?

Počelo je počelo!!!

:x :x :x
lutkica_lutkica
Posts: 108
Joined: 06/06/2004 17:37
Location: Sarajevo

#27

Post by lutkica_lutkica »

i ja sam vidjela, pravo je žalosno...one žene ribaju, čiste, traka žuta se razvukla, policija uviđaj vrši...
:sad:

boja se slijeva niz ulicu, a narod u tramvaju se raduje :-)
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#28

Post by mIRCerka »

:( vidite tete sto ciste? voda i deterdzent idu iz vasih dzepova...
al eto, nek je vama hljeba i igara, sa vrlo malo hljeba :D
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#29

Post by Jimmy_The_Saint »

Ama nek' tete čiste, zovnut ćemo im i kilu janjetine.

mIRC, pravna država je tek od utorka, pitaj Muhameda Čengu ,)

Doduše, pred ovim našim Borgovima...

RESISTANCE IS FUTILE!!!
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#30

Post by bug »

Alfons Kauders wrote:
mIRCerka wrote:ne ne, bug je otvorila temu, a moja tetka izvjestavala :D
dakle... 2 tetke su u pitanju... :D :D
koji si ti fakin :oops: :D
lutkica_lutkica
Posts: 108
Joined: 06/06/2004 17:37
Location: Sarajevo

#31

Post by lutkica_lutkica »

DobroJutroKolumbo wrote:
lutkica_lutkica wrote:i ja sam vidjela, pravo je žalosno...one žene ribaju, čiste, traka žuta se razvukla, policija uviđaj vrši...
:sad:

boja se slijeva niz ulicu, a narod u tramvaju se raduje :-)
Sta je zalosno?? Sto neko ima muda u ovoj drzavi!?Jel to zalosno!!!?
ma, ne to, svaka im čast, samo se pitam šta su postigli? "muda" se ogledaju u tome? napravite državni udar! MIJENJAJTE VLAST ! to su "muda" !!!

a meni je žalostan prizor bio... nekako, baš tužna scena, simbolički...čistačice ribaju predsjedništvo, skidaju šarenilo, čiste fasadu...kao da će nešto time da poprave...a ljudima drago, kao "nek su im pokazali" ...
iskreno, baš otužno :sad:
dokle nam je došla država, da se predsjedništvo zaljeva šarenim bojama... :(
User avatar
Dasi
Posts: 2227
Joined: 27/05/2006 01:06

#32

Post by Dasi »

mirci
kad su nam/mi krali i lagali 14 godina nek nam/mi uzmu i pare za par litara deterdzenta i par litara vode. ako treba ja cu to platiti. sva im cast
rohan
Posts: 11
Joined: 08/09/2005 10:08
Location: Sarajevo

#33

Post by rohan »

Pocelo je ako se jos bar 5 slicnih slucajeva desi uskoro..inace ce se sve zavrsiti na sarajevskom sminkersko-kukavickom prepucavanju na forumu gdje kojekakvi revolucionari iz udobne stolice i sigurnosti svog doma komentarisu kako je trebalo biti i sta bi oni uradili (da imaju malo vise muda) :-x Ovako ce se sve slomiti na ledzima ovih momaka koje ce za 2 dana svi zaboraviti nakon sto im veceras posvete 2 min. na dnevniku i nekih 10 min. koje ce im posvetiti Senad u svom CD-u... No sustina ostaje... Ni ovaj hrabri cin koliko god bio lucidan i pun pogreski nece moci probuditi letargicnu masu bosanske mladezi iz dubokog sna u kojem vise ni ne vide sta ih unistava, pa valjda tako i nemaju zelje za otporom! Sve me uzasno podsjeca na neku igru gdje je poenta da svi imaju zatvorene oci...a prvi ko progleda ispada iz igre... :shock:
rohan
Posts: 11
Joined: 08/09/2005 10:08
Location: Sarajevo

#34

Post by rohan »

Pocelo je ako se jos bar 5 slicnih slucajeva desi uskoro..inace ce se sve zavrsiti na sarajevskom sminkersko-kukavickom prepucavanju na forumu gdje kojekakvi revolucionari iz udobne stolice i sigurnosti svog doma komentarisu kako je trebalo biti i sta bi oni uradili (da imaju malo vise muda) :-x Ovako ce se sve slomiti na ledzima ovih momaka koje ce za 2 dana svi zaboraviti nakon sto im veceras posvete 2 min. na dnevniku i nekih 10 min. koje ce im posvetiti Senad u svom CD-u... No sustina ostaje... Ni ovaj hrabri cin koliko god bio lucidan i pun pogreski nece moci probuditi letargicnu masu bosanske mladezi iz dubokog sna u kojem vise ni ne vide sta ih unistava, pa valjda tako i nemaju zelje za otporom! Sve me uzasno podsjeca na neku igru gdje je poenta da svi imaju zatvorene oci...a prvi ko progleda ispada iz igre... :shock:
rohan
Posts: 11
Joined: 08/09/2005 10:08
Location: Sarajevo

#35

Post by rohan »

Pocelo je ako se jos bar 5 slicnih slucajeva desi uskoro..inace ce se sve zavrsiti na sarajevskom sminkersko-kukavickom prepucavanju na forumu gdje kojekakvi revolucionari iz udobne stolice i sigurnosti svog doma komentarisu kako je trebalo biti i sta bi oni uradili (da imaju malo vise muda) :-x Ovako ce se sve slomiti na ledzima ovih momaka koje ce za 2 dana svi zaboraviti nakon sto im veceras posvete 2 min. na dnevniku i nekih 10 min. koje ce im posvetiti Senad u svom CD-u... No sustina ostaje... Ni ovaj hrabri cin koliko god bio lucidan i pun pogreski nece moci probuditi letargicnu masu bosanske mladezi iz dubokog sna u kojem vise ni ne vide sta ih unistava, pa valjda tako i nemaju zelje za otporom! Sve me uzasno podsjeca na neku igru gdje je poenta da svi imaju zatvorene oci...a prvi ko progleda ispada iz igre... :shock:
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#36

Post by Jimmy_The_Saint »

Jah. Ja sam nekolicinu puta mokrio na Predsjedništvo. Doduše, krišom...

U pravu si, rohane, no što sad s tim.

Nego, dajte da u okviru mogućnosti probamo pokriti guzove dečkima. Ima li neko rođaka u muriji, za početak :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#37

Post by mIRCerka »

bug wrote:
Alfons Kauders wrote:
mIRCerka wrote:ne ne, bug je otvorila temu, a moja tetka izvjestavala :D
dakle... 2 tetke su u pitanju... :D :D
koji si ti fakin :oops: :D
:shock: tetka, jesi to ti? :shock:

evo uchim tetka, majke mi :roll:



DASI, ako je ovo pokazivanje muda, onda svaka cast. Sta su madjari postigli demoliranjem od prije nekoliko dana? Osim sto su uposlili bolnice?
Mislim, bogu hvala, svi smo razliciti i vodimo se razlicitim idejama i ja cu uvijek potpisivati druga Stochara koji kaze KAD KRENEMO CIGLAMA I BOJAMA NA PARLAMENT, IDEMO DA GA PRAVIMO NE DA GA RUSIMO!
User avatar
Dasi
Posts: 2227
Joined: 27/05/2006 01:06

#38

Post by Dasi »

hrasno38 wrote:Uletili su sa autima ispred predsjednistva, pobacali sarene "bombe", jedna bombai to plava je pogodila policajca, jednog su SIPOVCA i napali, raja su sa Alipasinog, nakon toga dosli baje u puhovima, pobacali ih u njih i vec u autima malkice izmarisali. Jedan policajac je cini mi se dosao i do bolnice. Ukratko.

Svaka im cast za hrabrost, za ideju, za boje ali su ispali potpuni kreteni sto su napali policajca i radi toga ce vjerovatno gadno proci.
ako gadno prodju zbog ovog onda stvarno treba popisati i na drzavu i na zakon. celo nedavno prosao kroz crveno udario u policijsko vozilo i bacio pistolj kroz prozor i nije gadno prosao. tuzilac rekao da nemaju pravnog osnova da ga zadrze u pritvoru. fuj
melb26sa
Posts: 2447
Joined: 28/04/2006 10:40
Location: SAD/SA
Contact:

#39

Post by melb26sa »

Dobih mail sa slikama pa da ih svi vide.... :D

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
Dasi
Posts: 2227
Joined: 27/05/2006 01:06

#40

Post by Dasi »

masho
sta mislis da cemo promijeniti igrama bez granica? hajmo ih probati fino zamoliti. molim vas nemojte nas vise krasti lijepo vas molim dajte nam vize jos ljepse vas molim dajte nam vece penzije a najljepse vas molim sidjite s vlasti jer ste lopovi.
de ba pusti se te price pokrali su milijarde a problem je 50 km sto ce potrositi na ciscenje predsjednistva. ma daj molim te pusti se suplje. i da su srusili predsjednistvo to nije nista naspram onog sto su nam pokrali u 14 godina iz nasih kasica. fakat stipu suplje vise
MCM design studio
Posts: 5
Joined: 02/08/2006 16:38

#41

Post by MCM design studio »

rohan wrote:Pocelo je ako se jos bar 5 slicnih slucajeva desi uskoro..inace ce se sve zavrsiti na sarajevskom sminkersko-kukavickom prepucavanju na forumu gdje kojekakvi revolucionari iz udobne stolice i sigurnosti svog doma komentarisu kako je trebalo biti i sta bi oni uradili (da imaju malo vise muda) :-x Ovako ce se sve slomiti na ledzima ovih momaka koje ce za 2 dana svi zaboraviti nakon sto im veceras posvete 2 min. na dnevniku i nekih 10 min. koje ce im posvetiti Senad u svom CD-u... No sustina ostaje... Ni ovaj hrabri cin koliko god bio lucidan i pun pogreski nece moci probuditi letargicnu masu bosanske mladezi iz dubokog sna u kojem vise ni ne vide sta ih unistava, pa valjda tako i nemaju zelje za otporom! Sve me uzasno podsjeca na neku igru gdje je poenta da svi imaju zatvorene oci...a prvi ko progleda ispada iz igre... :shock:
potpisujem
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#42

Post by mIRCerka »

hrasno, jesi li siguran da su alipashinci? Tutto Completo iz Kaknja je pozvao DOSTA da ucestvuje u ovome, ali mi od samog pocetka furamo IZGRADNJU ne DEMOLIRANJE tako da nismo u tome ucestvovali.

Jebo lud zbunjenog..
ROHANE, jos jednom kazem, ako je ovo pokazivanje i imanje muda, hvala bogu sto sam zensko.
Zasto se niko nikad ne sjeti ovako nesto napraviti kada izabrani politicar nesto obeca, a ne ispuni?


Dasi, mislim da smo igre bez granica apsolvirali poodavno :D i to u 4 oka, stoga nema potrebe o tome ponovo pricati. A ja ti opet kazem, potez ove vrste je nidje veze, sve sa pozivom na bojkot izbora :D
mI85
Posts: 40
Joined: 10/08/2006 02:20

#43

Post by mI85 »

Trenutno najbolji nacin za pokazati solidarnost sa ovim hrabrim ljudima je napuniti kurtone bojama i zasut.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14330
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#44

Post by DaysleepeR »

Mene interesuje slijedece, kad Celo "slucajno" u opiranju opali drota laktom u glavu i nadju mu pistolj u autu bude pusten odmah jer nema osnova za pritvor.

Vidjecemo hoce li ovi biti pusteni odmah.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#45

Post by mIRCerka »

Da li je iko od vas sinoc gledao film PANTHER na pinku?
King Kikapu
Posts: 1162
Joined: 11/08/2005 09:56
Location: hrasno brdo

#46

Post by King Kikapu »

ulaz u predsjednistvo lici na ulaz u cirkus...sto i jeste.
User avatar
giga
Posts: 429
Joined: 14/10/2002 00:00

#47

Post by giga »

potvrđeno! TUTTO COMPLETO - Kakanj

27.09.2006 - Četiri osobe bojom napale zgradu Predsjedništva BiH, povrijeđena dva policajca
Sarajevo • FTV

Dva policajca SIPA-e povrijeđena su jutros u Sarajevu kod zgrade Predsjedništva BiH kada su ih napale četiri osobe. Napadači - aktivisti nevladine organizacije Tuto Completo iz Kaknja - dovezli su se u dva auta i, izašavši iz vozila, napali policajce angažovane na osiguranju zgrade, te bojom poprskali policajce i vozila. Akcija nazvana "Šarena revolucija" pretvorila se u pravi incident - obračun pripadnika osiguranja zgrade Predsjedništva i aktivista NVO-a. Policajci SIPA-e završili su u bolnici sa povredama, a organizatori su uhapšeni.
Last edited by giga on 27/09/2006 14:12, edited 3 times in total.
User avatar
Dasi
Posts: 2227
Joined: 27/05/2006 01:06

#48

Post by Dasi »

DaysleepeR wrote:Mene interesuje slijedece, kad Celo "slucajno" u opiranju opali drota laktom u glavu i nadju mu pistolj u autu bude pusten odmah jer nema osnova za pritvor.

Vidjecemo hoce li ovi biti pusteni odmah.
o tome pricam
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#49

Post by mIRCerka »

DobroJutroKolumbo wrote:
mIRCerka wrote:Da li je iko od vas sinoc gledao film PANTHER na pinku?
vec sam ja postovao na drugoj temi o farbanju... :D
moj seminarski na trecoj godini je istrazivao BPP, i sinocnji film je pokrio samo dio toga, ali je poenta u tome sto su oni STITILI svoju uhapsenu bracu tako sto su im, kao sto Jimmy napisa, cuvali guzove, tj nisu dozvoljavali da ih bespotrebno tuku.
Ja ne znam kome da vjerujem vise, ko je koga prvi sta. Ja samo znam da je TC mene pozvao prije 10 dana (posto moj broj imaju) i pozvali DOSTA da se pridruzi, i rekli da imaju podrsku Pokreta Mladih BiH...

to ti je sve J lud zbunjenog....

cekamo vijesti u 7 sa Midhetom.
User avatar
giga
Posts: 429
Joined: 14/10/2002 00:00

#50

Post by giga »

INTERVJU: NVO “Tutto Completo”

http://www.feniks.co.ba/node.php?id=637
Post Reply